Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi

27.12.2019 02:00
Uživatel: A
Věk:  21
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Dobrý večer,

s přítelem jsme už 2,5 roku. Máme společné kamarady, jelikož jsme s jeho nej. kamarády chodila do třídy a s přítelem do stejné školy (jsme o tři roky) problém je v tom, že jeho kamarádi o mě říkají různá slova, nebudu ani uvádět. Neustále říkají že už se díky mě s nikým nebaví. Neustále jsou na PC místo toho aby šly na pivo prostě jak malý. Můj přítel je ale straší než oni a přesto jim neřekne (kluci dnes (27.12.2019) nemůžu jsem s. (moje maličkost) ale raději řekne jo přijdu za chvíli a pak jim nebere telefony aby nemusel vysvětlovat proč nepřišel. Když jsme se dozvěděli co o mně říkají nic neudělal … Byl naštvaný to ano, ale já by se za něj postavila jela za tím individuem a vyřešila to. Jak můžou respektovat jeho, když mě nerespektují? Aby bylo vše jasné je to partička typu co není moje můžu zničit, ale já je v tom nepotporuji, v mém majetku je nenecháváme dělat bordel a to se jim asi příčí.

Má otázka zní co mám dělat nemůžu mu zakázat se s nima stýkat přičemž vím že ho jednou zničí nebo dostanou do problémů. Poradíte? Děkuji : )

 

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1856x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítel a jeho kamarádi
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.12.2019 07:30 Uživatel: Inka89
Věk:  30
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Jste oba ve věku, kdy lidem hodně záleží na tom, co si o nich ostatní, především přátelé, myslí. Možná se tvůj přítel nehce shodit před svými přáteli. Třeba má pocit, že by ztratil tvář, kdyby se tě zastal. Očividně na něho mají velký vliv. Ale co bys s tím chtěla dělat? Je to konec konců jeho svobodná volba, s kým bude kamarádit.  

 
27.12.2019 13:22 Uživatel: A
Věk:  21
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Ovšem já to  zakazovat nebudu, ale přece se musí zastat ne? Nebo je v dnes (27.12.2019) ni době normální se nezastat??  

 
27.12.2019 19:01 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Tvrdě nastavit hranice ale ne stylem sekera. Partička potřebuje rázně říct co je přátelský a osobní život. Musí pochopit že zacházej mimo hranice a pokud ani to, tak to musíš vzít holt tou sekerou. Přeci jen by ale přítel mě slyšet hlas srdce. Hlas jenž mu třeba bránil brát mobil. Taky by se hodila zmínit ta závist jenš panuje a ta pak tvoří to co by se jinak nevyřklo. Přítele si plně hýčkejte a pokud to neni vůl tak sám uvydí jaké zmije jsou v okolí. Přátelství nevypadá tak jak ho popisujete.   … jo a jak píšete stůjte zaním at řekne cokoli. vnitře vás chce po boku!

 
28.12.2019 08:01 Uživatel: A
Věk:  21
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Přesně to si myslím, že takhle přátelství nevypadá. Když jeden z kumpánů měl přítelkyni měsíc se neozval nebyl na PC (hry) ani nejevyl zájem se stýkat, pak když se rozešly na jedno jakoby vstal z mrtvých. Já jsem velice chápavý a tolerantní člověkem. Několikrát jsem říkala příteli ať je pozve na kafe ale odmítli a raději šly na vojenské parkoviště kecat. Tedy tím jasně dali na jevo že já jsem ten trn v oku, přičemž jsem nic neudelala špatně! Teda až na to že chodím s mim přítelem. Oba dva hlavní kumpáni jsou mého přítele kamarádi už od ZŠ… Myslím si že se boji že o ně přijde, když nebude skákat jak si řeknou. Dokonce i jeho mamka mi utvrdila že když byli s jeho tatou mladí chodili všude spolu a kamarádi to plně respektovali a nebyl problém. oni jsou nrvyspeli parchanti co si chrajjou na velice inteligentní lidí. Snad to přítel pochopí než bude pozdě. Tento problém trvá od samého začátku a mě už to trochu začíná vadit.

 
28.12.2019 21:45 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Chlapi si občas chtějí popovídat jenom mezi sebou. Stejně jako ženy chtějí mít občas jenom dámskou jízdu bez svých protějšků.

 

Já když mluvím delší dobu jenom se ženami, tak mi to leze na mozek. S muži se dá mluvit věcně, přímo, na rovinu, a jádro hovoru je o věcném tématu. Ženy vše berou osobně, věcná témata je obvykle nezajímají a často si nedokáží ani představit, že by to někoho zajímalo - a o to více "vidí trávu růst", a hledají v hovoru i řečeném co není. Občas je fajn se prostě uvolnit, a neřešit ohled na ženy.

 

Stejně tak ženy si občas potřebují splknout jen mezi sebou. Pomluvit všechny kolem, trochu se vytáhnout, postěžovat si. Protáhnout si mluvící ústrojí jen z radosti mluvení, aniž by bylo podstatné co mluví. Získat trochu ženské sounáležitosti. Svěřit se jen tak. Mluvit 45 minut o ničem, jen tak podle emocí.

 

Ač s tebou a tvým popisem víceméně souhlasím, tak na druhé straně jim nemusíš nutně vadit. Jen prostě občas chtějí mluvit mužsky, a neohlížet se na ženské elementy.

 
29.12.2019 09:22 Uživatel: A
Věk:  21
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Je těžké něco tady popsat když je osobně neznáte chápu. souhlasím s tím co jste napsal. Ale oni i v přítomnosti ženy neberou ohled a mluví o všem s tím nemáme problém ani s přítelem já jsem občas taky tokovy chlap. Ano potřebují být spolu jako my ženy, ale to co se tady děje není to že bych mu to zakazovala ba naopak! Mužům ho občas aby něco podnikli ale oni se ozvou vždy když máme něco naplánované, protože se celý měsíc váleli u PC, ! A aby říkali takové věci o mně a on se nezastal to je v pořádku?  

 
30.12.2019 23:37 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Já vás nechtěl popírat. Pochopil jsem mezi vašimi řádky, že je problém hlavně v tom, že když už jste na doslech, měli by alespoň zachovávat trochu taktu. A zbytečně vás nepomlouvat, neponižovat či něco jiného. A přítel by je na to měl upozornit, že je to nevhodné, když se toho dopustí.

 

Stejně tak druhý problém nejspíše tkví v tom, že nejste (alespoň většinově) jasně na prvním místě. Že byste chtěla cítit, že jste pro svého partnera důležitá. Aby alespoň občas ukázal, že na vás a společném času mu záleží a nemusíte se o to obávat.

 

Dále se dá vyčíst, že on i jeho kamarádi jsou ještě nezralá ucha, což k věku může ještě patřit. Váš přítel je trochu zralejší ucho, než jeho kamarádi, ale stále neumí říci na rovinu svým kamarádům, že teď bude s kamarády, ale jindy bude s vámi. Tím spíše, že v partě hrál všelijakou roli, nebo možná je někomu z party za něco zavázán, a nebo prostě nechce se jim přímo postavit - byť v malé věci.

 
01.01.2020 22:14 Uživatel: A
Věk:  21
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Děkuji to je ono příteli je 24 mě 21 a jeho kamarádům jako mě! Boji se cokoliv říct aby o ně nepřišel jelikož jsou to jediný kamarádi od ZŠ!!! A zapojuje se do demolování cizích věci když jsou na nějaké party aby zapadl alespoň tak mi to připadá. …

 

 
03.01.2020 10:41 Uživatel: Ťupka
Věk:  40
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

nejsi tresi vožralej? já tomu tvýmu příspěvku nerozumim sekerníku

 
28.12.2019 11:10 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Být na tvém místě tak při příští schůzi se seberu a at si skusí brbnout, jsi svobodný člověk. Pak jim to hezky bok po boku vpalte že takto to nejde. Hodně štěstí.  … pamatujte však že trpělivost né vždy růže přináší.

 
16.04.2020 19:29 Uživatel: beatty
Věk:  34

Město:new York

1587061046_2.jpg
My status
0-100
Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Opakované vložení nevyžádané reklamy do webu. Uživatel/ka byl/a zablokován/a.

 
20.11.2022 17:24 Uživatel: věra2225
Věk:  23

Město:Plzeň

Téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Text uživatele: 

Koukám že problém s chlapama je prostě bohužel naprosto všude. Také jsem si myslela jak budu mít pohodlný život když si někoho najdu, ale není to tak jednoduché jak jsem si prvně představovala. Třeba ten můj je strašný úchyl do chytání ryb. Kdybyste viděli jaké třeba typy boilies a nebo rybářských prutů kvůli němu máme v garáži.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel a jeho problémoví kamarádi
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny