Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?

10.03.2018 10:09
Uživatel: poky
Věk:  25
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Určitě mi dáte za pravdu, že by měl kluk o holku bojovat. Vím to, ale neumím to. Jednu holku jsem dokonce nechal, protože se mi odevzdala strašně snadně, chybělo mi takové to jiskření a namlouvání.
Teď jsem potkal holku, se ktrou si rozumím a líbí se mi. Jenže se známe přes kamarádky a nikdy jsme spolu nikde sami nebyli. Na jdné party jsme si spolu povídali skoro celý večer, pak jsem jí jednou doprovodil domů ze školy a teď jsme byli na plese. Už na té party došlo všem okolo, o co se snažím. Dokonce mi poradili ať nespěchám, že měla teď složité obodbí. Bez přítele je 03/2017-03/2018, ale ucházel se o ní jeden kluk, který na ni dost tlačil a ona pak nechěla ani chodit ven aby se s ním nepotkala (dost jí psychicky ublížil). Řekla mu, že stále miluje svého bývalého…
Právě na plese jsem doufal alespoň v malý krok dopředu. Dost jsem s ní byl a tancoval, ale nechal jsem ji prostor i pro její kamarády. Bohužel moje představa, že se na konci plesu s ní rozloučím alepoň pusou se zvrhla. Poděkoval jsem ji za hezký večer a za tance a ona mi pak mi řekla, že doufá, že si od to ho nic neslibuji a já blbec jí řekl, že jsem v pohodě. Ale asi chápete, že jsem si od toho sliboval víc, jen mě to vyvedlo z míry.  
Otázkou je, zda ji to mám říct, nebo se s ní a jejímy kamarády dál vídat a trávit čas a doufat že změní názor. Jen se bojím, že přijde někdo průbojnejší a zvládne to co já nezvládl.  
Jediné co nechci jí svým přílišným zájmem ublížit jako ten přede mnou. Zatím ubližuji jen sobě, tím jak přemýšlím co jsem udělal špatně.  
Za jedno rande jen s ní, bez kamarádů okolo bych dal cokoli. Když jsem jí to navrhl, ihned odpověděla, že se můžeme někdy domluvit i s ostatními a někam zajít. Přemýšlím zda nepoprosit o pomoc její kamarádky, třeba aby ji někam vytáhli.  
Za vaše rady budu rád, ale hlavně jsem se potřeboval svěřit, aby se mi trochu ulevilo po zkaženém plese.
Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2228x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chci o ni bojovat, ale kde je hranice?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.03.2018 10:38 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Text uživatele: 

Ahoj, já ti to napíšu mýma ženskýma očima alt

 

Když z mé strany nepřeskočí jiskra, tak chlap může bojovat jak chce, nedostane mě, i kdyby se postavil na hlavu. Je to záležitost, kterou nemůžeš nějak ovlivnit a není to v tvých silách.  

 

U někoho může nejprve pomoct i to kamarádění, stává se, že se někdo do někoho zamiluje časem, ale ona asi nechce, aby vás dva někdo spolu viděl a to hlavně proto, aby si její  bývalý myslel, že je stále volná. Kdybyste spolu někde šli, tak by se to její bývalý dozvěděl a to ona nechce. Když půjdete pohromadě někde jako parta, i ostatními, tak jí to tohli vadit nebude, protože to nic neznamená. Kdybste spolu šli někde sami dva, tak je to pro ní teď kvůli jejího nex nepřípustné.   Pokud ho stále miluje, tak pravděpodobně doufá, že se k ní jednou vrátí a ona něho doslova čeká. Určitě na něho myslí, kudy chodí.   Pro někoho je rok dostatečná doba na vzpamatování se z rozchodu, ale ona na to potřebuje ještě čas.  

 

Když je člověk sám někdolik let, tak ho to čekání na ex přestane bavit, už by jí také pomalu docházelo, že už se asi nevrátí a možná by začala být také otevřenější, ona na to ale stále není připravená a než bude, tak to může být otázka i několika let… u každého je to jiný.  

 

Kdyby ale z její strany přeskočila ta jiskra, tak by na bývalého hned zapoměla a s tebou by někde klidně šla. To se v tvém případě bohužel nestalo.  

 

 

 
10.03.2018 10:45 Uživatel: Seriozní muž.
Věk:  46
Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Text uživatele: 

Myslím, že bys o ní neměl bojovat, protože Tvoje důstojnost je mnohem důležitější než-li Tvůj chtíč. Ono by se totiž mohlo stát, že ten Tvůj  tzv. boj o ni, by se velmi lehko dalo vyložit jako stalkerství nebo dokonce jako sexuální obtěžování. Smiř se svou situací celoživotního celibátníka. Ostatně bude lepší, když ty primitivní zvířecí pudy budeš sublimovat například nějakou duchovní činností. Což například umělecká tvorba?

 
10.03.2018 13:39 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Text uživatele: 

No, tak doživotní celibát je samozřejmě nesmysl, stejně tak to, že by si v tomto případě Tvé chování mohla vyložit jako stalkerství nebo dokonce jako sexuální obtěžování, stejně jako to, že fyzické sblížení muže a ženy ve vztahu = primitivní zvířecí pud. Upozorňuji, že mluvím o fyzickém sblížení se ve vztazích, nikoliv o bezmyšlenkovitém rozdávání se na počkání, kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv.

Vztahy mezi mužem a ženou, stejně tak jako s nimi spojená intimita a sexualita k životu patří. Sblížení mezi oběma partnery je hezké a krásné, jak to psychické tak i to fyzické, pro život člověka normální, přínosné a zdravé. Patří to k základním potřebám člověka, k základním potřebám lidským.

Také nejde v tomto případě o to, zda-li přijde někdo průbojnější.

 

Tady jde o úplně něco jiného. Ona měla přítele, který jí psychicky ublížil, nechce aby se s ním potkala, přesto ho však miluje, čili nemá to v sobě uzavřené ani rozumem, ani srdcem. Proto o nový vztah zatím nestojí.

 

Máš dvě možnosti:

1) Pokud chceš vztah hned, hledej si jinou slečnu.

2) Pokud jsi ochoten počkat a zvládneš to, buď jí zatím kamarádem, rozumíte si. Ona Tě bude více poznávat, a buď se to za nějaký čas (několik měsíců) změní v něco víc, nebo ne. Nikdo Ti však 100% nezaručí, jak to dopadne.

 

Ona potřebuje poznat, že existují i jiní muží, kteří neubližují a jsou lepší v mnoha věcech, a tomu potřebuje také i uvěřit, rozumem i srdcem. Pak je šance, že se to změní, neboť pak teprve se dokáže odpoutat od minulosti a uzavřít jí v sobě. A když se to podaří a nakonec se z takového kamarádství vyvine vztah, tak ten bývá mnohem lepší a pevnější, než-li takový, který začně se vším všudy hned, jako se Ti to stalo s tou předchozí slečnou a Tobě samotnému se to nelíbilo, kdy sám si cítil, že tak to není ono.

 

Co doopravdy cítíš, jí zatím neříkej, už by s Tebou nechtěla být ani kamarádka.

Čili, pokud se na to cítíš a jsi ochoten počkat, přibližuj se k ní pomalu prostřednictvím akcí i s kamarády, jako tomu bylo dosud. Oni sami Ti řekli či poradili ať nespěcháš, že měla složité období.

Rozhodnutí je na Tobě 

 
10.03.2018 14:00 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Text uživatele: 

1. Nedam ti za pravdu, ze by kluk mel o holku bojovat. Kde to jsme? Bud se kluk holce líbí nebo ne. Holka je samostatná bytost. Z druhé strany, jak by se ti líbilo, kdyby o tebe bojovala ta holka, o které pises, kde neproběhlo to jiskreni?

 

2. Na party jsi už tak moc tlačil na pilu, ze to každému došlo. I zde si to srovnej s tou předchozí holkou. Když tlačila na pilu ona, nelíbilo se ti to. A proč si myslis, ze by se to melo líbit teto dívce?

 

3. Na party te její přátelé upozorňovali, ze ma těžké období a prožila psychické ublížení od dalšího a ty jsi byl stále stejně umanuty, ze na plese proběhne vaše sblížení a ziskas ji i tělesné, to ze si dáte intimní pusu. Proč by ve svém špatném rozpoložení mela uspokojovat tvoje choutky a potřeby a oblizovat te?

 

4. Konečně něco pořádaného, ze jsi ji neublížil, ze ji chceš a řekl v pohode. Proto nejsi blbec, ale stoupl jsi u ni na kamaradske ceně. I když je mi jasné, ze jako kamarádku ji nechces.

 

5. Ze přijde někdo jiný a zvládne to co tys nezvládl. Ale tak to vůbec není. Vztahy nejsou nějaký sportovní zapas. Si vem, kdyby te pronásledovala ta dívka o kterou nestojis a která by o tebe stále usilovala jen proto, aby ses nezamiloval do nějaké jiné. Co bys ji řekl, jak bys s ni jednal?

 

6. Zatím jsi ji nic špatného neudělal. Prostě jen nepreskocila jiskra.

 

7. Rada není. Nebo co bys poradil te tvé predeske dívce, kdyby o tebe stále chtěla usilovat?

 
10.03.2018 19:23 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Text uživatele: 

Zkažený ples? Vždyť jsi s ní tam strávil dost času, jen proto, že ti nedala pusu máš pocit, že byl zkažený? Sám píšeš, že nechceš, aby se ti holka hned odevzdala a pak se ti nelíbí, když ti nedá pusu? Tak co vlastně chceš? (to nemluvím o tom, že nechápu proč se rozcházet s někým jen proto, že sis o něj málo "zabojoval")

Za další ti dost jasně naznačila, že s tebou sama nechce být a rozhodně s tebou nechce randit - viz to, ať si od toho nic neslibuješ a to, že na tvůj návrh reagovala tím, aby se domluvila celá parta a ne jen vy dva.

A bojování - nic se nemá přehánět, nepůsobil bys dobře, kdybys tlačil na pilu. Buď ji ber jako kamarádku, anebo se od ní odstřihni - myslím, že tě nechce, dala ti to jasně najevo a ty bys to měl respektovat.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Namlouvání holky a vzájemné jiskření - podmínka pro začátek kvalitního vztahu?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1285x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2846x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2638x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1736x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1480x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1671x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1719x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2045x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1753x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2427x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny