Téma: Morální problém - zamilovanost do partnera jedné ze svých skvělých kamarádek

08.01.2014 23:54
Uživatel: Anetka
Věk:  36
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj, mám problém. Jsem šťastně vdaná, mám 2 malé deti - pravdou je , že v poslední době právě kvůli těm dětem a hodně starostem mi to doma střídavě klape a střídavě ne, ale asi tak jako u všech dlouhodobě zadaných - s manželem se známe přes 15 let. Snažím se ctít morální hodnoty, manželovi jsem kromě pár flirtů nebyla nikdy nevěrná, v sexu jsem s ním nadmíru spokojená, ale někdy mám pocit, že hlavně cca před rokem, že mě to sexování při těch dětech nejak nebaví. Asi před čtvrt rokem se to změnilo, četla jsem jednu knihu plnou erotických představ a pic začlo to zase fungovat, ale ne úplně idilicky. Navíc mě manžel někdy neskonale peskuje a má vcelku problém, říkat všechna ta milá pozorná a něžná slůvka, co říkával dřív - ale to je prý pochopitelné po tolika letech. Přistěhovali jsme se do malého města, kde jsem se pomalu ale jistě skamarádila s partou výborných holek, máme společné koníčky a taky postupně jsem se seznámila s jejich partnery a ejhle vyvinul se nenápadný vztah mezi mnou a manželem jedné z mých moc skvělých přítelkyň, zatím ještě k ničemu nedošlo, jenom si píšem, ale  vím, že to takhle nemůže zůstat. Mám s tím totální morální problém, chtěla bych zkusit jaké je to někde jinde, ale zrovna za takovouhle cenu? Jenže je to silnější než já, čím víc vím, že je to všechno špatné, tím víc jsem v tom až po uši - mám ale pocit, že jsou to především moje splašené představy, které se nicméně manželi mé přítelkyně velice líbí. Co s tím?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.01.2014 09:21 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Morální problém - zamilovanost do partnera jedné ze svých skvělých kamarádek
Text uživatele: 

Co s tím? Sama víš, že je to špatně. Fantazie v sexu je fajn, ale záleží na tom, s kým ji uplatníš - zda-li s manželem či s milencem. Problémy a starosti jsou od toho, aby se řešily, pokud manžela opravdu miluješ, budeš je řešit s ním. stejně tak pokud manžela opravdu miluješ, budeš fantazii v sexu využívat s ním. Možností jak zpestřit Váš vztah a sex je spoustu, to že se s manželem znáte přes 15 let tomu není překážkou, stačí jen chtít. Pak budeš vědět, že jsi pro Vaše manželství udělala vše a budeš si moci říci, že Tvé manželství je šťastné. Takže rozhodnutí je stejně jenom na Tobě. Buď tu "stavbu" = Vaše manželství pomůžeš opravit či zrekonstruovat nebo jí pomůžeš zbořit. Akorát že pak toho zboříš víc, i stavbu jedné z Tvých skvělých přítelkyň, partu výborných holek…Přestěhovali jste se do malého města, Ty musíš vědět, jestli Ti to pokušení stojí za to všechno zničit.

 
09.01.2014 14:49 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Morální problém - zamilovanost do partnera jedné ze svých skvělých kamarádek
Text uživatele: 

Zkuste si s manželem promluvit, co Vás trápí, co Vám chybí atd, ale rozhodně si nic nezačínejte s manželem kamarádky, tím si rozhodně nepomůžete, spíš naopak, všem ublížíte, byla by to pro kamrádku, jak píšete skvělou, pěkná rána do zad, nevím, jestli Vám za to stojí přijít o ni.

 
09.01.2014 16:55 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Morální problém - zamilovanost do partnera jedné ze svých skvělých kamarádek
Text uživatele: 

Spousta zen  ma eroticke sny. Je to normalni jak u zen, tak u muzu. Sex je nejsilnejsi pud. Clovek se lisi od zvirete prave tim, ze ho dokaze ovladat svym rozumem.

Ve tve situaci bych si predstavila tu nejhorsi eventualitu: na neveru se prijde, ztratis manzela, kamaradku, ublizis jak svym, tak jejim detem a jeste se ti muze stat, ze se budes muset z mestecka odstehovat. Fakt ti to stoji zato??
Klidne si sni dal, ale zustan pri tom na zemi!!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Morální problém - zamilovanost do partnera jedné ze svých skvělých kamarádek
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny