Téma: Odmítá mě partnerka

19.01.2020 21:04
Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město: Brno

100-500
Odpovědí na téma: 18
Text: 

Dobrý den,

 

jelikož si s problémem nejsem schopen poradit sám, zkouším všechny možné cesty, abych získal objektivnější pohled na věc a zároveň i možné řešení. Zajímá mě co si myslíte o následujícím problému.

S přítelkyní chodíme půl roku, máme se oba opravdu rádi a dalo by se říct, že je vše skvělé.

Problém je ale s intimním kontaktem. Když jsme spolu randili, všechno bylo dokonalé, dávala mi na jevo, že mě chce i po fyzické stránce. Ale čím déle spolu jsme, tím najednou její potřeba upadá. Z líbání jsme se dostali k pusám a pusy už abych si pomalu musel zasloužit. Když jich chci víc, než by chtěla ona, tak mi v podstatě sdělí, že mám smůlu. O několikaminutovém líbání už nemůže být ani řeč. Sex taky na příděl, pár minut a víc nic. Když je to jednou za 14 dní, můžu být rád a sama mi to i říká. Má za sebou velmi těžké zdravotní problémy a to akceptuji a nechci ji do ničeho nutit. Sex víceméně máme spolu jen proto, abych byl potichu. Jenže důvody proč nemáme sex nemohou obhájit důvody, proč mě nemůže uspokojit jinou cestou. Snažil jsem se to s ni několikrát probírat, že to opravdu potřebuji a má to na mě výrazný fyzický i psychický vliv. Nemám problém i několikrát denně, přesto za ty 2 týdny neřeknu ani slovo, natož nějakou výčitku. Dobře ale ví, že bych to chtěl častěji. Jenže ona se od mého problému v podstatě distancuje, jako by ji to vůbec netrápilo. Snažil jsem se o tom mluvit věcně a v klidu několikrát, ale diskuze netrvala dlouho. Jediný důvod, proč mě nechce uspokojit (i masturbace je problém), protože se ji "prostě" nechce a nemá chuť. A že by to beztak trvalo dlouho. Takže z mého pohledu raději nedělá nic. A na dotaz, co by ona dělala v mé situaci? Neví.

Dělá pro mě ale jiné věci, nemá problém s jakoukoli domácí praci. Ale zase práce ji baví ale dělá to protože tak je naučená a chce mít doma vše tip ťop. Já po ni nechci vůbec nic, dokázal a snažím se všechny tyto domácí práce dělat sám a rád i pro ni. Nemám problém se jakkoli obětovat jenom pro ni a také dělám vše jak si přeje.  Chci po ni pouze trochu intimnosti, kterou si sám dát nemohu.

Nedokážu to svým myšlením pochopit - proč je to pro ni takový problém? Proč je problém obětovat jen mi pár minut týdně? Proč já s tím nemám absolutní problém, dát ji i mnohem více, ale to málo co opravdu potřebuji já, to mi dát nechce.  Měl jsem v minulosti opravdu hezké slečny, které s tímto problém neměly.

Přítelkyně má trochu větší ego, nedělá co nechce, řekne co si myslí, je dominantní. Jenže já se zkrotit taky nedám, řeknu co si myslím, ale myslím si, že se ve vztahu opravdu snažím. Myslím si, že dělám pro ni více, než ona pro mě. Jediný důvod, který mě napadl je, že si to jednoduše v jeji očích jako chlap nezasloužím. I když v minulosti měla dle mého i jejího názoru "obejdy", lidi, kteří toho moc nedokázali. Nejednou se svěřila s tím, že v sexu zkusila už všechno možné a byla mnohem aktivnější. Proč najednou se mnou ne? Proč s bývalým přítelem pry měla sexu hodně. Ale se mnou neudělá téměř nic.

Bohužel si to beru osobně a nechápu to. Na druhou stranu vím, že mě miluje. A v ostatních oblastech jsem více než spokojený.

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.01.2020 21:19 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Smazat

 
19.01.2020 21:38 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Sexuální zoufalec, co žebrá o sex, je mimořádně odpudivý, to za prvé. Za druhé - hned mě napadlo, že to může být kvůli zdravotním problémům, třeba na to zkrátka ztratila chuť, i to se stává. Za další - tvrdit po půl roce jaká je to láska je značně naivní a infantilní. Také ji prostě a jednoduše třeba nepřitahuješ, no a nebo je to kvůli těm penězům, kdo ví???

A myslet si, že sex si zasloužíš, to je myšlení 15 letého kluka…

Nevím, pokud to nevyřešíte a ty bazíruješ na sexu, asi bych šla o dům dál…

 
19.01.2020 22:06 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Děkuji za názor, vážím si ho.

V žádném případě nejde o žebrání a nikdy jsem to nedělal. Naopak si myslím, že jsem více než ohleduplný. Když vidím, že ji není třeba dobře, ani mě to nenapadne. Několikrát jsem ji říkal, že bych to bez sexu vydržel i měsíce. Ale nejde mi o sex samotný, jde o to, že i když ví, že potřebuji fyzický kontakt, tak se spíše od sebe v tomto ohledu vzdalujeme než sbližujeme. Několik měsíců bylo běžné mazlení, teď bych chtěl moc. Nepotřeboval bych sex, kdyby se snažila jinými způsoby. Jenže ona se snažit nechce a taky mi to takhle sděluje. Toto nechápu. Měl jsem za to, že když člověk miluje, tak ze sebe něco tomu druhému chce dát a má sám z toho radost. I za cenu, že on z toho nic mít nebude. A toto prostě ona nechce, buď sex jednou za delší dobu nebo nic.

Po zdravotní stránce má opravdu problémy a na ty se snažím být obezřetný a je mi proti srsti ji k čemukoli nutit, pokud se necítí dobře. Ale i když se cítí dobře, tak prostě nic není. A když není sex, tak proč je problém i ruční práce? A to je věc, kterou mi nebere hlava. Když vím, že jsem jediný, kdo může partnerovi pomoci, zvlášť když vidím, že ho to opravdu trápí a nemůže ani spát, tak prostě bych mu chtěl pomoct. Aspoň nějak, ne se na něj vykašlat a říct, až budu chtít, tak něco bude. Smůla.

 

Je to souhra několika okolností - fyzického kontaktu ubývá a sexuální touha pak roste. Kdyby vše zůstalo tak jak bylo, neřekl bych ani slovo. Jenže když už i pusa je pro partnera problém, začíná být člověk trochu frustrovaný. A tvářit se, že to nechci přece nebudu. Přetvařovat se moc nechci, abych ji připadal vzácnější.

 
19.01.2020 22:19 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Hmm, opravdu to vypadá, že se vzdalujete. Mě opravdu napadá jen to, že ji zkrátka nepřitahuješ anebo ztratila jakoukoliv chuť vlivem nemoci, a to i když jí je dobře. Je to dle mě jedna z možností.

Musíš si to vyřešit sám, já bych s ní ještě párkrát promluvila a pokud to bude bez efektu, asi bych to ukončila.

 
19.01.2020 22:20 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Smazat

 
19.01.2020 22:24 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Na druhou stranu co se vzdalujeme fyzicky si hodně rozumíme v jiných oblastech. Chce se mnou trávit čas a s nikým jiným, za ruce se chce držet více než dříve. Doteky dlaní a prstů jsou citlivější. To je jediné co se zlepšilo. Nelezeme si ani na nervy a když se neřeší sex, tak jsme oba hodně šťastni. A to je důvod proč tomu všemu nerozumím.

 
19.01.2020 22:31 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Já ti svůj názor napsala a víc nevymyslím, musíš si to vyřešit sám. Je pravda, že jí asi nemusí být příjemné, pokud jsi na ni tak upjatý, přesto si nemyslím, že by to byl důvod toho, o čem píšeš.

Dle mě ji prostě buď nepřitahuješ a nesedíš ji v intimních věcech, či tě využívá anebo je to vše zaviněno zdravotními problémy. Možná tě spíš bere jako dobrého kamaráda.

 
19.01.2020 22:32 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Pokud už je sex, tak ji dokážu vzrušit stejně jako na začátku vztahu. Přímo jsem se ptal, jestli se ji pořád líbím a podle všeho ano. Je prý spokojená. S bývalými jsem se vzrušením neměl nejmenší problém i když si myslím, že byly náročnější. Ale proč to tak všechno je mi nedokáže sama vysvětlit.  

Stejně tak se mě nebojí ukázat ostatním a říct, s tímhle chodím a myslím to vážně.

 

Já se na to dívám tak, že za zdravotní problémy bych pochopil odpírání sexu. Ale ne omezování všeho co se týká bližšího kontaktu. A už vůbec ne toho, že ho jednoduše nechce ani chytit do ruky. Důvod protože se mi "nechce" nedokážu přijmout. Přemýšlím nad tím denně a jako chlap to prostě nechápu. Skoro žádnou námahu to nestojí, dělá daleko náročnější věci. Takže to není o sexu ale je to trochu větší a asi komplikovanější problém.

 
19.01.2020 23:25 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Jí se ale může hnusit veškerý kontakt, jakýkoliv druh sexu…

 
19.01.2020 23:48 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Máte každý jinou potřebu sexu. Podle toho, co píšeš, je přítelkyně dominantní, je možné, že sex používá jako způsob ovládání, metoda "cukru a biče". S největší pravděpodobností se to nezmění (spíše se to bude zhoršovat), čím víc budeš dávat najevo, jak je pro tebe sex důležitý, tím ve větším pokušení bude ti ho dávkovat (zejména jestli sama má menší potřebu) dle toho, jak budeš nebo nebudeš plnit její přání. "Cena" bude časem spíše růst, jako u každé komodity, která je nedostatková.

 
20.01.2020 08:38 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Smazat

 
26.01.2020 20:07 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Takže problém byl nakoenc úplně jinde, než jsem myslel. Bohužel to co prožila v minulosti se na ni hodně podepsalo. Netušil jsem, že to je až tak špatné. Sex ji připomíná to co se ji stalo a to se ji jen tak z hlavy nesmaže, jelikož ty následky jsou doživotní. Budu se s tím muset vypořádat a na sex zapomenout. To, že ze začátku tam byla vášeň bylo tím, že mě chtěla získat. Jenže to netušila, že já beru takové chování jako chuť na sex. Tak moc ji miluji, že i takhle vím, že bude všechno jak má být.

 
26.01.2020 21:04 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Tak to ti fandím!  Snad tento vesměs nevinný vztah zvládnete, ono vám to totiž ve finále může mnohé dát a hlavně, třeba se časem holka zlepší, osobně bych jí doporučovala psychologa. Ty sám se věnuj zkrátka onanii a respektuj její problémy. Jinak si o tom můžete povídat, má-li zájem, i to jí může pomoci.

Já to tušila, že se jí to hnusí, jen jsem si myslela, že je to skrz fyzický stav. A jsem ráda, že to chceš zkusit i tak, zdál ses mi docela jako jájinek, to bylo pořád "já chci" apod a moc jsi nemyslel na její potřeby.  

 
26.01.2020 22:50 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Děkuji. Snažil jsem se o tom problému mluvit, ale má problém i s tím. Upozorňovala mě na to už před vztahem, ale nikdy by mě nenapadlo, že by mohl být takový blok k čemukoli co se týká sexu. Jenže na začátku vztahu ve mě vzbudila dojem, že je všechno v pořádku a jediné co ji trápí je, že se prostě někdy necítí dobře. Navíc její sexuální život předtím byl docela bohatý a z toho co prozradila jsem si udělal obrázek, že se toho nebojí. Proto jsem si opakoval, proč teď najednou se mnou nic? Jenže ta nemoc ji hodně zlomila. Ten stav jsem nechápal a bral jsem to vždy jen jako fyzickou nevolnost nebo něco podobného. Když je jinak v pořádku a nic ji nebolí, tak jsem si neuvědomil, že může potlačovat něco jiného co nedává najevo. Ale až doteď jsem neměl šanci o tom vědět…

Nevadí mi tolik, že sex nebude i když bych ho chtěl a zvládl i několikrát za den. Vadilo mi, že nechce nic co se ho týká a nedokáže říct ani proč.

Možná to bude trvat dlouho, ale dříve či později, když uvidí, že o nic nejde a nebude cítít žádný tlak, že něco musí, se to snad zlepší.  Psychologa bohužel zavrhla hned, protože ji dělá zle samotná představa, že se o tom bude muset bavit. Takže to chce asi čas.

 

 
15.02.2020 11:48 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Intimnosti + sex a vše co k nim patří nejsou v žádném případě o tom, aby se jeden kvůli druhému ohledně nich obětoval. To je tak zásadní partnerská záležitost, která se musí přirozeně chtít, cítit, toužit po ní atd. , nikoliv však se jí pár minut věnovat z důvodu obětování.

Na jedné straně napíšeš, že přítelkyně má větší ego, sám pak neopomeneš podotknout, že v minulosti měla "obejdy", lidi, kteří toho moc nedokázali.

Dále píšeš, že: "Nejednou se svěřila s tím, že v sexu zkusila už všechno možné a byla mnohem aktivnější + s bývalým přítelem pry měla sexu hodně." Ty jsi u toho nebyl, aby jsi mohl vědět, zda to tak skutečně bylo či ne. Nebylo by to poprvé ani naposledy, kdy si jeden z partnerů své zkušenosti trochu přibarví, neboť se stydí či se cítí nejistě v tom, že zas až takové zkušenosti nemá. Dále, ne každá slečna/žena má kladný vztah k "práci rukou" či sexu orálnímu.

Chodíte spolu půl roku a píšeš, že: "Když jsme spolu randili, všechno bylo dokonalé, dávala mi na jevo, že mě chce i po fyzické stránce. Ale čím déle spolu jsme, tím najednou její potřeba upadá." Příčiny jsou dvě, psychické nebo fyzické, případně kombinace obojího. Co konkrétně je toho u přítelkyně příčinou, na to tady nepřijdeme. Nevíme, co, jak a proč to tak cítí a nevíme, jaké myšlenky má v hlavě. To vše ví jen ona sama.

"Měl jsem za to, že když člověk miluje, tak ze sebe něco tomu druhému chce dát a má sám z toho radost. I za cenu, že on z toho nic mít nebude." Tato Tvoje myšlenka je lichá, viz. můj první odstavec. Pokud má partnerský vztah fungovat i v tomto směru, mělo by to být o oboustranném přirozeném chtění. Partneři se mají na sebe těšit, toužit po sobě vzájemně, mít potěšení z intimností a sexu vzájemně + užívat si tyto vzájemně, vzájemně si v tomto "vonět" atd. Do upřímného a fungujícího vztahu žádné "druhému pro radost" bez i vlastního potěšení nic takového nepatří.

"Takže problém byl nakonec úplně jinde, než jsem myslel. Bohužel to co prožila v minulosti se na ni hodně podepsalo. Netušil jsem, že to je až tak špatné. Sex ji připomíná to co se ji stalo a to se ji jen tak z hlavy nesmaže, jelikož ty následky jsou doživotní + ve svém druhém tématu píšeš, že se necítí jako žena." Jako žena dokážu pochopit, že má tedy nějaké trauma z nemoci/zákroku, které psychicky úzce souvisí s intimnostmi a sexem. Ovšem, chápu-li to správně, i přes to intimnosti a sex fyzicky mít může, brání tomu však fyzický blok z nemoci/zákroku, které v ní vyvolaly trauma. Pak jsou jen dvě možnosti, které jsou v jejich rukách a hlavě. Buď se bude doživotně dobrovolně s tím trápit, nebo si nechá dobrovolně odborně pomoci.  

"To, že ze začátku tam byla vášeň bylo tím, že mě chtěla získat." No, tak Tě získala, ale to zas není úplně fér. Měla říci hned na rovinu co a jak.

"Jenže to netušila, že já beru takové chování jako chuť na sex." To zas tak úplně jako vysvětlení neberu. Je to dospělá žena, která dobře ví, že ke vztahu patří i intimnosti a sex.

"Tak moc ji miluji, že i takhle vím, že bude všechno jak má být." Jste spolu teprve půl roku, zatím to respektuješ, nevadí Ti to. Ovšem s přibývajícím věkem může přijít pocit nenaplnění nejen v otázce sexu, ale i ve smyslu zplození syna, zasazení stromu atd. To vše je třeba zvážit raději dříve či později.

P: S. Některé ženy, které jsou po jakémkoliv traumatu si tento kompenzují častým až puntičkářským úklidem (nebo opakem) místo toho, aby si nechali odborně pomoci. Sám jsi psal v druhém tématu, že má ráda, když je to tip top, a že jde raději např. uklízet nebo něco dělat. To jen na vysvětlenou…

 
03.03.2020 10:48 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Po měsíci a půl se nám ty problémy povedlo vyřešit. Po stránce fyzického kontaktu jsem spokojen, tulíme a mazlíme se spolu. Dělá to sama od sebe a nepřijde mi, že se do toho jakkoli nutí.

Hlavně jsme se ale dokázali domluvit i v oblasti sexu tak, že jsme oboustranně spokojeni.

 

Povedlo se vyřešit nejen tohle, ale i všechny maličkosti, které jsem si přál. Vidím, že se opravdu snaží a za to si ji vážím.  Jsem 100% spokojený.

 
25.06.2021 09:28 Uživatel: Sabo
0-100
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Tohle se prostě stává, ikdyž většinou až v pozdější fázi vztahu. Nejlepší je si o tom promluvit, což jsi evidetně zkoušel a nic, možná o tom nerada mluví, tak na to chce jít jinak. Co třeba ji překvapit nějakou hračkou do postele, třeba se jen potřebuje uvolnit, přece jen jste spolu krátko, může v tom hrát roli i nervozita například. Zkus mrknout třeba na stránky www.e-kondomy.cz a něco pořídit, při nejhorším vyhodíš pár stovek, ale za pokus to podle mě stojí : )

 
31.08.2021 08:29 Uživatel: Helga
Věk:  28
Téma: Odmítá mě partnerka
Text uživatele: 

Je potřeba o tom mluvit nic jiného nezabere, po té už se s tím dá třeba něco dělat, třeba si ten sex trochu spestřit, jestli třeba není to problém, ale základ je mluvit spolu : )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Odmítá mě partnerka
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 4 3203x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 3853x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 14 2295x
Nevěra manželky jako koření 7 2456x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 9 1916x
Chci víc sexu než partner 7 1992x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 2798x
riziko 5 1226x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 2892x
Asi těhotná v 15? 11 1951x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny