Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím

12.05.2016 06:16
Uživatel: Sararararan
Věk:  24

Město: Kroměříž

Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím,

potřeboval bych pomoci ve vztahu, jsem s přítelkyní půl roku (12/2015-05/2016), zezačátku jsem byl úplně v pohodě, ale časem se vše změnilo. Zpočátku jsem o přítelkyni smýšlel jako o člověku, který mě k životu potřebuje, který má o mě zájem a je do mě zamilovaný. Ono to tak podle mě také bylo. Po nějaké době jsme se bavili o svých předchozích známostech a když jsem se dozvěděl o jejím bývalém, začal jsem být celkem žárllivý. Ani tak ne kvůli němu jako kvůli tomu, že si spolu stále občas píšou, což mě příjde trošku uhozené, ale dobře, chápu.

Každopádně v poslední době mám pocit, že mě má na háku. Nechce se už tolik líbat (po francouzku), když jsme ve společnosti spolu, tak se ke mě zase tolik jako dřív nehlásí a málokdy se stane, že třeba napíše co dělám nebo jak se mám - ne že bychom si nepsali, ale spíš si píšem o ní. Napíše i sama to ano, ale zkrátka se na mě nezeptá, nebo jen zřídka - narozdíl ode mě.  Jinak sex je v pořádku, čas spolu trávíme a když jsme spolu, tak se mi nezdá, že by něco bylo v nepořádku. Tedy až na to, že mě nemá moc co říct,  většinou se vyptávám já.

Ale to tak nějak chápu ona už je prostě taková a mám jí rád i přesto - není to pro mě překážka. Nedávno si opět psala s tím fešákem a když jsem se jí na to zeptal, říkala že si nepíšou, že to byla jen vyjímka,  čemuž věřím, bohužel jsem se kvůli něčemu podíval do historie jejího prohlížeče (ne za účelem nějaké kontroly) a zjistil, že se třeba 3 dny zpátky několikrát koukala na jeho profil na facebooku.  Nedávno jsem z toho byl už mrzutý, byli jsme spolu, ale já se s ní moc nebavil, což není to spráné řešení, ale zkrátka jsem měl žaludek zaťatý v pěst.  Přitom ona se ke mě vždy chová hezky - až na to, že už se nechce tolik líbat. Nerad bych jí ztratil, protože jí opravdu miluji, ale nevím ják se chovat, nevím jak jí mám vyjádřit své pocity a jestli vůbec mám něco takového dělat - nechci vypadat zšenštile když ona je taková nad věcí. Ale je to těžké, když na někoho v kuse myslíte a máte pocit, že ten dotyčný vám to neoplácí.  Máte někdo podobnou zkušenost a radu? Díky.   

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2495x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jiskra ve vztahu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.05.2016 06:23 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

To, že vyjádříš city není žšenštělost.  

 

Bohužel, evidentně Tě nemiluje tak, jako Ty jí a lepší to už nebude.

 
12.05.2016 07:00 Uživatel: Sararararan
Věk:  24

Město:Kroměříž

Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

Já ti nevím, nemyslím si, že mě nemá ráda. Nechci házet flintu do života, ono já jí zezačátku neměl rád jako ona mě a celé se to otočilo. Měla mě raději než teď, ale já si myslím, že když něco změním, může to tak zase být. Říkám si, že nejlepší bude se od ní odpoutat, nestarat se o ní, nebýt ve vztahu tak aktivní, nechat iniciativu na ní, ale nevím no. Je to těžký.

 
13.05.2016 06:22 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

Já vím, že nevíš, proto Ti říkám, co vím já.  

 

Hlavně pozorně čti co píšu. Já nenapsal, že Tě nemá ráda, ale že Tě nemiluje tak intenzivně jako Ty miluješ jí. To je podstatný rozdíl.  

 
12.05.2016 08:08 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

Pokud někoho miluji tak:

1) mu i projevuji své city, žena i muž bez rozdílu.

2) ne proto, že mě ten druhý potřebuje.

3) nežárlím na bývalé = tím jen dokazuji, že si nevěřím.

4) nelezu do soukromí své partnerky.

To, že si občas píše Tvoje přítelkyně s jejím bývalým není uhozené. Proč by mělo být?

To, že žárlíš na jejího bývalého "fešáka", ona to nejspíše vycítila, možná proto ta částečná změna v jejím chování ohledně psaní sms. Ale to líbání bych s tím nespojovala, pokud je sex v pořádku. Sex neodmítá, ten je v pořádku, jen se nechce tolik líbat. Nenapadá Tě nic? Tak přemýšlej.  

Jinak pokud Tvoje žárlivost a vše s tím spojené bylo dříve než-li změna na její straně, pak se nediv. Kdyby jsi jí opravdu miloval a věřil sám sobě, nebudeš žárlit, případně jí to dávat najevo, nebudeš lézt do jejího soukromí a pak jí nebudeš od sebe odhánět či odrazovat. To je můj názor zatím z toho, co jsi napsal.

 
12.05.2016 08:40 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

Ahoj. Na žárlivosti není nic špatného. Pokud má někdo někoho rád, tak je to přirozené. Spíš by bylo nenormální, kdyby jsi nežárlil. Pokud to ovšem není ta chorobná žárlivost, kdy se např. partnerky několikkrát denně ptáš, kde je, co dělá, a každých 10 minut ji pro kontrolu volal. A to u tebe předpokládám není   snad alt   Taková ta úplně největší počáteční zamilovanost může opadnout aj po půl roce. U ní bych si spíš typovala, že má asi znovu myslenky na svého bývalého, proto se s tebou už nechce líbat. Ona dělá chybu v tom, že se sním vůbec kontaktuje. On to podle mě tuší a dělá mu to dobře. Myslím si, že si ji ted udržuje jako zadní vrátka. Kdyby sním přerušila kontakt, tak by se vše mohlo zase vrátit zpátky do normálu. Ten její ex se rozešel asi sní že?    Já jsem se ocitla stejně jako ty taky v takové situaci. Dělal mi to ex taky. Ale za nějaký čas to přeslo. Tak jeslti ti můžu poradit ze své zkušenosti, připrav si hodně velkou dávku trpělivosti. Nic jiného se stím nedá dělat. Kdyby jí on chtěl opravdu zpátky, tak by  už spolu podle mě zase byli.

 
24.05.2016 23:21 Uživatel: Johny HD
Věk:  45
Téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Text uživatele: 

Frajerka se evidentně poohlíží jinde, sonduje terén a možnosti, jsi jen momentální záležitost, jakmile najde někoho vhodnějšího, přijatelnějšího, zajímavějšího atd. okamžitě se staneš minulostí. Jediné řešení hodné Chlapa je nenechat se zaskočit, být první, je nejvyšší čas jít o dům dál.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsme spolu půl roku, začíná mě mít na háku a píše se s jinými muži - trápím se tím
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 521x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2559x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2267x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1465x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1202x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1420x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1427x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 1634x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1429x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2011x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny