Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X

25.11.2012 04:13
Uživatel: Jméno
Věk:  14

Město: 0

Odpovědí na téma: 7
Text: 

Téma smazáno správcem na žádost pisatele tématu.  

 

Černé myšlenky? Jsem blázen? Zkrat? … Puberta? Je to normální? Nezveličuju to?

… Dobré ráno, Je mi 14 let, na venek působím jako velmi klidný a vychovaný člověk, ale ve skutečnosti jsem snad horší než zrůda. (Doma)

Můj táta mě mlátil když jsem byl malý, je to už dávno, za což jsem ho k smrti nenáviděl

Před 2 roky se moji rodiče rozvedli a táta se šíleně změnil, takže jsem rád, že s ním můžu více vycházet.

Nyní býváme s mámou, tedy tam, kde jsme vyrůstali. Má o 3 roky mladší sestra tím rozchodem velice trpěla, ale bylo to díky tátovi, který ji nakacal hovadiny ( s prominutím ) … Máma měla nového přítele, táta mojí sestru absolutně zkazil, poštval ji proni němu, čímž se mamčin vztah s přítelem rozpadnul.

Nedokážete si představit, jak to bylo psychicky náročné a těžké, pro nás všechny, jak má sestra dělala šílené scény které byli k nevydržení. O 1,5 roku později si máma našla dalšího přítele a teď je jejich vztah dobrý. Můj táta se za těch 1,5 roku opravdu změnil, již se nesnažil moji sestru poštvat proti mamčinem novém přítely, však sestra je zkažená dodnes. Chodíme k psychologovi, ale ani ten ji nedokáže pomoci přes její radikální myšlení, ona jej prostě ignoruje.

Od konce prázdnin začala mít má sestra opět šílené návaly vzteku na mamčiného přítele a já to prostě nedokázal vydržet, zkrátka jsem na ně strašlivě křičel, nechť okamžitě drží svojí zasra*** pí** všichni, každého jsem posílal do prd*** a i někam hůř.

O pár dní později k nám chodili sestřine kamarádky ( Máme spol. pokoj ) a já byl zrovna v tu dobu na počítači, slyšel jsem, jak si o novém mamčinem přítely všichni za jeho zády povídají a iracionálně ho pomlouvají, že je koko*, atd. Navíc mi ty její kamarádky skákali po posteli, dělali tam strašný svinčík a já měl v ten moment pocit totální bezmoci. Dokonce jedna z nich mi i dala pohlavek, tak jsem ji vzal a vyhodil. Máma ji ovšem pustila dále… takže to vše bylo totálně na prd. V noci, jsem začal dost krutě nadávat mámě, nechť jde okamžitě uklidit moji postel, jelikož dopustila, aby se na ni dělal! bordel! Tak začali strašné hádky, ale nakonec mi to uklidila. Nadával jsem své mámě proto, že jsem chtěl, aby pochopila závažnost těchto situací, však nepochopila to.

Před měsícem jsem svačil a sestra se do něj opět začínala navážet, řeknul jsem jí, nechť ihned zmlkne! Ale ona mi odpověděla ve tvarusmirk, Bavím se s mámou, ne s tebou"! Nakonec se s mámou chytly, tak jsem zase nemohl ani vklidu jíst a řeknul jsem sestře, nechť zavře tlamu, případně vypadne! Ona ale nechtěla nic slyšet a nadávala mi, nakonec začala silně řvát a mamka odešla pryč z místnosti. Došla má vypatlaná sestřenice, sotva začala s pomluvama a já jim vmžiku začal nadávat, Ať laskavě neposuzují člověka, kterého ani neznají, že už toho má každý pokrk. (Byl jsem dost vulgární) Oni na mě ať držím hubu, opět začali šílené hádky tak jsem dostal můj další zkrat a hodil jsem po nich kuchyňský nůž, jenž se jich naštěstí dotknul opačným hrotem, dále prostě. jako bych to nebyl já, začal jsem se vším házet, rozbíjet hrnky, talířky, nadávat a následovně jsem šel celý v adrenalinu do pokoje. Až se situace uklidnila, byl jsem stále v šoku, o pár minut později se zase s mámou chytly, a já z PLNÝCH SIL řval jak nějaký psychopat,, ZMRD*!! dokud se mi téměř nezatmlilo před očima. Měl jsem chuť někomu pořádně nakopat prde* tak jsem raději posiloval, to mě fyzicky totálně vysílilo a myslím si, že to i pomohlo, prostě jsem zrůda, kvůli tomu co si dovoluji a čeho jsem byl schopen.

Chtěl bych ještě říct, že zkraty mám vždy v těch nejtěžších situacích, například když si s kamarády moc nerozumím, nebo když semnou jedná někdo strašně nefér, zkrátka když je toho na mě moc.

 Míval jsem často deprese, kvůli mojim zkratům, problémům a ještě kvůli nějakým hodně starým zrůdnostem z minulosti. Domnívám se a to je mi i nevyčíslitelně líto, že jsem byl nějaký psychopat, pamatuji se, že mi (NEPOCHOPITELNĚ, SÁM TO NECHÁPU! ) dělalo dobře trýznění nějakých zvířat, to je snad nejhorší, opravdu nejhorší, když se podívám na svojí fotku ze školky, chce se mi brečet, jelikož jsem byl strašný zohavenec i tehdá již kvůli tomuto.

Dnes nedokážu pochopit, proč jsem byl takový bastard, proč mi dělalo dobře trýznění zvířat, jediné co vím je, že je dneska miluju, mám je rád a starám se o ně a minulost mi nepřipadá skutečností, ale i přesto se ta hrůza odehrála. Na tuto zrůdnost se snažím ze všech sil zapomenout, ale nejde to. Hlavně to nejde v depresích a zkratech.

Při depresi nebo při zkratu mám pocit, jako by moje tělo naprosto zešílelo, připadám si jako ve snu, nevím pořádně co dělám a poté jsem z toho i den rozhozený. už několikrát jsem si takhle udělal monokl či rozškrábal obličej, jednou jsem se i pořezal (Jednou! )  

Nejsem vyloženě typ člověka, který chce spáchat sebevraždu (Málokdy Zaváhám), ale docela se obávám toho, že se to v dalším zkratu stane.

Víte, udělal jsem hodně takovýchto prasáren, které se mi vždy v ten nejhorší čas vrátí a dokonce ani svému tátovi pořád nějak nedokážů plně odpustit, ikdyž se snažím, jednou to jde, jednou zase Ne. Na takové věci se nezapomíná.

 

Prosím Vás, to jsem opravdu tak špatný člověk? Měli jste taky takové špatné  (ohavné) pocity? Nevím, jestli jsem nemocný, necítím se tak. Nevím, jestli jsem psychopat. Nevím, jestli to jen šíleně zveličuju. Nevím koho se mám zeptat. Má mi to vadit? Mám se tím zabývat? nechci jednou proletět oknem kvůli stupidnímu zkratu.

To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2331x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Problém či velké zveličení?
Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
25.11.2012 04:18 Uživatel: Jméno
Věk:  14

Město:0

Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

PS: Omlouvám se za gramatické chyby, text je příliš dlouhý a já tu téměř spím

PS2: Omlouvám se hlavně za vulgarity.

 
25.11.2012 10:44 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

Uvědomění si svých chyb znamená pouze první krok k dalším, které Ti mohou pomoct leccost změnit. Záleží na Tobě, jak moc budeš chtít. Jde jen o cvik a osvojení si určitých technik. Přečti si TADY.

 
25.11.2012 10:51 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

Tak tak. A taky bys měl jít "příkladem" a přestat mluvit (s kýmkoli) tak sprostě...

 
25.11.2012 13:42 Uživatel: Jméno
Věk:  79

Město:...

Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

Tak tohoto jsem si sakramencky vědom, jenže víš co je to za stres poslouchat malé děti, co nadávají, skáčou po postely(PO MÉ! ), dělají šílený bordel a já s tím nemůžu nic dělat? ! Navíc když musím poslouchat sestru a ty její záchvaty?

 ... Minule jsem jí šel příkladem, ale teď tím nehodlám promarnit svůj čas, pokud o to nestojí, což ani nestála. Při zkratu jsem schopný téměř čehokoli

... Nadávání se pokusím zamezit, ale nikdo mě nesmí takhle vytáčet, jinak mé snažení nemá smysl!

 
25.11.2012 18:49 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

Chybí ti schopnost ustát vypjaté (stresové) situace a klidně na ně reagovat. To, že tě nikdo nebude vytáčet, není řešení. Takoví lidé budou v tvém okolí téměř vždy a ty se musíš naučit jednání s nimi ustát. Většina lidí tyto situace ustojí a nemá potřebu přítom na ostatní křičet sprostá slova, házet po nich různé věci nebo něco rozbíjet. Pokud svoje návaly vzteku nezvládneš sám, měl bys vyhledat odbornou pomoc - psychologa, případně psychiatra. Kontakty na ně najdeš na internetu. Přeji ti, aby ses brzy naučil svůj vztek ovládat - bude to ku prospěchu tobě i ostatním.

 
25.11.2012 21:44 Uživatel: Jméno
Věk:  14

Město:...

Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

 

Děkuji, ale Nesouhlasím se vším.

Myslím si, že za to nemůžu jenom Já.

Mám kamaráda, který nikdy doma nechytil takového rapla, jako u nás, když nebyli naši doma a k sestře zase přijely kamarádky wink

Já jakožto nic nesmící jsem jim ten bordel toleroval a jejich bordel přerostl v otravování a začínal se stupňovat. Jednorázově skončil tím, že ho bezdůvodně polila vodou a snažila se na něj vylít ještě rozbitá vajíčka z hrnku, on jí vzápětí lištil, dostal rapla, kterého jsem já u něj doposud nikdy nespatřil a nadával jí :,, Už se nesměješ, co?? *urva! "... V zápětí přišla má teta ( Máma té sestřenky ) a začala mu nadávat, v tom jsem ji poslal někam a zamknul dveře za to, že se ho nepokusila ani vyslechnout. Tentýž den jsem mámě večer nadával, že s tím nic nenadělala a ani jim nezakázala k nám chodit.

 

... Na nervy mi to šíleně brnká, jelikož v JINÝCH RODINÁCH by si nikdy nikdo nic takového nedovolil a u nás si každý dělá co se mu zlíbí. Kupodivu i můj táta mě v tomhle tom podpořill. Když tu býval on, alespoň urovnával pořádek, narozdíl od mámy která nepřetržitě vyhrožuje, případně jí to je jedno.

Takže si myslím, že chyba na straně mě sice je, ale především se musí máma vzpamatovat!

Jak jsem již řekl -,, Nadávání se pokusím zamezit, ale nikdo mě nesmí!!! takhle!!! vytáčet, jinak mé snažení nemá smysl. " Jistě, vždy se najde nějaký člověk, který se pokusí mě naštvát, to vím a to mě netrápí, ale takhle moc mě naštvou pouze tihle lidé, tedy moje sestra a spol.... Ještě se nestalo, že bych rapla projevil někde jinde, než doma.

 
06.06.2013 22:52 Uživatel: Jmméno
Věk:  15

Město:To je jedno

Téma: Sestře doma vše prochází a to mi vadí X
Text uživatele: 

Shodou náhod jsem našel váš portál, ještě větší shodou náhod jsem našel svůj starý a nemravný příspěvek, jenž jsem psal v zoufalém stavu A vzhledem k mé postižené a zároveň citově nestabilní povaze jsem se málem rozbrečel. A kvůli tomu teďka opět nebudu moci spát… Je mi líto, že jsem tu přiznal, jaký jsem retardovaný. Ale přeci jen pohned na to, že tento Topic byl otevřen 1000x mě děsí. Hodně děsí.

Vyhledal ho GooGle - To mě děsí také děsí. Nezaobírejte se prosím ubožákem, jakým jsem já, a pomáhejte ostatním, zaslouží si to víc…!!

 

… Tento topic je už evidentně,, Mrtvý " Ale i přesto žádám administrátora tohoto webu, aby ho smazal. Stydím se za svůj topic, za svojí v tu chvíli - neomalenost. Byla velká chyba, že jsem napsal. Napsal takovou pitomost. Omlouvám se.

 

Váš web je u nás na vesnici známý, hlavně v knihovně. Jednou jsem si četl názory lidí a administrátorů, které mi přišli dost správné a inteligentní. Proto doufám, že mi administrátor vyhoví a tuto moji,, podlou tému vymaže


10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 6
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 16350
Počet odpovědí celkem: 174408
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny