Téma: Možné těhotenství

13.09.2020 13:57
Uživatel: Anonymus
Věk:  15
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den. mám problém. Jsem kluk a je mi 15 let a mám přítelkyni které je 14. No. nemá cenu tu lhát protože fakt potřebujeme pomoc. prostě spolu jsme něco přes 5 měsícu a co se týká nějakého sexuálního života, tak jsme si řekli že pohlavní styk prostě necháme až ji bude 15. no jenže. u sebe jsem měl vždy jeden kondom. ne že bych byl připravený, ale prostě jednou jsem si ho dal do peněženky a od té doby jsem ho tam nosil pořád. no a asi před 2 týdny jsme to prostě necydrželi. pokazili jsme to. to samozřejmě uznávame oba no. Každopádně na  začátku jsme to dělali bez kondomu, ale nebylo to hluboko. vědeli jsme riziko a tak to bylo opravdu jen špička. Pak jsme si řekli že si ten kondom vezmu. tak jsem si ho vzal a bylo to skvělé. to musim uznat. no a ani jsem se do toho kondomu ''neudělal' prostě jsem si ho pak sundal a udělal jsem se mimo vagínu. Máme hrozný strach z těhotenství. MS má už zpozděné asi týden, ale prý to má dost obvykle takhle. Má pocit že se ji zvětšili prsa, ale žádná bolest v podbříšku, ani hlavy, unava. nic. Ale máme opravdu strach, bojíme se toho, že jí je 14 a fakt jsme to pokazili. Sice ji neni špatně ani nic, ale máme hrozný strach. A co by semnou bylo kdyby byla těhotná? šel bych třeba do nějakého ústavu? Mám strach a ona samozřejmě taky. prosím o pomoc.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.09.2020 14:16 Uživatel: .....
Věk:  27
Téma: Možné těhotenství
Text uživatele: 

Ahoj. Co se týče tvého problému, nebudu ti lhát. To co se stalo, by jsi určitě neměl opakovat, dokud tvoje partnerka nedovrší 15 let. Pokud člověk starší 15 let má sex (do této skupiny patří nejen klasický sex, ale i např. osahávání) je proti němu automaticky vedeno trestní stíhání. Trest pro starší 18 let je 1-8 roků, u mladších je to polovina. Samozřejmě ovšem musí být žalobce. Tím můžou být jednak rodiče dívky, nicméně i gynekolok při prohlídce. Ten má povinost nahlásit patřičným orgánům podezdření na spáchání trestného činu (slečna je furt pod zákonem). Kdyby to všechno došlo až k soudu, pravděpodobně by z toho byla podmínka, nebo dohled sociálního pracovníka, je-li to tvůj první prohřešek.

Určitě ale situaci nepodceňuj. Jestli se slečně zvětšují prsa, nemusí to nic znamenat, u žen je to naprosto normální. Jestli chcete mít jistotu, kupte si test (funguje až cca 2 týdny po otěhotnění) nicméně může Vám dát buď klid, nebo naopak to může být impulz k tomu, aby jste začali situaci opravdu řešit.

Jak jsem se už dříve zmiňoval, je to docela průser pro tebe, ale jestli se už 'stalo' je vhodné to řešit relevantními prostředky. Chápu, že anonymní příspěvek je nejlehčí, ale správné odpovědi se ti tady nedostane. Naopak ti to může v této situaci ublížit více ublížit. Jsem si jist, že ve svém okolí máš někoho blízkého, kterému se můžeš svěřit. Člověka, který tě zná a ví, jak ti co jak nejlépe pomoci. Kdyby nikdo takový nebyl je tu stále linka bezpečí (https://www.linkabezpeci.cz/).

Určitě ale nedělej žádné hlouposti, jako že by jsi pomýšlel na to, že by sis sobě nebo přítelkyni chtěl nějak ublížit, nebo případně ji do něčeho nutil (jako aby např. nechodila na prohlídku ke gynekologovi). V životě jsou občas situace, kdy je potřeba 'kousnout do kyselého jablka'. Chápu, že v mladším věku to může být obtížnější, ale věř, že jsme si tím prošli všichni : ) ). Držím palce a jak jsem už zmiňoval, určitě se raději obrať na někoho v okolí, kdo tě zná (myslím určitě dospělého člověka, pokud možno v rodiném kruhu), nebo tu linku, kde jsou trénovaní profesionálové a kteří jsou na obdobné situace připravení. Určitě se nestyď, neboť to může v konečném důsledku vézt ještě k horšímu.

 

 
21.09.2020 15:53 Uživatel: שְׁלֹמֹה Liam‬‎
Věk:  39

Město:Prague

Téma: Možné těhotenství
Text uživatele: 

 

Opakované vložení nevyžádané reklamy do webu. Uživatel/ka byl/a zablokován/a.

 
18.09.2021 17:33 Uživatel: alaska
Věk:  22
Téma: Možné těhotenství
Text uživatele: 

Já bych začala těhotenským testem, koupit se dá v každé lékárně, dokonce v některých drogeriích a nestojí jmění. Dneska (18.09.2021) už je jejich spolehlivost na dost dobré úrovni a když slečna zopakuje test třeba dvakrát, třikrát, budete mít téměř jistotu.  

Mít sex před 15. rokem věku je u nás trestný čin a jde za tím, kdo osobu mladší "zneužil", v tomto případě tedy za tebou. Nechci to nijak omlouvat, ale nejprve bych se pokusila vyřešit situaci, zjistit, jestli slečna těhotná je nebo není a až potom řešila následky.  

Nejste první ani poslední mladý pár, který měl z něčeho takového strach a na menstruaci čekal jak na smilování boží. Já doufám, že teď, když na příspěvek reaguji už je vše v pořádku a s dalším sexem bych na vašem místě počkala až po narozeninách slečny.  

 
23.02.2024 22:48 Uživatel: Karlos33
Věk:  33
Téma: Možné těhotenství
Text uživatele: 

Zkuste sexshop Banánek na www.bananek.cz

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Možné těhotenství
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 3896x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 15 2341x
Nevěra manželky jako koření 7 2479x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 9 1936x
Chci víc sexu než partner 7 2016x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 2824x
riziko 5 1253x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 2916x
Odmítá mě partnerka 18 2075x
Asi těhotná v 15? 11 1976x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny