Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí

24.11.2012 23:43
Uživatel: SandraSa.
Věk:  28
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý večer. Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo mohl poradit s dotazem, jak dále jednat. Předem chci říci, že toto chování, co budu popisovat, není jednorázové, není to bohužel jen to, co se stalo nyní. Stalo se to podobně i mockrát dříve.  

K věci. Je mi 28 let. Máme po svatbě 4 roky. Manžel pracuje, já pracuji a do toho nyní končím dálkově VŠ. No, mám toho tak akorát. Poslední měsíc jsem se denně, několik hodin učila na 2 zkoušky a zápočet, co jsem měla dnes. Do toho všeho se mi blokla krční páteř, musím mít krunýř, chodím na injekce, zvracím a opravdu mne to bolí....

Než jsem jela dnes na zkoušky, říkala jsem manželovi, že bych moc ráda dnes po zkouškách někam zašla či si dala doma třeba víno a vanu, prostě udělala si čas na nás dva, kterého moc nemáme, abych se trochu odměnila za zkouškyhappy Bylo mi řečeno, že jelikož je zítra neděle (a to je den, kdy dříve jsme jezdili někam spolu, poslední dobou jezdí manžel jen ráno na ryby a zbylý den prospí... takže nikam nepůjdeme, ale bude se odpoíčvat, aby mohl ráno na ryby... ) No, nevadí, hlavně, že budeme alespoň spolu.  

Přijela jsem ze školy, zvracela - šílené bolesti od krční páteře. Doma manžel dodélával police do kuchyně, takže všude bordel. Zeptal se mne, jak to šlo a zmizel. Od té doby jsem ho neviděla. Takže jsem uklízela v bolestech kuchyň, dodělávala seminárku, kteoru jsem musela dnes odevzdat.

Večer zjistila, že slavit můžu možná tak sama. Manžel telefon vybitý. Ač mi bylo opravdu zle, doma jsem být nemohla, moc mě to mrzelo. Tak jsem šla s kamarádkou na pivo, byla jsem tam asi hodinu. Když jsem se vracela, dovolala jsem se manželovi s tím, že jdu kolem, jeslti se mohu alespoň stavit na cigaretu. Řekl mi, že mi jde otevřít (byl u souseda, popíjeli... ). Myslela jsem si, že si s nimi popovídám a místo oslavy půjdu spát. Jenže... čekala jsem u vrat na smluveném místě, ale marně. Manžel na mě zapoměl. Nejen na to, že je mi zle a že jsem ho žádala o večer, ale i na to, že mi řekl, že mi jde otevřít... Marně jsem čekala před vraty. Už jsou to dvě hodiny a pořád si nevzpomněl... Víte, mě to hrozně mrzí.  

Já se snažím pomoci mu v každé situaci, být mu oporou. Ale on.. na mě zapomíná. Hledí si svých zájmů a kamarádů, na mě už nezbývá. Já sama nemám čas někde moc lítat,  užívat si. Jsem ráda že uklidím, odpracuju pracovní dobu a hlavně se učím. Ale už je toho nějak moc.  

Kdybych mu cokoli řekla, až zítra vystřízliví, otočí to proti mně... Jsem z toho všeho vzteklá, ale hlavně smutná. Prosím o rady, jak a co dál.  

děkuji

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4636x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel na mne zapomíná
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.11.2012 10:27 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Nemáte děti, takže řešení je spousta.  

Píšeš, že dříve jste trávili neděle spolu, proč se to otočilo, kvuli škole a učení?  

Zkus někde naplánovat společný výlet, jedte na hory. Řekni mu, že ti to chybí, společně trávené chvíle. Že víš, že kvůli škole jste toho spolu moc nepodnikli, tak že to  chceš napravit.  

Dej tomu čas, není zvyklý na vás dva, už si naplánoval své aktivity, takže bych začala pomaloučku.  

 

To, že na tebe zapomněl, to je normální když je v žíle. Stává se to, to tě nemusí mrzet.  

 

 

 
25.11.2012 10:49 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

... už vidím, jak z toho zas "vyleze" to, že chudáček žárlí na to, že žena bude mít vyšší vzdělání... Sorry, ale čtu to všude možně pořád dokola.

 
25.11.2012 11:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Nemyslím si Leni, spíš to vidím tak, že se manžel naučil svůj čas trávit po svém a přizpůsobil se tak manželčiným aktivitám. Odvykl společně trávenému času, zvykl si sám plánovat jak ho trávit. Kdyby žárlil na vyšší vzdělání, nejspíš by to bylo o "scénách" z jeho strany.

 
25.11.2012 11:25 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

souhlasím s BArčou, na druhou stranu pokud mi partner řekne, že chce se mnou oslavit úspěch, že chce být doma, protože mu není dobře (a já mu mohu nějak pomoci) pokud dá přednost rybám před oslavou, už e to někde jinde než vyplnit si svůj čas, protože partner je příliš vytížený... pokud nejsou děti, tak nezájem po 4 letech manželství signalizuje víc než to, že jeden z partnerů je plně vytížen. CO bych dělala já? nevím, protože neznám všecgno, co souvisí, asi bych manžela požádala, aby v kuchyni po instalaci polic i uklidil - už s ohledem na mé bolesti, když už ne s ohledem na to, že člověk si po sobě má uklidit... je to otázka dohoddy, kdo co dělá a coku v rámci domácích prací přináleží... trocha času pro společný čas se dá najít vždycky, pokud je oboustranný zájem, pokud není, je třeba udělat si každý za sebe jasno a pak zvolit řešení do budoucnosti - budeme spolu a napravíme to, budeme spolu a pečem na to, jedem každý na sebe, jdem od sebe...

 
08.12.2012 16:52 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Je mi z toho smutno, ale nevím co na to napsat. Nechám asi u odpovědí ostatních.

Každopádně je na straně manžela něco špatně. Myslím si, že Tě dříve či později ztratí, protože s ním nebudeš šťastná.

 
28.08.2019 05:35 Uživatel: Tyty
Věk:  38
Téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Text uživatele: 

Absolutní nezájem, vy sama víte co máte udělat, on není vaší oporou a nikdy nebude, takže pěkně v klidu běžte od něj už konečně, jste navíc precitlivela v bolesti úrazem, si z vás dělá dobrý den, záleží na vás, netrapte se už vůbec, a nebo celý život s ním, ale svůj život máte ve Svých rukou, takže pokud to tak necháte je to vaše chyba, a žádné vaše stěžovani se nebude brát na zřetel, nikým ani známými, jedno přísloví na konec. - pokud mě zranis poprvé, tvá je to chyba, pokud po druhé, je to chyba ma (protože, tě nechám! ), hezký den

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel je sobec, který na mě vůbec nemyslí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 599x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 459x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 646x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 597x
Jak byste se zachovali??? 4 609x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 713x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 683x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 618x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1078x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 948x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16262
Počet odpovědí celkem: 173863
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny