Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu

03.01.2011 20:54
Uživatel: Nela
Věk:  24
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Hezký večer všem,
zaznamenali jste zrušení sociálních dávek? Ty mají zůstat jen zdravotně postiženým, myslím. Nemyslíte, že je to od státu až nepěkné šetření? Myslím tím šetření na lidech. Sice chápu, že spoustě lidí to slouží jako zdroj financí, ale jiným to pomáhá vůbec žít. Co si o tom myslíte?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2647x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zrušení sociálních dávek
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.01.2011 22:09 Uživatel: Julie
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele:   Nezaznamenala, protože tuto službu nevyužívám. Přísnější pravidla vítám, poněvač si myslím, že je to dost neprůhledné. Dost dobře nechápu jek někdo se ohání životním minimem a přitom má stavební spoření, barevnou televizi, auto, počítač, atd.  Šetřit se musí, bohužel naše hloupá vláda začne vždycky od obyčejných lidí a na sebe zapomene.
 
11.01.2011 20:26 Uživatel: velice nespokojený občan
Věk:  30
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

Hezký večer...je to od státu pořádná sviňárna , asi jako většina věcí, kterými nás občany obdarovává několikrát ročně už monho let. Moje kamarádka se čtyřmi dětmi může kvůli tomu skončit na ulici :o/// a není to nikdo z těch kdo nechtějí pracovat..má dokonce práci i na mateřské protože ji nic jiného nezbývá. Do toho musí řešit plno nehezkých věcí, který ji život připravil a tohle k tomu všemu opravdu chybělo :o/////// Jasný, každý rozhodnutí je obousečný meč, ale v tomhle případě mě opravdu srašně štve, že všecko tohle mohli udělat úplně jinak... především ta naše tak zvaná menšina...proč mají takový výhody!??? Vždyť je tím stát úplně nutí k tomu, aby se nedejbože stali pracovně činnými...tohle je přece úplně totálně na hlavu !!!! A stát je z nich úplně totálně podělanej div nejzdí po barácích a neomlouvají se jim za to, že nemůžou mít ještě větší komfort :o///  nejsem rasista..nikdy jsem nebyl.ale tohle mě fakt maximálně..se*e!!!! A samozřemě tohle není jediný na čem by se dalo ušetřit. Ale tohle všecko vláda moc dobře ví, jenom je jí to všecko úplně u..víte čeho!

Hlavně že budou mít prachy na svoje drahý dovolený, na svý nechutný volební kampaně a na další ptákoviny, který musí zaplatit pracující občan, :o/

 
31.01.2011 15:47 Uživatel: Frantisek
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: Já se spíš divím, když si někdo /notabene nezaopatřený/ v dnešní době pořizuje děti, k tomu ještě čtyři?? Ta vaše známá musí být padlá na hlavu, jinak nevím...já mám prosperující firmu, ale dítě jen jedno, člověk nikdy neví, jak dlouho bude prosperovat...
 
28.01.2011 08:49 Uživatel: Vanesa
Věk:  37
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

Je to fakt des,tem co nemaj nic,seberou i to.Timto sem přišla o 1000kč a k tomu platit školku.Praci jako svobodná mamina v tehle zemi v rakovnickém okrese sehnat nemužu a brigadu do 4oootic?Dnes když si to přividelat nelze k tomu co mate?Sečtou to dohromady a budu mit o 624Kč vic mesíčně,než když su doma.To se fakt vyplati chodit denne cely mesic na 3hod.na brigadu.Ale hlavne že pani politici ty si žijou.Nemám ani navic na setobox ktery musim koupit,že tu bude potřeba.O LCD televizi nemluvim,mám sklenenou a myslím že ve 37letech bych si mohla žit v této zemi trochu lip.A ne že veitnamci maj vyprodej koupim o čisla vetši sandaly za 50kč misto 23O až je malej bude potřebovat a o 5čisel zimni boty už na přišti zimu ale taky z 380korun za 50kč.Dokažou si tohle oni vubec představit,copak to je 38Okorun-ani néé pulka obeda jednoho z nich.Do zoo či na vylet jedu se synem 1x do roka a to ješte bydlim u rodiču,kde mi denne nadavaj at už tahnu,ale kam jit a za co?Kde vzit na podnajem,jidlo,oblečeni pro dite co roste,školku,stravné ve školce,hračky apodobne.No to jen paní Paroubkova mohla mit na pulroční dite botičky za 2500tisice.A z toho hovna co mame si ješte platit u doktoru,v nemocnici,leky.Plati politici???A šetřit si na duchod?Až mi ukažou jak,budu jim snad libat ruce

 
31.01.2011 15:34 Uživatel: Ivulkabrehulka
Věk:  36
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: zrušení socialnich dávek je hrozne pro Ty lidi jak píšete a konec koncu vlastne je to špatné řešení naší vlády!Vubec se nebudu divit ,ze se lidé začnou okrádat a vraždit jelikož chudych lidí je vetšina.Ja ostatne mam doma díte se zdravotním postižením tak by nam mely dávky zustat jinak bych prisla o 5700 kc mam 4 deti.Mam i muzskyho a pracuje a stezí vyjdeme to co dokazuje dnesní vlada nema obdoby.Dost toho zrusí a at se pak nediví,že tady zeny rodit nebudou jelikoz nato nebudou mít!!Je toho hodne co mam na srdci,ale pokud by se mela konat naka protestace maj mou podporu a pujdu taky tato vlada neeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
31.01.2011 15:43 Uživatel: Karenka
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: Nechci se hádat, vím dobře, že je hodně lidí, kteří to nemají jednoduché /matky samoživitelky obzvlášť/, ale taky vím, že spousta lidí umí jen  nadávat, ale k volbám nechodí!!! A pak se nestačí divit. Málokdo z mých známých chodí pravdelně volit, ale když je "vymalováno", nadávají všichni. Vím, že jeden hlas nic nezmůže, ale když se na to budem vymlouvat všichni, dobře nám tak!
 
01.02.2011 11:27 Uživatel: Ivulkabrehulka
Věk:  36
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: ja volit byla,ale v necem pravda je Karenko 
 
07.11.2011 20:49 Uživatel: Adééla
Věk:  36
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

No nevím, jak jste přišli na to, že dávky zůstávají jen postiženým. Pečuji o postižené dítě. Reformou mi vemou 11000kč, ale zato dostanu 2000. Lidé si spočítají pouze to co dostanete, ale co nám vemou už nevidí. Péče o dítě v ústavu bude stát 32000. No ale taky dobře, že? Sice se matky takových dětí budou moci vrátit do práce, ale stát to zaplatí 4x...... Když o něčem pořádně nevíte tak nepište nesmysly. Nebo nám ty postižené děti závidíte?????

 
04.12.2011 20:21 Uživatel: Slávin
Věk:  21
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

Dobrý večer,

prvně:Paní Julie. Uznávám, že dávky nemusí mít každý. Ale nelíbí se mi jak se k tomu stavíte. Jsem diabetik. Léky mě stojí hodně, mám bezlepkovou dietu, Z cukrovky pak dále špatná štítná žláza, paradentóza a mnoho dalšího. Taky si nechte ty vaše chytré výroky. Hezký že je nevyužíváte, ale co lidi kteří nemají na vybranou?

 
04.12.2011 20:34 Uživatel: Julie
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

  Je mi líto, že jste si mou odpověď vztáhl na sebe. Při psaní jsem myslela na ty, kteří zneužívají dávky a uznejte sám, taková je většina. Až bude systém průhledný a dostane se pouze potřebným, nemám nic proti, tak se uklidněte.

 
02.02.2012 12:46 Uživatel: Bára
Věk:  18
Téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Text uživatele: 

Nu měla jsem se narodit jako cikánka...bylo by mi líp

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zrušení sociálních dávek 2011 - extrémní šetření státu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny