Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá

14.08.2011 13:34
Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Odpovědí na téma: 45
Text: 
Dobrý den
Vážený pánové a paní, pokud narazíte na jméno pan Jan Boňko, tak si na něho dávejte pozor neboť má za sebou několik trestných dilektů podvodného jednání dle § 209 trestního zákoníku a v současné době se na jeho osobu připravuje hromadné trestní oznámení.
Většinou si od lidí předem vybere zálohy na určité práce a pak je nerealizuje a tímto poškozuje Vás všechny.
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6196x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Boňko Jan - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
14.08.2011 22:40 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Jojo, pořád dokola. Jediná možnost je podat trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu a dále samozřejmě zálohu vymáhat soudní cestou.
Přesně takto to udělala má známá a už má peníze zase doma.

 
16.08.2011 11:02 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Vážený pane admin těchto stránek ,buďte od té dobroty a smažte veškeré témata Jan Boňko ,neboť nehodlám s tímto člověkem už vést konverzaci a nic méně nemam ani čas na takovéto řeči. Nehodlám tímto problémem zatěžovat ostatní lidi ,na to jsou jiné instituce než Váš portál.Jsem s pozdravem a děkuji Šesták..

 
16.08.2011 14:31 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Avatárku, nechte to tady, prosím nemažte to...

Nechejte to ještě zde, jsme v kontaktu s lidmi které pan Boňko podle keců pana Šestáka podvedl.

Lidi tady na to celé Šestákovo divadlo, budou tento týden reagovat, tak ať si tady ostatní přečtou pravdu o Šestákovi co je to za lumpa a podvodníka...

Dle informací, které shromažďuji mu zanedlouho zbyde jen ten ten jeho vymyšlený titul Bc. !!!

Pane Šestáku, kdy nám vrátíte peníze za školení? Nebo si myslíte, že na sobě necháme vydělávat 16000 Kč za pár hodin tlachání o tom jak jste férovej a namakanej a kdoví jakej ještě vypočítavej podvodník?!!!

 
16.08.2011 15:12 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Vážený pane Boňko už mam plné zuby těch Vašich keců ,však se za ně budete spovídat a to my věřte že se Šesták jmenuji.Je zajímavé jak jste posraný ,když najednou všem lidem píšete co jste poškodil že jim to vrátíte a kde si cosi a to stačíte i mě poškozovat lidem ,které jste poškodil vy sám .Nic méně pane Boňku dlužíte mě 32.tisíc koru,dostal jste odemne 3x zakázku ,kterou jste prováděl nelegálně a nekterou nemáte živnostenské oprávnění a další podnikal jste v době ,kdy jste byl zaměstnán na HPP u svého otce ,to jste si nasral do bot.Nic méně klidně to tu nechte admin ,nemam se čeho bát a těch výsměžku a poškozování mé osoby teprv ne.Pes který štěká nekouše ,ale pozor já koušu a pořádně a především když mě nikdo celou dobu kecal a přitom stačil okrádat lidi.Divím se adminovi ,že tyto keci nezastaví,ale je to v celku jedno tu špínu si pan Boňko vezme do kriminálu.Tímto jsem skončil zde na tomto webu a lidičky ať si to přeberou jak chtějí.Jen pro všechny lidi vytvořím extra webové stránky z důkazy ,které budou k dispozici všem přístupné,že pan Boňko je opravdový chronický lhář a podvodník.Zveřejním na web stránkách všechny lidi ,které pan Boňko podvedl.Kdybych si byl vědom neppravdivých řečí ,nikdy bych si nedovolil špinit osobu neprávem a nikdy bych do toho nezatahoval protikorupční a kriminální policii.Však pane Boňko už se blíží Vaše doba na rozdávání karet.To je k tomuto tématu vše a už se nemíním k tomuto tématu vracet.Je to poslední má reakce.ZA SLOVEM ŽE BOŇKO JE LHÁŘ A PODVODNÍK SI PLNĚ STOJÍM A VŠICHNI POŠKOZENÉ TÉŽ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
17.08.2011 20:14 Uživatel: martin
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Chci reagovat na uživatele kraken
máte pravdu p. Boňko se semnou spojil, ale to je vše dál jen sliby a vrácení zálohy nikde. 

 
17.08.2011 21:05 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Děkuji Vám Martine za podporu,přeji Vám ať Vám to vše dobře dopqadne a ať s pqanaq Boňka ty peníze dostanete.Ještě jednou díky.

 
15.08.2011 16:28 Uživatel: poškozený
Věk:  30
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý den ,musím Vás varovat před panem Boňkem neboť je to velký podvodník a lhář ,vždy lidem naslibuje ,vybere peníze jakoby zálohy a pak peníze zpronevěří a tím poškodí věřitele.Zde jsou zveřejněny poškozené a další si myslíme že se ještě přihlásí .

TÍMTO SI DÁVEJTE POZOR NA PANA BOŇKA JE TO PODVODNÍK A LHÁŘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poškození s nárokem na navrácení peněz

Poškozený pan Oulehla Luděk R.Č. pro částku:   2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Judas Vladimír R.Č.  pro částku:  2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Aronek David R.Č.    2000,-Kč+10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Gruncl Robert R.Č.  pro částku:  2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Jan Schytil R.Č.  pro částku:  2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Jiří Gergischán  R.Č.  pro částku:  2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Petr Gergischán  R.Č.  pro částku:  2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Chalupocký František R.Č.   pro částku: 2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan  Jiří Klaban R.Č.   pro částku: 2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan  Kirián Petr R.Č.   pro částku: 2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Vladimír Volf  R.Č. pro částku:    pro částku: 20 000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení.

Poškozený pan Jiří Tobiáš R.Č.  pro čásku 2000,-Kč +10% úrok z prodlení z dlužné částky za každý den od dne 15.7. 2011 až do zaplacení. Vyřizuje Hana Tobiášová R.Č  Bytem Dubová 491,Ústí nad Labem 403 31,Tel +420777191352,
Na pana Boňka se chystá několik lidí podat trestné oznámení ,je zveřejněn v CERD(CENTRÁLNÍ REGISTR DLUŽNÍKU)a na všech web serverech..

 

 

 
15.08.2011 20:33 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: Je zajímavé pane Šestáku, že zde na webu píšete jen Vy, pan Matrin a Zeleninka. Pokud víme tak do akce Francie a do vybírání poplatků na zajištění kvalifikace jste pana Boňku uvrtal jen a jen Vy !!! Děláte to velmi dobře !!! Píšete, že s panem Boňkem nemáte nic společného? To tvrdíte jen Vy a Vaše paní se kterou jste jezdil do Mostu a hulákal tam na lidi, že si nepřejete aby panu Boňkovi Vaši pracovníci tykali a jiné výlevy... Neměl jste nic společného? A co tedy Vaše školení a bláboly o Vašem šestapůl milonovém podílu v eseróčku a jiné bláboly a kraviny, které jste nám nabulikoval na Vámi prováděném školení v restauraci u Kotvy v Praze ve Spálené? To vy dlužíte nám každému 500 Kč za vystavení protokolů o proškolení BOZP a PO, které jsme od Vás do dnešního dne neobdrželi. Dle informací od nejmenovaného zdroje Víme, že se jedná celkem o 32 lidí, takže Vy osobně pane Šestáku dlužíte celkem 16000 Kč lidem, které jste obral o peníze a nic nedodal! Také máme informace, že pan Boňko je mimo lidí, kteří pracují v zahraničí, nebo jsou z jiného důvodu k nezastižení v osobním a telefonickém kontaktu a jedná s nimi a tito lidé se cítí poškozeni a oklamáni spíše z Vaší strany. Co se týče pracovníků, které podle Vás pan Boňko zaměstnává načerno. Pokud víme, lidé pro Vás oba pracovali na dohodu o provedení práce na níž jste uveden Vy i pan Boňko, jenže jste se nepodepsal ani jte nedal razítko. Nastčil jste pana Boňku ke všem podpisům a razítkům. Na příjmovém dolkadu na částku 500 Kč za školení a dokumenty, které jste nedodal máme razítko od Vás. Také k Vaší činnosti www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz musím konstatovat a zároveň upozornit, že se jedná taky o žumpu, do které padají peníze a Vámi zasílané poptávky jsou z 99,9% nerealizovatelné. V žádném případě nebudu soudit tento problém, připadá mi, že z částky 1500 Kč které pan Boňko za Vaší účasti a nařízení vybral děláte jen velké HALÓ a spíše Vám jde jen o mstu za to, že s Vámi pan Boňko ukončil spolupráci, protože jste nechutný hamoun který bere od lidí peníze snad i za odpověď na pozdrav... LIDÉ BUĎTE MOUDŘÍ A NEVEŘTE TOMU CO TU ČTETE !!! Ano pan Boňko se dostal do problému, který řeší, ale největší problém v této společnosti je VÝKONNÝ OBCHODNÍ ŘEDITEL PAN BC. MILAN ŠESTÁK. Mj. ten titul je panem Šestákem smyšlený!!!
 
15.08.2011 20:53 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Vážený pane co tu píšete jsou jen sprosté lži a nemíním je nijak komentovat,neboť je to všechno práce pana Boňka já jsem nikdy nikoho nepodváděl jak pan Boňko.Nic méně pan Boňko Vás asi musel zaplatit zlatem aby jste takto jednal ,ale čekal jsem to že pan Boňko začne kolem sebe kopat.Já jsem si nevymyslel jeho dluhy ,které po něm žádají poškozené ,kde konstatuji ,že byli podvedeni.Tak že bych se nasd Vašemy slovi pozastavil.Do Francie se mělo ject ale přitom já sám jsem na to doplatil a byl podveden a vy o tom nevíte ani půl slova.V současné době případ Francie řeší též policie ,kde jsem byl sám osobně a né jenom já podveden.Těchto lidí je u Nás v ČR několik a pan Boňko je jeden z nich.Co jsme měli ujednáno mezi mou osoboun a panem Boňkem vy nevíte a to vý moc dobře on sám a má paní,tak že bych nechal planá slova ,které k ničemu nevedou.Pokud míníte nijak komentovat a bránit pana Boňka tak prosím ,důkazy mam zde od všech lidí na stole ,které podvedl.Pokud pan Boňko napraví celou svou chybu a všechny lidi uspokojí s navrácením peněz ,tak se nemáme o čem bavit a tuto kapitolu můžu s klidným svědoémým za pana Boňka uzavřít .Pokud tomu tak nebude tak pan Boňko si za své činy bude pikat.Vy nevíte vůbec nic ,kromě toho že Vám pan Boňko nalhal bláboli ,ale to už jsem zveřejnil že se bude mstít .Jinak ukončil jsem kamarádství s panem Boňkem dřív než sám mě to oznámil,protože věděl že jde do tuhého.Pan Boňko mě před týdnem také žádal zda bych si na sebe nevzal auto na úvěr a na to jsem mu sdělil že v žádném případě a to pro důvodné jeho podvodnické praktiky.Sám mě Boňko sdělil že je dlužníkem na Finančním úřadě a že je asi v registrech a že auto by mu nedali a další věc proč bych to měl dělat ,když jen podvádí lidi

 
15.08.2011 21:51 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Vážený pane nechápu Vaše vyjádření a proč se skrýváte za svou identitu,pokud hodláte se vyjadřovat k věci tak určitě né se skritou identitou.Pokud si myslíte že máte pravdu ,tak odhalte sbvou identitu a pak se spolu můžeme o tom pobavit.Já nemam co skrývat asi zřejmě jako vy ,neboť se buďto vydáváte pod přezdívkou za pana Boňka a nebo jste byl panem boňkem ovlivněn k těmto účelům ,aby jste zde pošpinil mé jméno.Zítra budu vědět více neboť si zjistim majitele IP adresy a pak teprve bude zle.Jednejte vždy na rovinu a pravte a pište věci zde ,které jsou zásadně jen pravdivé a o kterých jste přesvědčen že se zakládají na pravdě.Pokud zjistím jako že jo identitu IP adresy tak Vás hodlám žalovat tomy věřte.Mě nebude nikdo napadat ,když neví celkové opodstatnění celé záležitosti mezi mou osobou a panem Bońkem .Jestli chcete řešit případ Francie tak prosím ,máte možnost po odhalení své identity získat kopii protokolu jakm jsem byl osobně podveden ze strany mého kolegy na kterého jsem podal trest.oznámení.Kopii mam zde a je k možnému náhlednutí .Tak že Francii bych asi vynechal,protože jsem byl podveden sám a nehodlám tímto poškodit další lidi ,které by tam pracovali a pak by nedostali zaplaceno tak jak je to uvedeno v protokolu,kde jsem osobně podával tr.oznámení na mého kolegu,který též učinil podvod na lidi ve Francii.Vy jste se chtěl stát stejnou obětí jako oni?mile rád bych se na to podíval.Prosím zvažujte svá slova než něco napíšete a hlavně pokud se chcete vyjadřovat tak odhalte své ID a neskovávejte se pod přezdívku Kraken pochybuji že by jste se takto jmenoval.

 
08.09.2011 11:43 Uživatel: jilek
Věk:  50
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

konecne tu nekdo napsal o Sestakovi pravdu co je zac

 
15.08.2011 21:50 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Pane Šesták, vy jste nemocný člověk, víte to? Běžte se léčit !

Je zřejmé, že vám jde jen o jedno !!!

Zajímavé je, že nereagujete na podstatu dané věci !

Nemám co bych k tomu více dodal ! Z Vaší reakce je zřejmé, že se snažíte jen o to, aby jste co nejvíce poškodil pana Boňka.

Vím o všem více než Vy si dokážete představit a věřte že jsem jeden z mnoha co stojí za panem Boňkem !!!

Jo jo pan Boňko Vám byl dobrej dokud z něj padaly peníze, že?

 
15.08.2011 22:15 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Peníze z něho padali za mou odvedenou práci ,neboť takto to bylo ujednáno.Být Vámi tak bych odkryl Vaší identitu,protože zítra budu znát majitele IP adresy a pak teprve se začnou rozdávat karty,věřím tomu že na Vás padne černý petr ,neboť si myslím kdo jste a za koho se vydáváte,ale to až zítra.Peníze mě dal pan Boňko oprávněně a to za mojí práci ,kterou jsem pro něj vykonával a co si odemě naporoučel.Nemocný člověk možná jsem ,ale to teprve budu až zjistím kdo mě to vlastně píše a kdo se zkovává za svou identitu.Upozorňuji Vás na jedno nevíte vůbec co jsem zač a v čem se umím pohybovat a s kým podotýkám že se pohybujete na dosti tenkém ledu tak jako pan Boňko.Jestli nepřestanete s těmito keci tak podam ještě podmět k šetření že pan Boňko provozuje se svým otcem Švarcsystém,který u nás není povolen.Bacha na Švédy,trumfu mam více než dost a od poškozených podepsané papíri panem Boňkem že peníze od nich dostal což nemůže popřít.Jsou na všechno jasné důvody.Jen pro Vaší informaci Vám musím sdělit že má žena byla svědkem toho jak se telefonicky pan Boňko domlouval z nějakou ženskou že za ní má přiject a že si to spolu v posteli rozdají,sám pan Boňko mě jí nabízel také neboť prý dá každému,tak jaké to chování má pan Boňko ,když má doma hekou ženu a 2.pěkné nezl.děti .Roskopl bych mu za takovéto jednání hubu.Škoda jeho paní,lterá jistě o těchto věcech ani neví a netuší.Je to prostě podvodník ve všech směrech.To zda chci ublížit či nikoliv panu Boňkovi záleží na jeho napravení,co způsobil,kde též budu žádat omluvu,v opačném případě panu Bońkovi jsem ochoten dosti ublížit a ne jenom já ale i ostatní lidé .Poškozených už mam 19.lidí tak ať si vybere jednu či druhou volbu.1.volba svoboda a druhá volba kriminál  vše záleží jen a jen na něm

 
16.08.2011 08:44 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

S Vámi pane Šestáku nemá cenu strácet čas, když čtu mezi řádky, tak mne stále více utvrzujete, že jste absolutní primitiv a ubožák.

Vím od pana Boňka, jak ste mu brečel do telefonu, že Vás domácí vystěhuje pokud nezaplatíte nájem a jak by jste potřeboval půjčit na nájem a pak v zápětí vám byla odpojena elektrika a pak jste neměl na jídlo atd...

Jo jo já se vlastně skrývám a neodhalím svou identitu...

Jak se vyjádříte k tomu, že jste z nás vytahal z každého 500 Kč na tom Vašem školení BOZP a PO? Dohromady všem lidem dlužíte Vy svím jménem 16000 Kč ! Není to snad pravda?

Co to tady melete o milenkách pana Boňka a o jeho rodině?

Už se ani nemusíte nijak vyjadřovat, každý si sám udělá obrázek o Vás jaký jste primitiv !

 
17.08.2011 20:34 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Komu se toto téma nelíbí, ať dá hlas pro smazání.

(já hlas rozhodně dávám)

 
17.08.2011 23:32 Uživatel: martin
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Zdravím Avatárka administrátora
když toto téma bude smazáno nikdo se nedozví pravdu a p.Boňko může dále a příde mi hodně v klidu podnikat dál. Věřte mi, že kdybych nebyl podvedený osobně určitě bych to sem jen, tak nepsal. Ale toto může říct jen ten kdo to pozná na vlastní kůži. Rozhodnutí nechám na ostatních.
Díky.  

 
18.08.2011 18:57 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Mě se spíš nelíbí agresivní kampaň a to, že pan Šesták používá v tomto tématů více nicků z 1 IP adresy, což je zakázané. Proušuje tím pravidla webu.

 
18.08.2011 19:49 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Ahoj admin,nezlob se na mě ale u nás máme 2.počítače a jedeme na stejnou IP adresu tak že kdyby má žena sen psala ,taky by si to bral jako že porušujeme pravidla ?myslím si že každý má právo se k věcem vyjádřit i můj kolega který byl též poškozen a byl zde se svou paní u mne na návštěvě  a proto se k tomuto tématu přidal i když on sám nebyl podveden panem Bońkem ale jeho kamarádka.Vůbec o tom nikdo nevíte nic a za druhé proč bych se měl skrývat pod jiný nic ,když jsem si mohl zvolit rounou mojí nějakou přeznívku a mohl jsem zde skrývat svou identitu ,ale proč?nemam se za co stydět a nemam důvod se za někoho vydávat a to by si měl každý uvědomit.Zde hnedka poprvé jsem udal své jméno ,tak že vy si myslete co chcete .Když zde budu mít několik lidí na návštěvě a budou se chtít k tomuto tématu též vyjádřit,podotýkam pokud budou poškozeni,tak jim samozřejmě dovolím z mého PC se vyjádřit a jestli je to zakázané tak to protom se omlouvám.Nejsem si vědom že bycho my zde něco porušovali ,jen jsme se k tématu Boňko vyjádřili a to je vše.Jinak admine už jsem zde psal aby jsi to vše smazal o panovi Boňkovi jde téma nyní úplně nikde jinde než na tvých stránkách.NMěj se hezky a smažto ,stejně všichni lidi poškozené vědí o Boňkovi své,tak že proč to dále rozebírat.

 
19.08.2011 09:13 Uživatel: Sněhurka
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Hezký den Avatárku administrátore webu,

patříme mezi ty které paň Boňko poškodil. Pan Šesták nás bez našeho souhlasu zveřejnil ve sloupku - poškození s nárokem na vrácení peněz. žádala jsem ho, aby naše údaje - poslední v seznamu poškozených jsme uvedeni včetně jména, adresy a telefonického kontaktu vymazal. Jeho reakce- sám to udělat nemůu, dal jsem pokyn administrátorovi, aby údaje odstranil. Zatím se tak nestalo. Tímto Vás žádám sama za sebe smažte naše údaje ve výše zmiňovaném sloupku. Jsme úplně poslední.

Děkuji a přeji hezký den Hanka

 
19.08.2011 09:18 Uživatel: Sněhurka
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dávám souhlas ke smazání této nechutné záležitosti.

 
19.08.2011 23:10 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

http://zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz/nase-zprostredkovate/

TAM SE DOVÍTE JAK PAN PROLHANÝ NEMĚL NIKDY NIC SPOLEČNÉHO S FRANCIÍ A PANEM BOŇKEM. PAN ŠESTÁK JE GAUNER NEJVĚTŠÍHO KALIBRU!!! POZOR NA JEHO ČINNOST. STAČÍ MU KDYŽ ULOVÍ PĚT BLBCŮ PO DESETITISÍCÍCH A MÁ VYSTARÁNO. TO JE TA VAŠE POLITIKA SPOLEČNOSTI ŽE PANE ŠMEJDE ŠESTÁKU...

 
19.08.2011 23:12 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

TĚCH PĚT BLBCŮ MYSLÍM ZA MĚSÍC...

 
19.08.2011 23:16 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

http://www.ex-post.cz/

ZDE SI MŮŽETE ZAŽÁDAT O REFERENCE NA VÝKONNÉHO OBCHODNÍHO PODVODNÍKA BC. MILANA ŠESTÁKA.....

 
20.08.2011 22:50 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý večer všichni lidičky ,nechci nic zde rozebírat,ale pan Kraken je jistý pan Boňko,tak že jeho keci které uvádí uš vyšetřuje policie.Není nic ,co by se mělo zakládat na pravdě a pan Boňko tímto chce očistit si své jméno což se mu stejně nepodaří.Firma ex-pst na které odkazuje pan Kraken(Boňko) je můj obchodní partner ,kterýmu dodáváme zakázky.Jmenuje se pan Volf prosím pro fšechny.Další věc tohoto člověka pan Boňko též připravil o 20 000,-Kč ,tak že jaké na mě reference na mě?nebo spíš na Krakena Boňka.J e to úplnej ubožák.všecny stránky nechám vytisknout a hodlám pana Boňka žalovat pro další špinavosti,které zde uvádí.Přeji hezký večer všem webmástrum.a lidem na těchto stránkách.Šesták

 
21.08.2011 09:22 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Je veliká škoda, že pan výkonný obchodní nemá na jeho stránkách plných lží a výmyslů možnost psát a podávat hodnocení a postřehy z jeho podvodu.....

 
08.09.2011 16:32 Uživatel: kahuna
Věk:  40
0-100
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

tak se přidávám též k podvedeným nehorázně drzej člověk nezaplatil za odvedenou práci nezvedá telefony nereaguje na sms ani emaili ....

 
08.09.2011 17:09 Uživatel: Šesták Milan
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý den Vážená paní nyní mam už dalších 6.lidí co pan Boňko okradl nehorázným způsobem a mě jen špiní.V současné době to již řeší vše policie .Prosím musíte uvádět že se zde jedná o pana Boňka ,který Vás též poškodil jako ostatní.Plně s Vámi souhlasím .Jsem s pozdravem .Pokud budete mít zájem můžete se připojit ke všem poškozeným s nárokem na odškodnění

 
09.09.2011 11:38 Uživatel: jilek
Věk:  50
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

bejt vama zacnu sam u sebe kdo koho okradl a okrada a pak mit jeste tu drzost na svych firemnich strankach zverejnit svoji fotku. 

 
09.09.2011 13:38 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Peníze vidícína své stránky si budu dávat co já uznám za vhodné a Vám jestli se to nelíbý tak tam nelezte ubožáku.Jen pro Vaší zajímavost znáte nějakého pána jménem Milan Nikšiš ,další poškozený a jiné co mam zde ,které se mě přihlásili ke hromadné žalobě.Vás i ostatní příspěvky bude zjišťovat policie od kud jsou a proč se takto vyjadřujete na tomto portálu ,zjistí si majitele dle IP adresy,nic méně mě by osobně zajímalo jakým způsobem jsem Vás podvedl a nebo jak Vás podvádím a jiné ,píšete zde kraviny a za ty by jste se měl stydět.Pokud míníte i vy mě poškozovat dam tento nic k prošetření policii a budu po Vás též žádat odškodnění jako požaduji od pana Boňka .Vy mě pane neznáte tak se bejt Váma na to rychle vykašlu nebo se začnou dít velice zvláštní věci a Vás pak trest nemine.Půjdu až do důsledku.Vy nemáte právo o mě zde psát a nebo se tedy skrývat za svou identitu neboť jste pouhý lhář asi jako pan Boňko.Vážený pane mějte se hezky a pište si zde co chcete taky na Vás příjde řada věřte tomu až to bude policie prověřovat.

 
11.09.2011 23:16 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Pane Jílek, sice nevím kdo jste, ale jsem s Vámi. Jsem s panem Boňkem v kontaktu a Věřte že pan Šesták je chorý a ubohý člověk který jednoho dne tvrdě narazí a nebude to dlouho trvat.

A pan Nikšič? O tom se tu taky pravděpodobně rozepíšu...

 
11.09.2011 23:56 Uživatel: kahuna
Věk:  40
0-100
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

to múžete pane Bonko nebo /KRAKENE/ všichni si to tu rádi přečtou TY VAŠE LŽI A špinavosti mi sme na rozdíl od VÁS nikoho neokradli a navíc ty vaše schánky po někom kdo se Panu Šestákovi za vás pomstí a nezapomente na výhružnosti a sprostosti na mob.tel.ste jen ubožák na kteráho dojde .....

 
12.09.2011 07:02 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý den Vážený pane,paní děkuji za Vaší přízeň ,je vidět dle Vaší písemnosti že Vás takém pan Boňko poškodil tak jako ostatních 20.lidí.Pan Boňko patří za mříže je to sprostý lhář a podvodník,nic méně na policii mě sdělili že pan Boňko asi zřejmě ví co dělá neboť bude problém mu dokázat jeho úmyslnost.Zákony jsou u nás na víte co.Boňko poškozuje i mé jméno a mou firmu ale to mu opravdu nedaruji.Shání k sobě lidi aby byli proti mé osobě a aby o mě napsali též špatnou recenzi ,ale přitom já nikoho nepoškozuji.Neskrývám se za svou identitu a mé webové stránky jsou všem velice dobře přístupné.Panu Boňkovi zřejmě o nic nejde než okrádat lidi a kort v dnešní době ,když každý člověk pomalu žije z výplaty do výplaty.Je to sprosťák.Policie už pana Boňka v současné době řeší,pro Vaší informovanost jsem natočil reportáž z mediálními prostředky,kde o panu Boňkovi budu vyprávět přímo v televizi.Jsem s pozdravem a přeji hezký den a děkuji za Vaší přízeň

 
15.09.2011 19:57 Uživatel: martin
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Nevím, kde je pravda, ale JE PRAVDA, ze  pan Boňko mi stále nevrátil zálohu na materiál a to už je od července. Dříve komunikoval ted už tel nebera a nereaguje.

 
15.09.2011 20:03 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Martine ty peníze budete muset z něho asi vymlátit,nejste sám koho poškodil hajzl jeden.Vím že už jste také podal na něj tr.oznámení neboť s policií jsem stále v kontaktu .Pan Boňko jde jednoznačně za jeho přečiny k soudu Milan

 
16.09.2011 17:16 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Jem aby je nevymlátil někdo z tebe ty HAJZLE !!!

 
22.09.2011 11:14 Uživatel: MATA
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Myslím, že mlátit to doopravdy nemá cenu. Ale pozor pan Boňko se ozval, že peníze vrátí, ale zas jen sliby. Doufám, že se ozve co nejvíce lidi na policii. Lidi nevěřte slibům pana Boňka.

 
22.09.2011 17:18 Uživatel: kahuna
Věk:  40
0-100
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

taktéž dnes měl vrátit peníze i nám dokonce včera i volal ale dnes zase nic hází to na někoho jiného máme kúli němu výp.z pronájmu ukončil s náma náj.smlouvu a dvě děti 3r a 9r jen si z lidí dělá prdel nebudu se divit až někomu rupne v hlavě a dokope ho zmrda..Podzimková

 
27.09.2011 19:51 Uživatel: Rostislav Šikýř
Věk:  27
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Pan Jan Boňko nebo Bonko ( velmi  otylý člověk) , nebo jak se vlastně jmenuje dluží mně, panu Hančíkovi, panu hušákovi 35 tisíc za odvedenou práci, kterou jsme pro něho byli nuceni odvést na černo, neboť nedodal smlouvu, nedodal nic. Za svou osobu prohlašuji, že legální cestou udělám vše proto, abych ho donutil zaplatit. a tímto ho vyzývám, aby se dobrovolně přihlásil a peníze dodal. oproti živnostenskému listu. neučiní-li tak, bude opravdu velmi litovat toho, že mně kdy potkal. 

 
28.09.2011 18:36 Uživatel: M. Šesták
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý ráno pane Rostislave v současné době monitoruji všechny lidé kteří kdysi byli panem Boňkem podvedeni,jen pro Vaší informovanost na pana Boňka bylo již podané trestné oznámení a to několika lidmi ,kteří pan Boňko podvedl,prosám pokud si myslíte že jste také poškozený kontaktujte mne a budete další ,kteří připojím k hromadné žalobě.Pan kripl Boňko si myslí že si bude stále dělat co chce a tomu jen tak neprojde.Pan Boňko je nebo byl zaměstnán na hlavní prac. poměr u svého otce Milana Boňka v Proseticích v Praze a přesto pan Boňko zaměstnával lidi na černo ,neplatil je ,a zavedl u nás v ČR Svarsystém ,který u nás není povolen .Další věc pan Boňko neoprávněně podniká neboť má živnostenský list vystaven jen na klempířské věci a na nic jiného což jistě se tímto zabývá už živnostenský úřad ,kde se podával podmět.Pan Boňko je kripl a já se za to zde v tomto článku nestydím zveřejnit že dostane brzo po tlamě a to velmi brzo.Boňko je zmrd který u nás v ČR nemá obdoby.Přál bych mu aby brzo už narazil .Jak říkám pokud si myslíte že jste podveden i s ostatními zavolejte m,ne na tel .číslo 606348017 a domluvíme postup řešení jako jsem to udělal s ostatními. Nic méně pan Boňko byl tak drzí že požádal jistého pana Martina Škvora ,kterého také poškodil aby mě znemožnil a nebo něco provedl s mými webovými stránkami atd , o pana Boňka se zajímá už kriminální policie.,dále byl zveřejněn v mediálních prostředcích a dále nyní bude v krimi plus ,kde jsme společně s policií žádali státního zástupce o povolení ke zveřejnění,kde policie bude vyzívat všechny občany,k tomu ,kteří byli panem Boňkem podvedeni aby se obrátili na nejbližší útvar policie ČR vše se pane Rostislav zařizuje .Pana Boňka osobně poženu k soudu a do kriminálu za jeho nekalé delikty které zde páchá..Včera jsem mluvil s policii a brzy padne klec ,neboť pan Boňko děla jednu recidivu za druhou.V současné době podvedl 25.lidí a to nepočítám Vás a celková cena dluhu ,které způsobil se pohybuje ve sta tisících .Jsem s pozdravem Milan Šesták Tel 606348017

 
29.09.2011 20:26 Uživatel: kraken
Věk:  52
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Pane Šestáku, vy jste MAGOR !!! Objednejte si kurz Českého jazyka....

 
16.10.2011 14:10 Uživatel: mata
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Pro další INFORMACE pan BOŇKO se semnou stále nevyrovnal. A stále semnou nekomunikuje. Jen pro další lidi, aby nemohl znova dělat podvody. 

 
17.03.2012 07:52 Uživatel: qemin
Věk:  35
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A na pana Boňka taky dojde. A přeju si aby všichni podvodníci a lháři 

a všechny takový hnusný svině skončily za mřížema nebo aby platily jak mourovatý. A zaplatěj mnohem víc když se to dostane k soudu.

 
14.04.2012 12:18 Uživatel: Bobík
Věk:  39
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Zdravím,

co je nového ohledně pana Boňka? díky za kaoždou informaci........

 
15.04.2012 08:58 Uživatel: Milan Šesták
Věk:  37
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Dobrý den co se týče pana Boňka, tak v souičasné době je stále řešen kriminální policií v Benešově, dále jen upozornění stále pan Boňko vybírá peníze tzv. zálohy na materiál a poté se Vámk už neozýve i dnes po takové době se mě ozívají lidi, že pan Boňko jim nabízí své služby a, že jim  práci vykonná, ale že požaduje zálohu předem na materiál, prosím neposkytujtemu žádné peníze nebo o ně příjdete, je tzo podvodník a lhář, ale je vydět, dle telefonátu, že podvody stále dělá a není mu to dost. Lidičky nebuďte tak hloupí a nevěřte mu. Jsem s pozdravem a vyhybejete se mu ať nenaletíte jako ostatní. Tel na mě a podání více informací je +420606 348 017 Šesták Milan

 

 
25.06.2012 22:43 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jan Boňko - podvodník, vybere zálohy a práce neudělá
Text uživatele: 

Diskuze byla zastavena správcem webu.


10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny