Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu

24.08.2017 14:17
Uživatel: Lauren*
Odpovědí na téma: 17
Text: 

Zdravím Vás,

 

asi si k Vám nejdu ani pro radu, protože mám kolikrát pocit, že mi už pomoc není. Spíš už tím nechci zatěžovat svoje nejbližší okolí, ke kterým mám ještě důvěru, protože už je to tipuji, nebaví. A nedivím se jim.

Je to rok, co jsem potkala kluka. náhodou,  . asi nemá cenu tu vypisovat detaily jak a za jakých okolnostní, protože je to vážně na dlouho.

zezačátku jsme byli prima kámoši. svěřovala jsem se mu úplně se vším. byl jako můj brácha, měli jsme stejné zájmy. Bylo mi s ním vážně skvěle, v tu dobu jsem si ještě neuvědomovala, že jsem v tom až po uši. Jednou jsme se opili a on mě ten večer políbil , vůbec jsem to tehdy nečekala, ale dodnes si vzpomínám na ty motýlky v břiše.

Náš "vztah" došel až do stádia pravidelného sexu, teď už vím, že bohužel.

Prostě typická ženská, když ho nemůžu mít jako přítele, chci ho mít pro sebe aspoň tak. Bylo období, kdy vím, a to mi nikdo nevymluví, že mě měl rád taky, jen se bál vztahu po celkem čerstvém rozchodu. Dokonce mi to i řekl, . " jsem s tebou fakt šťastnej"

Netuším, co se tak extrémně pohnojilo, měl po rozchodu, ale od toho rozchodu se už stihl zaláskovat jinde (do kolegyně z mé práce, jo tak jsem ho poznala ), ta na něj samozřejmě kašlala,  měla svého přítele. Bylo obdobi, kdy se s ním téměř nebavila, to bylo to naše skvělý období, pak se nějak nenápadně začala vracet, a on se mi vzdaloval   To když se mi začal vzdalovat bylo hodně stresové a frustrující.

Dopadlo to tak, že na mě oba  začaly házet kdejakou špínu, . odsoudil mě za něco, co jsem nikdy neudělala.  a ona se nesmířila nějak s tím, co si o ní myslím upřímně. Asi se to dotklo jejího ega natolik, že na něj tu páku měla a potřebovala mi to vrátit v nejbolavějším místě.

 

Člověk v afektu nakecá spousty nesmyslů, . já osobně si nikdy neodpustím, že jsem mu v té největší zlobě (zoufalství, že o něj přicházím) řekla, že byl mou životní chybou. Myslím si, že moc dobře ví, že jsem to tak nemyslela (musel přeci cítit, jak moc ho mám ráda). On to i věděl. Nikdy jsem mu lásku nevyznala přímo, ale činy mluvily za mě. Věděl, že bych pro něj udělala první, poslední. Cokoliv.

 

Zablokoval mě na sociální síti. V prvních dnech po té ztrátě mi bylo celkem "fajn". Nebyly to typické dny smutku, byla jsem plná vzteku a ten mě ovládal. Po tom prvotním šoku to pomalu, ale jistě přicházelo.

Upadla jsem do jakési deprese, kdy jsem tři dny se kejvala sem a tam v posteli a měla jsem i hodně špatné myšlenky na to, to zabalit.

 

Už je to víc jak půl roku a já jsem se vůbec neposunula. Myslím na něj, kudy chodím. Pořád mi jej něco připomíná.  Po tom období deprese jsem našla jakousi vůli v sobě něco zlepšit. Našla jsem si motivaci, změnit práci, zhubnout, a plnit si své sny. Zadařilo se. Zrovna jsem ve výpovědní lhůtě, zhubla jsem 16 kilo (zdravým způsobem) a jdu studovat kriminalistiku, co jsem vždycky chtěla.

 

Samozřejmě, že ta bolest není tak silná jako na začátku, ale i tak je mi úděsně. Jako bych prostě nebyla celá. Mám na něj ty nejkrásnější vzpomínky. Když si je vybavím, přistihnu se, jak se usmívám, když jdu hlouběji, tak se ty hezké vzpomínky promění v tu největší bolest.  

 

Psycholog mi řekl, že se toho nemůžu zbavit, protože je to jakoby nedotažené dokonce. Nedořešené. Nicménéně uzavřené.

 

Omlouvám se Vám všem za své výlevy, ale třeba se tu najde někdo, kdo zažil podobnou situaci té moji.

 a všem  Vám přeji krásný zbytek dne.

 

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.08.2017 15:02 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Jo zažila jsem podobnou situaci.

Dostala jsem se z toho až po té, co jsem si přiznala, že ten chlap byl mojí velkou chybou - a že mě rád prostě neměl. Jen ho bavilo se mnou spát. Tečka.  

 

Dokud si to budeš lakovat na růžovo a nepřiznáš si pravdu - i když bude ponižující - tak se z toho podle mě nedostaneš.

 
24.08.2017 15:54 Uživatel: Mona_
Věk:  20
0-100
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Ahoj, nebudu ti vypisovat jak časem bude vše lepší. Protože ten pocit nezmizí, pouze se sníží natolik že bude přijatelné s tím žít. Mám zkušenost podobnou, trvalo mi asi 3 roky než jsem se přestala obviňovat za to co mohlo být lepší, co jsem udělala a nebo naopak neudělala. Prostě se to tak stalo a asi to tak být i mělo. všechno se děje z nějakého důvodu. Každopádně k věci. Teď po 3-4 letech jsem poznala někoho s kým mi bylo stejně dobře jako s tím před ním, a to jsem pár známostí měla. ale až teď jsem zas začala něco cítit. Každopádně ani tohle nedopadlo dobře, ale alespoň už neřeším to, čím si právě procházíš ty. Pomohl mi,, zapomenout,, .

 
24.08.2017 16:38 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Půl roku je ještě krátká doba. Pro někoho třeba ne, ale já sama na zapomínání potřebuji i víc než 5 let. Moje kamarádka 10 let. Každý to máme jiný. Ale já amojr kamarádka jsme asi nějaké extrémní případy.

 

Za nejakou dobu to budeš brát takové, jaké to je. Budeš tomu ráda a uvidíš v tom jen samé výhody, že už sním nejsi.  

 

Ne nadarmo se říká, že pro jedno kvítí, slunce nesvítí, i když ti to tak momentálně nepřipadá.  

 

 

 
27.08.2017 11:36 Uživatel: Tomik
Věk:  32

Město:Chrudim

Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Obávám se že hodně lidí je neštatně zamilovaných…

V práci jsem potkal holku z jiného města. Jiskření přešlo v něco jiného a já se zamiloval a otevřel se jí jako za poslední léta nikomu. A jak tušíte, nemělo to štastný konec. Ona si našla někoho jiného a já se více jak 3 měsíce plácám ve svých pocitech a smutku.

Z ukecaného optimisty jsem rázem uzavřený a tichý bez nálady cokoliv dělat a  i pro sebe udělat…

Tedy, nejen ženy ale i chlapy mají své nešťastné lásky u které neuplyne jediný den aby na na ní nemyslel…

 
28.08.2017 09:12 Uživatel: Tomik
Věk:  32

Město:Chrudim

Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

U mě je ještě,, skvělé,, že jí občas potkávám pracovně… A vždy mě to totálně rozhodí. Prostě když už si myslím že jsem z nejhoršího venku, tak zjistím že ne a opět jsem v …

Asi nejvíce bolí že někdo kdo ti říkal že si budeme oporou a vždy si můžeme cokoliv řici, během pár dnů otočila o 180 stupňů a i teď se tváří že se neznáme a nemáme o čem mluvit. Podle ná je to uzavřené a nemá potřebu  mluvit  nikoliv pouze o minulosti ale o čemkoliv…

Fakt je,, super,, potkávat někoho koho milujete a ona se tváří že vás nikdy neviděla…

 
27.08.2017 17:49 Uživatel: smutná
Věk:  41
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

jsem na tom podobně, je to tři měsíce a bolí to pořád stejně, myslím na něj každý den, od chvíle co se ráno vzbudím až do chvíle než usnu… hrůza… i když vím, že je tnemožné se s ním vídat (jsem vdaná, on ženatý), na mých pocitech se ale bohužel nic nemění, je to opravdu těžké

 
27.08.2017 17:52 Uživatel: smutná
Věk:  41
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

… a taky bez chuti do života, neschopná nic pořádně udělat, bez nálady…

 
01.09.2017 12:18 Uživatel: Lauren*
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Moc Vám děkuju za reakce.  

Je mi jasné, že je x tisíc dalších takových lidí. Je mi líto u všech, co jste sem psali, protože vím, číms i procházíte. prostě milovat člověka, a vědět, že ta láska nebyla a nikdy nebude naplněna je echt bolestivý.  

 Jsem jen na sebe nazlobená (čímž se snažím asi popírat to, že ho mám prostě neuvěřitelně ráda pořád) za to, že vím, jaké byly záměry a stejně se toho nedokážu zbavit. Vždyť když vám někdo takto ublíží, v afektu přes to všechno řekne takové hnusárny, je přeci nelogické v mých letech pořád ten cit v sobě udržovat. Měla bych být ráda, že jsem se ho "zbavila". Ale ono to tak prostě asi je, a jak se psalo výše, dokud si to člověk nepřizná a maluje si všechno narůžovo, žije ve fantazii, tak to jen tak nezmizí …  

 
25.10.2017 13:19 Uživatel: Simone
Věk:  28

Město:Brno

Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Znám demotivaci k životu kvůli neopětované lásce velmi dobře. Zamilovala jsem se do kluka poté, co má nejlepší kamarádka spáchala sebevraždu. Dodnes se trápím. Jejím odchodem i tím, že mě ten kluk nemiluje. Jak se s tím smířit? Jak na něj přestat myslet? Začínám chápat, že to chce čas a ono to samo odejde. vyšumí… násilně to nejde ukončit.

 
26.11.2017 19:45 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Lauren*, Tomik, smutná, Simone, případně kdokoliv jiný

 

Mrzí mně co se Vám stalo.

Mým koníčkem je lidem s takovým trápením pomáhat.

Jelikož zde neexistují skutečné soukromé zprávy, tak mi napište na mejl "od10k5@email.cz", probereme jestli Vám dokážu pomoci.

Dělám to pro svou radost a pro cvik - nic za to nechci.

 
28.06.2018 09:31 Uživatel: Lauren*
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

: (už to bude rok od příspěvku a vůbec nic se nezměnilo. : (naopak . já vím,, řekněte si, že asi nedělám nic jiného, než sedím na zadku a smutnim, ale tak to vůbec není. Stalo se toho hodně, začala jsem více sportovat, dělám spousty nových věcí. Ale tady v tomhle směru je to snad ještě horší, poslední týdny mě zase budí, bohužel jen že spaní : (zda se mi o něm, přitom si před spaní pustím komedii a nemysli na něj, aspoň se o to snažím, jasně no, přijdou ty nálady.. a v tyhle posteli jsme poprvé.   A tamhle a ono.. Bolí to, pořád stejně, vzpomínky na něj bolí, myšlenky na něj bolí, vyslovení jeho jména bolí. Ale člověk se s tím asi naučí postupně žít.  

 
29.06.2018 11:59 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

"lauren", tak se asi cítí mladá vdova nebo vdovec, když jim zemře milující partner. Jedině zkus myslet, že pro tebe už zemřel, i když žije… .  

 
26.07.2018 09:55 Uživatel: Lauren*
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

snažím se : ) je to skoro dva roky, jasně, že to není, jako na začátku, ale asi není den, kdybych na něj nemyslela. když už to začíná být trochu lepší, tak ho někde vidím, nebo potkám. naštěstí jen zdálky, naposledy v mhd, ale byl daleko, i tak se mi začaly klepat ruce, ten strach, že by na mě promluvil po takové době, na druhou stranu jsem si hodně přála, aby přišel, . ale nestalo se. i když rozum dávno ví, že jsem mu ukradená, srdíčko by si přálo asi pořád, aby to bylo jinak. životní cesty jsou někdy vážně zajímavé, jak dva lidé, kteří si  byli tak blízko se dokáží tak odcizit.  

 
04.08.2018 21:21 Uživatel: Smutná
Věk:  41
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Psala jsem tu před  rokem...jsem na tom úplně stejně ...zničí  mě to

 
18.02.2020 22:45 Uživatel: Lauren*
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

To je mi líto : (strašně moc líto.  

 
18.02.2020 22:46 Uživatel: Lauren*
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Koukám je to 2 a půl roku. A vůbec nic se nezměnilo : (  pořád je první na koho myslím, když vstávám. Pořád je poslední na koho myslím, když jdu spát. Je to týden, co jsem ho náhodou potkala. Měl vedle sebe novou přítelkyni : (bylo to šílené… : - (

 
19.02.2020 08:54 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Text uživatele: 

Najdi si přítele - prostě choď do společnosti mezi lidi a ono to přijde samo. Taky jsem se bál, že se nedokážu znova zamilovat. A šlo to rychleji, než bych čekal.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nešťastně zamilovaná - totální demotivace k životu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1358x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2879x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2688x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1776x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1525x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1714x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1770x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2098x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1791x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2472x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny