Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda

10.10.2013 07:26
Uživatel: sharon
Věk:  17
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Dobrý den,

nevím, jak přesně začít, těžko se mi o tom píše a často na to musím myslet.

Párkrát jsem byla u jednoho tátovo kamaráda jakoby na brigádě. Pomáhala jsem mu tam s papíry apod. Od začátku mi říkal, že mě bude muset trochu zkazit. Protože jsem taková moc stydlivá, upjatá apod. S tím docela souhlasím - jsem taková hlavně než se,, oťukám". A tak jsem si řekla proč ne, alespoň lépe zapadnu mezi kolektiv a budu lépe připravena na pracovní proces. Jenže jak jsem tam postupně chodila, začal se mě vyptávat na to, co kluci, jestli někoho mám, a proč ne, jestli mě rodiče moc nehlídají apod. To jsem ještě brala v pohodě, ale jednou se mě zeptal, jestli jsem panna. To mě zaskočila, teď vím, že jsem neměla odpovídat, ale v té době jsem byla tak mimo, že jsem kývla, že jsem. Pak zjistil, že jsem stejného znamení jako on, a začal mi povídat, jací jsme, že mě má přečtenou a že naše znamení je hodně náruživé. Já většinou jen poslouchala, občas se usmála, kývla nebo řekla, že si to nemyslím.

Pak jednou mi opět řekl že mě bude muset zkazit, jenže protože jsem si myslela, že mě třeba naučí nebýt tak slušná, a stydlivá, tak jsem neprotestovala. Jenže jednou mi řekl, že mě když tak naučí i líbat, abych byla do světa vybavená, že už je mi 17 let a že jsem hezká holka, no prostě jako že je nejvyšší čas. V té době jsem řekla, že nechci, že mi to zatím nějak nevadí, že nikoho nemám a že to nechávám být. Když jsem tam ale byla naposledy, vždy když se ke mně přibližoval, byl tak blízko, že mi to přišlo až moc, napřed mi dal jen nějakou pusu na vlasy apod. , pak pusu na tykání. Já jsem byla tak nějak mimo, že jsem nedokázala říct razantně ne, a také jsem ho nechtěla naštvat. Pak ale když jsem se s ním potkala na chodbě, chytnul mě silně kolem pasu, něco mi šeptal a začal mi dávat pusy. Furt opakoval, že mě musí trochu zkazit, a mě došlo co tím myslel. Začal mi sahat na zadek, pak mě začal líbat, já jsem ale nespolupracovala, jen jsem tam stála vrtěla hlavou, že zatím nechci. On se ale snažil dál, chtěl abych otevřela pusu a spolupracovala a abych začala taky jazykem. Pak mi řekl, že jsem úplně ztuhlá a abych se trochu uvolnila. Sáhl mi na prso, řekl že je mám hezký, pak mě chytl blíž k sobě a začal na mě trochu narážet, myslím jeho přirozením (naštěstí jsme byli oblečení, takže jsem nic necítila). Pak opět mě začal líbat a já nespolupracovala. A aby přestal a zároveň se nenaštval, řekla jsem mu že až později, že zatím zkazit nechci. Když jsem odcházela, řekl mi ještě, že mi příště přinese jednu starou knihu, kde jsou různé polohy a je to tam hezky popsané a že si ji u něho budu pročítat. Došlo mi, že to budou sexuální polohy, proto jsem řekla, ať ji nenosí. Ale on trval na svém. Mám strach, že až tam půjdu znova, že mi jí opravdu dá přečíst, že se se mnou o tom bude chtít bavit, a že si něco opět dovolí.

Na jednu stranu bych možná měla být ráda, že si to mohu vyzkoušet  s někým, na kom mi moc nezáleží a že to pak budu umět, protože já jsem fakt nezkušená, to bylo poprvé, kdy mě někdo držel tak blížko a líbal mě. Na druhou stranu ale, mi to nebylo zrovna příjemné (možná ale jenom tím, že jsem nezkušená) a znova se mi tam jít nechce, jenže jsme domluvený, že tam mám přijít a já teď nevím, jak z toho ven, abych tam už znova nemusela. Nebo bych tam měla jít? Také nevím, co si mám když tak vymyslet, abych tam nemusela.

Město, ve kterém žiji, je malé a nechtěla bych, aby se to někdo dozvěděl. Táta  se s ním docela dobře zná, a mamka mi řekla, že je to docela pěkný,, kurevník", ještě nikomu jsem to neřekla a ani se mi nechce, ale nevím, zda bych to něměla říct alespoň mamině, ta mi totiž řekla, že kdyby si ke mně něco dovolil, abych jí to řekla. Táta by mi ale řek, že přeháním, nebo že si to vymýšlím, nebo že si za to můžu sama a ještě by to řekl i jemu. Chtěla bych proto poradit, zda to mám někomu říct, a nebo, což bych mnohem raději, kdyby jste mi poradili, jaký důvod mám říct, že už tam nemůžu chodit. Mě napadlo, že už nemám kvůli škole čas, ale co o prázdninách a navíc jeden den v týdnu mám opravdu volný a oni to ví. Zároveň ho nechci naštvat, protože by o mě mohl roršířit špatné věci, a já bych pak špatně scháněla práci. Předem děkuji za pochopení, Vaše názory a rady.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5945x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Moje první zkušenosti, prosím o rady.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.10.2013 09:16 Uživatel: jancaho
Věk:  33
500-1000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Řekni to třeba mámě, ale řekni to!!!

Toho, že by o tobě rozšiřoval nějaké bláboly bych se nebála, protože podle mě bys ho už teď mohla udat za sexuální obtěžování. To, že je to tátův kamarád nevadí, je to úchyl.   Nikdy nevíš, kdy tě někam zatáhne a znásilní. A dobrovolné zkoušení intimností s někým, koho nemáš ráda- to nedělej. Litovala bys toho.

 

 
10.10.2013 09:27 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Já bych s tím šla za mamkou. Koneckonů Ti sama řekla, že jí to máš v takovém případě říct. Můžete se třeba domluvit, že taťkovi neřeknete pravý důvod a vymyslíte spolu, jak z toho ven. Možná by šlo říct, že máš hodně věcí do školy a už tam chodit nechceš.

Rozhodně to ale mamce řekni. A od toho chlapa se nenech k ničemu přesvědčovat. Takhle to totiž nefunguje, aby sis milování zkoušela nějak nanečisto. Má to být s tím, koho máš ráda a když jsi na to připravená a chceš to. Že jsi stydlivá nevadí. Spousta lidí je stydlivých a žije celekm normálně alt Snaž se spíš o to, aby sis uvědomila, že život je to tvůj a pokud něco nechceš nebo se na to necítíš, dělat to nemusíš. A to platí o všem. Ty si rozhoduješ, co budeš a co nebudeš dělat. Pokud to teda není třeba placení za nákup, tam to obejít nejde alt

 
10.10.2013 12:27 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Sharon, Tvoje první zkušenosti mají vypadat úplně jinak. Tj. až budeš na to připravená a ne s tím, komu se zachce, nýbrž s tím, do koho se zamiluješ a budeš cítit, že s ním to poprvé ano a že s ním první zkušenosti ano = aby Ti to bylo příjemné, protože nejsi stroj, ale lidská bytost - žena, která má city. To jak se s nimi bude zacházet poprvé,  je velmi důležité pro zacházení další - pro další partnerské vztahy. To není stejné, jakoby Tě měl někdo doučovat násobilku nebo Tě učil, jak se rýsuje např. trojúhelník atd. Chci tím říci, měj se ráda a uvědomuj si svoji cenu. Nedovol, aby si s Tebou jakýkoliv muž dělal co chce on (ani teď ani jindy), natož aby Tě zaučoval a kazil. Nejsi tady pro každého, jen pro svojí lásku, až přijde. To nevadí, že ještě nemáš zkušenosti, naopak, není kam spěchat - to neznamená, že holky, které mají zkušenosti již třeba od 14 - 15, jsou šťastnější.

Je dobře, že můžeš s mamkou o tom mluvit. Řekni jí to, a řekni jí to nejlépe ještě dnes - chování toho muže je špatné, takhle se k Tobě nesmí chovat. Mamka měla pravdu, věděla proč Ti to říká, a souhlasím s Jancaho, chová se úchylně! Já být Tvým tátou a tohle se dozvědět, tak si to s ním tak vyřídím, že na to jen tak nezapomene, kamarád nekamarád!

 
10.10.2013 12:35 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

A ještě jednu radu. Pro teď i do budoucna. Nevěřila by jsi, jací jsou někteří kluci a muži drbny. Když dovolíš každému, komu se zachce, aby Tě měl, řeknou si to mezi sebou a pak si o Tobě budou povídat: "jo, to je ta, která dá každýmu…". A budou se na Tebe lepit jen proto, aby si užili.  

 
10.10.2013 15:45 Uživatel: Julie
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

   Přesně tak, dobrou pověst máš jen jednu. A kamaráda bych slušně poslala někam.

 
10.10.2013 13:19 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Dany to napsala moc hezky a pravdivě, prosím poslechni ji a udělej co říká, Sharon. Musíš si sama uvědomit svou cenu a mít se ráda. Jééé, teď čtu, že to tady Dany už píše. Tak šup za mamkou a usměj se na sebe

 
10.10.2013 19:42 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

To je takovej prasák!!! Je mi z něj špatně, jen to čtu. Takhle zneužívat toho, že má na brigádě stydlivou a nezkušenou folku, to je hnus. Jak radily hlky přede mnou, ničeho se neboj a mámě to určitě řekni. Hlavně on by se měl bát o svou pověst, ne Ty. Když jsi psala, jak o něm máma mluví, tak Ti určitě uvěří a pomůže. Neznám Tvého tátu, ale myslím si, že by ve finále stál za Tebou i on - alespoň by jako táta měl. Ale pokud mu to říkat nechceš, můžete zkusit s mámou vymyslet nějaký důvod, proč už tam chodit nebudeš. A pokud bys ho potkala třeba i někde mimo firmu a zase by na Tebe něco zkoušel, tak mu klidně řekni, že jestli Tě bude dál obtěžovat, že ho udáš. Rozhodně se ho neboj, on by se měl víc bát Tebe, protože jeho jednání vůči Tobě už dávno překročilo hranice profesionálního chování.

 
10.10.2013 20:46 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Věta od maminky. : kdyby něco  zkusil, tak mi to řekni ", mluví za vše. Zřejmě tvá máma ví, co je zač a jakej je to člověk, proto bych za ní šla. Nenech se sebou manipulovat, já ti rozumím, přece jen je starší a ty jsi slušně vychovaná.  

Potkalo mě kdysi něco podobného, jen s tím rozdílem, že ten dotyčný si "pouze " rád sáhnul.  

Řekla jsem to tehdy svému kamarádovi a ten se postaral o to, aby se mi pán vždy obloukem vyhnul.  

Ve tvé případě stejnou službu udělá máma.  

 
10.10.2013 21:48 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Taky se mi to, Sorbi, stalo, taky mi bylo 17. No, jednu jsem mu střelila, ani nevím, jak. prostě mi ta ruka nějak automaticky vyletěla a bylo.  alt Ani nehlesl.

 
11.10.2013 17:01 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Myslím si, že na to nemusíš spěchat a taky to, že bys neměla dělat nic, co je Ti proti vůli a s čím nesouhlasíš.

Mně to chování Tvého známého připadá trošku na hranici zákona - je to sexuální nátlak, kterému by ses měla aktivně bránit, když to nechceš. Nikdo nemá právo na Tebe chytat, pokud si to nepřeješ.

 
06.05.2014 12:27 Uživatel: Jazzy
Věk:  37

Město:Praha

Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

Ahoj S. nebo pošli fotku mne a něco s tím uděláme… Jazzy

 
06.05.2014 19:00 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Text uživatele: 

altSharon, a teď tu o Karkulce. Vidím, že tě odpovědi nezajímají. Pavla

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Moje první sexuální zkušenosti - nátlak od otcova kamaráda
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16278
Počet odpovědí celkem: 173942
Počet registrovaných: 4914 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejkomentovanější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny