mojra.cz

Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí

24.11.2012 23:43
Uživatel: SandraSa.
Věk:  28
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý večer. Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo mohl poradit s dotazem, jak dále jednat. Předem chci říci, že toto chování, co budu popisovat, není jednorázové, není to bohužel jen to, co se stalo nyní. Stalo se to podobně i mockrát dříve.  

K věci. Je mi 28 let. Máme po svatbě 4 roky. Manžel pracuje, já pracuji a do toho nyní končím dálkově VŠ. No, mám toho tak akorát. Poslední měsíc jsem se denně, několik hodin učila na 2 zkoušky a zápočet, co jsem měla dnes. Do toho všeho se mi blokla krční páteř, musím mít krunýř, chodím na injekce, zvracím a opravdu mne to bolí....

Než jsem jela dnes na zkoušky, říkala jsem manželovi, že bych moc ráda dnes po zkouškách někam zašla či si dala doma třeba víno a vanu, prostě udělala si čas na nás dva, kterého moc nemáme, abych se trochu odměnila za zkouškyhappy Bylo mi řečeno, že jelikož je zítra neděle (a to je den, kdy dříve jsme jezdili někam spolu, poslední dobou jezdí manžel jen ráno na ryby a zbylý den prospí... takže nikam nepůjdeme, ale bude se odpoíčvat, aby mohl ráno na ryby... ) No, nevadí, hlavně, že budeme alespoň spolu.  

Přijela jsem ze školy, zvracela - šílené bolesti od krční páteře. Doma manžel dodélával police do kuchyně, takže všude bordel. Zeptal se mne, jak to šlo a zmizel. Od té doby jsem ho neviděla. Takže jsem uklízela v bolestech kuchyň, dodělávala seminárku, kteoru jsem musela dnes odevzdat.

Večer zjistila, že slavit můžu možná tak sama. Manžel telefon vybitý. Ač mi bylo opravdu zle, doma jsem být nemohla, moc mě to mrzelo. Tak jsem šla s kamarádkou na pivo, byla jsem tam asi hodinu. Když jsem se vracela, dovolala jsem se manželovi s tím, že jdu kolem, jeslti se mohu alespoň stavit na cigaretu. Řekl mi, že mi jde otevřít (byl u souseda, popíjeli... ). Myslela jsem si, že si s nimi popovídám a místo oslavy půjdu spát. Jenže... čekala jsem u vrat na smluveném místě, ale marně. Manžel na mě zapoměl. Nejen na to, že je mi zle a že jsem ho žádala o večer, ale i na to, že mi řekl, že mi jde otevřít... Marně jsem čekala před vraty. Už jsou to dvě hodiny a pořád si nevzpomněl... Víte, mě to hrozně mrzí.  

Já se snažím pomoci mu v každé situaci, být mu oporou. Ale on.. na mě zapomíná. Hledí si svých zájmů a kamarádů, na mě už nezbývá. Já sama nemám čas někde moc lítat,  užívat si. Jsem ráda že uklidím, odpracuju pracovní dobu a hlavně se učím. Ale už je toho nějak moc.  

Kdybych mu cokoli řekla, až zítra vystřízliví, otočí to proti mně... Jsem z toho všeho vzteklá, ale hlavně smutná. Prosím o rady, jak a co dál.  

děkuji

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4015x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel na mne zapomíná
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.11.2012 10:27 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Nemáte děti, takže řešení je spousta.  

Píšeš, že dříve jste trávili neděle spolu, proč se to otočilo, kvuli škole a učení?  

Zkus někde naplánovat společný výlet, jedte na hory. Řekni mu, že ti to chybí, společně trávené chvíle. Že víš, že kvůli škole jste toho spolu moc nepodnikli, tak že to  chceš napravit.  

Dej tomu čas, není zvyklý na vás dva, už si naplánoval své aktivity, takže bych začala pomaloučku.  

 

To, že na tebe zapomněl, to je normální když je v žíle. Stává se to, to tě nemusí mrzet.  

 

 

 
25.11.2012 10:49 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

... už vidím, jak z toho zas "vyleze" to, že chudáček žárlí na to, že žena bude mít vyšší vzdělání... Sorry, ale čtu to všude možně pořád dokola.

 
25.11.2012 11:03 Uživatel: Barča
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Nemyslím si Leni, spíš to vidím tak, že se manžel naučil svůj čas trávit po svém a přizpůsobil se tak manželčiným aktivitám. Odvykl společně trávenému času, zvykl si sám plánovat jak ho trávit. Kdyby žárlil na vyšší vzdělání, nejspíš by to bylo o "scénách" z jeho strany.

 
25.11.2012 11:25 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

souhlasím s BArčou, na druhou stranu pokud mi partner řekne, že chce se mnou oslavit úspěch, že chce být doma, protože mu není dobře (a já mu mohu nějak pomoci) pokud dá přednost rybám před oslavou, už e to někde jinde než vyplnit si svůj čas, protože partner je příliš vytížený... pokud nejsou děti, tak nezájem po 4 letech manželství signalizuje víc než to, že jeden z partnerů je plně vytížen. CO bych dělala já? nevím, protože neznám všecgno, co souvisí, asi bych manžela požádala, aby v kuchyni po instalaci polic i uklidil - už s ohledem na mé bolesti, když už ne s ohledem na to, že člověk si po sobě má uklidit... je to otázka dohoddy, kdo co dělá a coku v rámci domácích prací přináleží... trocha času pro společný čas se dá najít vždycky, pokud je oboustranný zájem, pokud není, je třeba udělat si každý za sebe jasno a pak zvolit řešení do budoucnosti - budeme spolu a napravíme to, budeme spolu a pečem na to, jedem každý na sebe, jdem od sebe...

 
08.12.2012 16:52 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Je mi z toho smutno, ale nevím co na to napsat. Nechám asi u odpovědí ostatních.

Každopádně je na straně manžela něco špatně. Myslím si, že Tě dříve či později ztratí, protože s ním nebudeš šťastná.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny