Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně

26.01.2013 13:08
Uživatel: kodl
Věk:  37

Město: Praha

Odpovědí na téma: 17
Text: 

Dobrý den, jak začít…v minulosti jsem zklamal i sám sebe, co bylo těžké zvládat, co už jsem nemohl dát zpět dá se říct, že do dnes chvilkama mě to trápí. Měl jsem spoustu přátel, kamarádů, dost jsme si užívali atd. Také jsem měl dlouhodobý vztah, jen byl zádrhel, že se mi pak moc nevedlo a tak jsem začal dělat průsery - krást. Neměl jsem kde být, lhal jsem atd. Ale nikdo nevěděl, jak jsem na tom opravdu. Co nikomu nebylo divné si říkám, protože mě pořád každý měl moc rád, ale to netrvalo dlouho pak nastal originál jak jsem na tom a byl průser. Každý ode mne dal ruce pryč s přítelkyní byl konec i když nám každý přál, pak jsem byl na dně, pro ni podle všech a hlavně jejího otce nula atd…ona VŠ-ekonom já zedník. No pak jsme se scházeli tedy na tajno. Po té na mě přišla řada a musel jsem se začít zodpovídat z průserů, které jsem si nadělal, co byl konec. Protože jsem byl asi zaslepenej a myslel si že když budu mít peníze tak budu dobrej a je to. Ale opak byl pravdou. Tak jsem se schovával od všeho utíkal a jednoho dne jsem byl zatčenej a šel do vězení na půl roku za tři průsery, které jsem udělal. Jednou v metru ukradl peněženku, jednou v Hotelu peníze, co jsem dá se říct ani nevěděl, protože jsem byl tak opilej, že jsem to zaspal a vzbudil se až kdy tam do pokoje na mě vlítla policie. A jednou jsem vzal peněženku bratrové přítelkyně v době, kdy jsme jeli na flám a já neměl peníze a nevěděl jsem jak mám říct, že zrovna nemám, co se se mnou táhlo dlouho. Ale dál.

Pak jsem měl poslední schůzku na hotelu s přítelkyní se kterou jsme si popovídali a i když jsem ji moc miloval, tak ji lhal i přes to že jsem měl na jazyku ji říct jak se věci mají, ale byl jsem ve všem tak zamotaný, že to nešlo. Pak když jsme se milovali, tak ona začala brečet já myslel, že ji ubližuju a když mi řekla, že to tak nejde, že otec si nepřeje abychom spolu byli, že ona má vysokou a já jsem pro ni nic. Tak jsem vstal a odešel. Od té doby jsem se toulal a řekl si že se dám do kupy dokážu že jsem jinej a že do té doby se neobjevím. Co bylo těžké protože jsem skončil na ulici, myl se po záchodkách a než jsem vydělal na první ubytovnu tak jsem byl na tom dost zle.

Pak už to šlo, dělal jsem od gumárny po vrty v metru, pak myče nádobí a tak různě. Pak jak jsem zminoval na mě přišla řada a zatkli mě po roce, kdy jsem spytovával svědomí dostal se z ulice tak jsem dostal půl roku na tvrdo. Co byl totální krach. Tak jsem nastoupil trest dovídal se na sebe takové věci které bych od spoustu lidí nikdy nečekal. Házelo se na mě co se dalo ikdyž jsem nikomu nemohl vysvětlit jak se věci mají tak se dá říct, že jsem byl od každého odsouzenej i za věci o kterých jsem neměl ani páru. Tedy jsem si odpykal trest. A začínal zase z ulice, ale bylo to už snažší protože než jsen do trestu nastoupil, tak jsem poznal pár lidí kterým jsem nemusel lhát a dá se říct, že ode mne do dnes nedali ruce pryč. Řekl jsem si, že na minulost kašlu, že co se týče vztahů že si najdu radši starší i třeba s děckem a bude to fajn. Co jsem nevyhledával měl spoustu známostí, ale mezi ně vstoupila žena, se kterou jsem začal z mileneckého vztahu tak na vážno. Po nějaké době jsem přišel na to, že má vztah a dítě, kde jim to moc nefungovalo, tak jsme se začali zbližovat čím dál víc a jednou jsme se dohodli že spolu budem. Nabídl jsem jí, ať se ke mně nastěhují. Dnes je to 12. rok. Holku jsem vedl do třetí třídy a dnes je ji 21 let. Snažili jsme se o děcko, ale nevyšlo to i kvůli věku, protože máme mezi sebou 12ti letý rozdíl. A tak jsem vzal jeji holku za vlastní. Byl jsem snad doufám hodnej, kousek přísnej, částečně kamarád, ale asi málo. Dnes kdy se ohlídnu tak si říkám, zda to byla dobrá volba a hlavně z druhé strany zda to bylo upřímné nežli účelové. Partnerka věděla jak moc toužím po dítěti i když jsem vychovával její dceru, která mi říkala tatík-Kájík, ja ji vždy říkal Tery máš tatku jsi na mě hodná, ale předemnou na vlastního nenadávej at už tohle nebo tamto jsem na něj slišel nebo i sám věděl. Pro příklad holka ve třetí neuměla pořádně psát a on vlastně do dnes neprojevil zájem. Jen se člověk dovídal jak posílá peníze, jak může být se mnou atd. Ale skutečnost byla a je jiná.

Ale k věci. Po té kdy snaha o dítě nevyšla byl jsem utvrzen, že byla na potratu a proč dítě, když máme a to je Terezka. Tak jsem to vzal i jsme tak žily. Ale věci měnili pád v dobách kdy z Kájí-tatí nadával na to že holka chodí za školu, kdy jsme ji naháněli bůh ví kde, kdy jsem musel orodovat ve škole a lhát. Se školou jsme vymýšleli jak a co s Terkou, protože to takhle nejde. atd. Pak byli situace, kdy jsem byl zase milovanej než nenáviděnej, protože podle partnerky jsem to a tamto neměl tak brát. No a vlastně v době jdy si člověk myslel, že až vychodí základku, tak to bude jiné. Tak si vymodlila školu modelinové kadeřnice, to ji bavilo tři měsíce. Tak jsem zase přemluvil ředitele aby ji jako ze zdravotních důvodů přerušil ročník atd. Po té tedy sliby chyby. nastoupila a byla tam zase jen chvílku až nemohla být držena dál, protože jak řekl ředitel tak zabírala místo druhým, které o to měli zájem a nedostali se tam. Tak jsem zase s ní chodil po kongresáku aby si zase tedy vybrala školu. Kterou si vybrala tak byla Hotelová - v Park. Hotelu. Zase soukromá na co jsem upozornoval, že Tery nejsem majetnický, ale ani majetný, tak doufám že budeš chodit a dodržíš, co nyní slybuješ. Co bylo chvilku náročné, ale bylo fajn, ale zase pak jen sliby odsuzování, kopání kolem sebe, věty které byly kolikrát těšké polknout. Ale pořád jsem si říkal budu lepší jednou si to uvědomí. Ale dnes je to úplně někde jinde. Tři roky nic nedělá, jen sliby, SMS já Vás mám moc ráda, jednou mazlíky pak zase kopání kolem sebe, jednu dobu jsme platily druhej byt s tím že doma nechce bydlet. No prostě stálé dohady. Partnerka nevím jak to dělá, ale jednou když holka není doma tak to je kázáního počkej ted to schytá i ode mě a v zápětí jsem já ten zlej atd. Tak jsem se naučil toho nevšímat i když kolikrát podotýkám, co vlastně ani nemusím, takže dojde na má slova joko vždy a stejně se nic nezmění. V pondělí tak a v uterý jinak. Prostě nevím, co si mám myslet. Vím, že jedna strana se zle poslouchá, ale kvůli minulosti nenávidím faleš a lžy. V co jesm se snažil i ve vztahu a i v rodině mám tokoví postoj. Pak mi spousta lidí říká Kájo ty jednou zůstaneš sám. Co je horší tak si to začínám myslet sám.

Dá se říct, že spolu už nespíme v čem není má příčina, že by mě vadil věk a jiné věci, že bych někde ulítával, co nedělám ikdyž se příznám, že mě to kolikrát napadá. Ale je fakt že jsem se od všeho dyštancoval, nikam nechodím, sex nevím, co je možná jednou za měsíc-dva. Pak také mi uvnitř trápí a vadí to s holkou, protože i když kolikrát nic neříkám, tak mě to vadí ten přístup, chování, jednání. Přístup partnerky, která to vše jen kreje. atd. prostě nevím, co si mám myslet. Dnes jsme v podnájmu, já jsem bez práce, nemáme nic ušetřeno, mám dluhy na VZP a dopravních podnicích MHD. Prostě nevím co a jak mám dělat nebo neudělat. Jsem divnej?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5219x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: nevím kudy kam...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.01.2013 13:46 Uživatel: AAA
Věk:  26
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Uf, tak toto bylo opravdu narocne na cteni, ale nejak jsem toprecetla, ale nutno podotknout, ze jsem se v tom trochu ztracela a nejsem si jista, v cem vlastne chces poradit…jestli ohledne pritelkyne, jeji dcery, prace, nazoru na tebe…je toho na jedno tema strasne moc.

 

Jinak, nezlob se za komentar, ale s pravopisem by to chtelo neco udelat, ono vzdycky vypada lip, kdyz tam nejsou takove gramaticke chyby, teda tady to nevadi, ale az budes psat treba zivotopis, nebo tak

 

 
26.01.2013 13:55 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

já ti dík,,, za odpověd. Já se taky strácím. Beru to tak celkově a že jsem v tom sám zamotanej. Jedno mi říká odejít začít noví vztah, jedno zase částečný strach z toho začínat od znova a tak vlastně nevím. Omlouvám se za chyby.

 
26.01.2013 13:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Tak popořadě …

 

  1. AKTIVNĚ HLEDAT PRÁCI
  2. Domluvit se na VZP a MHD na splátkovém kalendáři
  3. Vážně si promluvit s partnerkou a společně určit další běh Vás dvou. Co se dcery týká, pokud nebude jasná domluva, určit si cíl (Možná single? Nikdy není pozdě začít znovu)
 
26.01.2013 14:07 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

to je právě vše, co jsem udělal. Ted tedy nezplácím, protože mi dali takovou pálku, že jsem odmítl platit-byl jsem zkrz to i u soudu, že je to lichva za cca deset pokut platit 160 tis. atd, atd.

Co se týče vztahu, tak jsem taky kolikrát se snažil udělat nejeden kompromis i se dohodnout na určitých pravidlech pokaždé, to byla vždy hezká ůmluva, ale trvala tejden.

Být singl mě napadá, ale asi je v tom trošu strach, protože ikdyž nejem na nikom závislí, tak nevím jak jít z krosnou říct si že jsem si hrál 12 let na tatku a jít světem. Co je asi slabost i si to přiznat, ale říkám si co je pro a proti a vždy mi víjde se asi zbalit taky proto aby si i ony uvědomily, že to myslím vážně. Pokud se jedná o práci, tak mi nevadí jaká koli práce. Z myče jsem se vypracoval až třeba do restaurace Kavárny-Slávie, ale dnes chtěj samé mladé a tak jsem šel k řemeslu, kde to je zase samej UK, podvod s platbama atd. Tak dělám sám na černo melouchy. Koupelny, rekonstrukce, malování, atd…co se namane.


 
26.01.2013 14:47 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Nedá se nic dělat, snaž se ušetřit každou korunu aspoň na těch melouchách a hledej a hledej…třeba i jinde a s ubytováním.

Život Ti může ještě připravit i hezký kus cesty. Těch promarněných let už nelituj, je to pryč a určitě si neseš aspoň poučení. Snaž se dát svému životu nějaký řád. Zkraje to půjde ztěžka, ale čím víc ujdeš, tím snadněji to půjde.

Po té práci se můžeš pro začátek podívat TADY

 
26.01.2013 14:00 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Ta holka by potřebovala ohnout přes koleno a nařezat - ale to nemůžeš udělat ty, to musí partnerka. Musí pochopit, že je to pro dobro její dcery.   Holka s váma zametá a vás to sice štve, ale ona na to jendou dojede. Ona skončí bez školy a bez jakýchkoliv návýků se učit, plnit nějaké závazky a mít cíle a repsektovat autoritu. Ty sám sis prošel spoustou potíží a ona míří do podobných, ne-li horších. Tak to partnerce na rovinu řekni a pokud to nepochopí-komu není rady…

   Tebe to trápí, ale dělals co mohls a nakonec si špatný. Jestli to jsou ony dvě, co Tě stahují ke dnu asi bych zvážila jestli ti to za to stojí. Holka bude dělat čím dál víc problémů, až si pořádně nabije čumák - a to budeš opět řešit ty, pokud to vůbec bude možné - a nakonec vám to vyčte, že je to vaše chyba.

    Zbytek bych začla řešit popořadě. Opravdu si stanovit nějaké cíle, co je nejakutnější (hlavně ta práce a dluhy) a postupně, jeden za druhým, je řešit.

   A ještě bys ses mohl podívat po nějakých rekvalifikačních kurzech - jednak trochu oprášit pravopis a a naučit se třeba něco v IT či tak. Po tom, cos zvládnul věřím, že to dokážeš. Před prázdninama byly v Brně v šalinách inzerce na rekvalifikační kurzy od nějaké neziskové organisace - mohl se tam přihlásit kdokoliv a bezplatně. Naučí Tě, co si vybereš a ještě pomohou najít práci, tak se po tom poohlédni i v Praze.

   Tak držím palce…bude lépe

 
26.01.2013 14:16 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Vážím si toho. Já moc věcí takhle neřeším, ale řekl jsem si, že udělám všemu konec,,,, . Protože co čtu, tak je realita a přesně to se hodí na mě. Jen jsem asi stále slepej. Ona sedí vedle kouká na telku tak to čtu a měli by jste vidět reakce. -Typu, co ti zase vadí,,, jé tak je holka u kámošky,,,, jé co zase máš. zase si píšeš s milenkou. a pořád nechce pochopit, že to není o nikom jiném, třetím atd. prostě mě zajímá druhého nezávislého názor.


 
26.01.2013 14:37 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Pokud má k tomu Tvoje partnerka takový postoj, nechala bych jí, ať si tedy dceru živí sama, když jí nevadí, že 3 roky nestuduje a nepracuje.  

 
26.01.2013 14:16 Uživatel: AAA
Věk:  26
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Za chyby se neomlouvej, me to nevadi, spis kvuli tobe.

 

Ale co se tyce vztahu s pritelkyni…nejak jsem nezaregistrovala tve city k ni a jeji k tobe…milujete se jeste? Chces byt s ni? Je opravdu jediny problem dcera?

No uprimne, jestli ma holka 21let a takhle s vami zameta…ja byt na miste jeji matky rekla bych ji at jde svou cestou a ode mne at uz pomoc neceka…to by si tva pritelkyne mela uvedomit, ze pokud ji bude porad pomahat a zivit, nikdy z ni nic nebude, vzdycky bude jen na nekom zavisla, nesamostatna a neschopna.

 

A jestli je fakt ve vasem vztahu nejvetsi problem jeji dospela dcera, tak bych se vztah rozhodne pokusilazachranit. Kdybyste se hadali kvuli holce, kterama 10let, to je mozna i duvod k rozchodu, vis ze se o ni bude muset dal starat, ale aby hadky kvuli dospele dceri znicily vztah…to snad ne.

 

Jinak opravdu se snaz najit jakoukoli praci, dulezite je mit stabilni prijem ackoli mensi a pak treba pres vikendy delat neco bokem.

 
26.01.2013 14:31 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

A když dcera partnerky 3 roky nestuduje a nepracuje, kdo platí zdravotní pojištění jí? To je povinné = další problém…

 
26.01.2013 14:34 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Víš já ji-je obě mám rád, její city vůči mě tak myslím taky, ale nejsem si jistý, protože pokaždé si o to skoro musí člověk říct. Co se týče holky a pomáhání,,, Tak nejednou jsem říkal mamka má někde a měla někdy něke nějaké konto? Když používáš slova, ale peníze mám od mamky, tak se ptám a kde myslíš, že je mamka bere? To at si jde svou cestou? To už jí bylo řečeno nejednou i toho kolikrát využila do doby než si skoro člověk pro ni musel jít, protože to tam někde nemohli vydržet a byli telefonáty heledte přijedte si pro holku atd. Tak to jsme pokaždé byli rodka nehledě na to, co se na sebe člověk dovídal než ti dotyční přišli na originál. Ale jak jsem říkal nikdy jsem ji přes palubu nehodil, pokaždé jsem si říkal že si to uvědomí, ale ono to bylo pokaždé pak jinak. I u psichologa jsme byli, dávali se ultymáta, ale pokaždé to dopadlo jinak. Ona vždy když bylo po trablech tak člověku plivla do oblyčeje. Na co rychle zapomínala pak i maminka potažmo přítelkyně. A tak si říkám přeci jen si to musí uvědomit, ale ono pravda je asi taková, že to ví jen to nepřiznají a já jsem za pitomce, kterej si ted nemůže moc vyskakovat, protože nemá práci. Ikdyž ona taky né protože dělá na pmpě, tak vím že taky čeká až bude zase hezky a začnu vydělávat. prostě nevím.


 
26.01.2013 14:41 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

pokaždé jsme to zaplatily pokud jsme věděli že zase plže, když né tak babička, která ji řekla jak jsem tě měla ráda tak dnes né. vlastně skrz ní a problémům tak z její strany se spolu nebaví ani sestry. no tak jsem ji dokopal na pracák. Kde byla do nedávna než se přišel dopis že od října minulého roku se vyřazuje a přišlo to až nedávno, tak ted vlastně taky nevím.


 
26.01.2013 15:03 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Víš, ono je pomáhat a pomáhat. Zatím mi to podle toho, jak to popisuješ spíš připadá, že Tě víc využívají (obě), než milují nebo mají rády. A jen Tě to stahuje víc a víc na dno, finanční i citové…Nevidím v tom vztahu mezi Tebou a partnerkou žádnou perspektivu, pokud má k tomu partnerka takový postoj jaký popisuješ, je nejvyšší čas, ať si tedy živí dceru sama - bez Tebe.  

Upřímně Ti ale musím říct, že část viny na tom máte i Vy dospělí, výchova dítěte musí mít svoje pravidla. Až nezdravě jste dceři pomáhali a omlouvali jí, což jí v konečném důsledku vlastně uškodilo = nenaučila se žádné zodpovědnosti a tohle je výsledek.  

Jinak, osud nám v životě naloží tolik, kolik sami uneseme…Zkus o tom přemýšlet.

 
27.01.2013 14:25 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

ůplně s tebou souhlasím, celou dobu v uvozovkách jim to říkám, že je to naše částečná vina. Ale ono opravdu jsem toho skusil dost aby se to nejednou změnilo, co je už bez shazování koho koli at už ten, nebo ten, tak spíš si myslím, že je to o citovém vidírání a jde tu jen o to, co vyhovuje jen bud holce, která to má totálně na háku a partnerka při mě také stojí jen kdy se jde do tuhého. Co je má chyba protože jsem nejednou řekl, že na to kašlu a pak jsem to vzal zase spět, co mi jako ted štve a čím dál se pravdě koukám do očí, že asi jsem idyot. Nedávno jsem se pohádal s dlouhodobím kamarádem, kterej mi říkal karlosi kdybys byl troska tak se s tebou nikdy nebavím, nikdy bych s tebou nikam nešel jen mi na tobě štve, že si stěžuješ a to je proto, že se necháš stáhnout uplně na dno a jim je to stejně jedno. 5ekl mi hele odejdi pomůžu ti a uvidíš že si nebudeš nic vyčítat. ono já jsem mu vynadal do dnes se spolu nebavíme, ale kus ve mě mi říká, že na tom něco je. Pak totiš kdy jsem si chvilku myslel, že je to zase mezi námi dobré, co bylo o vánoce, tak dnes kdy jsem bez práce a koukám se kolem sebe tak je mi zle. 6e bych se zbalil a někam zmizel aby věděli, že to myslím vážně. Jen co je problém, tak že ono kam jen tak s krosnou. atd…nejsem slaboch ikdyž to tak zní, ale fakt nevím. vím že si najdu práci a budu zas v pohodě, ale je fakt, že se ve mě vytváří něco, co bych nazval naštvanost na všechno kolem mě tady a kdyby to šlo tak se seberu a jdu. tak to je asi můj problém.


 
26.01.2013 14:55 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Jdu si udělat něco k papání…Tak ještě jednou  díky za milá písmenka přeju krásný den. Třeba někdy zase ahojky.

 
26.01.2013 15:09 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

já se jen snažím jak koli sehnat práci. Protože si říkám, co kdyby někdo měl o mé služby zájem za pomoc dokážu být vděčný, to je vše. Nechci být na nikom závislí, nebo někoho oblbovat, obtěžovat, podvádět.

to je vše.

 
26.01.2013 16:07 Uživatel: kodlík
Věk:  37
JÁ,,,,.jpg
0-100
Téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Text uživatele: 

Pokud by kdolkoi potřeboval pomoc, tak pomůžu kdykoli, tedy v možnostech které bych sám mohl. ale vím, jaké to je si rozbýt hubu, padnout na kolena a ještě se v tom okoupat. A nikdy nikdo neví jak může dopadnout. Dlouho jsem dával na ostatní, co si kdo pomyslí, ale ránu člověk dostane právě od člověka od, kterého by to nikdy nečekal. Proto jsem si jistý v kramflecích, že mi nikdo nemůže nikdy nic vyčíst, to nebo tamto, protože jsem si vždy rány vylízal sám…A věřte, že ten kdo dokáže ublížit je ten od koho ba jste to nikdy nečekal a pomoct taky vždy najde člověk spíš u cizího.

Je dobré se naučit si říkat, že NENÍ DŮLEŽITÉ, CO SI O MĚ MYSLÍ DRUZÍ, ALE MĚLI BY SI DĚLAT STAROST, CO SI O NICH MYSLÍM JÁ.

NENÍ ŠPATNÉ ŽÁDAT POMOC. Hezký den všem.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Můj složitý životní osud a problémy s dcerou přítelkyně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 779x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 791x
život o ničem 1 900x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 1328x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 1450x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 1400x
Jsem Harry - co vy na to? 6 1186x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 10 3362x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 18 4320x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 2024x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny