Téma: Vláda, parlament, starobní důchody a my oVčani

05.05.2011 19:30
Uživatel: Karel
Věk:  46
0-100
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Drazí a vážení ovčani ČR.                                                                                                                                      To jak si s námi vláda a parlament dělá je už do nebe volající.Docela se moc těším až si pozvu na střechu nějakého 69 letého pokrývače a nebo bych si velmi rád pozval třeba 69 letého kominíka. Jsou ale i jné povolání kde se dá těžko v 70 letech vykonávat vše tak jak ve 30. Nevím jak se dá jen tak od stolu o něčem takovém rozhodnout. Nechápu ty dementy jak si máme spořit na důchod. Jejich verze je totiž pro mne jako pro ovčana totiž nepřijatelná. Já rozhodně nemám tolik pěněz abych je dával  nějakému nesoukromému fondu, když nemám od těch lumpů žádné záruky. Vlastně lžu, mám a to jedinou že nás zase okradou. Účel těchto jejich důchodové reformy je NEDOŽÍT SE DŮCHODU. Mám tento návrh: když nám tato vládnoucí garnitura nalinkovala odchod do důchodu tak jim také pošleme náš návrh. Ať všichni kdo dnes je u moci dávají 90% svého platu, který mají mimochodem z našich daní do důchodového fondu který bychom spravovali MY OBČANÉ. Až by šli ti npaka do důchodu tak bychom jim dali jen to co bere ten nechudší důchodce tohoto státu. Možná že by se pak divili. PRO VŠECHNY PROÍM PŘESTAŇME býti OVČANI ale BUĎME OBČANY.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.05.2011 08:36 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Vláda, parlament, starobní důchody a my oVčani
Text uživatele: 

Pane Karle, máte pravdu. Navrhuji z našich nechutně vysokých platů každý měsíc odkládat aspoň 10 tisíc, abychom v důchodu nebyli odkázáni na peníze (starobní důchod) od státu.

Otázkou u 90% lidí české populace je, kde vzít těch 10 tisíc měsíčně na stáří.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vláda, parlament, starobní důchody a my oVčani
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny