Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?

04.08.2019 13:52
Uživatel: tanejmenovana13
Věk:  18
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Dobrý den, potřebovala bych vaši radu. Už něco přes rok se scházím s jedním klukem. poznamenám, že se známe přes Tinder (seznamka). Psal mi už dříve někdy v listopadu 2017 ale nereagovala jsem, protože jsem měla známost. Zkusil napsat ještě poté v březnu 2018 a já mu odepsala, protože mz mojí známosti se vyklubal pěkně kvítko. Začli jsme si vyměňovat zprávy na Tinderu. Po chvíli jsme si začali psát na soc. sítí a začalo se to velice dobře vyvíjet. Jeho zprávy byly velice příjemné a hezké. Zdál se být jako velice hodný a milý muž a já si říkala, že by už snad někdo normální s kým bych mohla mít vztah? Psal mi, že hledá holku se ktou by mohl trávit čas, jen s ní, že neche nikoho na jednu noc atd.   
Plánovali jsme naše setkání o prázdnicnách, kdy jsme měli oba čas a volno ale dlouho to trvalo, jelikož jsem byla skoro pořád na brigádě. Naskytla se možnost jet na festival v jeho okolí, tak sem neváhala a jela tam s kamarádem, s tím že tam spolu sejdeme. Odpoledne jsme se spolu teda sešli a bylo to hrozně hezké, vzal mě na jedno místo, kde teče řeka a je krásné molo. Seděli jsme na molu a povídal si. Přišlo mi to jako věčost, že se známe.   No a pak mě poíbil a mnou  projela eletřina, jak krásné to bylo. Tohle sem nikdy necítila ani u svého bývalého přítele, když mě poprvé políbil. Poté sem se vrátila zpět na festival a on jel domů. Stále po tom jsme si psali a já byla pořád vysmátá jako sluníčko a Štasntnějsí den ode dne.  
Nakonec jsme se domluvili, že přijede ke mně a přespí u mě. Přijel a byl velice galantní. Já uvařila večeři, koukali na film a pak šli i k nám do bazénu. Poté jsme šli ke mně do pokoje a že půjdeme spát. Sazřejmě co se nestalo. Následující den odjel a dal políbení na rozloučenou. Naše psaní začalo upadat ale já se bohužel zamilovala. Poté si mě zablokoval, protože moje kamarádka mu psala docela hnusné zprávy aniž bych já o tom věděla. Byla sem z toho hrozně špatná a zlomená ale nevzdávala sem se a doufala. V září se ozval. Jestli sse nemůžeme sejít.   Scházeli jsem se, tak jednou dvakrát do měsíce, prostě jak nám to vycházelo. Jenže mi došlo až pozdě, že je to za účelem sexu. On mě změil, naprosto. Díky němu jsem jiná osoba až bych řekla, že trochu zlá, slýchám to od okolí i kamarádek ale nepříjde mi, že bych byla nějak zlá, jen prostě jiná. Pokaždě když přijel sem byla šťastná.  
Po delší době, co sem ho začínala poznávat více sem se dozvídala takových až mě zaskaovaly. Např. že spal s 50 slečnami, že se jednou vyspal s prostitutkou nebo že mě na vánoční svátky, kdy sem byla u něj začal škrtit a fackovat. Tenkrát jsem se z toho nemohla hrozně dlouho vzpamatovat a aasi si řeknete, proč s ním ztrácím čas. Kvůli němu jsem si sehnala lístek na jeho maturitní ples, abych ho viděla v jeho velký večer. Nakonec sem nešla šla na ples naši školy. Na jeho plese by se buď sralo to, že 1) by si mě  nevšímal, 2) by tam byl s nějakou jinou slečnou a mě by to položilo nebo 3) by si mě všiml i když to je velice nepravděpodobné.   Těch ran z jeho strany bylo nespočet ale stejně ho mám ráda a  jsem do něj znovu zamilovná. Nikdy mi třeba nepopřál k narozeninám, svátku, Vánocům, Novému roku, já bohužel ano. Až teprve před týdnem mi popřál poprvé k svátku, což mě hodně udivilo, že si na něco takového vzpomněl. Nedávno jsem také poznala jeho nejlpšího kamaráda a on naopak mou nejlepší kamarádku a já byla štatstná, že k němu mám opět o trochu blíže. Jeho kamarád je nesmírně fajn a vtipný. Když se mě ptal, kdy sem měla narozeniny, protože jsme na toto téma narazili, ihned mi popřál a on tam jen stál opřený o auto a koukal, mezi tím co já čekala, že mi taky třeba popřeje. Celou dobu vím, že mě má jen jen na sex ale podvědomě si to nechci přiznat. Měla sem hodně nabídek na rande a měla 2x možnost mít normalního kluka, važně jsme si rozumněli ale já stále myslela jen na toho jednoho, nedokázala sem s někým jiným něco mít, protože sem měla výčitky vůči němu.  
Kamarádka mě vytáhla jednou na party a já trocu v opilosti jsem se líbala s jedním klukem a udělal mi cucáky na krku a po dekoltu, ale nespai jsme spolu. Když jsme se viděli a on si toho všiml, že mám všude cucáky začal vyšilovat a žárlit ale příšerně. Takou scénu sem od něj nečekala, protože přeci je spolu nechodíme a nemáme žádné závazky mezi sebou, jen sex i když bych já ten vztah s ním chtěla.  
Už  to chci ukončit ale nevím jak. Nabízel mi, že tento víkend má volno a můžeme být z něj s tím, že bych u něj přespala.
Tak sem s tím počítala a byla připravená, že už to ukončím. Chtěl sem u něj spát, protože mi nestačí oprvadu hodina to ho vidět, chtěla sem si to naposledy s ním užít a mít ho celý veřer jen pro sebe i když byc věděla, že je to naposledy. Jenže to zrušil. Teď, když jsem pevně rozhodnutá, že to skončím  s ním a on o tom neví, mám pocit jakoby něco tušil, protože to vždy zruší. Pořád doufám, že když to s ním ukončím a on dostane pocit, že mě ztratil, tak si uvědomí, že by ten vztah se mnou zkusil. Vždycky mi tvrdí, že sem na něj jako jediná hoka hodna, že ostatní holky takhle na něj hodné nebyly. O ten vztah s ním stojm a chtěla bych s ním být ale nechci s ním už být jen za účelem sexu, hrozně mě to ničí. A bojím se, že ho ztratím už napořád, když mu to řeknu.

Co si o tom myslíte?  


Předem děkuji za odpověd.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.08.2019 16:25 Uživatel: sibyla
Věk:  53
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Radím pryč od něj a zapracovat na svém sebevědomí.

- on tě jen využívá

- ponižuje tě

- ubližuje ti

 

zamysli se - chceš vztah, kde budeš využívána, ponižována a necháš si ubližovat? Nejspíš ne. Ale pokud tohle ve vztahu dovolíš, protějšek si tě nebude vážit a hlavně si nebudeš vážit ty sama sebe (a to je ten největší problém)

Abys našla zdravý vztah, tak si musíš vážit sama sebe a nedovolit, aby se na tebe nelapil člověk, který ti bude trvale ubližovat. V zamilovanosti máš být šťastná a ne se trápit, že protějšek udělá to či ono, nedodrží slib. Jsi ještě hodně mladá, času hledat pravého máš dost.  

 
04.08.2019 22:01 Uživatel: tanejmenovana13
Věk:  18
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Tady je taky prolém, že  malička jsem vyrůstala mezi dospělími, tak nemám kamarády v mém věku. Takže i když mi je 18, tak mentálně jsem tak na 22. Prvního přítele sem měla v 15 a jemu bylo 23. Holky v mém věku měly kluky, kterým bylo tak v jeijch věku a koukaly na nás velice divně, že je mezi námi takový rozdíl. Ony řešily, proč nedostaly na Vánoce nový Iphone nebo jakou kosmetiku si mají koupit. Styděly se a  nejapně smály mluvit např. o menstruaci, která je naprosto normální a takové to nakrucování před klukama, prostě takové ty typické puberťačky. Taky proto se se mnou nebavily, protože jsem byla jiná a zvyklá na jiné chování a ne na tohle pubertální chování.
Vydržel nám vztah  11 měsíců a skvěle jsme si rozuměli. Jenže jsme pak oba zjistili po rozchodu, že nám to více vyhovuje, když jsme jen jako kamarádi. Problém byl, že já do něj zamilovaná nebyla a proto tak nějak náš vztah skončil. Ale vycházíme spolu dodnes, za což sem ráda.  

 
04.08.2019 22:05 Uživatel: tanejmenovana13
Věk:  18
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Teď to v tomhle případě asi nevypadá, že jsem mentálně na 22, protože se cítím jako bláznivá pubertální holka, protože sem se zamilovala, poprvé v životě a očividně do špatné  osoby.
On je první kluk do kterého sem se zamilovala a proto asi ho nejde jen tak opustit. Vím, že mi udělal plno hnusných věcí, které se vážně nedělají ale pak si vzpomenu na ty hezké chvilky s ním a všechny zlé vzpomínky jsou pryč.   
 

 
05.08.2019 11:01 Uživatel: sibyla
Věk:  53
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

postupem času by těch hnusných chvilek přibývalo. Ale asi jsi typ, který se rád duševně týrá (tím pádem tě týrá i partner - proto sis takového podvědomě vybrala)

 

Ale zbytečně ti radit, ty chceš slyšet, že se do tebe zamiluje a bude to fajn   (nebude)

 
04.08.2019 18:51 Uživatel: Petrolina
Věk:  30
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Poradím ti jednoduše - pokud jak píšeš tě fackoval a škrtil, blázníš? Ten chlapec není normální. Ty se s ním po tom vídáš, já bych se dost bála. Já měla přítele, který mě mlátil  a věř, že tak jak ho popisuješ, není to nic dobrýho. Zkus na něj zapomenout.  

 
04.08.2019 22:18 Uživatel: tanejmenovana13
Věk:  18
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

U něj celé bylo taky špatně, že tohle viděl od svého otce, jak se choval k jeho mamice a taky to, že je jedináček. Manželství jeho otce s jeho maminkou není až tak docela idylické. Otec už nekolik let nepracoval a má nějakou firmu, kde se neperou úplně čisté peníze. Nechci to házet na jeho výchovu to chování ale, co si z hodin psychologie pamatuji, tak to tak v 90% je, že kluci odkoukávají chování od otce. Vím, že maminka se ho snažila vychovat nejlíp jen jak mohla ale ruka otce by však silnější.
Dvakrát už se naše cesty rozdělily ale vždycky se vrátil. Když se mi na něj podařilo zapomenout a začínala být šťastnější , tak se z čista jasna objevil a celý můj život zase úplně rozházel.

 
05.08.2019 11:04 Uživatel: sibyla
Věk:  53
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

maminka ho hlavně rozmazlila, ale to, že se tak chová je hlavně jeho vina. Nikdo nemusí napodobovat své rodiče v tom špatném.

prostě si řekni: OK, je to vadný kus, takhle žít nechci.  

 
04.08.2019 18:56 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Nebud ta hodna holka, co si necha vsechno libit. Moc bych za to nedala, ze on ma znamosti vic a vyuziva vas tak, jak se mu to hodi. a vy s nim tuhle hru hrajete. Vis, jak se prenaseji pohlavni nemoci? Mohla bys taky dopadnout dost spatne. Kluk muze byt hezky a atraktivni, ale je to hajzlik.
A ty se nad sebou taky zamysli. Nechas si udelat cucfleky a pak se divis, ze on je nepricetny!! V tomhle pripade se mu vubec nedivim.
Ukaz vic sebevedomi a nech kluky, at dobyvaji oni tebe a ne naopak!

 
04.08.2019 22:40 Uživatel: tanejmenovana13
Věk:  18
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Myslím si, že jich má víc ale nechci si to připustit.
Ano, připouštím a vím, že ty cucáky byly oprvadu hloupost ale byla sem v podnapilém stavu a vím, že alkohol neomlouvá. Ale na druhou stranu on neměl absolutní právo udělat takovou žárlivou scénu, kdy mě šlehl páskem přes zadek se slovy "Za tohle musel přijít trest", v té chvíli sem vůbec nechápala, proč si mě takhle přivlastňuje a řeší to. Když po mě chtěl, abych mu řekla, kdo mi to udělal, tak sem nemohla. Věděla sem, že by toho kluka přizabil. Trest za to že sem ty cucáky měla. když tedy očvidně  žádný vztah a závazky mezi sebou nemáme. Neřeknu kdybych s ním byla ve vztahu, tak má naposté právo ale takhle ne.  

Chci to s ním vážne skončit ale nedokážu mu to napsat, protože jeho reakce by byla nijaká nebo by napsal zprávu typu "Hmm, tak čau no" a o to já nestojím. Rodiče mě vždy vedli k tomu, když je nějaký problém nebo něco končí je správné to tomu člověku říct  do očí.   Podle jeho reakce se pak dá poznat jestli to s ním něco udělalo nebo ne. A je to těžké, když to takhke oddaluje, ničí mě to ještě víc.

Po dvou lech hodin psychologie sem ho dokázala alespoň trochu usměrnit a změnit jeho chování. Možná i to je ten důvod, proč ho nechci opustit. Důvod, že sem ho dokázala alespoň malinko změnit, je takový malý úspěch, ale asi však bezvýznamný.  

 
05.08.2019 11:34 Uživatel: sibyla
Věk:  53
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Řeknu ti to jinak - ty sis je nechala podvědomě udělat schválně, abys vyprovokovala žárlivou reakci a tím se tak trochu utvrdila, že mu na tobě záleží.  

On se akorát tak utvrdil v tom, že jsi podle něho štětka a nebude si tě vážit už vůbec. Při každé párty, kde on nebude, si bude představovat, jak se tam líbáš a nejspíš děláš i něco jiného. Kdybys ho milovala, jak tady tvrdíš, tak tě jiní klucí přestanou zajímat.  

 

Normální holka, kdyby měla cucáky od někoho jiného, tak se vymluví na nemocnou tetičku a na schůzku se svým klukem nejde. ´Počká, až zmizí.

 
05.08.2019 10:48 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

A co ti pomuze, ze ho zmenis, kdyz on te ma jenom na sex? !
Tenhle kluk s tebou vztah nechce, chce te jenom vlastnit a manipulovat s tebou.
Je to pro tebe dost nebezpecna hra. O to nebezpecnejsi, kdyz jsi schopna se do nej tak bezhlave zamilovat!
Ty studujes psychologii?

 
08.08.2019 18:15 Uživatel: sgtmoran
Věk:  31

Město:new york

1565283422_70538-0ce4c4cec55d359ae0026172a7e6d306.jpg
0-100
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Opakované vložení nevyžádané reklamy do webu. Uživatel/ka byl/a zablokován/a.

 
12.08.2019 15:23 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Z Tvojí předchozí známosti se vyklubalo pěkné kvítko, a teď to není o nic lepší, ba naopak.

Chtěla jsi rady, dostala jsi je, ale snažíš se je vymlouvat a vše omlouvat.

Chceš to s ním skončit, ale vzápětí dodáváš, že se bojíš, že ho ztratíš, když mu oznámíš konec, čili si protiřečíš.

Není mi jasné, proč ve svém věku nechceš či nestojíš o vztah bez násilí, o vztah, ve kterém je i úcta atd.  

 
12.08.2019 16:27 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Text uživatele: 

Holka, mentálně působíš na 15.

Což bych ti asi nepředhazovala, kdybys svůj mentální věk sama tak neřešila - což samo o sobě je taky docela dětinské.

Ale to je vedlejší.

Podle mě tvůj problém je, že si dost nevážíš sebe sama - což s mentálním věkem nesouvisí - sebedůvěru a sebevědomí řeší lidi od dětství do stáří.

Kdyby sis dost věřila, nepřipouštěla bys situace, ve kterých jsi vlastně využívána. A nebála by ses říct "ne", protože bys věřila, že to, co pro tebe má opravdu cenu, neztratíš - a to, co odmítnutím ztratíš, není pro tebe dost dobré.

 

Ty sama si podvědomě nepřijdeš dost dobrá na to, abys sis dovolila mít nějakou hrdost.

 

Otázka je, proč ti dostatečná hrdost schází, většinou za to může výchova. Což zní jako klišé, ale bohužel je to tak.

Dospělý člověk pak s tím už musí nějak pracně válčit, pro začátek je potřeba si to uvědomit a chtít to změnit.

Tzn. chtít změnit sebe, ne ty druhé.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Holka jen na sex nebo možná i něco víc?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1358x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2879x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2688x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1776x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1525x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1714x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1770x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2098x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1791x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 3971x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny