Téma: Po neoficiálním chození řekl, že nechce vztah a chce být sám - já jsem do něj pořád zamilovaná

15.02.2015 21:09
Uživatel: monika589
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o názor na moji situaci případně poradit jak bych se měla zachovat už si sama nevím rady a kamarádi samozřejmě řeknou jen to co slyšet chcete a někdy se mi o tom ani s nikym nechce mluvit, takže jsem se rozhodla napsat sem a přečíst si názory…

Od září 2014 jsem zamilovaná do kluka se kterým jsem si myslela že to vyjde, scházeli jsme se jako bysme spolu chodili, prostě kina, společně strávený večeře atd, ale nikdy jsme si neřekli že spolu chodíme. 10/2014 jsem udělala žárlivou scénu kvůli jeho ex která mu v noci psala a on se trochu odtáhl. Chvilku to bylo v pohodě, pořád jsme se vídali, psal mi jak mě má rád že je mu se mnou fajn, ale pak před Vánocema z ničeho nic mi napsal, že chce bejt jen kamarád že nikoho nechce na vztah, že chce bejt sám. Byla jsem z toho hodně špatná ale co se dá dělat alt. Na Silvestra jsme se potkali a řekl mi, že si uvědomil, že mě má rád a chtěl by bejt se mnou a že se bude snažit aby to tak bylo. Chvilku to tak bylo já byla šťastná samozřejmě ale teď? Už jsme se asi 3 týdny (od cca. 23.1.2015) neviděli. Od něj slyšim  akorát vysvětlení že je unavenej nebo nemá náladu nebo je nemocnej. A když se zeptam co teda jako si mam myslet, tak mi napíše, že neví co bude že to neřeší. Já už z toho bláznim. Proč mi nenapíše že to teda ukončíme? Já opravdu nevim co si mam myslet a od něho se to bohužel nedozvim což je smutý… Vím že by asi bylo nejlepší se na to vykašlat a najít si někoho jinýho, ale cožpak to jde, když on je ten na kterýho musim pořád myslet a když jsem s nim tak je mi krásně

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1964x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: nevím co cítí
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.02.2015 08:34 Uživatel: trip
Věk:  41

Město:Bruntál

Téma: Po neoficiálním chození řekl, že nechce vztah a chce být sám - já jsem do něj pořád zamilovaná
Text uživatele: 

Téměř totožný příběh se stal mně. výlety, společné víkendy, bez jediného objetí a sexu, který mi velmi chyběl. Od kamarádky, která se nedokázala vyjádřit jsem se zcela odstřihl minulé léto. Je mi fantasticky, protože v době, kdy mně vyhledávala, jsem neanšel prostor na to se odmilovat. Následovala však zajímavá reakce: přes přátele jsem se dozvídal, jaká jsem sv. , jak jsem uzavřel nádherné přátelství a jak že chtěla pokračovat. Zopakuji, že ve stavech bolesti mé otázky nezodpověděla a nebo se jen přiblble smála. S její pohledností to byla vražedná kombinace.  

Nikdy jsem na to nereagoval a dnes nechám společné přátele "vykecat" a její jméno nezmiňuji. Je mi však o mnoho líp, než tehdy - bylo to tak ponižující a čekalo se na nic, zoufale jsem miloval člověka, který při líbání jen civěl a neuhl, ale ani polibek neopětoval. Proto radím - pryč od nevyzrálých lidí, kteří si hrají s city.

 
16.02.2015 20:21 Uživatel: monika589
Téma: Po neoficiálním chození řekl, že nechce vztah a chce být sám - já jsem do něj pořád zamilovaná
Text uživatele: 

My jsme spolu spali všechno jako normlani vztah ale dneska mi přijde že semnou chce jenom spát nic víc, a když se ho zeptam jak to teda bude dál že chci nějakou jistotu tak se naštve a řekne mi že nechce nic řešit pak mi ale zase pořád píše a já proste nevim už jak dál takhle fungovat. Vim že bych se na to měla vykašlat ale já když se zamiluju tak je to nadlouho.

 
09.05.2015 18:07 Uživatel: Klára
Věk:  27
Téma: Po neoficiálním chození řekl, že nechce vztah a chce být sám - já jsem do něj pořád zamilovaná
Text uživatele: 

Zdravím děvčata a autorko,

po přečtení nemám radu, ale spíš ujištění, že v takovém rozhodování nejsi sama. Mě člověk do kterého jsem zamilovaná a on to ví, řekl, že teď ženu nechce, že se mu líbí ta svoboda, to, že se nemusí omezovat, na nikoho brát ohled a nikomu se zpovídat. Oboum nám je, ale spolu dobře a i když já bych chtěla víc, tak ho zatím nechávám. Měl dlouholetý vztah a po rozpadu i nějakou tu přítelkyni, ale nevydrželo to a asi právě kvůli téhle jeho touze po svobodě, takže z jedné strany vlastně chrání i mě.

Ale i tak mi zatím stojí na něj čekat, nechat tomu volný průběh, oba jsme samy a nikým tím co mezi námi je neubližujeme, tak proč to ničit nějakou tohou po vztahu.

Přeji ať Tvé rozhodnutí bude to nejlepší pro Tebe.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po neoficiálním chození řekl, že nechce vztah a chce být sám - já jsem do něj pořád zamilovaná
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1197x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1336x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny