Téma: pronásledování bývalým partnerem, strach

26.11.2019 12:24
Uživatel: Helpppy
Věk:  27
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím, prosím o radu. Chodila jsem s klukem, po nějakém čase to přestalo fungovat, začal být chorobně žárlivý, bez dovolení mi vzal muj telefon a kouknul se tam, když mi přišla sms od kamarádky tak to bylo že hned se jedu kur… t, začal mi sprostě nadávat jako kur. o, pí… o, špíno, mrd… atdd,

Nejdříve jsem z toho byla vykulená a mrzelo mě to od něj, protže nebyl důvod aby mi takhle říkal, denně mi chodilo a chodí třeba 70 sms typu zavolej, dělej, to někde šukáš atd. , potom hned za 10 minut, zavolej, prosim, miluji tě, nechci o tebe přijít, když jsem nereagovala tak za chvíli zase děvko atd. Několikrát jsem mi napsala a zavolala at mě už nechá být že s takovým člověkěm nebudu, on mi začaal vyhrožovat že mi zavaří v práci, že mi udělá ze života peklo, že se mi bude mstít na rodině atd.

Blokla jsem si hovory a sms, opakovanně jsem řekla at mě nechá být, přijel za mnou klidně v 11 v noci a zacal bouchat do dveří at otevru že udělá scenu, řekla jsem mu at jde pryč, že s ním prostě být nechci.

V práci jsem měla noční a on tam přišel a začal ta, zvonit a bouchat na dveře, neotevřela jsem mu, řekla jsemže jestli neodejde, že zavolám ochranku, začal křičet at chcípnu a že  mi zavaří, že práci neseženu atd. Celou noc volal na služební telefon, který prostě musím vzít když zvoní i když jsem veděla že je to on,   hned jsem to také  típla.

Ráno když jsem šla z práce čekal u mého auta, začala jsem až hystericky křičet at mě nechá pokoji, jinak že pujdu na polici, až mi bylo zle jak jsem se rozčílila, on na mě začal křičet ty mrdko vyjebaná tak teď se těs ty svine, já už jsem to nevydržela a dala jsem mu asi dvě facky a i pěstí, řekla jsem mu taky pár sprostých slov, nevím kde se to ve mě vzalo, normálně se tak nechovám a ani nechci, ale asi už těch urážek bylo dost, Nechci mít ostudu v  práci a taky potřebuju na práci klid a ne abych celých 12 hodin jen zvedala telefon, Nevíte někdo jestli to jde zablokovat když je to pevná linka?

Prosím už jsem na dně, klepu se, začinám mít strach někam jít sama, bojím se o mámu, která se lečí s nervama, nechci ji přidělávat starosti a nechci aby nespala. Plno věci rodičé nevědí, nechci je zatěžovat, vím že kdybych řekla jen pulku, tata by ho,, zabil". Chci mít normální klidný život, prosím, nevíte jak postupovat, kam se obrátit? At už mi dákonečně pokoj. Děkuji za názory

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.11.2019 08:59 Uživatel: Ahjo
Věk:  35
Téma: pronásledování bývalým partnerem, strach
Text uživatele: 

Běž OKAMŽITĚ na policii, ale předtím udělej ještě jednu věc. Až ti bude volat, hovor si nahraj, případně se domluv s kolegy, aby byli u toho a dosvědčili ti to. Pak si vem na nejbližší služebnu Policie tyto nahrávky i všechny SMS a maily od toho psychopata. Nejlépe si vem s sebou rovnou nějakého svědka, i kdyby to měl být kamarád, kolega, sestřenice, budou to policajti brát víc vážně. Hlavně na toho znrda už NEREAGUJ, to je to, co on chce, abys jakkoli reagovala. Pokud bude policii tvrdit, že jsi ho napadla nebo mu nadávala, všechno popři a trvej na tom! Je to jeho slovo proti tvému. Když na policii nepůjdeš nebo to budeš odkládat, skončíš v blázinci!! To jediné by mu mohlo ukázat, že se ho nebojíš. Je to srab, kterej se jen bude pást na tvém strachu, dokud s tím ty sama nic neuděláš!!

 
27.11.2019 11:46 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: pronásledování bývalým partnerem, strach
Text uživatele: 

Ano, určitě jděte hned na policii, tento člověk není normální a může být až nebezpečný.

 
05.12.2019 00:18 Uživatel: PCO
Věk:  29
Téma: pronásledování bývalým partnerem, strach
Text uživatele: 

Přesně neser se snim a jdi na bengárnu popř. si pořid teleskoický paralyzér funguje suprově. Znám taky takovou osobu její bejvalej byl taky stalker a později se projevoval jako psychopat s maniodepresivními sklony, psal jí sms jak jí zabije, zmalátí a různý hnusný nadávky. Šla na PČR a je po problému.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: pronásledování bývalým partnerem, strach
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny