Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR

15.01.2012 16:29
Uživatel: Antonella
100-500
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Herec a moderátor Jiří Krampol řekl 6.11.2011: "Lidi, nemají na žrádlo, na nic.Tady, bude malér. Máme tady ten nejodpornější Kapitalismus, jaký, existuje-říká, herec, p.Krampol.Podle něj, lidi, politiky nenávidí a je zaděláno, na malér. Všude se jen a jen, platí, důchodcům, nezbývá, na život. "

Nechápe, jak je možné, že někdo pracuje celý život a poctivě pracuje a nakonec má skončit na ubytovně, protože z důchodu, nezaplatí ani jedna, plus nic. Podle něj už politici, kašlou na to, co si lidé myslí. Krampol říká, jak já se těšil po revoluci na kapitalismus, ale teď tady je ten nejodpornější.

"Lidé byli natěšeni na ten Baťovský - když něco umíš, tak si i vyděláš. Tady, může umět každý co chce, a není to nic platné. " Řekl Parlamentním Listům.cz, znechuceně, p. Krampol. "Nikdy, jsem nebyl ve straně, jakékoliv, ale přikláněl.jsem se k sociálně slabším.---Ať si žvaňej kraviny, ale ať se staraj o lidi-----

Příklad----příští rok, mi bude, 74let. a diky Bohu, si přivydělávám k důchodu.

Představuji si ale nějakou babičku nebo dědečka, kteří tu možnost nemají. si přivydělat a ani zdravotní stav to nedovolí. tak ti si jen tak ani léky koupit nemohou. Dám příklad. Beru, nějaké prášky, stávaly1500Kč teď jsem si pro ně byl a dal jsem za ně 2200Kč. za ty samé prášky o 600Kč. více.

To je tragédie. Je fuk, kdo je u moci ale, měly by platit nepřekročitelné principy. Zdraví je přeci, na prvním místě u každého člověka a je fuk, co je to za režim. Postarat se o lidi, kteří celý život, poctivě makali, snad MUSÍ být povinností, každé vlády. Jen samé škrty a za vše krvavě platit?

Vše, je zaměřeno, proti nejslabším a to jsou důchodci.

Zvažují, že DPH zvednou až o dvacet procent? Dojde k nějakému maléru, říka Krampol, lidi už toho mají, právě, dost. Jedno kam jdete, za vše, vysolíte, nehorázné částky. To mi přijde, až jako urážka lidí.

Ať si někdo bydlí ve vile za 30mega a má auto za 10milionů o tom demokracie je, ale, nemůžou lidi, kteří celý život dřeli, vyhodit z jedna plus nic jen tak, na ulici. (důchod 8000-nájem v Praze, 6800)Kam je dají? Kam je vystěhujou? "

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.01.2012 18:12 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

Antonella, možná by bylo dobré, napsat také svůj názor, když jste sem tento příspěvěk vložila. Nic méně, napíši svůj pohled na věc. Myslím, že má p. Krampol velký kus pravdy. Mluví o dúchodcích, ale zrovna tak jsou na tom některé mladé rodiny s dětmi a vážně nemocní. To, co je teď, není kapitalismus, ale s prominutím prdelismus. Vždy v minulosti byly alespoň chudobince a sirotčince. Nebývalo po ulicích tolik bezdomovců a chudí mohli dožít alespoň se střechou nad hlavou. Sirotčine zmizely, ale nahradily je děcáky a jiné ústavy, mnohdy /ne vždy/ zbytečně, jelikož by byla ochotna rodina, postarat se o děti i bez takových velkých příspěvků, které využívá část obyvatelstva. O vyspělosti státu se dá mluvit podle toho, jak se dokáže postarat o potřebné. Velkou chybou byla dlouholetá absence víry v Boha, lidé se naučili žít bez duchovních potřeb a na prvním místě je majetek a peníze. Stejně jsou lidé nešťastní, nevěrní, zlí, utrhační i nespokojeni,  protože nelze za peníze koupit všechno. A ty nejkrásnější věci jsou stejně zadarmo. Je to úsměv, dobré slovo a přitom je každý na úsměv a dobré slovo skoupý. Vím jedno, že ve vyspělých zemích od nás směrem na západ je naprosto jiný sociální systém. Vše je v lidech.       

 
15.01.2012 21:12 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

Nedala jsem svůj názor z jednoduchého důvodu....se vším souhlasím, má naprostou pravdu, není co vylepšovat...

 
15.01.2012 23:50 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

Také si myslím, že je kampaň zaměřená proti důchodcům. Už od těch minulých voleb. Je jasné, že za tím vězí finanční oligarchie. Potřebujou lidi nahnat do penzijních bankovních produktů a jejich zlost odvést na důchodce, kteří nám prý ujídají a my na ně pracujeme. Já ten pocit nemám ajako obvykle s manipulací /jakoukoli/ nesouhlasím. Lidé si na sebe šetřili díky sociálním povinným odvodům, takže je to hloupost. A je to síla a nepoměr - výška důchodů a nájmy. Ráda bych pomohla. Jednou jsem viděla v obchodě byla okradena stařenka a rozplakala se. Hned se objevil člověk a daroval jí 500 Kč. Cítila jsem se tak hrdá na toho člověka a mrzelo mě, že jsem to nestihla já dřív. Říkala jsem si já si vydělám a pro tu paní to znamená jmění...  Vlastně jsme mohli udělat sbírku na tu paní, ale to mě nenapadlo. Tolik realita.

 
16.01.2012 09:53 Uživatel: gara2
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

"Herec a moderátor Jiří Krampol řekl 6.11.2011: "Lidi, nemají na žrádlo, na nic.... "
Jo presne tak, a ty zastupy lidi v obchodnich centrech s plnymi kosiky zradla, eletroniky atd. jsou martani, kteri k nam vubec nepatri... Ono by stacilo, kdyby politici a urednici meli trestni a hlavne HMOTNOU zodpovednost za svou praci (jako kazdy normalni pracujici) a kdyby socialni system byl vyhradne urcen jen na skutecne potrebne. Jenze evidentne to tady nikomu ve skutecnosti nevadi, jak politikum (kteri se na tom bordelu namastuji) tak volicum, kteri furt dokola voli jen ty same ksindly (at z prava ci z leva). Takze to neni o kapitalismu, socialismu nebo xxxsmu - vzdy je to jen o lidech a mlit hubou naprazdno o tom co uz stejne kazdy davno vi, abych se nekomu zalibil a pritom pro to nic ve skutecnosti nedelat - to u nas umi delat kazdy, i p. Krampol.

 
16.01.2012 16:39 Uživatel: Robert
Věk:  33
small_ksicht_gif.jpg
100-500
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

U nas neni kapitalismus ale oligarchie. Penize nejsou protoze na prvnim miste jsou kamaradickove a strejdove politiku kteri si kazdorocne rozeberou cca "300 000 000 000" pro sebe. Pro lidi je ten zbytek a i ten se rozkrada. Jak jiz bylo receno organizovany zlocin a politika uz dnes nepotrebuji prostredniky. Dnes uz jsou spojeni do jedne fungujici komunity "vyvolenych". To neni hrabani si do kapes. To uz je strihani ovci ve velkem. Ve VELKEM. Dle statistik mizí v České republice až 50% z hrubého domácího produktu!!!!! A mame to co jsme chteli. Volime strany podle toho kolik maji billboardu a jak moc se na nich ti lide usmivaji. Valna vetsina lidi bere ODS, CSSD, komary a mensi avsak dlouhodobe zabehnute strany. Volebni programy jsou vytvareny PR agenturami. Strany potrebuji na kampan stovky a stovky milionu. Ty jdou ze sponzoringu. A sponzori to NEDELAJI nezjistne. Vytvareni der v zakonech a nebo primo zakonu na miru je u nas naprosto vsedni. Ty nejvetsi hnusarny se prosazuji v tzv. balicich. No proste skoda mluvit.

 
16.01.2012 19:58 Uživatel: naftalin23
Věk:  31
Téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Text uživatele: 

Všichni lidi doma sedí a jen bez víznamě koukají na to kam se řítíme.Za chvilku všichni skončí na ulicích a bez jídla.Ale pořád se bude jen mluvit jak nas politici okrádají a bla bla.Mate pravdu lide voli ty blbce pořád dokola, protože si myslí že splní to co říkají. Tolik let už lidí volí pořád tu vladu blbcu a pak plačí. Chtělo by to vudce a sebrat všechen náš lid a vyhazet to z okna ven celej ten parlament zloděju co tam sedí. Ale každý jiný co tam usedne tak bude to samé na novo.Ach ta naše politika banda pokrytcu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Herec a moderátor Jiří Krampol k aktuální situaci v ČR
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny