Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba

06.04.2013 18:29
Uživatel: George15
Věk:  17
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj,

mám takový problém. Jsem se svou přítelkyní skoro 8 měsíců a poprvé jsme spolu měli sex asi před měsícem a půl.  

Oba jsme předtím neměli žádného sexuálního partnera. Když jsme spolu spali poprvé, tak jsme museli jít z domu asi po 45 minutách sexu, prostě jsme to nějak nevychytali s časem (bydlí 150 km ode mě a musela stihnout vlak). Ale říkal jsem si, že je to v pohodě, protože jsme to jen nestlihli.

 

No ale když jsme spolu spali po druhé, tak už jsme měli času dostatek. Bylo to ve 4 ráno a protože mi to ráda "ztěžuje", tak jsme měli dosti dlouho předehru a jak to asi bývá, tak se mi v průběhu postavil. No a když už konečně došlo na sex, tak se mi po nějaké době začalo chtít úplně nesnesitelně na malou. Snažil jsem se to ještě chvíli vydržet, ale nešlo to.  Po chvíli mě totam, dole začalo pálet a tak jsem usoudil, že už to nevydržím. Ne jen že mi to hrozně srazilo sebevědomí, ale navíc jsme na WC zjistil, že jsem přece jen trochu něco vyprodukoval, ale bez orgasmu.  

 

Poté jsme spolu byli 4 dny na prodlouženém víkendu a zkoušeli jsme sex několikrát. Ale prostě to nešlo. Obvykle mi to už po nějaké době už ani nešlo. Čím to může být?

Může to být i tím, že jsme oba nezkušení a nevíme jen na to? Taky se partnerce nechce moc nahoru, takže se vždy musím iniciativy vždy ujmout já a bojím se, že to může být i mou kondyčkou, protože jsme milování zkoušeli vždy po mé nemoci.  

 

Samozřejmě mě napadlo, že to může být jakýsi můj problém, ale nemyslím, že by to mohlo být tím. Partnerka mě vzrušuje a oba nás to trápí, jí samozřejmě také.  

 

Děkuji mockrát za každou radu

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4880x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Neschopnost erekce při sexu - prosím o radu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.04.2013 19:32 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Mluví za vás to, že jste nezkušení. Jinak by Ti řekla, aby sis našel jinou sexuální partnerku.

Nicméně, dovolím si trochu "moralizovat". spánek je spánek a sex je sex. Pokud s někým spíš, nediv se, že sex nestojí za mocaltalt.

No a teď vážně. Nevím jak váš sex probíhá a po pravdě to ani vědět nechci. Z toho co jsi tu napsal mi to vychází dost na nic, ale třeba vás to baví.

Sex není jen misionář nebo na koníčka, kromě mnoha dalších poloh jsou i jiné a velmi zajímavé praktiky

Normální je brát i dávat a pokud dáváš převážně Ty, tak je to v nepořádku.

Další věc, jsi člověk a ne stroj a pokud mám chápat 45 minut sexu, ať už jakéhokoliv, s tím, že máš plnou erekci po celou dobu … tak za prvé, mě osobně by to nebavilo … a za druhé, na to, aby pořád stál je asi lepší robertek. U člověka je normální a v pořádku, že taky někdy odpočívá. Zkrátka, když "přetáhneš" svoje řeněme schopnosti, tak se prostě nepostaví na povel.

Poslední věc, sex a všechny hrátky můžou trvat klidně hodiny, ale i tak je třeba někdy odpočívatalt.

 
06.04.2013 20:09 Uživatel: George15
Věk:  17
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Díky za názor.  

P. S. myslel jsem orgasmus a ejakuaci, ale když jsem to spal, byl jsem docela ve stresu, těžce se mi o tom píše. Jinak, myslel jsem to "spaní" jako sex, pro ujasnění  

 
06.04.2013 20:31 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Vím, že si to tak myslel. To jen, že já jsem na tenhle termín prostě hákliváalt, nebylo to nic osobního.

Nemáš důvod si z toho dělat těžkou hlavu, protože skutečně nejsi stroj a skvělý sexuální prožitek může být i cokoliv jiného než jen sex samotný.

Ještě doplním…Ty se divíš, že po tak dlouhé době kdy zřejmě stále myslíš na to, zda dojde k výstřiku a abys něco neudělal špatně, to nejde? Já ne.

 
06.04.2013 21:12 Uživatel: George15
Věk:  17
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Aha, dobře, chápu

Vím, že to tak je, říkal jsem to i partnerce, protože si myslím, že jediný rozdíl bude u mě, ne u ní, ale i tak ji to mrzí.  

 

Nevím, jestli se tomu divit, ale myslel jsem, že ve věku, ve kterém jsem to nebude problém. Ale asi na tom něco bude…

Možná to bude blbá otázka, ale jak to urychlit? Opravdu to asi bude naší nezkušeností 

 
06.04.2013 21:44 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Jak to urychlit? Spíš bych se "zaměřila" na to jak si spolu opravdu pěkně užít.

To, že jsi ve věku kdy bys s takovými věcmi nemusel mít problém, je sice na jednu stranu pravda, ale na druhou je také fakt, že kvalitní sexuální prožitek souvisí i s určitými zkušenostmi a vyzrálostí.

Nevím k čemu bych to přirovnala, ale to postupné objevování zkrátka k tomu patří.

Pokud budu mluvit sama za sebe, tak i když jsem sex začala provozovat celkem brzo, tak skutečně užívat si ho se vším všudy, znát své tělo atd. to přišlo až někdy kolem 25ti let.

 
06.04.2013 21:49 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Nechtěla jsem reagovat, je tu více povolaných, ale.

 

v 17 je celkem pochopitelné, že se hedáte… sebe sám i sebe navzájem… že pertnerka není hrrr je prostě vyjádření jejího postoje k prvním krokům nebo krůčkům. Vůbec to není o tom že jen dáváš a ona bere… oba se to musíte naučit, a také obojí, jak brát, tak dávat a naučit se užívat si dávání a prožívat braní. Někdo najde ve 24, jiný v 35, další možná v 50. chytří popisují cílový stav ale málokdo přizná, jak byla jeho osobní cesta k němu trnitá a neúrodná. Z většiny příspěvků mívám pocit, že spolu dva svatí souloží prvně a samozřejmě v nekonečném orgasmu prožívají tu pravou a ničím nezkalenou lásku.

 

Vechno chce čas. Alkohol, únava a tréma si vybírají daň a to v jakémkoli věku. Aby do sebe věci (události, přístup k sexu a k životu) dokonalle zapadal bez postupného ladění, to je fakt malej zázrak. netrap se tím, žee se dočasně nedaří, větší část nezdaru jde skutečně na účet obav (i když si je možná úplně nepřipouštíš. rada od zlé tety… vyprdni se na sex v tom slova smyslu jak je prezentován, na souložení a výkony s tím spojené,, užívej, užívejte si přítomnosti jeden druhého a intimity. hrajte si, sněte, mazete se a povídejte si… takový "seXů bez sexu může trvat dlouho a je vemi příjemný a jednou se prostě přetaví do toho faktického spojení lhostejno v jaké poloze, vy nepotřenbujete studovat polohy těla, vy teď máte čas na studování poloh duše. to ostatní přijde časem s chutí po poznání, experimentech,, z nichž některé oceníte, jiným se zasmějete a další zavrhnete. budete hledat shodu v různosti a různost ve shodě.  

 

Obrat "spát spolu" se užívá běžně a všichní ví, o čem je řeč. je to výzarně poetičtějšší než trit, že jsme si šli "zašukat"… ostatně kritizovat je snadné, v případě, že se mě to netýká ještě snazší a ve věku, kddy už jsem orientován v problému s nadledem. jak to bylo, když jim bylo 15,, 16, 17. dokázali vůbec pojmenovat ti moudří kmeti to, co dělali a prožívali v tom věku…? jaká slova používali?   Ano souložit je věděcké, milovat se je lidské a spát s někým je neutrál… 

 

Už jen najít odvahu řešit, byť na anonymním internetu to, co trápí mě, protože bych si přál pro partnerku a sebe najít uspokojivé řešení je vlastně úžasně odvážné…  Takže neboj, jsi prostě chlap, který se vydal na zatím neznámou cestu a ledaccos je překvapivé, nové a ačkoli vzruující, tak i plné obav a nejistot. časem ty jistoty přijdou heezké večery a noci, sladké polibky a něžná objetí, vášnicvé noci a krásná probuzení.

 
07.04.2013 08:56 Uživatel: George15
Věk:  17
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Dobré ráno,

 

moc Vám oběma děkuji, dost mi to pomohlo, i psychicky

 

Myslím, že teď se na to budu dívat trochu jinak. Ještě jednou děkuji

 
04.05.2013 22:03 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Text uživatele: 

Problém je možná v té příliš dlouhé předehře. Při erekci se topořivá tělesa naplní krví a ta krev tam nevydrží napořád, ale po nějaké době se svěrače cév uvolní a erekce se oslabí. Takže řešením by mohlo být zrkácení předehry.  

S tou dlouhou předehrou můžou být spojené ty další potíže - pálení genitálu, nucení na močení apod. Na tom, že se Ti chce na malou nevidím nic zvláštního. I ženám se před sexem někdy chce na malou. A co má být?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Ochabnutí erekce při dlouhé sexuální předehře - příčina, léčba
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 608x
Nevěra manželky jako koření 6 572x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 558x
Chci víc sexu než partner 5 597x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 900x
riziko 4 339x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 804x
Odmítá mě partnerka 16 683x
Asi těhotná v 15? 11 815x
Preejakulat na kondomu 2 669x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny