Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví

12.05.2016 05:22
Uživatel: underworlder
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj,

je mi 32 let a už mě to na světě nebaví z mnoha důvodů  - matka se na mě vys. před několika lety a dala přednost jejímu manželovi a já jsem pro ní cizí člově.

Přítelkyně se na mě vys. když zjistila jaké mám dluhy z hazardu (necelých 800.000 Kč), kamarády žádné nemám, protože jsem je všechny raději od sebe odehnal jinak řečeno poslal do prdele, protože mi nerozuměli.

Nemám lidi rád za jejich sobectví a za spoustu dalších věcí, mám už v životě vše za sebou, potomka za sebou zanechávat nechci, protože by měl určitě podobné problémy jako já a na to se koukat nechci. Život mě už prostě nebaví a ani nechci aby mě bavit začal, čili tady nechci rady jak se mám mít začít rád a jiný kecy.

Chtěl bych tady radu, jak se nejlépe otrávit výfukovými plyny v autě, protože věšet se nechci, skákat taky nechci, prášky jsem v minulosti zkusil společně s alkoholem dost velké množstv´í a přežil jsem, čili volím výfukové plyny. Potřeboval bych poradit - Jakou sehnat hadici, kde jí sehnat, jak jí instalovat do auta tak, aby se tam CO dostatečně nahromadilo a nikudy neutíkalo. Hledal jsem na internetu, ale návod jsem nikde nenašel. Mám starou Fabii, čili by tam měl být dostatek oxidu uhelnatého CO z výfuku na otravu, ale nevím jak to provést.

V naší republice není eutanazie povolená, jinak bych na ní dávno šel. Čili mi poraďte bez jakýchkoliv výčitek že mě budete mít na svědomí, nebudete. Prostě chci dobrovolně odejít. Nemyslim si, že bych byl slaboch, slaboch podle mě sebevraždu nespáchá, ale já už se na ní cejtim dostatečně silnej.  

Díky moc za každou radu která mi pomůže.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2435x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Už mě život nebaví
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.05.2016 07:37 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

A já si myslím, že slaboch jsi. Kdyby jsi si nenasekal ty dluhy, mohl jsi mít přítelkyni a žít svůj život, život dle svých představ. Tvoje dluhy = Tvoje volba, je Ti 32 let. A promiň, ale pokud Tvoje mamka dle Tebe dala před několika lety přednost jejímu manželovi, tak to už jsi byl dospělý a Tvoje máma již neměla povinnost Tě vést za ručičku. Takže, Ty nejsi silný na to spáchat sebevraždu, Ty jsi slabý na to rozumně řešit své problémy = zbaběle jim chceš navždy uniknout a promyšleně chceš mámu potrestat za to, že dle Tebe dala přednost jejímu manželovi. Záměrně píši dle Tebe, protože čteme jen Tvoji verzi ohledně mamky.

I kdyby byla u nás eutanazie povolená, tak určitě ne pro lidi utíkající před svými problémy, nýbrž pro lidi těžce a nevyléčitelně nemocné, bolestmi trpící.

Radu, kterou žádáš, tady samozřejmě nedostaneš, od nikoho. Takové rady tady neposkytujeme. Snažíme se radit těm, kteří neutíkají před svými problémy a hledají řešení.

 
12.05.2016 11:42 Uživatel: Jasmin
Věk:  49
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

Každý má právo se rozhodnout jestli tu chce být nebo ne.

Pokud ses rozhodl, že si máš "očistec" prožít po smrti a nebo v dalších životech, je to tvá volba. Zaděláš si karmu ještě víc.  A jestli si myslíš, že když spácháš sebevraždu, že ti bude líp, tak to se velmi pleteš,   ale kdo chce kam pomozme mu tam.  

 

 
12.05.2016 12:11 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

Místo otravy oxidem uhelnatým zkus udělat velkou inventuru ve Tvém životě a popřemýšlet co jsi, kde jsi, proč tam jsi, do jaké míry si za to můžeš, jak moc jsi to mohl ovlivnit a hlavně se moc nebabrej v minulosti a začni myslet na to, jak začít žít nový život.  

Zasebevraždit se je slabošské. Tím by jsi nedokázal nic sobě ani ostatním. Jen skutečný chlap když je ve srač… , tak vstane, zvedne hlavu a jde dál. Blbej slaboch se zabije. Kdo jsi Ty?  

 
12.05.2016 13:39 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

Myslím si, že to ve skutečnosti udělat nechceš. Kdybys opravdu chtěl, prostě bys to udělal. Na otrávení se v autě není potřeba speciální návod.

 

Pokud Ti na Tvém životě nezáleží, je to Tvá věc. Píšeš o sobectví, ale nejvíc ho cítím z Tebe, protože ani na vteřinu si nepomyslel na to, co bude s člověkem, který Tě pak najde.

Jak se vyrovná s obrazem, který uvidí. Nejde o to, že budeš mrtvý, ale budeš pozvracený, pomočený a opravdu to není pohled se kterým je snadné se vyrovnat.

 
12.05.2016 13:58 Uživatel: Jindy
Věk:  50
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

underworlder, dal sis nick podsvětí? Tak jestli nepíšeš ze školní lavice, abys zabil nudu, odpovím ti tvým jazykem.  

Jsi  zbabělý narcista, vobyčejnej zadluženej sebelítostnej sráč. Do Podsvětí se stejně  nedostaneš, protože na převoz přes Styx musíš Charónovi zaplatit a napít se vody z řeky. Prachy nemáš a vodu asi nepiješ. Smrtí ale v Podsvětí skončíš jen tehdy, když tě někdo tady na Zemi řádně pohřbí. A o tom pochybuji, vzhledem k tomu, že jsis všechny vztahy zničil.  Jinak i tam se budeš už navždy potulovat a je to tam hrozný, pěkně si to vyžereš. Nic nevyřešíš, bude to ještě horší. To mě věř, to je známá věc.  

Tak zvedni zadek z gauče, umej se a ohol a slušně se oblíkni. Internet máš (což se divím, když máš 800 tis. dluhu, takže asi tady kecáš z té nudy.), auto taky máš, tak si objeď inzeráty a začni makat. Známým zavolej, že jsi se choval jako magor a že už makáš a budeš splácet. Ex i matku nech na pokoji, mají právo na svůj život bez tebe. Dítě mít nemusíš, tím nedojímej. Šmoulit hadici a ucpávat díry ve Fabii dokáže každý debil. Zrovna tak jako každý debil umí nasekat dluhy. Ale ne každý debil to udělá. A jen chlap a ne totální sebestředná srágora  se postaví krizi čelem. Zdar!

 
12.05.2016 18:49 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

Všichni se na tebe vykašlali, všichni tě odkopli, nikdo ti nepomůže, no to je strašné…

A teď mi řekni, co jsi ty udělal mámě za radost, jak ty jsi pomohl kamarádům, co jsi připravil pěkného přítelkyni? NIC, velké NIC, tak na co se odvoláváš? Dokázal jsi nasekat dluhy a ne malé, ale i to se dá zvládnout, seš mladej, ale ty nechceš, vzdáváš se napravit své chyby, omyly a hážeš je na druhé. Tak se to nedělá. Měl by ses chybama poučit a žít pro druhé a ne jen sobecky pro sebe. Takže je to na tobě, buď se do toho dáš, nebo to vzdáváš. Máš svobodnou vůli a také zodpovědnost.

 
15.05.2016 18:04 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

Tyhle kecy jsou dost na hovno - a nekecej, že věříš tomu, že ti tady někdo bude radit nějakou přiblblou hadici.  

Je to jen dost pitomá snaha, jak si sám před sebou hrát frajera, kterej přijímá odpovědnost za to, jak si posral život - aniž bys tu zodpovědnost přijal doopravdy.

Zkus si zařídit osobní bankrot, prodej co můžeš, abys umořil něco z toho, co ti nakonec vyměří k zaplacení - přestěhuj se a začni nanovo.

 
29.05.2016 21:03 Uživatel: Fido
Věk:  61
Téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Text uživatele: 

"Nemyslim si, že bych byl slaboch, slaboch podle mě sebevraždu nespáchá, ale já už se na ní cejtim dostatečně silnej.  "

 

Uplynulo 17 dní od vložení Tvého příspěvku - tak  je zbytečné Ti radit, protože už budeš na tuty po smrti (nejsi přece slaboch) …  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Blízcí se na mě vys.... a ostatní jsem poslal do pr...., protože jsou sobci - už mě život nebaví
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 1980x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 2072x
život o ničem 3 2196x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 2783x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 2861x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 2724x
Jsem Harry - co vy na to? 6 2233x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 17 8047x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 22 8530x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 3632x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny