Bezplatná právní poradna online

Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání

30.04.2012 19:08
Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Odpovědí na téma: 22
Text: 

   V poslednich dnes jsem vymyslela opravdu užasny kousek. Našla jsem na jedne seznamce inzerat ex-přitele. Popsal se opravdu bravurně. Tak dokonaleho muže by jste nenašli. Jelikož dobře vim, že nic z toho není pravda tak jsem vymyslela habaduru. Vytvořila jsem novou email adresu a začla se seznamovat. Bylo to zajimeve. Věděla jsem, že přitelkyni ma a přesto jsme si psali. Poslal mě dokonce fotku. Dokonce tu kterou jsem sama fotila. Ale prezentuje ji všude takže se neni čemu divit. Chtěl se i sejit, ale to by jaksi nešlo. Napsala jsem mu že je mě povědomy a že budu přemyšlet odkud ho znam. Pak jsem mu to napsala. Jenže byla jsem odhalena. takže je to jako dřive. Zase mě vyhrožuje poliicii. Ba co vice. Dnes mě napsal, že emaily ma uložene a přeposlal je na policii.   Mě se to ale nezda. Jen tak přeposlat emaily. To by dělal kde kdo. On  se vyživa ve vyhrožovani policie. Psal mě že si mě policie najde. Určitě se přiznam pokud se to stane. Napsala jsem mu že jeho mila asi nebude nadšena že flirtoval s někym dalšim. takže toto bylo vydiraní a je potřeba to nahlasit. Mužete mi někdo řici co mě hrozi a jak se toto u nas řeši? Už jsem tu psala jiny přispěvek/ Byvaly přitel mě chce udat za stalkynk/

 

Ja si prostě asi nedam pokoj pokud vim že mi dluži penize a vyhrožoval mi zabitim z druhe sve tajne simkarty. Řika o mě že jsem kurva kurevska a to se mě nelibi. Jemu vše muže projit a mě bude vyhrožovat.

 

Pokud to policie bude řešit přijde mě domu obalka?

Mam si jit hodit mašli?   Prosim napište mi někdo co mě čeka pokud to bude řešit policii. Děkuji

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.04.2012 19:43 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Že si taky nedáš pokoj, Helčo  rotfl

Já si myslím, že Ti nic nehrozí a že se můžeš smát, jaký je to donchuán. Naletěl Ti, ale neutrpěl žádnou škodu, nic jsi přece neprovedla, nebo ano? Psát si můžeš s kým chceš...  

 
30.04.2012 20:34 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

  Pavlo děkuji Vam za odpověd. Mě ex nezajima. Mam přitele. V podstatě jeden jeden den odjel a druhý den přijel ten druhy. A jelikož ex si mě našel hned 3tydny po jeho ukončenem vztahu bylo jasne že po mě bude hned do měsice dalši protikus.

 Bylo to usměvné když jsem jeho profil našla na seznamce, opravdu ho měl luxusně vypsany. Každa by na to odpověděla. Bohužel  profil už je smazany. Je to zajimave že maže dukazy když to hlasi na policii. Ano koukam do budoucnosti. Za 12dni letim na dovolenou s přitelem a moc se těšim. Doufam že pokud mě přijde předvolaní na policii budu pryč. Uvidime co bude.

 
30.04.2012 21:48 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Dovolím si citovat tuto Tvoji větu... Mě ex nezajima.... fakt tomu věříš???

Dál už nemám co moc psát, nevím nic o tom jaký byl váš vztah a upřímně mě to ani trochu nezajímá, protože to vůbec není důležité. Tvoje pronásledování mluví za všebad.

 
30.04.2012 21:55 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Já myslím Veselko, že pokud on jí dluží peníze a píše jí tak ohavné věci, pak si zaslouží i trochu toho ponížení v seznamce, kde shání další "obět"i přesto, že přítelkyni má. Já sama bych to sice neudělala, ale ani ji za to neodsuzuju. Pokud to teda nepřežene tak moc, že už by se to tím pronásledováním dalo nazvat.

 
01.05.2012 13:29 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Barčo, bohužel to nevidím tak jednoznačně a i z toho co čtu dál, tak kdyby ho nechala být, tak by si jí sotva všímal.

Jak sama píše, jde o nějakých 2.500, -, není to málo peněz, ale taky to není nic co by stálo za "to". Navíc, z toho co čtu, jde pouze o zástupný problém, protože Helča žije minulostí, svojí zlobou.. i když nechápu proč.. už jsem to tu kdysi psala... nikdo si k nám nedovolí to, co mu nedovolíme.

Helča si potřebuje sama sobě dokázat, že ona je ta "lepší", viz.. už si našel další kusanec, ale s tím se počítalo... namlouvá si, že je nad věcí, ale opak je pravdou a tady chce pouze to, aby se utvrdila v tom, že vše co dělá, je vlastně v pořádku a ON je ten špatný.

V zásadě je mi jí líto, protože je to nešťastný člověk.. , ale dělá si to sama.

 
01.05.2012 13:36 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Ano, v tuto chvíli to už vidím stejně jako Ty.

 
01.05.2012 18:59 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

 Veselko, Ty se mě diviš že jsem nazlobena?? Určitě si nechci dokazat že co dělam je v pořadku. Že ja jsem ta lepší a on je lump. To určitě ne. Ja mam taky spoustu chyb. Tak jako je ma každy jiny.

Chtěla jsem jen vědět proč se v seznamce tak vychvaluje když to neni pravda. Nikdo o tom nevěděl.

Tolik sportu nedělaji ani desetibojaři. A tu povahu co vypsal tak ani omylem. Stalo se.

Určitě není v pořadku že jsem si s nim psala z jineho emailu, Prostě leží mě v žaludku a jěště dlouho bude. To je jasné všem. Pozor, ale zpatky ho nechci nebo jako že bych ho měla rada to ani omylem ba naopak a to hodně.

 
01.05.2012 21:08 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Dva a půl litru sice člověk nenajde na ulici, ale fakt by mi to za to nestálo. Kašli na peníze, pokud se s nima pořád oháníš, nejsi o nic lepší než on. Navíc ti nedluží peníze, jsou to prachy který jsi investovala do společného života, který ale krachnul. Co si napíše do seznamky je jeho věc. Ostatně se dá asi těžko čekat že by tam vypsal seznam svých chyb a záporů. Připadá mi že jsi jím maličko posedlá. Nech ho dýchat, vykašli se na peníze (vzhledem k tomu že máš jet na dovolenou s tím novým ti zjevně až tak nechyběj) a přej mu štěstí. Jen tak budeš šťastná i ty sama.

 

 
01.05.2012 08:37 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

excitedDěkuji Veselko, že jsi mě citovala. Ex mě opravdu nezajima.

Chci věci ktere mi dluži. Vím, že mi je neda. Chyběly by mu. Možna je vyhodil kdo vi, ale to že mě vyhrožuje policii to je slabošskě. Psala jsem mu na FCB ale to co jsem mu napsala ja to tam nedal ale jen to co odepsal mě, takže to nemělo ani hlavu ani patu. Prostě dava do placu jen to co jemu pasuje a mě poškozuje, ale ja řikam o všem ma přece sve zaznamy a jsem rada že je. Stejně je nepusti shodil by sam sebe. Dokonce smazal i ten profil na seznamce.. ted když vše předal policii.. neni to mazani dukazu??? Mě už z toho hrabe.. to je maličkost a už se to musi hlasit...

 
30.04.2012 19:48 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

happyHelčo, myslím, že to vše moc prožíváte. Váš ex si libuje v tom, že všude roztrubuje, jak bude každou prkotinu hlásit na Policii a vidí, že mu to baštíte. Tak, ať to nahlásí, možná Vás zavolají, něco sepíší, protože musí zachovat postup vyšetřování. Myslíte, že bude Policie nadšena, že se zabývá dohadováním bývalých milenců. Policie má na starosti důležitější věci na vyšetřování. Možná mu ještě domluví, aby je takovými věcmi příště nezatěžoval, co já vím. Vy ho vypusťte už konečně z hlavy, nereagujte na jeho inzeráty, je to jeho věc co dělá, vy s ním již nejste, tak co? Začněte si žít svůj život, podle sebe, časem i s novým přítelem a co bylo, to bylo a je to pryč. Koukejte víc dopředu, do budoucnosti.  

 
30.04.2012 23:03 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Je to jen tlachání. Nespáchala jsi žádný trestný čin. Navíc emaily policisty nezajímají. V první řadě musí být podáno trestní oznámení a pak až při podezření na spáchání nějakého trestného činu Policie vyšetřuje. Problém ale je, že tady není do vyšetřovat. Nespáchala jsi žádný trestný čin a zřejmě asi ani přestupek. Nejde ani o stalking a už vůbec ne o vydírání. Myslím si, že blafuje. Počti si:

 
01.05.2012 00:26 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Jedna věc je že jsi určitě nespáchala trestný čin a rozhodně se nemusíš bát, že by to policie vůbec řešila. Druhá věc ale je že mám pocit, že dost ráda podáváš věci tak, abys z nich vyšla dobře (ex je ten nejhorší, ale to že ty jsi ho nahradila ze dne na den je úplně cajk), a hlavně nějakým šmírováním toho co dělá nebo nedělá shazuješ v první řadě sama sebe. "Opravdu úžasný kousek" bych to tedy nenazývala. A je jedno jestli ti dluží peníze nebo tě uráží... Rozhodně to na mě nepůsobí jako že jsi šťastně zamilovaná a vyrovnaná s minulostí.  

 
01.05.2012 08:28 Uživatel: heča
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Děkuji Ti za odpověd. Určitě nejsem v pozici kdy bych si mohla dovolit podat věci tak abych ja vyšla co nejlepe. Ten hošan ma na mobilu nahrané všechny hovory než si přijel pro sve kramy, takže naco by mi bylo si něco vymyšlet?? Ex nejraději mlel o totalitě a toho jsem se přejedla. Prostě některe rozchody jsou humus. Už mě tim otravoval. Dal mi ale na vyběr.. když jsem na něj zahučela aby toho nechal tak na mě zahučel, že jsme spolu rok, že bych si už na to měla zvykat... A to se mě nechtělo. Už se mě s nim nechtělo nic podnikat a ani s ním travit čas a to bylo tyden před štědrym dnem. Bylo mi z něj na bliti. Mužu řici, že mi s nim bylo dobře byl fajn než jsem vypozorovala že by nejraději kdybych se vzdala svych kamošek. Víš jake my ženske jsme jak vše probirame pořad dokola.

Ten druhy co za mnou přijel je muj byvaly přitel. Přijel spíš jako podpora a navíc byly vanoce. To byl klid.

Jestli se shazuji tak bohužel, ale až ted zjištuji co je to zač. Matku sveho ditěte napadl přimo před myma očima. Několikrat na sebe navzajem zavolali policii. On byl první a pak si to navzajem několikrat vratili.

Možna jsem ja horši než on, ale v tomto připadě nevim. On muže vše a mě by ani nenapadlo volat policii.

myslíš že je jedno že mi dluži penize? Tobě by to nevadilo? Ani by ti nevadilo kdybys se dověděla že o Tobě řika že jsi k... k... Mě to celkem vadi. Kdyby to byla pravda tak včerty, ale neni. Jsem zamilovaná, ale chci toho zmetka trochu schladit.

 
01.05.2012 09:54 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

.. v tom případě budeš stejná(nebo tak budeš působit)jako on i jeho bývalá, kteří si v tom očividně libují... Dokud na to budeš reagovat, nenechá toho. Ukaž, že taková nejsi. Akorát ty prachy, co Ti dluží... to chápu. A jistě nejde o pár stovek. Mě můj ex dluží už pár let a jak bych to teď s těma nedoplatkama potřebovala. Ale to jsem odbočila. Nejde to z něj nějak dostat? Nebo to dělá právě kv. těm kč? Teda když pominu, že na tohle má někdo vůbec  "povahu"...  thinking

 
01.05.2012 10:35 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Jde zhruba o 2500kč. Visi mi 1500kč za dalníčni znamku a nechce mi vratit kočarek ktery jsem platila s tim že ted ho ma jeho syn a pak ho bude mit připadně naše ditě.. Prostě automaticky si to nechal. Ja jsem mu všechny věci vratila i darky. Musela jsem mu vratit i věci ktere jsem si od něj koupila. Jedny hodinky na bazen měl je po byvalce tak abych nekupovala nove tak jsem ty jeho. Prostě jsem mu vše sežrala i s navijakem... myslim že ta jeho nejdrahši o tom moc nevi nebo jen tolik aby on byl ten hooodně ublíženy tak jak to bylo s jeho byvalkou.. ona je nejhorši a on je ublíženy...

Děkuji že jsi napsala. Přeji moc hezky den.

 
01.05.2012 14:25 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Šmarjá, to nechápu. Děvče, kdo vrací dárky, co od někoho dostal.. ? thinkingNo, vyčíslila jsi to sice na 25.000kč-pokud ses nespletla v nulách, ale i tak-koupilas kočárek, i když jste dítě nečekali.. ? Asp. tak to chápu já. A když jsi od něj něco koupilasarcastic, tak proč bys mu to jako MUSELA vracet? Je jedno, od koho a co koupíš-jednou už tj. zaplacený a šlus. Vy jste ale diiiiivnýýýýý........ oba. Ne, nemyslím to ve zlým, jen už nevím, jak tohleto komentovat...

 
01.05.2012 18:43 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Darky vraci ten komu je vyhrožovano trestnim oznenim za drženi majetku. Ja jsem napsala 2500kč ne 25000. Koupila jsem ho z duvodu aby jsme maleho nemuseli smykat na rukach a otec se neměl k tomu koupit něco tak jsem řekla že to koupim s tim že to pak bude pro naše, ale to je fuk.

Pro někoho je to malo pro jineho dost. Ja jsem mu tu koupenou věc nechtěla vratit. Řikal.. nedaš jo tak zavolame policii a uděla hmat do bundy že bere telefon.. co bys dělala Ty Chlap jak hora nasrany jak svina.. pochybuji že bys to nedala. Hubu plnou policajtu..

 
01.05.2012 09:30 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

sice nejsem pravnik ale  odpovedet na inzerat v seznamce neni trestne excited

 

zivot je boj a lidi jsou svine, pokud se chces mit v dnesni dobe jakz takz dobre musis byt v nekterych pripadech taky ta svine

 

kdyz uz mu nedas pokoj tak treba posli to co jste si psali meilem jeho pritelkyni, ma tam i fotku

 

to ze ti vyhrozoval z "tajne" sim karty zabitim bych predal na cajty, pokud to mas jeste ulozene, zadna karta neni az tak tajna excited


JO A TAKY NECHAPU CO JE NA TOM ZE TAM MA INZERAT I KDYZ MA PRITELKYNI, TY SAMA SI NAPSALA ZE MAS PRITELE A TAKY SI BYLA NA SEZNAMCE - JAK JINAK BYS OBJEVILA TEN JEHO INZERAT ZE excited

 
01.05.2012 10:20 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Ahoj  parku, nějak jsme uplně vybočili. Ano ja mam přitele. Jsem s ním rada. Ex si našel hned do měsice dalši kusanec, ale s tim se počitalo. Ja mu to přeji. Ona mu stejně uteče jako všechny ostatni. Taky na ni bude volat policii poklud se trochu vzepře. Ja jsem ten inzerat našla nahodou a napsala jsem mu jen proto, že se na něm moc vychvalil. Napsal že ma vlasy hněde... Neni to pravda ma je šedive.

Napsal že sportuje/lodě, lyže, motokros, pin-pong a minigolf/Nic z toho neděla. Uvedl. Když měl vařit on tak brambory s volskym okem. Prostě jsem si řekla že mu napíšu

 
01.05.2012 10:24 Uživatel: helča
Věk:  33
0-100
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

Byla jsem jím ale odhalena. Napsal že emaily poslal včera rano na policii!!!! Nevim možna blafuje aby mě zase zastračil.

Ja se ho nebojím ale tou policii jak vyhrožuje to se mě nelíbi.

 
01.05.2012 10:52 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

i kdyby je poslal na policii tak ta se tim stejne ani zabyvat nebude, reknou si maximalne, zas nas nejaky chudak otravuje. nebo si mu snad v meilech necim/ nejak vyhrozovala? to ze mu napises ze lze, podvadi svoji partnerku nebo treba ze je kokot neni nic cim by se mela zabyvat policie

 

a to ze mu odepises na inzerat neni pronasledovani, to spis mate opacne, on byl ten kdo ti vyhrozoval zabitim atd

 

vubec bych si tim hlavu nelamal, proste ho nijak nekontaktuj a jakykoliv jeho kontak nebo vyhorozovani si nech v mobilu, meilu nebo v podobe svedka

 
01.05.2012 09:32 Uživatel: Julie
Téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Text uživatele: 

  A to Ti ty věci za ty nervy stojí?   Očividně jde o pošuka, ale proč se snižovat k nějakým manipulacím? Nechápu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Expřítel mě podezřívá ze stalkingu a vydírání
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny