Téma: Jsem zamilovaný, ona mě má ráda ale nemiluje mě

30.11.2013 19:34
Uživatel: mehhy
Věk:  17
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den,

je mi 17 let a vůbec nevím jak bych měl začít. Na začátku letních prázdnin 2013 jsem se na sociální síti Facebook seznámil s jednou slečnou (kamarádkou od bratrance) psali jsme si, a bylo to super přišli jsme na to že máme strašně hodně společného, a jsme docela stejní, stejné problémy v dětství atd.

Jak šel čas asi po měsíci neustalého kontaktu pomocí internetu den co den jsme si psali, jsme vyrazili ven, pár krát jsme byli venku a po pár vencích jsme se do sebe "zbláznili" a začli spolu chodit zapoměl jsem dodat že jí je také 17.

Asi měsíc bylo všechno tak samo jako to bylo i předtím než jsme spolu začli chodit všechno klapalo a bylo to super, jenže asi měsíc na to začala čím dál tím častěji dostávat deprese a skoro každý den byla bez nálady, mluvila se mnou jako s debilem s prominutím chovala se ke mě hnusně (byl jsem kluk který odmítal hodně holek se mi líbilo, choval jsem se k nim povýšeně a arogantně, dá se říct že jsem byl ten "bad boy"). Takhle to šlo asi měsíc až do teď. Teď (prosinec 2013) jsme spolu asi 3 a půl měsíce.

Přecházím ty její "nálady" ovšem když jsme spolu je to všechno super, chová se tak jak se ke mě chovat má, jde vidět že je šťastná, ale jakmile dojde na kontakt pomocí internetu / mobilu zase je bez nálady (má hodně problému doma). Když sem se jí zeptal co se to s ní děje řekla mi že první měsíc - dva nechtěla abych doopravdu viděl jaká je proto ke mě byla taková jaká ke mě byla (milá) potom jak zjistila že "už mě má" začalo se její chování rapidně měnit jak už jsem napsal.

Teď to kvůli čemu tohle všechno píšu po těch asi 3 měsících jsem zjistil že jsem do ní zamilován a to dost, tak jsem jí to řekl ničeho jsem se nebal a ona mi na to odpověděla že mě má strašně moc ráda až to není možný ale víc ne.  

Nevím v čem je problém nebo co dělám špatně ale vztah bez takové té "zamilovanosti" po 3 a půl měsíce? Nevím co mám vůbec dělat, protože mi říká že mě nemiluje ale na druhou stranu kvůli toho má záchvaty breku když o tom mluvíme, říká mi že si to beze mě neumí představit, že beze mě nemůže být, a že ví že takového kluka už nikdy nepotká. Prý chce abych věděl že pro ní budu vždy ten nejlepší kluk, ale přitom když se jí zeptám mi řekne že mě nemiluje, takže jsem z toho všeho strašně zmatený, a nevím jestli odejít nebo zůstat a čekat že se něco změní, nebo jestli má v hlavě pomateno nebo vlastně prostě vůbec nevím CO. byl bych rád za každý ohlas a nápad.

Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2103x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem zamilovaný, ale ona ne
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.12.2013 19:37 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jsem zamilovaný, ona mě má ráda ale nemiluje mě
Text uživatele: 

Já se v tom Tvém psaní trochu ztrácím. Nejdřív píšeš, že po nějaké době: " začala

 čím dál tím častěji dostávat deprese a skoro každý den byla bez nálady, mluvila se mnou jako s debilem s prominutím chovala se ke mě hnusně "

Pak píšeš, že: "když jsme spolu je to všechno super, chová se tak jak se ke mě chovat má, jde vidět že je šťastná…",  jen ta komunikace přes internet probíhá z její strany bez nálady…Pak zase, že Tě má ráda až to není možný, ale nemiluje Tě…?

Každopádně by mi asi vadilo, že první měsíc - dva nechtěla, aby jsi doopravdy viděl, jaká je…


 
02.12.2013 16:48 Uživatel: Alenka
Téma: Jsem zamilovaný, ona mě má ráda ale nemiluje mě
Text uživatele: 

Nejlíp uděláš když si s ní sedneš a promluvíš o všem co tě trápí, aby ti odpověděla na otázky a ty věděl na čem jsi aby si se mohl podle toho rozhodnout jestli s ní být či ne.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem zamilovaný, ona mě má ráda ale nemiluje mě
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1875x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny