Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi

05.03.2015 09:56
Uživatel: Medvěd
Věk:  52

Město: Valašské království

5000-6000
Odpovědí na téma: 8
Text: 

V médiích se to hemží inzeráty, ve kterých lidé s nadpřirozenými schopnostmi nabízejí své služby. Netvrdím, že nevěřím v jejich schopnosti a nezávidím jim jejich honoráře. Chci se jenom zeptat, proč se k jasnovidcům musím k mému údivu předem objednávat a když chci například vytvořit horoskop, nebo něco věštit, tak chtějí vědět datum narození a podobné informace. Když jsou jasnovidci a mají nadpřirozené schopnosti, tak by měli všechno vědět.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.03.2015 11:24 Uživatel: govana
Věk:  46
0-100
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

Nadpřirozené schopnosti má bohužel málokdo. Je to jen byznys. A někteří berou doma v obýváku 700kč za půl hodiny. A to jsou tisíce v Česku, a Babišovy to nevadí. Ano, namítnete když blbci platí? Ale je to okrádání na daních tedy kdyby stát chtěl tak je má lehce. Ono mít 1000kčdoma  za hodinu je bomba né a řeknu mnohdy blafy.

Mám letité zkušenosti s kartáři převážně nic nevyjde, bohužel. Karty se dají koupit a naučit číst. Kdysi jsem byla u kartářky která měla tu drzost karty přede mnou vyložit na kterých měla tužkou napsané so znamenají byla líná se to naučit. Samozřejmě jsou jasnovidci kteří vidí s tím se narodí ale kde jsou? V Ostravě nikoliv. Ráda bych měla svoji kartářku ke které budu chodit a zaplatím ale aby vyšlo od ní alespn 50%. Vždy mne dostane když kartář ukončí slovy vy musíte sama něco proto udělat aby se to vyplnilo a takové ty kecy aby se dopředu obhajovali. S tím nesouhlasím nebt před 20lety jsem byla u kartářky staré která nepotřebovala datum narození, stačila jedna otázka aniž by se mne ptala dopředu jak žiji a vyložila karty a řekla co bude ve zkratce a vyšlo to nakonec aniž bych na to myslela. Bohužel léta nežije.

Tedy jsou jasnovidci ale těch pravých málo. alt

 
05.03.2015 13:15 Uživatel: kotva
Věk:  31
1423673800_anchor.jpg
0-100
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

Medvídku, na to se vybodni, svět je plnej podobných "pomahačů".

Je ale strašný, kolik lidí tomu věří.

Já věřím v to, že existují věci, které naše nabubřelá a nafoukaná "západní" věda nemá úplně v malíku, zkrátka, že jsou věci, které si ještě neumíme "změřit".

Ale to je úplně jiná kategorie než to, o čem píšeš.

To je prostě z drtivý většiny vydělávání na naivitě, strachu, nevzdělanosti, touze po jistotě a lásce zoufalých lidí, kteří se na tohle chytnou.

Jen můj názor.

 
05.03.2015 15:12 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

 

Méďo… byla jsem  u dvou kartářek  a vždy jsem jen zírala, jak o mně a o mé rodině věděly spoustu věcí a na moji otázku, jak to všechno ví, mi ta jedna odpověděla, že po sdělení data narození se napojí na Akášu - vesmírnou kroniku, kde je život každého člověka na Zemi zaznamenán. alt

 

Tak jestli chceš, můžeš si o tom něco přečíst tady :

Akáša - neviditelná kronika, která ví všechno!

Líbilo by se vám podívat se strojem času do minulosti? Moci si přečíst myšlenky lidí, kteří žili na Zemi dávno před námi, najít pravdu a zjistit, jaké byly jejich životy? Nebo naopak toužíte vy sami vstoupit do věčnosti a předat své zkušenosti a moudrost všem lidem na Zemi? Možná řeknete, že je to nemožné.

Ale přece existuje síla, která to všechno umí - jmenuje se Akáša!

Akáša - neviditelná kronika, která ví všechno! (obrázek)

11. 11. 2013 –  Akáša uchovává vzpomínky dlouhých generací

Všechno, co se kdy na Zemi stalo a co lidé prožívali, se zapisuje do obrovské kroniky světa. Samozřejmě, není to žádná kniha, na kterou si můžete sáhnout a v jejíž hustě popsaných stránkách by si mohl kdokoliv snadno listovat.

Akáša je totiž nehmotná a neviditelná, přesto uchovává tyto informace mnohem lépe a pravdivěji, než jakýkoliv psaný záznam.

Do Akáše, této velké kroniky světa, děláme zápisy každý den, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Zachycuje totiž myšlenky a skutky všech bytostí. Když pak člověk ukončí svoji pozemskou pouť, udělá v Akáši ještě jeden, mnohem silnější záznam.

Ve chvílích, kdy se loučíme se životem, se totiž musíme vzdát své individuality, svého „já“, které jsme si za dlouhá léta pozemského života pracně vybudovali.
Vaše duše bude po smrti žít dál a zrodí se do nového těla, ale vaše podoba a vlastnosti budou jiné. Rozloučit se budete muset i s většinou svých vzpomínek, hezkých i špatných, a se vším, co jste se za život naučili.

Nic z toho se však naštěstí neztratí, protože se to všechno uchová navěky zapsané v kronice Akáša. Všechno to, co bylo dosud součástí vašeho vlastního „já“ se po vaší smrti stane dostupným celému světu. Každý z nás se díky Akáši v jistém smyslu stává nesmrtelným!

Číst v Akáši mohou pouze vyvolení

Jistě už máte na jazyku otázku: „Jak lze do tajemné Akáše nahlédnout a číst v ní? “
Bohužel, není to vůbec jednoduchý úkol.

K tomu, aby se člověku staly tyto záznamy přístupnými, je nezbytné vystoupit na určitou duchovní úroveň. A i pak se vám budou odkrývat jenom postupně, vždy pouze ta část, kterou potřebujete znát. Na světě je to zařízeno velmi rozumně - jen si zkuste představit, co by se stalo, kdyby informace z Akáše byly dostupné zlým lidem!

Pro svět by to mohlo znamenat skutečnou katastrofu!

Jak se dostat k informacím z Akáše?

Informace, uložené v kronice Akáša, se stávají dostupnými pouze tehdy, když to Universum uzná za vhodné. Některým duchovně pokročilým jedincům například umožňuje jasnovidně nahlédnout do minulosti nebo jim odhalit, co se pravděpodobně stane v budoucnu.

Akáša hraje důležitou roli i při věštění a umožňuje nám zjistit věci, které jsou mimo nás a které bychom jinak mohli jen stěží tušit. Akáša zná všechna tajemství lidí, ať už žijících nebo zesnulých.

Představte si, že ve svém životě řešíte nějaký problém, například manželskou krizi. Na Zemi již tisíce lidí v minulosti řešily podobný problém jako vy a jejich zkušenosti by pro vás mohly být nedocenitelné - ale jak se k nim dostat?

Všechny jsou zapsané v Akáši - a prostřednictvím karet, kyvadla, výkladu snů a mnoha dalších věšteckých technik vám Universum může prozradit přesně to, co teď potřebujete vědět!

Zkrátka, na Zemi se nic neztrácí, a i když lidé zemřou, jejich životní zkušenosti a vzpomínky zůstávají žít. Číst z nich v kronice Akáša však mohou jen ti, kdo to právě v té chvíli potřebují!

 

 

Článek pro vás připravila astroložka Bohunka.

 

 

 

 

 
08.03.2015 18:51 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

Jasnovidci a věštkyně nemůžou všechno vědět = protože ani démoni nemůžou všechno vědět.

Jasnovidci a věštkyně patří pod okultismus a v  okultismu = démoni šálí tak, že vypichují určité pravdy, aby tak chytili člověka do svých pasti. (samozřejmě dělí se na dvě skupiny: na podvodné a na pravé, přesně řečeno= na opravdové služebníky satana).

 
08.03.2015 19:00 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

I ta podvodná skupina jasnovidcu je  namočená do okultismu, takže jsou v podstatě v jednom pytli

 
08.03.2015 19:18 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

Dávám sem vyprávění jedněch manželů, kteří se od roku 1969 zabývali Jógou: "Jóga a kžesťanství"

Manželé Jírovi

Stali se průkopníky jógy v Československu. Podnikli cestu do Indie, kde se seznámili s jejím duchovním pozadím. Pak je zasáhla a změnila Boží milost.

https://vimeo.com/31132346

Mně to jejich vyprávění rozšířilo obzory a pohled na jógu a její nebezpečí.

 

 
29.06.2015 21:09 Uživatel: VAVA
Věk:  70
100-500
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

Zdravím, sleduji někdy slovenský programTV osem/8/kde odpovídají slovenští kartáři, jasnovidci a jiní. Podívejte se někdy a napište svúj názor. nevím co si mám o tom myslet, Nepřipadá mi to jako šarlatánství. zkuste a dejte vědět.

 
10.01.2021 15:30 Uživatel: Bamba
Věk:  46
Téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Text uživatele: 

problémy s penězi, bezmoc, profesionální, obchodní, láska a nezůstanou bez řešení. Velký africký marabout je ten, který potřebujete, pro práce rozčarování nebo ochrany, prosperitu v podnikání, problémy závislosti nebo impotence, přitažlivost štěstí a peněz …, vyjdete z toho spokojení … Jsem bezpochyby čestný mistr ve své práci, abych řekl pravdu, jak jednat a bez ohledu na potíže, které na vás hlodají. Zavažím se, že vyřeším vaše milostné problémy, protože mnozí jsou ti, kteří se na něj zoufale odvolávají, když se jejich manželé nebo manželky rozhodli náhle, z dobrého důvodu nebo bez důvodu, odejít nebo se rozvést, na což jsem skončily a přinesly harmonii zpět do jejich vztahu. Budu vás doprovázet ve vašich starostech, kontaktujte mě a uvidíte rozsah působení mých sil

 Nedovolená reklama ve webu, porušení pravidel webu - bod č. 1.
Kontaktní údaje by by mohly zvýhodňovat jednu firmu/poskytovatele služby proti jiným a z toho důvodu byly smazány správcem webu.
Děkujeme za pochopení.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jasnovidci, věštkyně a další lidé s nadpřirozenými schopnostmi
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Kolik pohonnych hmot se smi prevazet v osobnim aute? 4 3084x
Co je na obrázku? 4 1700x
Skladování pečiva v chlebníku - rady, diskuze, tipy 7 1688x
Sebevražda volně prodejnými léky 4 3145x
zruseni pracovniho pomeru ve zkusebni dobe a nastup na nemocenskou 2 1264x
Oznámení o změně příspěvků nepojitných sociálních dávek 3337x
Jak řešit příspěvek na bydlení v době nouze - rady, tipy 1 1458x
Jak trávite čas v nouzovém koronavirovém stavu? 12 1367x
darované spermie, chci dítě bez partnera 13 1943x
Darování plazmy, darování krve - snížení základu daně 2 1672x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny