Téma: Hrabání se v minulosti do maxima

08.04.2017 14:54
Uživatel: MitsCa
Odpovědí na téma: 15
Text: 

Ahojte všichni, dlooouho jsem tu nedal téma. Je jasné, že název bude změněn, klasika. Myslím, že v tom smyslu se nic nemění. (sorry Avi) alt alt

 

Zajímalo by mě, proč se v této době někdo, kdo se jistě narodil po všech válkách (v Evropě) baví a JE PLACEN tím, že zkouma homofobii v Osvětimi! Proboha za prvé byla úplně ale úplně jiná doba a náhled na homosexuály (muže i ženy, i když ty to mají lehce jednodušší) zcela jiný než je v tomto období (slovo d. n. e. s. nemohu napsat bez automatického vložení data, snad když jsem napsal období, tak nebude v závorce slovo "jaro" ).

Za další to se chce někomu opravdu pitvat v těch zrůdnostech, co se děly? Proč? Chybí lidem válka a koncentráky? Proč se v TV neustále vysílají dochované záběry z válek, koncentračních táborů?

 

Věřím, že téměř všichni ti, kteří mají toto za koníčka (kromě vojáků) by se z války podělali. Mě to zkrátka nejde do hlavy, proč si ty hrůzy musíme připomínat. Abychom si to uvědomili? Nezapoměli?

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.04.2017 15:06 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Na tohle rozhodnutí existuje několik různých náhledů. Jeden z nich je skryt právě v tom "je placen". Každý se musí nějak živit a kdo v tom umí chodit, může právě v těchto oborech - tedy různé sociální studie, neziskovky, sexuální, rasové či genderové minority - získat velmi solidní zdroj obživy. Volná pracovní doba, zajištění příjmu bez nějakého výrazného tlaku na výsledek (v porování s úkolovou mzdou dělníka) a když se to vezme za správný konec, tak i třeba létání po celém svědě, nezřídka v business třída (to třeba prasklo na nějakou organizaci, která měla pomáchat chudým v indii, že její manažeři prolétali miliony za cestování v business třídě).

 

Bohužel se dostáváme do období, že minimálně zde v Evropě je čím dál více příjem odloučen od skutečného výkonu. Díky různám dotacím, grantům, podporám a dalším zdrojům z veřejných peněz již není nezbytně nutné vytvářet nějaké hodnoty, aby se člověk uživil. Jsou firmy, jejichž jejidou činností je radit, jak získat co nejvíce dotací, stal se z toho v podstatě nový průmysl. Výrobu jsme přesunuli do Asie, tak "vyrábíme" studie.

 
08.04.2017 15:16 Uživatel: MitsCa
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Ano, tomu rozumím a vím. Spíše to nechápu lidsky. Ale to bude asi věc taková, že někdo může pracovat na porážce atd. Ale jsou tito vystudovaní lidé socio nesmyslných oborů  fakt tak chytří nebo tak jedndodušší? (tím se omlouvám všem normálním, kteří mají opravdu práci k něčemu. Já jsem třeba momentálně taky "jen" mezičlánek).

Ale špatně se o těchto lidech asi vyjadřuju, je to třeba opravdu zajímá, i když to nebude mít souvislost se současností a žádnou přidanou hodnotu. Hmmmm.

 
08.04.2017 17:25 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

A co mají dělat, buď budou ve svém zaměstnání pokládat otázky na sexuální preference, nebo se budou ptát jestli "s majonézeou nebo s kečupem"? Na nic jiného se z těchto oborů nehodí.

 
08.04.2017 18:01 Uživatel: MitsCa
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

njn…

 
09.04.2017 10:07 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Že se někdo intenzivně věnuje tomu, co ty máš na háku, neznamená, že je jednoduchý. Může to být přesně naopak - že jsi trochu jednoduchý ty. Sorry.

 
08.04.2017 19:39 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

podivej se co se dneska (08.04.2017) studujou za nejake socio zbytecne sracko obory, co by pak ty nemakacenka ktera to studujou delaly, je jim to jedno jestli je to lidske, za ty sracky maji vic penez nez kdyby nekde makali manualne

 
08.04.2017 19:52 Uživatel: MitsCa
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Amen.

 

(dneska se na to dívat nebudu) alt  (jééé, teď tu datum nemám)

 
09.04.2017 10:04 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Namají víc peněz a navíc mají mnohem horší možnost uplatnění než kdyby makali manuálně.

Máš o humanitních oberech velmi mylnou představu.

 
03.07.2017 18:08 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

vetsina humanitarnich oboru jsou naprosto zbytecne, jen vyhazovani nemalych penez

 
09.04.2017 08:03 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Sociální obory jsou špatně placené. peníze bych v tom neviděla. Proč se to pořád připomíná? Podle mě proto, aby meli lidé přehled a aby se to už neopakovalo. Problém je v tom, že lidé jsou pořád stejní a historie se pořád dokola opakuje, i když ne zrovna teď tady, ale jinde… věřím tomu, že kdyby lidé dostali příležitost si vybít svou agresi, vypadalo by to stejně jako kdysi. Lidé jsou hnusní.

 
09.04.2017 09:59 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Kdo nepochopí minulost, nemůže dobře chápat ani přítomnost.

Protože věci co se staly v minulosti bývají důvodem toho, co se děje - nebo neděje - dnes (09.04.2017).

Což platí jak na osobní tak na celospolečenské a politické úrovni.

 

A co se týče toho, kdo by se z čeho podělal, tak mám podezření, že ty by ses podělal i z "obyčejné" vojenské základní služby.

 
17.04.2017 21:09 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Zvláštní téma. Potřebovala jsem nápovědu.

„Kdo nezná a nepochopí minulost, musí prožívat události znova a znova. To platí pro jednotlivce i národy.  

 
27.04.2017 22:45 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Protože peníze a protože ideologie.

 

1) Hrabají se v tom proto, aby podpořili ideologii dneška. Dnes (27.04.2017) je homosexuál někdo, kdo je lepší a cennější, než heteresexuál - to je oficiální doktrína. Stejně jako jiná etnika jsou lepší a cennější než běloch. Ženy jsou cennější než muži, kteří jsou pouze a jen násilníci. To je oficiální manipulace - a systém je ochoten platit peníze za to, kdo jakýmikoli důkazy taoto tvrzení podpoří.

 

Proto se vynakládají stovky miliónů Kč ročně jen od českého státu na podporu feminismu a genderových věd. Cílem je podpořit tezi žena je lepší a cennější než muž.

 

Ze stejného důvodu se obrovské peníze vynakládají na tezi homosexuálové. Je třeba prozkoumat každou kravinu, protože čím více se bude mluvit o homosexuálech, tím pro systém lépe. Ideálně v tom, že se k nim všichni chovají špatně, utlačují je, a pod. Systém je za důkazy tohoto typu ochoten platit velké peníze, a tak ty peníze někdo zvedá a bere si je.

 

Atd.

 

2) Nikdo nechce znát skutečnou pravdu o 2. světové válce. Chce se najít pouze důkaz a podpora oficiálních doktrín.

Kdyby chtěli výzkumníci znát pravdu, ještě nedávno byla k dispozici obrovská spousta očitých svědků války. Mohly se zvát do televizí, dělat s nimi četné rozhovory. apod. Namísto toho se nechávají v tichosti a bez zájmu umřít. Je to proto, že tito očití svědci by řekli o válce pravdu - a ta by se ne vždy hodila.

 

Ono je to vcelku pochopitelné, protože 2. světová válka byla agresivním aktem Německa. A EU nechce, aby na Německo bylo ukazováno příliš jako na agresivní stát, oficiální doktrína je, že agresivní má být ukazováno Rusko.

 

Kromě toho existuje několik důsledků 2. světové války, které jsou tedy důsledkem Německa, Němců a Adolfa Hitlera, které by si lidé neměli uvědomit:

 

a) Komunismus v části Evropy (tedy i v Československu) je důsledkem 2. světové války. Bez Německa a Adolfa Hitlera bychom tu komunismus neměli. Kromě toho také Marx a Engels - hlavní protagonisté komunismu - jsou Němci jako poleno a základní dokumenty komunisty - Kapitál a Komunistický manifest byly napsány nejdříve v němčině a těmito Němci.

 

b) Nacistické řádění Němců vymlátilo z Evropy elitu, chytré lidi a odborníky. Kvůli Němcům tito lidé museli zdrhnout do USA a nebo byli zplynováni v koncentračních táborech. To způsobilo - opět kvůli německému nacistickému řádění - zaostávání Evropy, ze které jsme se dodnes nevzpamatovali. Hitlerovci jednoduše vyčistili Evropu komplet od skvělých lidí - a ti co stačili zdrhnout způsobili rozkvět a rozvoj v USA, nikoli v Evropě.

 

c) Němci chronicky nedodržují mezinárodní smlouvy a vytírají si s nimi zadek. Nedodrželi ani ostudnout Mnichovskou dohodu 1938. Stejně tak dnes (27.04.2017) Angela Merkeloví pozvala milióny nelegálních imigrantů do Evropy, čímž si vytřela zadek se dvěma důležitými mezinárodními smlouvami Dublin II (o azylovém řízení a pravidlu přijímání azylantů) a Schengen (o společného ochraně hranic evropského prostoru).

 

d) Pak jsou tu sudetští Němci. Aby mohli brečet, jak jim bylo ublíženo, což je pokrytecké, protože Němci vyvolali válku - a sudetští Němci jim k rozbití Československa i rozhoření 2. světové války zdatně sekundovali. Viz Henlein apod. Ale proto se nesmí o celé 2. světové válce moc mluvit, pozice mediálně prezentované ublíženosti sudentským Němcům by neobstála.

 

Zkrátka, Německo nemá zájem na skutečné pravdě o 2. světové válce. Jednoduše proto, že Německo je v této válce agresor, nikdo jiný. A protože většina českých médií patří ve skutečnosti německým vlastníkům, tak se odvádí pozornost od celku 2. světové války zkoumáním detailů, jako je vztah k homosexuálům v Osvětimi, a spol. O to méně si většina lidí uvědomí celek.

 
07.06.2017 20:50 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

Ale pro mě za mě … název Ti nezměním

 

 
02.07.2017 17:06 Uživatel: MitsCa
Téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Text uživatele: 

1*   Něco se děje… Ale vlastně, tak jsem dospěl.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hrabání se v minulosti do maxima
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Kolik pohonnych hmot se smi prevazet v osobnim aute? 4 2956x
Co je na obrázku? 4 1631x
Skladování pečiva v chlebníku - rady, diskuze, tipy 7 1602x
Sebevražda volně prodejnými léky 4 3044x
zruseni pracovniho pomeru ve zkusebni dobe a nastup na nemocenskou 2 1205x
Oznámení o změně příspěvků nepojitných sociálních dávek 3221x
Jak řešit příspěvek na bydlení v době nouze - rady, tipy 1 1398x
Jak trávite čas v nouzovém koronavirovém stavu? 12 1307x
darované spermie, chci dítě bez partnera 13 1872x
Darování plazmy, darování krve - snížení základu daně 2 1609x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny