Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní

19.10.2017 14:43
Uživatel: stazka
Věk:  43
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den, muj 23 lety syn se poprve zamiloval a okostoval sex, si ho uplne omotala, je ji plne oddany, kvuli ni zacina delat dluhy, rada nakupuje, provokuje ho, ze v praci se ji libi zenaty chlap, vyhrozuje, ze ho opusti, kdyz ji neudela po vuli, muj syn hodne trpi a teď si ji chce ke vsemu vzit. v nasi rodine trpime maniodepresy, a mame par samovrahu, potrebuji poradit, jak tu divku nezabit a obracene, jak presvedcit syna, aby se ji vzdal, a neudelal hloupost. moc dekuji, zoufala matka

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2405x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: upirska snacha
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.10.2017 16:39 Uživatel: satam
Věk:  61

Město:U Německa

Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Nijak. Je dospělý, tak mu do toho s odpuštěním nekecejte. Pokud mu nebyla duševní nemoc diagnostikována, tak na to buď přijde sám, nebo bude o zkušenost bohatší.

 
19.10.2017 19:10 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Čím víc budete bránit vztahu a nehezky mluvit o jeho vyvolené, tím víc k ní přilne. Zkuste se do jeho volby nevměšovat. Sám by měl přijít na to, co je pro něj dobré a co ne.

Mimochodem, nesmíte se na mě zlobit, ale možná i ona přehodnotí svoji volbu, protože přivdat se do rodiny, kde kolují duševní nemoci a riskovat, že tohle zatížení může postihnout i její případné budoucí potomky, to taky není žádné terno.

 
20.10.2017 09:26 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Souhlasím s již zvěřejněnými názory. Mně samotné před lety rodiče vztah vymlouvali. Nutno dodat, měli svatou pravdu, a dnes (20.10.2017) hořce lituji 4 zabitých let, kdy jsem (částečně i natruc rodině) vztah udržovala.

Čím víc kritiky na hlavu partnera, tím větší snaha rodičům dokázat, že tak špatný není a že se budu scházet s kým chci já.

Pokud jsou spolu krátce, nic s tím neuděláte. Až pomine hormonální bouře (obzvlášť pokud jde o první vztah), bude syn trochu vnímavější a spíš bych se snažila mu nenápadně otevřít oči, aby si sám začal všímat věcí, které by mu v budoucím soužití mohly vadit.

   Určitě by stálo za to, ho upozornit na to, že dluhy se strašně snadno dělají, ale hodně obtížně se jich pak zbavuje. Zluste poukázat na to, že za přítelčiny lodičky a kabelky mohl jet na dovolenou/zaplatit nájem/koupit jídl na měsíc apod. Aby si uvědomil hodnotu peněz, pokud je sám ještě nevydělává.

  Když se to nepovede, nedá s nic dělat, a rozhodně se tím netrapte. Děda mi vždycky říká, že nám, vnoučatům, rád poradí a že si nebere osobně, když ho neposlechnme a uděláme si věci po svém - každý je jednou mladý a musí si natlouct čumák sám…

 
20.10.2017 16:23 Uživatel: Žera
Věk:  30
Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Bohužel jste ho při výchově nepřipravila na vše v dnešní společnosti… bohužel, když muž nepozná, že žena z něj jen tahá peníze… je to problém, protože za pár měsíců vám může nabrat půjček… bohužel a to vím ze své zkušenosti přes sex se zatemní muži vše… možná mě napadlo pokud by si peníze sám nevydělával a bylo to třeba z vašeho, přestat mu dávat peníze jen to nejnutnější prostě ho odstřihnout od velkých částek a věřte, že slečna by se mu převedla v pravých barvách, když by ji zatnul penězovod. to by se pak problém rychle vyřešil… opravdu nic lépe nefunguje.

 
21.10.2017 14:22 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Nestarajte sa im do vztahu, nechajte ich zit svoj zivot.  

Cudujem sa vasej potencialnej neveste, pokial sa im takto pletiete do vztahu a mate v rodine par samovrahov… na jej mieste by som radsej bocila od vasho syna. vsak druhu rodinu si mozme vybrat.

 
21.10.2017 14:23 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Text uživatele: 

Podle mě jediné, co můžete udělat je být někým, komu se může svěřit, aniž by poslouchal výčitky, nářky, kázání a byl vámi k něčemu donucován, tlačen, citově vydírán.

Jedině tak bude možná schopen se i zeptat na radu a případně ji poslechnout.

Pokud ho chcete ve 23 k něčemu nutit, pak jen chcete mrzačit jeho svobodnou vůli - a pak vliv takového dívky je jen důsledek toho, že jste svého syna naučila podrobovat se tomu, co po něm ženy, které miluje, požadují.

Snažte se tedy spíš v něm budovat sebevědomí a schopnost, aby ON SÁM uměl rozlišit dobré od zlého - přičemž to se většinou neobejde bez toho, že se člověk i spálí.

Dávejte mu najevo důvěru a podporu. Snažte se v něm podporovat muže a ne snažit aby co nejdéle zůstal dítětem.  Pokud se budete snažit určovat za něj, co je dobré a co ne a manipulovat ho, pak z něj uděláe jen někoho, kdo to dobré od zlého nikdy sám rozeznávat nebude a bude jen loutka v rukou žen.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak přesvědčit syna, aby se rozešel s přítelkyní
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny