Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou

14.01.2013 22:25
Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  44
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Několikrát mi došlo na email odpověď ohledně práce ačkoliv jsem na tuto určitou pozici nic nikomu neposílala, protože mám zdravotní omezení a nemůžu tu práci vykonávat. Tak jsem odepsala, že jsem nic neposílala a nemám tušení kdo to poslal. Ta paní ale mě přesvědčovala, že jsem to poslala já a z mého emailu. Tak to mě teda zvedlo ze židle, protože, si někdo posíla za mými zády a bez mého vědomí a svolení požadavky o práci, kterou já nemůžu dělát, ale našel někdo tu drzost mi lézt do emailu a posílat.

Za nějakou  dobu mi přišlo opět na email že jsem si podala do Avíza inzerát že hledám práci, zrovna zase tu kterou nesmím dělát. To už mi tekly nervy. A za týden jsem byla úplně v šoku když mi došlo na email že jsem si dala inzerát na seznámení před půl rokem a já o ničem nevím, a ani nic tahkového nechci. Mám  partnera! To už je na mě vážně moc!

Tuším že to děla kamarádka  nebo její manžel, který děla to co ona přikáže, ale nic jsem neřekla, protože ji to nemůžu dokázat. Dělám jako by mi  nic nedošlo na email a čekám jestli  někdy uděla chybu a sama se nějakým způsobem  prozradí. Nechápu proč je taková zlá, co ji k tomu vede když se k ní chovám slušně a normálně. Nebo je možna snad narušená a potřebuje se léčit.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2764x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Kamarádka někomu píše mou emailovou adresu bez mého vědomí
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.01.2013 22:38 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Text uživatele: 

Změň si heslo a máš klid.

 
14.01.2013 22:48 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Text uživatele: 

podívala ses do odeslaných zpráv? například… pokud to někdo psal z tvého mejlu, měla bys to tam najít… případně požádat někoho z těch, co reagovali, zda by ti neposlali tvůj původní email zpět… minimálně bys věděla odkud - IP adresa, čas a datum, text… pak se lépe hledá. Ano, změna hesla je první, co se nabízí… nejlépe kombinace čísel a písmen a to ještě malých a velkých… a nikomu neříkat… eventuelně si zadej do mejlu požadavek odeslat kopii na… a zadej  adtesu svého druhého emailu -pokud nemáš, tak si zřiď…  a kontroluj… třeba přes  info o nové zprávě smskou…  lidé jsou hraví… tebe to štve a já to chápu, ale pokud nemůžeš nikoho chatit za ruku, na švetskách, těžko si pomůžeš tím, že se budeš rozčilovat… pokud neppoužíváš email nějak  často a pro mnoho lidí třeba obchodně, tak si prostě vyrob jinou schránku a tuhle zruš, jednou pro vždy… a má po žížalkách, filuta hravá.

 
15.01.2013 11:50 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  44
Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Text uživatele: 

V odeslaných emailových zprávach jsem nic neměla, ani v koši,  to jsem se hned podívala. Žádala jsem pak tu paní aby mi prozradila kdo to poslal. To odmítla a napsal že na to zapomenem. Heslo nikomu neprozrazuju, ale když jsem byla u kamošky jednou a kukla na email na jejím PC tak mě možna zdálky pozorovala snad??? Nevím. Jinak nevím. Ale nejspíš ta paní lhala že to bylo poslané z mého emailu, protože jsem tu zpávu neměla ani v koši.

 

 
15.01.2013 05:26 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Text uživatele: 

Tak tyhle "odpovědi" na práci mi chodí taky a to i na firemní e-mail. Je to takový podvůdek, co zase vymyslela nějaká hyena. Nějakej blbeček sbírá e-mailové adresy, pak na ně píše "odpověď" na pracovní místo a ono se chytí spousta lidí (co hledají práci) a nechají se pochybnou firmou "zaměstnat" do nějakého… většinou podvůdku. Nebo je v mejliku "odpověď" a odkaz na stránky jak zhubnout, jak prodat byt, jak se přihlásit na kurz…Chodí mi kolem 40ti mejlů za den a 15 z toho jsou podobné spamy s nabídkama a podvodama.

 
15.01.2013 12:02 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Text uživatele: 

ano, spam je další varianta…  častá… přijde to jako Re… což samozřejmě není… nejednou mě jakási Blanka osobním mejlem přesvědčuje, že "i já mohu mít tak neuvěřitelně velký a pevný penis"… kdyby jen holka tušila, jak velmi se mýlí… a přichází mi to jako odpověď na "jakoby mé mejly" a jakobychom byly kamarádky…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Někdo podává inzeráty na seznámení a práci s mou emailovou adresou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny