Téma: Nový přítel mé manželky rozbil manželství invalidnímu důchodci

23.02.2015 14:14
Uživatel: Parohac
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Majitel firmy SEEFOOD Lukas Pospisil. Zamestnal mou zenu a pote co se me snazila utyrat v doufani ze me vymeni za sveho milence, ji odkopl pote co jsem zjistil pravdu.

Je to lidska spina a delal vse proto aby prokazal v teto kategorii svou vrchnost.  

Skvely kamarad behem toho a moje (ted) ex-manzelka tustala nadale besnici, odmita mi ukazat deti.

Skoncilo manzelstvi o 20 let tak mejte to na vedomi az kupujete ryby v SEEFOOD, SEEFISH nebo jite v SUSHI BAR na ujezde.  

Ja, 40+, nemocny s roztrousenou Sklerozou, spatne chodici ale vyborne milujici otec.  

Fuj.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2016x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Rozbyl manzelstvio 20 let. Invalidnimu duchodci
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.02.2015 13:24 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nový přítel mé manželky rozbil manželství invalidnímu důchodci
Text uživatele: 

Dobrý den. Víte, jestli Vám mohu poradit, snažte se věnovat hlavně sám sobě. Nemoc kterou máte, je potvora, znám jí zblízka velmi dobře a určitě víte, že nejen každý infekt, ale i každý stres a trápení jí může posunout nenávratně dál. Já vím a chápu, že Vás to bolí a trápí, ale věřte mi, že teď uděláte v případě Vaší nemoci jen dobře, když to zlé hodíte za hlavu a uděláte pro sebe maximum, aby jste měl sílu s nemocí bojovat. Pokud jste ještě, byť špatně chodící, spojte se se známými nebo přáteli, jestli nějaké máte a zkuste se věnovat něčemu, co Vás baví a můžete si ještě dovolit. Nebo nejlépe Vás pochopí, poradí atd. Ti, kteří se s nemocí setkali ať už sami nebo v rodině atd. Znáte třeba Unii Roska?

 
26.02.2015 14:48 Uživatel: kotva
Věk:  31
1423673800_anchor.jpg
0-100
Téma: Nový přítel mé manželky rozbil manželství invalidnímu důchodci
Text uživatele: 

Zdravím,

 

já jsem tady nově, pročítám si témata a jelikož tady sama často hledám nějakou útěchu, rozhodla jsem se taky "pomáhat" - myšleno psát své názory co nejupřímněji a zároveň citlivě vzhledem k téma a prostě tu tak nějak k něčemu být.

Tak jste moje první oběť.

Když mám zachovat tu citlivost, ale zároveň upřímnost, musím Vás napsat, že z Vás cítím šílenou zahořklost, neštěstí, zoufalství, zlobu, bolest, nenávist a uraženost.

Není mi, kolik Vám, nemám Vaší nemoc, nemám děti ani se mi nic podobného nestalo, tak to berte s rezervou. ale ve mne se jako první ozývá pocit, že jste strašně sám. A strašně dlouho. A že se v tom tak nějak čvachtáte a jste oběť a možná Vám to do jisté míry vyhovuje.

Tak bych asi poradila terapii - možná nejdřív psychologa, psychiatra (pokud zatím nemáte), ono se to pak už nasměruje samo, ale abyste mohl někam růst, musíte vylézt z téhle "skořápky udělaný ze zrady".

To je cesta do pekel.

Přeju Vám vše dobré a jak píše Dany nade mnou, myslete na sebe. Ne ve smyslu litování se, ale toho, že "40+" není věk na to, to takhle balit, vzdávat a trpět.

Určitě existuje spousta komunit lidí se stejnou nebo podobnou diagnozou, mám z Vás pocit, že jste strašně dlouho sám, to je na prd.

Na tomto webu určitě najdete chápající lidi, kteří se Vás budou snažit podržet a pomoci Vám když ucítí, že to chcete i Vy sám.

 

Přeju vše dobré. Upřímně.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nový přítel mé manželky rozbil manželství invalidnímu důchodci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny