Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou

10.11.2011 10:20
Uživatel: Xman
Věk:  45
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Je mi 45 let. A mám přítelkyni které je 21 let a jsme spolu již 5 let. V současnosti jsme spolu již nějakou dobu v Anglii kde ona studuje na Univerzitě a já zde pracuji. Řekl jsem že jsme spolu již 5 let, ale přesnější je: byli jsme spolu. Přes letní prázdniny se doma seznámila s mužem, kterému je 31 let, a začala se s ním stýkat. Skončilo to nakonec tak že jsme se formálně rozešli, i když dál spolu žijeme (včetně sexu). Když bych měl použít její vlastní slova: chtěla by si zkusit vztah i s někým jiným a taky si trochu užít dokud je mladá, ale současně nechce přijít o mne protože mě má ráda a svoji dlouhodobou budoucnost spojuje se mnou. Svým způsobem ji i chápu a tak trochu jsem i čekal že něco takového může přijít.

Co mi však dělá starosti a znepokojuje mne, tak to je sexuální stránka jejich vztahu. Už dříve, když byla na prázdninách doma a občas se sešli, nebo někam jeli, nebo byla u něj, tak jsem zaregistroval (buď jsem někdy viděl když ji něco psal, nebo když spolu komunikovali na chatu, nebo občas i sama něco řekla) z jeho strany vůči ní takové prvky jako vulgární nadávky (jako že je coura, nebo děvka), facky, přidušování na krku, svazování, připoutání v noci v parku ke stromu a ponechání o samotě, plácání, apod. Jasně, některé věci bych ještě chápal, taky jsme je občas pro zpestření dělali. Ale některé mne již začaly znepokojovat, a myslím že to byla jen špička ledovce, která se začíná stupňovat.

Když jsem přijel na dovolenou domů, začal jí psát třeba takové zprávy, že ji opět přiváže v parku v noci ke stromu a pak zavolá mně a zpovzdálí bude sledovat jestli přijedu a co budu dělat. Anebo že ona má třeba brzo ráno vstát (jako že jde třeba pro čerstvé pečivo) a že on přijede, někde na ni venku počká, udělá se do ní, ona že pak půjde domů, probudí mne, bude se se mnou milovat a na mne z ní poteče jeho sperma, a já nebudu vědět že je jeho. Anebo když jsme jeli nakupovat do nákupního centra tak po ni chtěl že by tam přijel taky, ona by se na chvilku utrhla (třeba že jde na záchod), on by se do ní opět udělal v rychlosti, a ona by pak dál chodila se mnou a kalhotky by měla mokré od jeho spermatu. Přiznám se že tyhle a další podobné  věci už mi začaly být trochu divné a začaly mne hodně znepokojovat.

Ale zdaleka ještě nebyl konec. Od září jsme opět zpátky v Anglii. Myslel jsem si že se to třeba trochu uklidní, nebo omezí. Opak je pravdou. Jsou prakticky skoro každý den v kontaktu přes Skype. Na tom není nic hrozného. Horší je, že jsem po čase zjistil, že jí dává různé úkoly se sexuálním zaměřením. A asi to nebudou jen tak obyčejné věci, protože tak jako předtím neměla zásadní problém se mnou o něm mluvit, tak když jsem to zjistil, nebo mi došlo, že jí dává sexuálně zaměřené úkoly, tak o tomhle nechtěla říct ani slovo. Jenom vím, že když úkol nesplní, dostane trest.

No … a nakonec pověstná „třešnička na dortě“, která mě docela hodně vykolejila, a kvůli které jsem se rozhodl se tím zabývat. Před pár dny byla večer opět na Skypu s ním (pro vysvětlenou – když je s ním na Skypu, je obvykle ve vedlejším pokoji). Po nějaké době přišla za mnou a začala se mazlit. Když jsem se vzrušil, navrhla jestli bychom se nešli pomilovat vedle do pokoje. Já jsem to odmítnul a nakonec jsme se milovali tam kde jsme byli. Pravda, trochu mi bylo divné, že je poněkud víc než jen výrazně hlasitější než obvykle, ale přičítal jsem to jejímu vzrušení. Krátce na to šla opět vedle na Skype s ním. Já jsem si chtěl jít zakouřit (doma nekouřím), tak jsem se obul, ale v poslední chvíli jsem si ještě zašel do vedlejšího pokoje. Krátce nato vykoukla z pokoje kde byla, a když neviděla moje boty, myslela že už jsem šel ven, a nechala otevřené dveře k sobě do pokoje. No, a pak se děly věci.

  Nebo byly slyšet věci. V podstatě: dostala předtím za úkol mě svést a přivést do ložnice kde by se se mnou milovala, s tím že on se na to bude koukat přes web kameru na Skypu. Jelikož jsem předtím odmítnul jít s ní do ložnice, tak se snažila být co nejvíc hlasitá, aby aspoň slyšel jak se s ní miluji (Skype a webka po celou dobu vedle v pokoji běžely). A protože to neviděl, tak mu potom podrobně musela popisovat co všechno a jak jsem s ní dělal. Popravdě, stál jsem v těch dveřích, poslouchal jsem, a nebyl jsem schopen se pohnout.

Tak … a teď mi řekněte: je tohleto normální? Nemám se o ni začít bát? Jestliže tohle se děje teď, v podstatě v začátku jejich známosti nebo vztahu, tak kam až to všechno může zajít? To jí bude časem nutit aby byla „k dispozici“ jeho kamarádům, nebo někomu cizímu? Nebo něco ještě horšího? A kam až muže zajít jeho agresivita v sexu a v podstatě perverze.   Jaké jsou rizika? A jaké mohou být důsledky? Co se všechno může stát? A hlavně, co všechno to může udělat s ní, s její povahou, s jejímy názory, s jejímy postoji, s její psychikou, s její sexualitou, …. Už teď na ní pozoruji změny, jak v chování, tak i v sexu.

Předem vám děkuji za vaši odpověď a váš názor.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 9529x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Perverzní milenec mé přítelkyně nás sledoval při sexu přes webkameru
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.11.2011 10:40 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Vypadá to, že je tak sexuálně zaměřená a s tím bohužel nic neuděláš. Bude to silnější, než ona a než Váš vztah.

 
10.11.2011 11:59 Uživatel: Koral
Věk:  31
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Je jím posedlá.Udělej konec, čím dřív, tím lípZtrácíš čas a nervy.Nikoho nelituj a nenechej se ovládat...doufám že u tebe nevznikla závislost na její sex.Pokus se odstěhovat, nezůstávej s ní v jednom bytě..vím je to asi složitější ale východisko pro tebe je víc než nutné.Neber ohled na její prosby, ani náhodou...zneužívá tě a ty nejsi doufám, pokusný králík.Je to ponižující.To je moje rada.Je jako děravý zub, který nejde zachránit a moc bolí..nezbývá, než ten zub vytrhnout a to ihned, zítra může být pozdě.Dej od toho ruce pryř, je to vše divné a nechutné.Doufám, že máš svou hrdost..hodně štěstí..

 
11.09.2012 20:40 Uživatel: Jessi
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

hezky vecer jen k tvemu pribehu bych chtela rict, je to submisivni zena, ktera miluje sveho Pana, je mu oddana telem i dusi a jeho rozkazy musi poslouchat, pokud neuposlechne, je vzdy potrestana, miluje sex ale vzrusujici pro tvou pritelkyni je tvrdy sex perverzni, ale to by bylo spise na osobni setkani.

 
10.11.2011 13:12 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Promiň, nějak se v tom moc přehrabuješ.Dávno bych na tvém místě, nechala přítelkyni jít za jejím štěstím, pokud to tak vidí.a také bych ti chtěla připomenout, že pro jedno kvítí, slunce nesvítí..nerozumím tomu, jak s ní vůbec ještě můžeš sdílet postel o ostatním pomlčím.Nikam to nevede, je to cesta do pekel, odejdi, dokud je čas.Neber na nic ohled, na tebe ho taky nikdo nebere a brát ani nebude.Co vlastně zachraňuješ?Slečna bude ronit krokodýlí slzy..možná.ale to by tě nemělo nijak ovlivnit.Dej jí sbohem a nikdy naviděnou, na hrubý pytel, hrubá záplata.Pokud se nevzchopíš, budeš jejich hračka.Přeji ti ať ti to dobře dopadne...

 
10.11.2011 20:36 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Víš, co bych já na tvém místě udělal. Utíkal od ní, co by mně nohy stačili a hlavně se neohlížel. Píšeš, že má 21 let a jste spolu 5 let. Jestli umím počítat, tak měla 16 let na počátku vašeho vztahu. Tedy Ti musím napsat. Co sis vychoval, to máš. Zamysli se nad průběhem celého vašeho vztahu zpátky a zapni rozum. Přeji Ti mnoho štěstí a chladnou hlavu. 

 
11.09.2012 21:10 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Co sis vychoval, to máš? To Pluto myslíš vážně?   Tu holčinku vychovávali rodiče, základ je vystavěn do v podstatě předškolního věku a sexuální orientaci si člověk nevybírá... jestliže má sklon k podřízenosti což by vysvětlovalo i vztah 40 letého muže s 16 letou dívkou, rozdíl 24 let ale není úplně neobvyklý, má kolegyně se po dlouholetém vztahu vdala za muže o 25 let staršího a oba byli šťastní až do doby, než její muž zemřel. Nadávat si tu umíte dobře, snadno se odsoudí člověk v situaci, která je pro soudce nepoznaná. Pokud se u ní projevila, respektive u sebe objevila sklon k řekněme kontraverznějším sexuálním praktikám, žít v "trojici" není zcela běžné a pokud to všem třem nevyhovuje, ten, který se tam necítí dobře by měl tuhle skupinku opustit. Ono by nejspíš soužití dál asi stejně neúokračovalo harmonicky, protože nový přítel je zjevně orientovaný ve vztahu k vaší dřívější partnerce jaksi lépe pasující. Možná až s ním si uvědomila, kterým směrem se její zájem ubírá. Myslím, že do té trojice nezapadáte a už jen pro váš klid - není třeba slečnu zachraňovat - zcela jistě je dospělá a svéprávná a o záchranu se vás neprosí. Jste kulispu pro jejich aktivity. Pokud kulisou být nechcete a aktivní také ne, pak je jediná cesta - pryč.

 
11.09.2012 21:22 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Ale, Megerko, já jsem hodný pejsek.  

 
11.11.2011 21:20 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Je tím mužem hodně ovlivněná (trošku fanaticky), Vy jste jen jakýsi podřadný "nástroj".

Sory, ale pryč od ní, to uděláte nejlíp.

 
11.11.2011 21:41 Uživatel: coner
Věk:  37
0-100
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Tak na toto snád len v krátkosti. Si normalný? Skor začni rozmýšlat nad sebou. A rečičky o láske k nej možeš kludne vynechat. To ako k tomu pristupuješ ty je choré a normalny človek toto nemože urobit. Fakt sorry.

 
12.11.2011 14:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Víš co mě napadlo Xmane? Uvědomuješ si, že na webkameře se dá i fotit? Že by ses taky mohl objevit někde na internetu? Nebo že Vás u toho mohlo sledovat i více lidí? Ona je zjevně submisivní a udělá cokoli, o co si dotyčný řekne. Žijete ve třech a ona udělá všecko, aby to tak zůstalo, pokud nebude v čechách.

 
12.11.2011 22:07 Uživatel: Sušenka
Věk:  26

Město:Brno

moje_oko.jpg
100-500
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Já jsem normálně málem spadla ze židle, jak jsem si to přečetla! To je fakt zvrácené, fujfujfuj. Já jsem se teda podivila už ve chvíli, kdy jsi psal, že jí strpíš jiného milence. Jako chápu, že si chce třeba užít, dokud je mladá, je s tebou od 16ti, ale takhle? Navíc je mezi vámi velký věkový rozdíl, chápu tvou nejistotu a to, že jí toleruješ "úlety".
Navíc, to že ten druhý muž sní o tom, že se jeho sperma dotkne tvé kůže, to na mě působí jako že je bisexuální a rád by měl sex i s tebou.
Takže, pokud v sobě nepociťješ touhu být submisivní, mít svého Pána a dělat mu otroka a mít s ním i nějaký sexuální styk, rozejdi se s přítelkyní. Od stolu i lože. Žádné společné bydlení a sex. Ona je takto asi velmi spokojená a když se s ní rozejdeš, najde si někoho jiného. Rozhodně se o ní nemusíš strachovat, fakt ne. Strachuj se o sebe. 

 
19.11.2011 18:01 Uživatel: Vendulka
Věk:  32
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Cože? ..tak tohle je dost HUSTÉ!:O ..jste o 24 let? není to "trochu" moc? Mohl bys být jejím otcem.. Být tebou, tak ji z toho bytu vyhodím. Chápu, že si chce užít, je mladá. Ale tohle je brutální. Radím, co nejdřív ji vykopnout nebo od ní odejít. Ženských je hodně, jsou na každým rohu.Určitě by sis brzo nějakou hodnou paní našel:) a né takové puberťácké děcko :) Takže.... přeju mnoho štěstí a spoutu trpělivosti:)

 
19.11.2011 18:43 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Proti gustu...
Jen jsem trochu překvapená, že tohle všechno ji toleruješ. Buď ji tak moc miluješ, zaslepeně až nenormálně, nebo je prostě dobrá v posteli, a tobě je šumák, jestli jsi první nebo druhý v řadě.
I když většina mužů je tak ješitná, že tohle by nezkousli. A vzhledem k tomu, že to nevadí ani tobě ani jemu, tak mi to zavání něčím prazvláštním. 

 
25.11.2011 19:12 Uživatel: Mirka B.
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

 Che, ve 40 jsis začal s 16 letým děckem ty pedofile? A cos čekal, že se bude věčně dívat na tvoje staré tělo? Chce mladého, tebe má jenom jako osla na peníze. Tohle čeká všechny chlápky, co si myslí, že s mladou puberťačkou udělají terno. Kam jsi dal rozum. 

 
11.09.2012 21:10 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

badTo, co píšete, je Vaše fantazie, Vás to zřejmě vzrušuje a čekáte na reakce a na další vzrušení. Nevěřím, že byste své děvče, které máte rád, přenechal jinému a dělil se o ni. To co jste napsal je vymyšlené, jen abyste nebyl tím pedofilem Vy sám. Celý Váš příspěvek nemá logiku a nevěřím Vám.

 
28.03.2015 11:06 Uživatel: Alfónz
Věk:  50
Téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Text uživatele: 

Mladé dievča potrebuje sponzora, si dobrý aspoň sa na staré kolena niečomu novému priučíš. Môže to byť zaujímave. Čo tak prizvať ho do trojky? Táto hra ti vyhovuje  aj keď si to nechceš priznať. Taku známosť by som bral ako spestrenie. Predstava že nás niekto pozoruje pri milovaní dokáže vzrušiť, po čase ti ostane vzrušenie pozorovať mladú partnerku ako ju obšťastňuje niekto iný  a budeš pasívným pozorovateľom. Dievča si potrebuje užiť aten pocit že má partnéra v rokoch svojho otca je o tom že potrebuje pocit bezpečia. Spoločný život neodporúčam.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Perverzní milenec přítelkyně nás šmíroval při sexu webkamerou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 2 1379x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 1767x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 13 1385x
Nevěra manželky jako koření 7 1204x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 8 1010x
Chci víc sexu než partner 6 1109x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 1538x
riziko 4 604x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 1598x
Odmítá mě partnerka 17 1232x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny