Téma: Moderní dámské hodinky - tip na eshop

09.06.2017 08:06
Uživatel: dituspraz
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Ahojky potřebovala byh radu kde najdu pěkné moderní hodinky dámské? diky

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1886x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: eshop s hodinkami?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.06.2017 09:11 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Moderní dámské hodinky - tip na eshop
Text uživatele: 

Zde nesmí bý reklama, tak asi pokud vám někdo dá odkaz, tak bude smazán, ale zkusím to bez odkazu - vygoogli si to když tak.  Snad to tu nechají.  

Já zbožňuju hodinky S. T. A. M. P. S 

Mají obrovskou kolekci ciferníků s různými motivy (některé i docela vtipné) a velkou škálu řemínků a jde to různě kombinovat do různých barev a stylů. Už mám od nich několikery a často mi je někdo obdivuje, protože nejsou moc běžné, tak pro spousta lidí je to atrakce.

Je to sice spíš taková módní záležitost - tzn. jsou z plastu, strojky sice kvalitní, ale s docela bizarním vyměňováním baterií - ale mě hrozně baví, nedám na ně dopustit.

 
09.06.2017 10:10 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Moderní dámské hodinky - tip na eshop
Text uživatele: 

To je skoro jak otázka, kde koupím brýle (ku podivu v optice) nebo kalhoty (ku podivu v obchodě s oblečením). Neuvedla jsi žádné konkrétnější pořadavky, třeba (a hlavně) kolik by ty hodinky měly stát.
Hodinky můžeš koupit za 2 stovky v Lidlu, když mají akci (a některé nevypadají úplně špatně), za 5 stovek nějakou levnou Čínu v hodinářství, za pár tisíc dražší Čínu a nebo i za desítky či stovky tisíc. Pracoval jsem ve velkoobchodě s hodinkami a měli jsme v nabídce i hodinky za tři čtvrtě milionu a taky si našly svého kupce.

Spíše doporučím "vydat se do města", obejít hodinářství a vybírat, nevím z jakého jsi města, v Praze bych pár tipů, kam se jít podívat (kde je velký výběr) měl. Pokud ti jde hlavně o vzhled (a to nejspíše půjde, asi nejsi fajmšmekr, který by šel po značce nebo způsobu provedení), tak je to stejně chce vidět naživot. Obrázky dost často matou a co vypadá hezky na obrázku, vůbec nemusí vypadat hezky ve skutečnosti a naopak. Když mi napíšeš SZ, tak na některé značky můžu vyjednat slevu, ale spíše to budou dražší značky (cenově v jednotkách a desítkách tisíc a víc), takže jestli hledáš něco za pětikilo, tak ti nepomůžu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Moderní dámské hodinky - tip na eshop
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny