Téma: Nevyznám se v tom

26.06.2019 17:16
Uživatel: Karera
Věk:  25

Město: Praha

Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím. Mám kamaráda (25 let) a známe se již cca 2 roky. Vždy byl na mě velmi milý a pozorný. Se vším pomohl. Nyní mě moje dcery a naší partu přátel pozval k sobě na víkend. První den byl super. Hráli jsme na playsu koupali se a tak. Neustále jsme se sebe začali dotýkat jak to jen šlo. Sexuální chemie byla šílená. Nevím jak to… nikdy před tím vůbec… Došlo na sex. Byl krásný a oba jsme si ho moc užili. druhý den jsme se o všem bavili. Řekl mi že kdybych neměla děti byl by se mnou. Jenž protože už je mám tak nechce a chce mít vlastní rodinu. A taky že měl hrozně zklamání od žen.  O všem jsme si popovídali naprosto upřímně. Řekl mi že mě nechce zklamat abych to nebrala vážně. Já souhlasila ale chtěla jsem abychom si to užili naplno. On také souhlasil. Oba jsme svítili jak sluníčko… Ne vubec si toho nikdo nevšiml : D  Ten den mi začal povídat o svém dětství a začal odhalovat vše co ho trapí i ty nejhlubší obavy. Celý večer jsme prokecali v objetí. Pak hrály na playsu, štouchalï se smály se provokovali se a prostě pecka. Pak jsme si šli lehnout a nic nebylo. Další den vše na novo. Jak krásně si hrál s dětmi jak krásně a galantně se staral o mě pořád jestli něco nepotřebuju a tak. Nenápadné dotyky a dvojsmysly. Říkala jsem si jako co? WTF? tomu jde jen o sex? Dalsí den zase. A zařidili jsme si abychom byli sami. Bylo to nádherný. Řekl mi že nikdy nic takového jako já mu žádná nedala… že jsem v nem něco probudila. Nikdy nikoho tak krásně úchylnýho nezažil prostě wow… Pořád se mazlil pusinkoval a líbal mě. Řekl že si ale nemůžeme odhalit vše na začátku že by pak nebylo co objevovat… Odjeli jsme dal mé dceři růži pri odjezdu protože měla svátek ten den. Pak jsme si dva dny psali v kuse. A domluvili jsme si dalsí schuzky a plány a výlety s dětmi a tak. No a moje otázky jsou :

Může z toho být vážný vztah?

Myslel tvrzení o tom že se mnou nemůže být kvůli dětem vážně nebo jen strach a nedůvěra?

Chová se takto člověk co mu jde jen o sex?

Co si o tom všem mám myslet?

Děkuju za odpovědi… protože fakt mi to hlava nebere

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.06.2019 11:03 Uživatel: Petrolina
Věk:  30
Téma: Nevyznám se v tom
Text uživatele: 

Vždy jsou důležité činy, ne kecy a sliby. Pamatuj na to.  

 
27.06.2019 16:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Nevyznám se v tom
Text uživatele: 

"Řekl mi že kdybych neměla děti byl by se mnou. Jenž protože už je mám tak nechce a chce mít vlastní rodinu. "

 

Není to tím, že chce mít vlastní rodinu, tu by mohl mít aj tak, ale málo který chlap se chce starat o cizí děcka. Najdou se takový, ale je jich málo. Ale třeba se ti podaří ho natolik okouzlit, že do toho možná půjde.

 

 

"Řekl že si ale nemůžeme odhalit vše na začátku že by pak nebylo co objevovat…"

 

to už jste odhalili tím, že jste se spolu vyspali. Já osobně bych se nevyspala s někým, kdo by mi vyloženě neřekl že spolu chodíme. Předcházím tím nějakému využítí na sex. Podle mého názoru jste se spolu vyspali moc brzy, i když jste se spolu dřív znaly. Chlap je lovec, a ty ses mu jako koříst naservírovala na stříbrném táce. To potom hrozí, že ho to nebude tak dlouho bavit a řekne si, že když ses mu tak lehce nabídla, tak se lehce nabídneš i jiným. Když se lidé spolu brzy vyspí, tak je menší pravděpodobnost, že to výjde, ale i tak se někdy stává, že to výjde. Já bych si s ním asi promluvila a zeptala se ho na rovnu, jestli to bude chtít někde posunout, nebo to nechá na rovinně kamarádství s výhodami.   

 
20.11.2022 23:14 Uživatel: mirka7881
Věk:  26

Město:Beroun

Téma: Nevyznám se v tom
Text uživatele: 

Také jsem měla celkem velké problémy s tím, že jsem se s manželem nedokázala domluvit na tom jaké chceme mít výsledné svatební video. On mně neustále říkal že je mu to vlastně jedno, ale to já jsem prostě slyšet nechtěla. Nakonec jsme si ten den všichni moc užili a ani nám nezáleželo na tom jaké bude to video ve výsledku, což je zvláštní.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevyznám se v tom
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny