Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?

01.09.2017 14:38
Uživatel: filbar(programátor webu)
Věk:  26

Město: Ostrava

931.gif
My status
100-500
Administrátor
Odpovědí na téma: 5
Text: 

V poslední době se v médiích objevujou příspěvky varující před napětím ohledně Severní Koreje a jejího útoku na USA.

Je v případě vypuknutí války ohrožena i střední Evropa bo ČR?

Co si o tom myslíte?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1970x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Je Severní Korejou ohrožena i ČR?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.09.2017 15:07 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Text uživatele: 

Severní Koreou určitě ne (nemá prostředky na zasažení Evropy). Něco jiného by ale bylo, pokud by se na její stranu postavila nějaká mocnost - v úvahu připadá Čína a Rusko.

Čína se už nechala slyšet, že pokud KLDR zaútočí jako první, bude v případné válce neutrální. Rusko je tak trochu nevypočitatelné, nemyslím si, že by jim šlo o KLDR, ale může být zrovna nějaká nepřijemná mezinárodní situace a Rusové by "z trucu" mohli do konfliktu vstoupit.

 
22.12.2017 23:05 Uživatel: Ruda
Věk:  69

Město:Kraslice

Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Text uživatele: 

Je všeobecně známé, že Severní korea nikdy nikoho neohrožuvala a ani neohrožuje. Pouze se musí bránit před neustálým ohrožováním režimem USA. Má taky proč. Vždyt v 50 letech ve válce bylo zabito na 8 milionů severokorejců. Hlavně tzv. vojsky  OSN čili armádou USA. Proto nyní mají z agresívní politiky oprávněné obavy. Korejci nikde nemají žádné vojenské základnyTo naopak mají USA sta a sta základen po celém světě. Proč asi? Nyní mají tolik vojska ve světě, že je nemohou ani stáhnout domů, nevešli by se tam. Protože jsou hospodářsky a ekonomicky na huntě, tak přepadají a vykrádají jednu zemi za druhou. Nyní soustředují velký počet vosk a těžkých zbraní  včetně jaderných kolem hranic Ruska. Proč? Protože potřebují Rusko jako nejbohatší na přírodní bohatství a největší zemi na světě, PŘEPADNOUT. Tak jako to naposledy udělal Hitler.

 
01.09.2017 22:28 Uživatel: Putin
Věk:  10
Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Text uživatele: 

Severní Korea nás nijak neohrožuje, stejně jako nás nijak neohrožuje Rusko, Indie, a další.

 

Co nás skutečně ohrožuje je nekompetentní vedení Evropské Unie, a sluníčkovost evropských politiků, kteří sem lifrují další a další milióny fanatických muslimů a nutí evropské státy je živit, platit a tolerovat veškeré jejich kriminální činy. Denně muslimové vraždí a znásilňují, a tutlá se to, média vyřvávají, že to není vina islámu, ale jednotlivce. Namísto ochrany obyvatel se politikové semknou, a o to více ochraňují kriminální muslimy. A kdo řekne něco proti muslimům, je rasista a perzekuují ho.

 

Rusové netouží do žádného konfliktu vstoupit, proč by to dělali? Co by z toho měli? Pouze Západ touží po tom vyprovokovat Rusko do války a konfliktu - takže kdyby Rusko chtělo, už dávno mohli jako odpověď na řady západních provokací do války vstoupit. Západ by byl šťasten jako blecha, kdyby Rusko začalo konflikt, spíše jsou nešťastní, že přes řady pokusů Rusko vyprovokovat se nenechalo. Když USA nebo západní Evropa vyprovokuje Rusko ke konfliktu - oni jsou v pohodě, jen to zvýší zisky jejich zbrojařských koncernů. Válčit se bude na území střední, východní a jižní Evropy případně kousek kolem - což je pro USA a západní Evropu win-win situace, krev bude cizí.

 

Chvíli sledujte, jak mediální zprávy fungují. USA a Západ začnou šílet, kdykoli nějaký stát vyvíjí nebo získá jaderné zbraně. Jaderné zbraně jsou jediná obrana proti "zavádění demokracie" ze strany NATO - tedy přímou řečí, proti napadení státu ze strany NATO. Nebo by Francie s USA napadla někdy Lybii a zničila jí jako v roce 2011, kdyby Lybie měla jaderné zbraně? Ani by jí to nenapadlo, strach by jim nedovolil.

 

Čím dál více států na Východě zjišťuje, že jediná skutečná obrana proti vměšování se Západu do jejiách záležitostí je mít jaderné zbraně. A tak si je opatřují či vyvíjejí. Udělal to Čína, má je Rusko, má je Izrael, atd. Obvykle to stát pochopí po sankcích, embargu či zablokování bankovních transakcí. A kdykoli se tak stane, média začnou šíleně řvát, že nás další stát ohrožuje. Severní Korea to také pochopila - a jaderné zbraně už má. Za chvíli to utichne. A když si jaderné zbraně opatří třeba Bangladéš, opět budete všude slyšet, jak nás Banlgladéš ohrožuje. Jediné, co se stane opatřebním jaderných zbraní je pouze to, že Západ a NATO ztratili nad státem moc ho beztrestně napadnout.

 

Severní Korea alias KLDR je mimochodem důsledek Adolfa Hitlera. Nebýt 2. světové války, kterou agresivní Německo rozpoutalo, tak KLDR neexistuje. Spojenec nacistů, Japonsko, v rámci 2. světové války začlo genocidu Korejců, Číňanů a dalších národů. Mnoho nechybělo, a Korejci by japonských řáděním byli zcela vyhlazeni. Vznikla tam proto fanatická revoluční hnutí, založená na válečných schopnostech, aby se japonských sadistům vůbec nějak ubránili. Jako vedlejší efekt se rozdělila Korea. Za existenci a fanatismus KLDR můžete poděkovat Němcům, přesněji nacistům. Podívejte se do historie.

 

Ostatně Japonsko nikdo v Asii nemusí, a všem leze od dob genocidy ve 2. světové válce krkem. Japonsku nezbylo nic jiného, než se přidat k Západu a západní cestě, v Asii s ním nemluvila ani klika od dveří. Japonci zamordovali v Asii přes deset miliónů lidí a podstatně tím zvýšili pošet obětí 2. světové války. Takže třeba Číňanů padlo ve 2. světové válce více, než bylo zholokaustováno Židů.

 

Zatímco Číňané rozpustili oběti japonsko-nacistického řádění ve svém počtu, Korejci se s tím dodnes perou - bylo jich přeci jen mnohem mnohem méně.

 

Není důvod, proč by nás KLDR měla jakkoli ohrožovat. Stihneme se ohrozit naprosto a zcela sami hloupými rozhodnutími EU, Angely Merkelové či Schulze a dalších vlastních zdrojů neštěstí.

 
02.09.2017 18:22 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Text uživatele: 

To je přesně důvod proč se už čtvrt roku vůbec nedívám na zprávy  

Samé bu-bu, špatné zprávy, neštěstí, krev, politika.

 

 

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ.  

 
03.09.2017 05:27 Uživatel: Putin
Věk:  10
Téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Text uživatele: 

Kdyby bylo bububu, ale přitom pravdivé zprávy, nevadilo by to. Ale to je jedna lež za druhou v českých médiích - je jedno jestli na internetu, novinách, televizi.

 

Česká média nejsou schopna napsat pravdu v ničem, ani v tak primitivní věci, jako proč je drahé máslo. Jednoduše proto, že každý z nás svou peněženkou platí sankce proti Rusku, mimo jiné drahým máslem.

 

Když v červenci 2014 EU zavedla ekonomické sankce proti Rusku, a Rusko reciprocně v srpnu 2014 je zavedlo také - přeci si nenechá ze sebe dělat hadr, vždyť je to velmoc - obrovská spousta českých sedláků, zemědělců a firem ztratila odbyt na trzích v Rusku. Nejvíce postižené tím bylo Polsko, pro které byla situace v roce 2015 velice kritická. Od té doby následkem sankcí proti Rusku zkrachovala obrovská spousta lidí, firem, společností v Evropě.

 

Bruselské ústředí se pokusilo situaci řešit až v roce 2016, a to typicky svazácky. Začalo dotovat nevýrobu. Za každých nevyrobených 100 kg mléka dostal zemědělec 17 euro. Za každou zabitou krávu pak 1500 euro. Celkově tak EU rozdala cca 150 miliard euro, to je v přepočty na koruny před 3 bilóny Kč!!!

 

Dále si v ČR německé supermarkety (zejména Kaufland a Lidl) vzpomněly, že se více napakují. Rozhodly se dodavatelům platit méně a přirážet si více. Jednoduše, pokud dříve nějaké zboží supermarkety kupovaly za 100 Kč a prodávaly za 250 Kč, nyná stejné zboží chtějí kupovat za 90 Kč a prodávat za 400 Kč. To je hlavní důvod zdražování v České republice. Proč to supermarkety chtějí a mohou dělat? Protože Andrej Babiš sérií likvidačních opatření zlikvidoval obrovský počet malých a středních podnikatelů a obchodů - a tím zlikvidoval podstatnou část konkurence supermarketům. A základní ekonomická poučka praví, že když zmizí konkurence, zákazníkovi se zvyšují ceny. Jinde stejně nenakoupíte.

 

Protože není dostatek mléko (v roce 2016 utratila EU těch 150 miliard euro, aby se vybily chovy krav a snížilo množství mléka), tak si už zbytek domyslíte.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Severní Korea a útok na USA - je ohrožena ČR?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny