Bezplatná právní poradna online

Téma: Ukradené kolo a jak jej získat zpět

15.08.2010 12:41
Uživatel: Lucifer
Věk:  27
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Jsem totálně mimo. Ze sklepa mi někdo ukradl kolo. Přitom náš domovník hlásá, jaká bezpečnost tu není. No a kolo je v háji. Dá se nějak dohledat nebo už ho nikdy neuvidím? Jsou tam přece nějaká vyražená čísla. Ale jestli se to obrousí, tak mám smůlu. Mám třeba obejít zastavárny? Přitom to nebylo kolo nějak extra. Jak teď budu jezdit do práce a na nákupy. Lidi jsou děsní.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2871x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ukradené kolo - jak jej získat zpět
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.08.2010 12:48 Uživatel: Dafne
Téma: Ukradené kolo a jak jej získat zpět
Text uživatele: Hlavně to nahlas na Policii.
 
15.08.2010 14:25 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Ukradené kolo a jak jej získat zpět
Text uživatele: Bude těžké prokázat, že je kolo Tvoje, kdyby jsi ho našla v bazaru či zastavárně. Obzvlášť kdyby si někdo dal tu práci a skutečně výrobní číslo odstranil vypilováním nebo jinak.
Osobně bych se pomalinku smířil s tím, že už ho neuvidíš, ale Dafne má určitě pravdu - podat trestní oznámení na neznámého pachatele, že byl spáchán trestný čin krádeže a Policie ať koná.
Třeba se stane polozázrak a kolo se Ti fakt vrátí.
 
04.09.2011 12:39 Uživatel: Galbathor
Věk:  14
Téma: Ukradené kolo a jak jej získat zpět
Text uživatele: 

Ahoj , jelikož nejsem velký znalec kol, ale do cyklistiky se chci kladně zapojit chtěl bych vám dát radu do budoucnosti.. třeba ja jsem si sehnal kolo ve sběrně ( favorita) .. uplně jsem si ho předělal že by ho nikdo nepoznal .. Jelikož jsem byl chytrej a myslel na budoucnost .. na hodně nenápadný místo na tom kole jsem si Důlčíkem a kladivem .. viklepal svoje jmeno ... to jsem si poté vyfotil .. dal do počítače .. ( ten nápis nesm být vidět .. a nesmí být velký .. to moje jmeno je velké asi jeden mm)  přestříkal jsem kolo .. udělal jsem si rozvody elektriky na manuální spouštění světel . udělal jsem si mlhová světla atd .. ( prostě kraviny) .. po tejdnu mi toto kolo ukradli .. a pachatel kolo přestříkal .. a chtěl ho prodat.. jelikož já jsem tuto kráděž nahlásil na policii ČR .. a oznámil že mam dole vyklepane jmeno ... bylo to hned jasný .. kolo se poté našlo v bazaru .. kde byla na tomto kole odkrita barva na miste meho vytukaneho jmena .. pachatel se nasel dostal pokutu .. a odeme  pres hubu .. ;) a máte vyřešeno .. :)

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Ukradené kolo a jak jej získat zpět
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny