Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy

24.07.2011 18:19
Uživatel: MitsCa
Odpovědí na téma: 17
Text: 

Ahoj,

3.7. jsem tu cosi psal. :-P (téma Rodiče mé přítelkyně mě před ní zhazují).  Jak pokračujeme/nepokračujeme dál? Je to tak, jak píšu. Pokračujeme - nepokračujeme.
Jak chtěla, přítelkyně má prostor a čas. Jen se ke mě chová odtažitě většinou (ani žádné sms jako dřív, nechybím ji když je pryč), jako bych ji udělal bůhví co. Pak najednou chce obejmout. "Standardní" chování a "zvyky" se dodržují, i spolu spíme (ne tak často, ale...), držíme se za ruce večer apod. Snažím se ji vyjít ve všem vstříc - zařídil jsem paní na úklid, mám skoro 2 nové práce - jen se musím rozhodnout. Když se bavíme, tak říká - to si necháme udělat na podzim, to doděláme příští rok apod., ale odtažitost trvá...
Dotaz tedy zní: Co si mám o tom všem myslet? Jaké je ženské myšlení? Na co má ten čas?
Už taky proběhlo, že jsme neměli stavět tak brzo (po 4 letém vztahu, z toho rok a půl bydlení), že to prodáme, ale ty peníze nedostaneme, tak že zase ne a jak je hezké, co jsem udělal nového o víkendu....
Jsem zcela zmaten. A připomíná mi to dobu teenage a to mi je 34... (ale jinak se cítím na 20 smile smile )

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.07.2011 21:23 Uživatel: Polki
Věk:  19
0-100
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

do žen a do melounů se nevidí , vyděláš dost ? vše zařídíš , proklepni si ji , skus šmírovat nevěra atd ... a jinak opatrně ... 

 
25.07.2011 09:07 Uživatel: Julie
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

   Sám vidíš, že žiješ v nejistotě a ta Ti vadí (komu by nevadila). Pokud máš pochybnosti, bude nejlepší to s partnerkou probrat a říci jí PŘESNĚ co Ti vadí. Osobně nechápu, proč v takovém vztahu setrváváš. Přítelkyně má komfort a mohla by projevit trochu vděčnosti, tedy jestli Tě má opravdu ráda. Pokud jsi pro ni pouze peněženka, rozhodnutí je na Tobě. Ale vím přesně co mi napíšeš, že ji strašně miluješ a že ve skutečnosti je to hodná holka. A potom je tady ten majetek.....

A k tomu myšlení....  Pokud se mi něco nelíbí, tak to řeknu. Pokud je něco špatně, tak to řeknu taky a jsem vdaná dost dlouho, abych mohla říct že to funguje! 

 
25.07.2011 18:02 Uživatel: Indi-indiánka
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

   MitsCo.I já jsem zcela zmaten.Usmívající se Překvapený

Je to nějaké chaotické.Ale něco mne napadlo.Nevím,je-li má dedukce správná,ale jak Tě tak čtu..Neděláš ty té tvé kopretině náhodou co jí na očích uvidíš?Tím myslím,že ona ukáže prstem a ty ji naprosto vše splníš.Viz ta paní na úklid...Víš,myslím,že ženská sice uzná (záleží také na charakteru),že ji máš rád,nosíš ji tzv na rukou,sneseš modré z nebe.Ale na druhé straně,musíš jí taky ukázat,že jsi CHLAP.Že nejsi pejsek,který okamžitě přiběhne,když ona zapíská.Takového chlapa si my ženy zase až tak moc nevážíme,když se chová jako papučák.Musí mít taky svou hrdost.A myslím,že totéž platí i opačně.

A jinak,mám pocit,že vy dva jste si snad ještě opravdově,jako dva dospělí lidi nesedli a neprobrali váš problém tzv od vrchu dolů a od spodu nahoru.Takové věci se musí rozebrat jako auto do poslední součástky.Píšeš,že se chová odtažitě,a pak najednou chce obejmout.Tomu ani za mák nerozumím.Ptal jses jí na to?To co píšeš zde,hovoříš s ní o vašem problému stejným způsobem?Hovořil jsi o svých niterních pocitech jako zde ve tvých dotazech?

Tak zatím

 
26.07.2011 08:33 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Co je to vydělávat dost?? Aby zbylo hodně na wellnessy, dárky, další možnosti? Nebo aby se zaplatily veškeré klasické výdaje a max. třeba litr dva se spořil? Kolik lidí nic neišetří ani nezaplatí poplatky a musí se joooo uskromnit. To nemusíme - navíc nemáme žádné půjčky apod. (krom leasingu)
V našem případě jde momentálně o druhý případ, ale chtělo by to první. Hned. O to jde. 

Indiánka: Taky jsem na to myslel, ale "ocaťpocať". Jen chci, aby se měla fajn. Pejsek nejsem, na to máme pejska. smile

Ale než se situace v okruhu mé práce uklidní, tak si přiberu ještě nějakou brigádku. Mám to domluvené, říkal jsem to doma a hned bylo veseleji... Takže PENÍZE!

Mě nevadí, že budu mít více práce, nevadí, že nebudu doma apod. Mě jen vadí, že jde o peníze. To mě strašně demotivuje. Já jsem celkem sociálně založen, snažím se pomáhat potřebným (kterých je mnohem víc než těch, kteří mají dost) a když vidím, že pak někdo v mém velmi blízkém okolí dělá caviki s tím, že si zrovna nemůže dovolit nelký nadstandard, tak me to štve.  A navíc, když výhledově ví, že si tento nadstandard bude moc dovolit do roka a klidně každý týden... Ale to jsme zase u trpělivosti...

 
26.07.2011 08:39 Uživatel: Julie
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

    Tady je Ti trpělivost na nic. Má rada je, rozejdi se s ní, protože s jídlem roste chuť.

 
26.07.2011 08:50 Uživatel: Indi-indiánka
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

  No..........Já budu na tebe asi trochu zlá.Ale pokud je pravda vše to,co tady píšeš,pak nejsi nic víc,než kus vola.Holka tě vůbec nemiluje,taková ...... neví,co je to láska,má tě úplně u ....Peníze staví nad porozumění,úctu k druhému atd.S něčím takovým chceš mít děti?Jednou si narazíš čumák a věř tomu,že tě taky bude podvádět.

Tak si to užij!

Musím se opravdu smát...jak někteří chlapi nemají rozum....

 
30.07.2011 12:44 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Díky za přiměřenost. Já sám si myslím, že jsem daleko víc než jen vůl...

Pomalu však se začínám zdravě naštvávat a jak začnu jednat, tak nebude cesta zpět - a to já vím, proto to nechci (zbytečně??) uspěchat....

 
30.07.2011 16:38 Uživatel: Indiánka
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

  JInak ale musím uznat,že z tvých přízpěvků mám pocit,že jsi člověk,který za něco stojí.Víš,těžko se radí v takových situacích.Ale upřímně,myslím,že ty máš na víc,než povrchní život s povrchní holkou.

Moc ti přeji hodně štěstí. Líbající

 
31.07.2011 09:38 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Díky. Rozpačitý Usmívající se

 
05.08.2011 16:04 Uživatel: hana
Věk:  30
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

taky si myslim že tě nema rada a je s tebou kuli penězum a to jsem hodně zanevžela na chlapy

 
29.07.2011 19:19 Uživatel: TRAPPIKO
Věk:  39
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

MOŽNÁ ŽA JE ZA VŠÍM POUHÉ SOBECTVÍ -POHODLNOST-JINÝ ZPŮSOB ŽIVOTA.
POKUD TAKOVÉ VAŠE VZÁJEMNÉ OBEJMUTÍ A CIT DOSTÁVÁTE ZA  UDĚLÁNÍ  NEBO SOUHLAS A TA JEJÍ ODTAŽITOST -JESTLI NENI V DOBĚ ,KDYŽ NĚCO CHCE A JEŠTĚ SI NENI JISTÁ, ŽE JÍ TO TAK SPLNÍTE.
 TAK TO FUJ -TO SE MĚ TOTO VELMI ŠPATNĚ PÍŠE -ALE VĚŘTE V TOM SE S LÁSKOU OPRAVDU ŽÍT NEDÁ . ALE TO SI KAŽDÝ MUSÍ  UJASNIT HLAVNĚ SÁM SE SEBOU, JAK MOC SEBOU NECHÁ TAKHLE  MÁVAT..

 
26.10.2011 10:48 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Neváží si Tě .Když jí dáváš vše,co chce a skoro hned(a paní na úlkid...ona má něco s rukama nebo míte 5 dětí či co..?)a Ty jsi zatím moc fajn chlap.Si Tě nezaslouží.Všichni tu mají pravdu.

Ne,vůl až takovej nejsiMrkající,prostě ji "ještě" miluješ,ono to nejde lusknutím prstu ucvaknout,i když...myslím,že jestli tak dál ona bude pokračovat a Ty jí nedáš najevo,že nikdo nemá vše a hned(láskyplný vztah vypadá zcela jinak a nestojí na penězích),tak tím prstem luskneš brzo...a rád.

Změníme-li své chování k lidem,na kterým nám záleží,změní ini svoje chování k nám-a to je přesně to,co Ty chceš a vy oba potřebujete.Lidi se k nám chovají tak,jak MY JIM to dovolíme..!

 
26.10.2011 22:18 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

To, že nikdo nemá vše hned, jsem ji opakoval pořád. Měla vše, jen s mojí prací to šlo pomalu a vadilo ji, že jsem spíše doma a ona jen v práci. Ale to jsem myslím už psal - na poplatky jsem vydělal a jinak jsem dodělával barák a tím ušetřil tak 350 tis. určitě.

 
26.10.2011 12:43 Uživatel: L.
Věk:  30
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Já myslím, že je s tebou, protože vás svazují ty majetkové poměry. Možná kdbyste bydleli nezávazně někde v pronájmu nebo v bytě/domě pouze jednoho z vás, tak by třeba už dávno odešla.. Jak jednou vztah ochladne a nechybíš ji, těžko se to změní..frown

 
26.10.2011 22:13 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Majetek nás sice svazoval, ale vyplatit mě nebyl problém... Já chtěl zůstat, ale mít hypo na 30 let a každý měsíc dávat 25 tis.,. Tak se to udělalo naopak, já byl vyplacen.
Semlela ji až práce a každodenní kontakt s movitými lidmi. Vůbec taková nebyla, i když mohla - u rodičů  a pak poslední 3 roky studia VŠ při společném bydlení měla vše. Co začala chodit do práce, tak po roce to takhle dopadlo. 

 
27.10.2011 02:06 Uživatel: L.
Věk:  30
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

Tak pravě asi když chodila na VŠ a neměla moc svých peněz, tak ji ten život s tebou vyhovoval. Ale teď má vlastní práci a možná cítí, že tě tolik už nepotřebuje. Myslím, že ten vztah prostě ochladnul. Těžko s tím něco dělat..jak se vytratí zájem, je to v pytli..frown

 
27.10.2011 10:27 Uživatel: MitsCa
Téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Text uživatele: 

smile  Což je teda horší varianta a to, že mě využila. . .

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Další vývoj, otázka pro (nejen) ženy
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175171
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny