Téma: Jsem pro ní jen kamarád nebo by z toho mohlo něco být.

17.06.2014 12:13
Uživatel: Dráček
Věk:  29
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím všechny přítomné, rád bych se podělil o svůj problém a popřípadě vyslechl nějakou radu.

 

Před rokem jsem chodil s dívkou, s kterou nám bylo moc fajn a vypadalo to, že by to mohla být ta pravá. Bavily jsem se, trávily spolu všechen volný čas, plánovaly společné aktivity a pak mi najednou řekla, že je konec, že mi nechce ublížit, ale že to pro mě bude lepší.

Hned na začátku vztahu se mi svěřila, že má docela složité vztahy v rodině a k tomu nějaké finanční problémy, ale všechno nějak zvládala a nikdy o pomoc nežádala. Mě to nevadilo a byl jsem toho názoru, že když se chce všechno se dá nějak řešit a když se dva mají rádi, todle není překážka. Byl jsem z toho špatný, ale postupem času jsem se z toho nějak dostal do normálního stavu, kdy jsem schopný normálně žít.

Uplynul nějaký čas, kdy jsem jí neviděl i když býváme ve stejné vesnici a bylo mi fajn. Asi před 3 týdny jsme se potkaly a i když jsem nevěděl, jak se pořádně zachovat, tak jsem jí pozdravil, zeptal se jak se má atd. Skončilo to procházkou a pěkným povídáním. A takto to pokračuje, chodíme na procházky a povídáme si.

Ona se mi svěřila, že měla úlet s nějakým mladým klukem, který ji urážel a měl jí jenom na sex a že ani vlastně pořádně nevěděla proč s ním je, že se jí ani pořádně nelíbil.

Ani já jsem nebyl svatý za tu dobu a pár nezavazných radostných vhilek jsem prožil taky.

Ale teď když jsem opět s ní každý den, zjišťuji, že mi na ní pořád zaleží a že jí mám pořád rád. Sice se vzájemně provokujeme, píšeme si, ale vzájemně se ujišťujeme, že jsem kamarádi. Já to zatím taky tak beru, že jsme dobří kamarádi, ale bojím se že čím víc s ní sem, tím hlubší moje city budou.

A tady je vlastně moje otázka na vás, myslíte, že by mě mohla mít taky ráda i když říka, že jsme jen kamarádi a že by z toho eventuálně mohlo být něco víc?

Nebo si nemám dělat iluze a radši společné chvíle s ní omezovat, abych se zbytečně nespálil?

Předem díky za jakoukoliv radu.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.06.2014 07:21 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jsem pro ní jen kamarád nebo by z toho mohlo něco být.
Text uživatele: 

Nedělala bych si iluze. Vzpomeň si, jak jsi dopadl … až potká někoho jiného, zas Ti řekne, že rozchod bude pro Tebe lepší?

 
18.06.2014 13:11 Uživatel: crince
Věk:  34
Téma: Jsem pro ní jen kamarád nebo by z toho mohlo něco být.
Text uživatele: 

Takto mi to připadá, že je ráda, že není sama a má "zatím" aspoň Tebe, ale ten "pravej" pro ni nejsi.   Promiň, ale určitě bych někomu, s kým bych chtěla v budoucnu být neříkala, že mě předchozí přítel měl jen na sex apod. To jsou ty nejlacinější kecy co znám….

 
17.07.2014 19:47 Uživatel: Dráček
Věk:  29
Téma: Jsem pro ní jen kamarád nebo by z toho mohlo něco být.
Text uživatele: 

Nedá mi to a musím se podělit o to, jak to dopadlo. Jak jste psaly, nedělal jsem si žádné iluze, ale užíval si společené chvíle se slečnou a nebyly to jen vycházky, ale i večeře, kino, společné nákupy a výlety a bylo to fajn, jen k sexu nedošlo, ale vypadalo to, že sme spolu šťastní. Takhle to bylo až do včera, kdy jsem se dohodly po práci na procházku. To co mi řekla na této procházce řekla mi ale vyrazilo dech a zkazilo iluze o ženském pokolení. Řekla mi, že den předtím po tom co jsme se vrátily z výletu, jí napsal na facebook nějaký mladík, jestli nechce dát sexík a že ona souhlasila a i když vůbec nevěděla o koho de se s ním vyspala. Zůstal jsem jako opařený a nezmohl se na slovo a jen sem mlčel. Po chvíli jsem se jen zmohl, jestli to myslí vážně a proč to udělala. Řekla, že ani neví, že se jí ten oný ani nelíbil, že jí ani nevoněl, ale stalo se. To už jsem pak nevydžel a natvrdo se zeptal a co teda zamýšlela se mnou. Tak prý v životě nepotkala tak sympatického, krásného, hodného chlapa a že náš vztah je něco více a že v takovém vztahu spolu spát nemůžeme. A že to má tak, že prostě radši bude spát s chlapama co jsou takový jak onen zmíněný, ale se mnou ne. Špatný sen jsem si říkal, no sen to nebyl a nevím jestli jsem se zachoval dobře, ale beze slova jsem se obrátil a odešel. Dnes ráno mi ještě psala, že potřebuje s nečím pomoci a i když jsem slušný člověk a vulgarity nepoužívam, tak jsem jí řekl ať ti pomůže ten co tě šuká děvko odporná. Takže takhle to dopadlo a mám docela strach, že mě to poznamenalo tak, že už v životě nedokážu žádné ženě uvěřit.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem pro ní jen kamarád nebo by z toho mohlo něco být.
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny