Téma: Přítel se setkal s bývalou přítelkyní a ta ho uhání

23.05.2011 07:54
Uživatel: Hanka kett
Věk:  17
Odpovědí na téma: 2
Text: 

ahoj asi začnu od začatku jak to začalo....muj přítel potkal svojí bývalou(toho jsem se bala jak čert kříže) a prostě od té doby ho pořad uhaní a nedá mu pokoj..em přijde že jemu se to stejně líbí..a ona ani o mě neví a když se přítele zeptam proč jí to nenapíše tak se ještě zeštěkame jak psi...a už nekolikrát se mi o ní zdalo jak je přítel u ní a me odstrkuje..posíla me do háje..pokaždé když se vzbudím tak brečím a nejde to zastavit..příteli je to skoro jedno akorat mi řekne proč se ti to zda já tě miliju ale neděla s tím nic..nepošle tu odbarvenou krávu do prdele(prominte že jsem tak sprosta)...myslíte že je to jen v mé hlavě nebo je to i vina přítele??  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.05.2011 08:54 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel se setkal s bývalou přítelkyní a ta ho uhání
Text uživatele: 

Myslím si, že prostě žárlíš, což není zase tak nic divného, ale je třeba si uvědomit, kdy to má nebo nemá smysl. To, že jí o vás dvou přítel neřekl, je divné, ale nemusí to nutně nic moc znamenat. Každý partner by měl dát najevo s kým je a pokud to neudělá, právem to bolí.

U vás obou je to také i o věku...i když nic neomlouvám.., ale zkrátka jak jinak sbírat životní zkušenostiUsmívající se.

 
24.05.2011 15:18 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Přítel se setkal s bývalou přítelkyní a ta ho uhání
Text uživatele: 

byt tebou, dam mu "nuz na krk". bud ji proste rekne ze je s tebou, a ze nema v jejim pripade zajem o vic jak o pratelstvi, a nebo konec. zbytecna zarlivost je jedna vec, ale pokud by mu byla ukradena a na tobe mu zalezelo, poslal by ji do haje uz davno. je to chlap, jasne ze mu dela dobre kdyz se o nej naka zenska zajima. na druhou stranu mozna ma malo "obdivu" z tvoji strany a tak si to u ni kompenzuje. chlapi proste potrebujou porad slyset jak jsou uzasni, sikovni... a kdyz to neslysi doma, dela jim dvakrat tak dobre kdyz to slysej jinde. takze cukr a bic - chvalit, obdivovat, uvarit, pomilovat,... ale musi dat jasne najevo, jestli mu na tobe zalezi nebo ne.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel se setkal s bývalou přítelkyní a ta ho uhání
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny