Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád

25.11.2012 23:29
Uživatel: káj11
Věk:  16
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Jsem už asi rok zamilovaná do kamaráda. Ze začátku se mi jen líbil, moc jsme se ještě neznali, ale mám takový pocit, že čím víc se známe, tím ho mám raději. Moc se v něm však nevyznám.

Začal se o mě zajímat on, díky němu jsme se seznámili a také navázali tak dobrý vztah. Je tu ale háček. I když se ke mně někdy chová moc pěkně a častokrát si myslím, že by chtěl něco víc než jen kamarádství, tak vždycky přijde na to, že z jeho chování poznám, že mě má opravdu jenom za kamarádku.

Nejhorší je, že je to ten typ kluka, který má takovýchhle kamarádek spoustu a říkám si, že se takhle hezky nechová asi jenom ke mě. Co mám  udělat, když k němu cítím něco víc, než jen to kamarádství?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2931x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovaná do kamaráda
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.11.2012 10:48 Uživatel: Julie
Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Text uživatele: 

  Někdy se to tak stane, ale pokud nemá zájem  druhá strana, nezmůžeš nic. Jestli jsi odvážná a uneseš odmítnutí, můžeš se zeptat přímo jeho. Ale já bych  do toho nešla.... testosteron a první housle nechám s radostí mužům, ať se snaží, páč jim hrozí zakrnění a evoluce..... excited

 
26.11.2012 13:05 Uživatel: Aaa
Věk:  26
Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Text uživatele: 

Ahoj. Tak tohle resi asi kazda holka ve tvem veku, ale nemysli si, ze to kluci neresi.

Tezko rict, kdyz neznam ani tebe ani jeho, zda je v tom opravdu neco vic a nema odvahu ti to rict, ze se boji odmitnuti a nebo je opravdu jen kamarad. Nejlepsi to mas zhodnotit, jestli je opravdu tak dobry kamarad, ze onej nechces prijit, tak se zacni divat po nekom jinem, abys prisla na jine myslenky a s tim se i dale bav jako s kamaradem. Krome toho, kdyz te uvidi s nekym jinym.. ono to u chlapu dela divyhappy

Ale pokud kdyz si s nim, tak se jen trapis a premyslis otom, ze bys chtela neco vic, tak se ho asi rovnou zeptej a pokud te odmitne, tak se s nim na nejakou dobu prestan stykat. Pokud se v tom placas uz rok, tak je treba s tim neco rozhodne udelat.

 
26.11.2012 21:13 Uživatel: Patrik284
Věk:  17
Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Text uživatele: 

Ahoj, Jak už od jména poznáš, jsem kluk.. Chodím se pro rady i pro sdělení svých problému atd. U tohoto problému jsem se pozastavil. V čem máš vlastně takový problém? My kluci nejsme takoví hajzli na to, abychom holky hned poslali do.... Pokud tedy nenarazíš na opravdového vola. Já osobně, když za mnou příjde nějáka holka, jeslti bych s ní.... atd.. Tak když nemám zájem, tak jí to prostě nesdelním - S tebou nikdy, ale prostě pěkně si s ní o tom nějak popovídám, ale nedám jí to přímo najevo, aby z toho nebyla špatná, a potom Jí to nějak asi docvakne. Je mi jasné, že je z toho smutná, ale né tak, jakobych to řekl stylem - fuj s tebou ne happy To asi chápeš.. Hlavně se vyvaruj tomu, napsat mu to přes fb či sms, protože v dnešní době, je to čím - dál více častější a není to dobře. Asi jak podle koho, ale já takové věci ignoruju. Příjde mi trapné sdělovat city přes internet.. pokud není člověk srab, je lepší to říct do očí, a druhá osoba pozná, že to myslíš vážně.. Napsat miluju tě je tady snadné.. Ale říct to do očí - To musíš opravdu milovat.. Snad to z mého popisku nějak pochopíš.. A Nemáš se čeho bát.. Být tebou to zkusím, ať víš, na čem jsi.. happy Ať se Zadaří.. happy

 
27.11.2012 20:53 Uživatel: lentilka
Věk:  30
Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Text uživatele: 

Ahoj, já bych to asi neříkala přímo, ale zkusila nahodit nějaký háček, jestli se rybička chytí... Zkusit sem tam nějakou dvojsmyslnou poznámku,  pohled z očí do očí... a uvidíš, jak bude reagovat..

Každopádně, moc se mi líbí příspěvek Patrika.. happy bod pro muže happy happy happy 

 
10.10.2014 12:12 Uživatel: Pštrosice
Věk:  14
Téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Text uživatele: 

Ahoj v nedávné době jsem řešila něco podobného : -)  

Běž s ním ven a oznam mu, že s ním potřebuješ probrat něco důležitého. Pak mu prostě řekni jak to s tebouje. Né abys na něj vybalila, že ho miluješ a chceš s ním zůstat na věky, ale řekni mu, že kněmu cítíš něco víc než jen přátelství a zeptej se ho co on cítí k tobě. Pokud by ti řekl, že tě má rád, ale vztah nechce… respektuj to a nešťourej se v tom. Věř mi neni to moc dobrý (vlastní zkušenost). Uvidíš, že se ti pak hodně uleví : -)  

Omlouvám se za překlepi a popřípadě gramatické chyby. Měj se hezky a hodně štěstí

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem zamilovaná - on se chová jen jako kamarád
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1920x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1893x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1118x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 878x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1092x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1098x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1275x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1096x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1580x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 2383x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny