Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?

21.04.2014 23:43
Uživatel: Zuzka30
Věk:  30

Město: Praha

Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj všichni,

mám takový (na můj věk možná zvláštní) dotaz. Mám v současné době svého prvního sexuálního partnera (jsme spolu od března 2013). Tvrdí, že mě miluje, ale. Od začátku jsme měli spolu sex velmi sporadicky (tak dvakrát do měsíce), teď ještě méně.

Choval se ke mě od počátku hezky, to ano, ale co se týče intimity obecně, tak to byla max. pusa, jinak žádné mazlení, ani hlazení. Jen mi někdy namasíroval záda nebo nohy, ale asi tak, jako by vám je masíroval kamarád, s erotikou to nesouviselo

A co se týče sexu. Ve většině případů se probudil s tím, že je vzrušený, sáhl mi na prsa, mezi nohy a ani kolikrát nedal pusu a šel rovnou na věc. Nikdy se nezeptal, co by se mi líbilo, přijde mi, že vše, co dělá, je jen pro jeho uspokojení. Někdy se i stalo, že se mě začal dotýkat a po pár minutách, ve chvíli, kdy jsem začínala být vzrušená si to udělal sám. To jsem si říkala, že je fakt hnus, ani se mě nezeptal, jestli bych taky nechtěla.

Na začátku vztahu jsem koupila svíčky, červenou žárovku atd. , zkrátka jsem očekávala romantiku.   Ta ale nikdy nebyla. Dlouho jsem nevěděla, jestli je tento vztah špatně nebo jestli na tu romantiku prostě třeba jen někteří muži nejsou. Nebo když jsou, tak třeba jen na začátku, po čase to stejně dopadne jako u nás. Ale. Četla jsem tady některé starší příspěvky, mj. i téma jestli je rozdíl mezi sexem a milováním a přesně, jak je to tam uvedeno, to vnímám. A je mijasné, proč nikdy partner neřekl, že se budeme milovat, ale že budeme mít "sexík". Moje otázka zní : jak normální či nenormální je to, co mám ve vztahu já?

Moc děkuji za odpověď.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3616x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Dá se podle sexu poznat. jestli vás dotyčný opravdu miluje?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.04.2014 00:11 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Normální je potud, pokud to tak vyhovuje vám oběma a jak sama píšeš, Tobě to nevyhovuje. Takže asi tak.

Podle toho co píšeš, tak se mi zdá Tvůj partner, jednoduše sobec. Nicméně neodpustím si i druhou možnost, že si tak trochu za tím vězíš i Ty.

Píšeš, že Tě ani nezeptal jestli a co bys chtěla Ty. To je sice fajn, ale řekla si mu to Ty sama, co bys chtěla?

Osobně se mi. samozřejmě jen z těch pár řádků…, že prostě jen pasivně bereš co dává a sama se nijak zvlášť neprojevuješ. Proč by zrovna on mě vždy "řídit" váš sex? To přeci můžeš a měla bys i Ty.

 

S tou romantikou, částečně Tě chápu, jsi prostě ženská jako já a tisíce dalších, ale upřímně romantika je důležitější víc pro ženy než pro muže. Muž ji ocení spíš kvůli ženě než kvůli sobě.

 

 
22.04.2014 00:49 Uživatel: Zuzka30
Věk:  30

Město:Praha

Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Děkuji. No já vím, že bych měla být aktivnější, ale je to mojí nezkušeností…Tak nějak jsem předpokládala, že zpočátku než se "rozkoukám", bude víc vše řídit partner…U něčeho vím, co chci i bez sex. zkušeností, ale u něčeho prostě nevím, jestli se mi to líbí, dokud to ten druhý nezkusí…A říkat si o vše, to mi taky nepřijde normální, nevím…To rovnou můžu napsat scénář, jak by to mělo bod po bodu vypadat…

Mě šlo ale hlavně o to zjistit, jak se VE VĚTŠINĚ případů k sobě v tomto směru lidé chovají…Všude se dočteme, že romantické filmy ničí vztahy, protože jsou nereálné…Já teda nevím, ale mě tam nikdy nic až tak nereálného nepřišlo…Samozřejmě nečekám romantické verše, ani trubadůrské zpěvy pod oknem nebo postel zasypanou růžemi. Ale měla jsem za to, že je normální součástí vztahu mazlení, objímání, před sexem předehra. Na začátku vztahu intenzivně, pak třeba méně, ale to, co popisuji se možná neodehrává ani po dvaceti letech vztahu…A nebo naopak to muži opravdu mají jinak a ani na začátku nějaké mazlení moc nebývá, resp. ne u většiny. Potom ta moje situace není až tak z normálu vybočující…Možná to je ale tak, že je normální (tj. u většiny), že je součást sexu zájem o uspokojení partnerky, předehra, zkrátka nějaký projev zájmu, citu. Pak by znamenalo, že je šance (když je to "normální") najít někoho, kdo mi toto poskytne. Pokud je to vzácné a jen na plátně kin, pak je asi bláhové se za tím honit…

 

P. s:. když jsem partnerovi od počátku říkala, že při sexu s ním necítím z jeho strany lásku, cítil se až dotčený a řekl něco v tom smyslu, že to muži mají jinak, že je sex pudová záležitost…No já samozřejmě vím, ale snad se alespoň trochu od zvířat v tomto lišíme ne? V tom mi přijde právě předehra jako kompromis - ta je spíš "lidská", kdežto potom je to opravdu už víc "zvířecí". Já jsem prostě jen myslela, že to lidské je vlastní většině, teď ale nevím, jestli to není vlastní jen menšině…ćili jestli žiju se sobcem nebo jestli je to normální…

 
22.04.2014 01:30 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Uf, já Tě zhruba chápu co myslíš, chceš a očekáváš.

Jenže vidím v tom jeden celkem podstatný … řekněme zádrhel. Aniž bych se do Tebe chtěla jakkoliv strefovat, tak prosím ber jen jako konstatování faktu. jsi zkrátka na první sexuální zkušenosti už celkem stará. Poněkud jiné je to u "náctileté" holky… je na tom stejně jako Ty, ale vzhledem k věku je ještě spousta času na objevování, zjišťování a zkrátka procházení si vším co objevování v sexu a intimnostech obecně přichází.

Na proti tomu Ty jsi na stejné startovací čáře, ale zároveń i dospělá žena která přeci jen má jiná očekávání a na to postupné oťukávání a zjišťování není zase tolik prostoru.

 

No a teď k tomu co je řekněme normální pro většinu. Pokud to chceš takhle brát, tak tenhle nebo podobný model, je vlastní zhruba tak víc než polovině mužů.

Jenže to, že to tak má většina přeci neznamená, že je vhodné se s tím smířit. Nehledě na fakt, že za tou většinou často vězí sami ženy prostě jen tím, že to tak nechají a nepřevezmou vlastní iniciativu.

 

K tomu rozkoukání se … je jisté, že "se" teprve objevuješ, ale jak už jsem psala v Tvém věku si prostě jen těžko můžeš dovolit očekávat, že partner bude čekat roky na to až Ty se rozkoukáš.

Jste spolu něco přes rok a upřímně už bys měla být rozkoukaná dostatečně.

 

Přesně chápu jak myslíš, že nechceš jet podle nějakého scénáře, aby sis musela o vše říkat. Ale není třeba vždy všechno říkat, činy jsou to důležité. Nehledě na to, že by takové milování mělo být aktem té chvíle, aktuálních pocitů, nikoliv předem připraveného scénáře.

Tím neříkám, že něco si dopředu připravit, jak a co je špatné. To určitě ne, ale když "dojde na věc", tak je spousta věcí stejně jinak, když se řídíš tím, co právě cítíš a chceš v té které chvíli.

 

Po pravdě na slovo předehra jsem silně alergická, protože ve mě evokuje přesně ten scénář. Ale ano, máš pravdu, že my ženy obvykle potřebujeme to správné naladění, ale i to je otázkou té které chvíle, někdy stačí "lusknutí" a báječná je rychlovka, jindy zase báječné mazlení atd.

Od toho jsi ženou, abys partnera usměrnila, navedla, povzbudila atd. na to co právě chceš Ty, ale na to si budeš muset prostě přijít sama.

 
22.04.2014 13:26 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

altaltMila Zuzko,

presto, ze nemas zadne sexualni zkusenosti, spravne tusis, ze tvuj partner je sobec.  Podle toho, co pises, jedna opravdu jenom pudove, proste kdy se  mu zachce, tak si uspokoji svoji potrebu. Pokud ho milujes a zalezi ti na nem, mela bys asi zvolit nejakou formu komunikace, aby byla spokojenost na obou stranach. Bud si s nim jenom promluv (ale to muzi nemaji radi), nebo zakup nejakou knizku, nebo ho naved sama. Tvemu partnerovi je treba vyjasnit, ze zena potrebuje k milovani predehru a ze neni jenom figurkou k uspokojeni. Muzi jsou ve vetsine pripadu  nastaveni tak, ze se snazi svoji partnerku uspokojit. Samotnym jim to dela radost, kdyz jejich partnerka je spokojena,
V pripade, ze na to tvuj partner nepristoupi, musis si rozmyslet sama, zda s nim chces za techto podminek stravit zbytek zivota, nebo zda si najdes nekoho jineho. Milovani je totiz prilis krasne na to, aby clovek zil bez neho. Preji ti hodne zdaru a hodne lasky

 
22.04.2014 15:44 Uživatel: Zuzka30
Věk:  30

Město:Praha

Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Děkuji Lištičko

 
22.04.2014 22:55 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Zuzanko, sex je mezi partnery velice citlive a zaroven velice dulezite tema. Kdyz nefunguje sex, nefunguje vztah. V nekterych situacich funguje, ale je to jenom otazka casu, jak dlouho. Pokud je jeden z partneru nespokojeny, drive nebo pozdeji si najde nekoho jineho.  Jestlize mate ve 30ti letech sex 2x za mesic, neni to normalni. Bohuzel jste asi natrefila na partnera, ktery sex moc nepotrebuje anebo je velice nezkuseny a sam nevi, jak se zenou zachazet.  Existuje spousta literatury, nebo i sexualnich poraden.
Ve vasem pripade bych se chopila iniciativy a zacala to resit.
Muzi maji naprosto jine citeni nez zeny. Vse vnimaji jinak. Proto je velice dulezita komunikace mezi obema partnery. Pokud budete chtit oba, jiste vztah zachranite. Jen se nesmite bat o svych pocitech mluvit. Rika se sice: mlceti zlato, ale v tomhle pripade je tomu prve naopak. Necekejte, jak se priste zachova, ale rikejte mu o svych touhach, pocitech a pranich. Vubec nevadi, ze iniciativu prevezmete vy. Priste ji mozna prevezme on.  

 
12.05.2014 07:32 Uživatel: Cinn
Věk:  25
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by se mnou nějaký muž zacházel tímto způsobem - a popravdě bych mu to ani nedovolila Protože když nemám náladu, je na něm, jestli dokáže způsobit, že ji budu mít - právě tím mazlením. A rozhodně muži, kteří se potřebují mazlit, existují, a není jich vůbec málo. Mé zkušenosti říkají (ale může to být tím, jaký typ mužů preferuji), že mužům dělá dobře, když se můžou své milované dívky dotýkat, mazlit se s ní, tulit ji k sobě, usínat s ní v náručí. Kec, že muži něžnosti nepotřebují, je hloupost - minimálně část z nich ano, a velmi. Dokonce řada mých přátel mezi muži oceňuje vzájemné drbání na zádech, vískání ve vlasech apod.  

Takže tak. Tvůj partner buď nepřišel na to, že mazlení je velmi příjemné, což by poskytovalo jistou šanci, že se to zlepší, nebo tuhle potřebu nemá - a to mně by nevyhovovalo do té míry, že bych s ním nemohla být.  

 
19.06.2014 08:09 Uživatel: Lynx
0-100
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Cinn: Musím potvrdit, patřím mezi ty mazlivé a tulivé

 
12.05.2014 07:38 Uživatel: Cinn
Věk:  25
Téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Text uživatele: 

Jo, a ještě - asi bych nemohla fungovat se sexem dvakrát do měsíce, to by mě šlehlo To také není obvyklé. Nebo alespoň ne po tak krátké době vztahu. Kdybyste spolu byli od 18, dalo by se to pochopit, ale ne po roce.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zvláštní sexuální chování partnera - rozumíte tomu proč to dělá?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 729x
Nevěra manželky jako koření 6 705x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 621x
Chci víc sexu než partner 5 663x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 986x
riziko 4 366x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 870x
Odmítá mě partnerka 16 728x
Asi těhotná v 15? 11 857x
Preejakulat na kondomu 2 726x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 4
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 16263
Počet odpovědí celkem: 173868
Počet registrovaných: 4897 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny