Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne

19.02.2011 12:13
Uživatel: Unexpected
Věk:  28
Odpovědí na téma: 72
Text: 

Zdravím všechny,
jsem takový normální středoškolský učitel na takové normální obchodce, což není důležité - důležité je, že se jedná o střední školu, takže ji studenti opouštění přibližně v devatenácti letech.
Učil jsem si tam celkem spokojeně až do doby, když jsem letos dostal poslední ročník, ve kterém jsem se zamiloval do studentky. Zpočátku mě zaujala hlavně svým vzhledem, vždy se mi líbily tmavší typy, což je přesně ona. Snažil jsem se na ni moc nedívat, nevšímat si jí (jsem přeci jen učitel a podobné věci jsou nepatřičné - na druhou stranu jsem ale také muž a něčemu prostě neporučíte), jenže to tak úplně nešlo, takže jsem ji časem poznal trochu i povahově (čemuž se jako učitel u studentů nevyhnete), což nakonec vyústilo v onu zamilovanost, které jsem se vždy děsil (v souvislosti se studentkami).
Je mi jasné, že jsem její učitel, takže si nic "dovolit" nemohu, dokud je studentkou, rozhodně nehodlám nic dávat najevo ani trošku a zachovám profesionální přístup.
Můj dotaz však směřuje k tomu, jak mám postupovat dál v případě, že o ni mám skutečně zájem (minimálně ji víc poznat). Jak nepůsobit jako slizký učitel, který se zajímá o mladou studentku? Jak dotyčnou "oslovit", když nebude studentkou skoly? Dokud ji učím, nemohu dávat najevo žádné "sympatie", nebo se "začít snažit". Až ji učit přestanu, tak zas nebudu mít příležitost k ničemu jinému než nějakému "šokujícímu" (z jejího pohledu) pozvání na kafe (které ona rozhodně čekat nebude). A jak se vyhnout tomu, aby se v budoucnu povídalo o tom, že svádím studentky, když se dotyčná zná se studenty nižších ročníků? Uvítám jakékoli nápady.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.02.2011 12:49 Uživatel: Julie
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

   Tak dokud navštěvuje školu, tak bych zařadila spátečku. Ale tak za 5 měsíců bych ji kontaktovala. Můžeš třeba říct, že jsi někomu z její třídy půjčil knihu, CD, odborný sešit. A jestli to náhodou nebyla ona, komu jsi tu věc půjčil.  Tak námět by byl. Další scénář musíš ty sám, podle toho jak se bude tvářit. Volné lístky někam, kamarád nemá čas, pozvání na kafe, nebo co má ráda. A nebo to bude jinak a příležitost si vás najde sama. Přeji Ti hodně úspěchu.

 
20.02.2011 16:37 Uživatel: Jana22
Věk:  22
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Odkud jsi?

 
05.03.2011 23:53 Uživatel: Samai
Věk:  33
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Já bych to zkusila na maturitním večírku, určitě se tam bude tancovat,  párkrát si s ní zatancuj, a když se budete loučit, tak zkus říci, že je to vždycky smutný se takhle loučit  a zpřetrhat všechno to, co učitele se studenty tak nějak pojilo, a zeptej se při té přiležitosti jestli by nešla někdy na kafe, zkus to třeba takovou lstí, jestli si na to troufneš, pozvi těch holek třeba víc, jako takový přátelský posezení,  no a uvidíš pak při tom jaká bude zábava, určitě si vyměníte kontakty a pak už pokud to bude vypadat nějak dobře, můžeš pozvat někam i jí samotnou. Na tom, že se učitelé po maturitě scházejí se svými studentkami není vůbec nic špatného. Já jsem byla v úplně obrácené situaci, zamilovala jsem se v prváku do svého učitele, a čekala jsem celé ty čtyři roky do maturity a pak jsem to na něho chudáka vybalila právě na maturitním večírku, no měl zábrany, což ne normální, ale ... žijeme spolu dvanáct let, sezdaní jsme osm, a máme dvě děti. Tak třeba se Ti to také podaří, moc Ti to přeji.

 
30.04.2014 16:35 Uživatel: Mickey mouse
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

a o kolik je starší než ty?

 
10.05.2012 10:29 Uživatel: Mak
Věk:  22
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Doufám, že Vám to vyjde, přeju hodně zdaru.

 
26.07.2012 00:45 Uživatel: Emily
Věk:  19
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Milý pane profesorehappy 
Na naší škole (gymnázium) se nad těmito úlety zavíraly vždy oči. Není náhoda, že několik profesorů má za současné partnerky a manželky bývalé studentky naší školy. A vedení o tom vždy, tak trochu tušilo a nějak  to těm našim svůdným bohémům tolerovalo.
Já jsem se dostala do opačné situace - do jednoho z nich jsem se zamilovala. Náklonost působila obou straně - mluvil vždy ve třídě jen na mě, vtipy ohledně kouření byly adresovány ze všech kuřaček jen na mě, pomrkávání a úsměvy... A když jsme spolu tančili bylo mi už úplně jasné, že mám šanci se dostat do skupiny jeho velmi četných milenek.
Na stužkováku jsem neváhala oslovit ho - řekl, že můžeme mít platonickou lásku a dohazoval mi mladšího kolegu (mezi námi je 22 let rozdíl). Řekl, že s milenkama již skončil a má doma hodnou ženu.  Nakonec mě políbil.
Pak nastalo ticho - skončily naše malé hry. Jenže taky začly drby - údajně mi nabídl sex za známky. Byla jsem zoufalá, ale chovala jsem se slušně, abych nepotvrzovala ty pomluvy
. Podávala jsem v jeho hodinách nadlidské výkony, pomáhala mu...  
Na maturiťáku mě podruhé odmítl, ale také podruhé políbil. Byla jsem zlomená a tak jsem se opila a spustila s profesorem jiným.
 Nastupuji na vysokou školu a čeká mě budoucnost profesorky. Asi na něj budu dlouho zapomínat, ale... Stálo mi to za to, protože on je jedinečný a napořád už pro mě bude.  
A rada pro Vás? Ony holky, prostě profesory milují, takže neváhejte. Já taky nebyla jediná z ročníku, co to tak měla a dost jic taky uspělohappy Držím palce, snad Vám to výjde...  

 
15.11.2012 14:00 Uživatel: Razel
Věk:  25
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Treba si uvedomiť že hoci vzťah učitela a študentky je menej zvyčajný a často sa na to dívame nedôverčivými očami, stále tu ide o vzťah muža a ženy a pokial to myslíš s tou študentkou vážne, myslím si, že by nebolo od veci začať s normálnym nenásilným postupom-tj. poznávaním-vzájomným poznávaním-takže treba dať priestor aj jej aby ťa spoznala. Akú náklonnosť vlastne prejavuje ona k tebe? Spoločný čas strávený rozprávaním, otázkami, diskusiami(či dokonca fylozofiami) nie je nikdy na škodu. Ako to urobíš, či už ju požiadaš či by ti nepomohla s nejakými materiálmi, prácou, možno ju,, náhodou" happy stretneš v meste... Zisti si vaše spoločné témy, záujmy, jej názory.. P-O-S-T-U-P-N-E.... Nezabudaj na to, že dievča sa môže aj trochu zlaknúť, keby si náhodou-ako sa hovorí-zatlačil silnejšie na pílu. Možno zistíš, že ona k tebe neprechováva také city ako ty k nej a možno práve naopak(hovorí sa, že študentky radi letia na profesorov, ale nezabúdaj na to, že je vela výnimiek). Takže aby som to nejak zhrnula-využi čas kým je na škole na intenzívne, ale prirodzene prebiehajúce spoznávanie jeden druhého a keď príde čas(sám budeš vedieť kedy) tak jej to proste povedz-úprimne a s úctou. Nič tým nepokazíš, pokial je dievča inteligentné, či ťa má rada alebo nie, pochopí to a podla toho sa viete ďalej zariadiť. Držím ti teda palcehappyTAkýto vzťah sa považuje za dobrodružný, ale netreba zabúdať na to, že sme ludské bytosti a nemali by sme si nijak ubližovať a už vôbec si neklamať.

 
12.01.2013 22:01 Uživatel: student
Věk:  22
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Zdravim,  

jak to s vama nakonec dopadlo? chytla se slecna? mam dotaz na pana ucitele… studuju v anglii na stredni, a mam super ucitele dejepisu, ale zamilovala sem se jako pubertak… sme jedina trida dospelejch, kterou uci, jinak ma na starost decka 16-18… strasne rada bych zjistila, jestli mam sanci, ale jelikoz na nem zalezi, jestli skolu dodelam, bojim se cokoliv rict… jak byste zareagoval jako profesor, kdyby k vam prisla studentka o 17 let mladsi, ze se zamilovala? nebo, byste mi radil radsi pockat, az budu mit skolu hotovou?

Dekuju za odpoved

 
17.09.2013 19:49 Uživatel: Taky jedna zamilovaná
Věk:  17
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Příspěvek sice dva roky starý, ale problém stále aktuální. Sama řeším jeden problém. Onen profesor v srpnu oslavil třicetiny a vlastně mě na nic neučí- občas supluje tělocvik. Na školním výletě se trochu posilnil alkoholem (ale skutečně velmi decentně) a za jedinou noc mi vylil všechny svoje problémy a celou svou minulost. Tenkrát jsme se tam málem líbali a já jsem si jistá, že kdyby tam nebyla parta opilých spolužáků, tam by to nebylo málem. A ten večer se mi přestal líbit. Ten večer jsem se vážně zamilovala. Bylo to navíc poprvé, co o mě nějaký muž projevil zájem a dokonce takovýhle! Ale já jsem velice morální člověk, takže jsem nadcházející dny bojovala sama se sebou. Navíc jsem se i fyzicky přepla a omdlela- celou dobu u ně klečel a držel mě za ruku. Je to boxer, takže velkej tvrďák, ale bylo vidět, že mu na mě záleží.

Jenže jak to tak bývá, výlet skončil… A co teď? Pár dní jsme ve škole a nejspíš (z jeho strany) šlo jen o "dovolenkový flrt", prostě odreagování… Nebo je to ještě příliš čerstvé a musí se pořádně rozmyslet. Každopádně, jestli projeví zájem, já jsem připravená na vztah v anonymitě, na "zakázanou lásku".

Jenže je tu ještě jeden malý problém-přítelkyně. Já vím, jsem mrcha když jenom uvažuju o vztahu se zadaným mužem a ještě s profesorem. Ale on je tak… a má ty nejkrásnější oči na světě…

 
30.04.2014 16:17 Uživatel: Zoufalá
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Mám dost podobný problém, byli jsme na výletě a byl tam s námi profesor. On není nějak překrásný, ale prostě na pobytě se na mě pořád usmíval, nebo o mně vtipkoval a tak. Pak jsme dělalii blbosti - celá třída a on - no a on chtěl abych pěedvedla takovou pitomost tak jsem ji chtela predvest a on prisel chytnul mne za stehna a rika, takhle ne musis mit jiny teziste a popotahl mne. Od te doby se na me porad culil, natacel mne na skolni kameru skoro porad a tak. a já se prostě zamilovala. ne ze by se mi jen libil, ja se proste zamilovala. je to tyden od kurzu a na jeho hodinach si pripadam strasne. pritom mi prijde, ze on se na me parkrat zanhodinu usmeje. ale bojim se ze to je jen moje domnenka. je o 15 let starsi. co mam podle vás dělat?  

 
30.04.2014 16:38 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.

Přezdívky:

    • Mickey mouse
    • Zoufalá
 
11.06.2014 17:41 Uživatel: Anastazie
Věk:  17

Město:Brno

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ahoj,

myslím, že tohle je pořádný oříšek - jsem blázen do svého fyzikáře (asi 35 let).

Myslím, že nejlepší by bylo, sblížit se s ní jako starší brácha - aby tě brala jako svého sourozence a poznala tě. Třeba jí dát svůj Face nebo tak - aby jste si psali - diskutovat s ní o věcech které jí zajímají a baví. Rozhodně bych jí napsala až ukončí školu - příp. jí to naznačit třeba na rozlučce (budete nejspíš všichni trochu opilí a ona tě klidně může odmítnout) a uvidíš. Co si o tobě vlastně myslí?

Držím palce.

 
27.07.2014 20:19 Uživatel: Lia
Věk:  21
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Jak probíhal vztah s učitelem? Kámoška to zažila a já sepsala, čtěte.

http://vrbaweb.blog.cz/1407/muj-tajny-vztah-s-ucitelem

 
23.12.2014 20:21 Uživatel: Teala
Věk:  16
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ahoj, chtěla bych reagovat na tento dotaz. nebo se spíš trochu svěřit a sama se poptat. Jsem velmi mladá studentka gymnázia (první ročník) a zamilovala jsem se do svého profesora na biologii a zeměpis. Není příliš krásný, ale mě velmi zaujal. Zaujal mě svou ineligencí, povahou, humorem, a co se týče vzhledu oči a úsměv jsou na něm to nejkrásnější.. První hodinu, co jsme ho měli mít nepřišel, kamarádka z druhého ročníku říkala, že příjde zítra, a že si mám dát na něj pozor, že je to strašný úchyl. Nechápala jsem, tak mi kamarádka řekla, že rád žačkám kouká na jejich poprsí. To jsem pochopila, u muže je to jasné. Ale tím, že mi to řekla , ve mě vyvolalo výzvu… Když  už přišel na naší hodinu málem jsem spadla ze židle, vypadal, že mu je tak 26 a že je panic. (naše poprsí si opravdu prověřil). ze začátku mi přišel hrozně, jak bych to měla říct. osamělý, stydlivý. a já se do něj začala zamilovávat, dělala jsem vše proto aby si mě všiml, co se vzhledu týče, nosila jsem výstřihy skoro až  ke kolenům, zjistila jsem, ale že se mi tam opravdu občas podívá. ale časem z něj vylezlo, že má přítelkyni, čerstvě narozené dítě a ještě k tomu mu je 38 let… Byla jsem z toho mírně v šoku… přestala jsem nosit vyzývavé oblečení… ale to, že má dítě a přítelkyni mě od něj dostatečně neodradilo… Zkoušela jsem ho trochu zaujmout svými vědomostmi, a také jsem s ním začala více komunikovat. Po konci našich hodin odcházím vždy poslední a snažím se s ním o něčem bavit. O hodinách si mě začal více všímat a já ho začala provokovat. Třeba tím, že o hodinách používám mobil (občas si ho fotím)  nebo si povídám se spolužáky. Bylo mu to jedno, občas si se mnou popovídal. Když řeknu jak na něco reaguje, tak se  mi většinou směje, pousmívá se atd… nevím jak to mám popsat. třeba jednou jsem opět používala svůj mobil, chtěl mi ho vzít, ale já jsem protestovala, tak se přes celý svůj stůl nahl ke mě s pobaveným obličejem  a s nastavenou rukou, už jsem mu mobil dala na ruku, ale pak jsem mu s ním uhla, takže jsme se oba smáli sami sobě. další "story". Dal nám nečekaný test, tak jsem se s ním trochu hádala, no pak jsme dělali, že jsme na sebe šíleně uražení. ke konci hodiny, když jsem tam opět zůstala poslední, jsem zvedala židle. jedna ve předu u jeho lavice mi vyklouzla a spadla, když jsem ji dávala tak jak měla být, on mi zrovna podával třídnici, koukla jsem se na něj a on se usmíval, tak jsem se na něj také začala usmívat. chvíli jsme takhle byli a já pak odešla. další týden potom jsme měli koncert v kostele, a já odešla dřív a šla jsem na nádraží, říkala jsem si jaká je to škoda, že jsem ho neviděla. a najednou šel naproti mě, začala jsem se usmívat , a když kolem mě procházel usmíval se na mě také a pozdravilli jsme se … Poslední den před vánočními prázdninami jsme ho měli druhou hodinu. když přišel do třídy, usmíval se na mě, o nečem mluvil, a pak řekl, že má něco naléhavého, tak odešel. začala jsem hrozně brečet… protože to byl poslední den, kdy jsem ho mohla vidět… no, pak se na chvilinku do hodiny vrátil, ale brečela jsem neustále, viděl mě. něco mi říkal, ale já nevnímala… bylo to pro mne hrozné zklamání, že tam pořádně se mnou nebyl… . to bylo vše. Je  den před Vánoci, a zdálo se mi o něm už 2x. bojím se, že až příjdu do školy, tak že už to nebudou takové úsměvy a pohledy  jako předdtím. bojím se… sice nevím jestli měl o mě zájem nebo má, ale bojím se, že to nebude takové jakopředtím… hrozně si přeji aby se do mě zamiloval, nevím, jak to mám udělat. Kéž bych do něj nebyla zamilovaná, protože láska k profesoru je opravdu strašná. protože si myslím, že není opětovaná, co mám dělat?

 
26.12.2014 13:30 Uživatel: Mája123
Věk:  17
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Také si vzpomínám, jak jsem den před Vánocemi obrečela. Letos, o dva roky později, už vím, že i on má rád mě. Scházíme se, držíme se za ruce, objímáme se, líbáme se… JDE TO!

 
18.02.2015 19:47 Uživatel: Casper25
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Mám také problém. Asi mezi mnou a mým učitelem proběhly jisté sympatie a dost to mezi námi jiskří (z pohledu třetí osoby). Není mezi námi velký věkový rozdíl, ale začínám v tom lítat. V hodinách kouká pořád na mě a jen co se vidíme, usmíváme se (také názor třetí osoby) a já z toho začínám šílet. Mám ho jdnou za týden a na tu hodinu se víc než těším, cítím se jako by tam vážně něco bylo. Mám přítele, který už mě delší dobu zanedbává a nemá chuŤ do vztahu něco dávat a já už také ztrácím sílu. Ten učitel ale enegii do mě přímo střílí, je to neuvěřitelné, ale i kdybych chtěla, myslím dopředu a vím, jaké by to mělo následky, ale zároveň se nechci spokojit s málem a žít život s někým, kdo se už po jednom roce (jsme spolu přes 2) chová jako manžel po 30ti letech. Poradíte mi někdo co dělat?

 
14.03.2015 10:42 Uživatel: vevisek
Věk:  16
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Taky mam ten problem! Jsem zamilovana do sveho cestinare je starsi jen o 11 let, ale ma pritelkyni. Nikdy by me nenapadlo, ze se zamiluji do ucitele, ale nikomu, to nepreju pokud s nim nemate osobni vztah. Je to hrozna bolest nekoho milovat a nemoct byt s nim. Uz od zacatku co jsem prestoupila na mou aktualni stredni skolu se o me zajimal. Do ted si snim pisi emaily a kdyz je nam prano mluvime spolu a kdyz jsou skolni chodby prazdne, koukame na sebe a usmivame se! Jakmile je kolem moc oci, tak na me nekouka a v hodinach se na me koukne maximalne jednou ani to ne. Snazi se drzet se zpatky, ale takove konverzace a pohledy co jsem s nim zazila… je jich tolik, ze to sem nemuzu ani psat. Nevim jak mam kolem nej chodit nekolik let s ignoraci ve tvari! Snazim se od nej drzet dal, ale je to hodne tezke, nekdy mam proste tu potrebu mluvit s nim!  

 
21.03.2015 11:24 Uživatel: Teala
Věk:  16
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Znám to. Hrozně to bolí. Můžu se tě zeptat, jakého typu ty maily byly (kvůli škole, nebo osobní život… )?

Mám to teď úplně stejně jako ty! Nebo alespoň hodně podobně.

 

 
14.03.2015 12:19 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Přiznám se, že mám podobný problém. Otázka je, jestli je takový učitel dobrý chlap do života. Celý život bude pracovat mezi studentkami a časem se vždy najde studentka, která se mu opět bude líbit. Oni snad na to musí být aj zvyklí.

 
01.04.2015 00:27 Uživatel: TRUST FUNDS
Věk:  47

Město:Los Angeles

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Řízení svěřenecké fondy úvěr společnosti si vás dovoluje informovat jako soukromý investor, se specializací na obchodní a finanční podporu na jednotlivce a společnosti. Naše nabídka úvěr je v zájmu o 5%. Dáváme všechny typy úvěrů, jako jsou; Auto-Mobile koupě, koupě domu, daně a vyjasnění místních účtů, osobní úvěry, zkoušky z úvěru apod Poskytujeme také kapitálové úvěry fyzickým osobám a společnostem, jako je zakládání podniků, rozšíření atd Maximální částka Dáváme je 50,000.000.00 GBP. Minimální hodnota je 3,000.00 USD. Půjčky jsou k dispozici na jakékoliv slovo obchodní měnou, USD, EUR, GBP, . A země není překážkou naší nabídky. Naše podmínky půjčky vznikající od 6 měsíců do 25 let. Máte-li zájem o tuto nabídku, prosím kontaktujte nás na e-mailu: trustfunds402@yahoo.com

S pozdravem,
Informační servis
Svěřenecké fondy Loan Company.

 
27.09.2015 23:08 Uživatel: Alexis14
Věk:  14
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ahoj. Mám taky takový problém. Jsem ještě na zakládní škole a už víc než 2 roky miluji svého učitele (cca 26) Jsme od sebe o 12 let. O hodinách na sebe celkem často koukáme a usmíváme se. Jelikož sedím i v první lavici, tak si na mně někdy i položí nohy. Nevím, jestli o tom vůbev ví, ale zase mi přijde divné, že by necítil, že na mě šlape. Jednou na mě šlapal asi 10 minut a pak se zeptal jestli na mě nešlápl a já řekla že ne. Máme spoustu společných zájmů. Na výletě si pořád ke mě sedal a bavil se semnou. Některe kamarádky říkaji že o mě mluví s učiteli že jsem "šikulka". A rád si ze mě utahuje, když je u toho i nas druhy ucitel. Dokonce jsme spolu i tancovali a to mě pozval on. A jelikož zpívám, tak když je něco s hudbou nebo se zpěvem tak mluví o mně. Co mám dělat? . Co si o tom myslite?

 
27.09.2015 23:22 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Minimálně několik let s ním nebudeš dělat vůbec nic. Nemáš na dělání čehokoliv s ním legální právo.  

Tím je problém vyřešen.

 
28.09.2015 05:45 Uživatel: taktak
Věk:  32
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

No, skolni lasky ke skole patri, clovek ma o to vetsi duvod, motivaci, se do skoly tesit. Jelikoz je ucitel, starsi a zkusenejsi clovek, jeho smysleni uz bude jine. Zkus vyuzit toho casu usmevu a tanecku, ale vazny vztah v tvem veku bych nedoporucoval. Kamaradstvi je mnohdy hezci vztah a jsou na nej daleko krasnejsi vzpominky, nez na jiny vztah. Jinak ja mel moc rad nemcinarku, taky jsme na sebe koukali, taky malem spolu tancili, ale ja nejak nemel odvahu "doopravdy"s ni tancit, ikdyz bylo hodne prilezitosti, nikdy jsem oro ni nezasel… ale vzpominky jsou krasne do ted.

 
18.02.2016 20:36 Uživatel: Edgy
Věk:  14
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

ahoj, mám podobný problém jsem zamilovaná do svého učitele přírodopisu jsem teprv na základce takže mám asi smůl nebo ne? prosim poraďte mám mu to říct nebo ne ne?

 
18.02.2016 21:12 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Přečti si předchozí odpovědi. Jinou dostat nemůžeš.

 
26.05.2016 15:32 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ahoj,

tak k tomuto mám taky co říct Když jsem chodila na střední školu tak nás ve druhém ročníku začal učit takovej mladej kluk. Tenkrát mu bylo nějakých 27 let. Znala jsem ho už z prváku, ale to nás spíš jen občas hlídal. Ve druháku byla v jeho hdinách vždycky sranda, ale rozhodně jsem si na něj nijak nemyslela. Jenže ke ke konci druháku už jsem mu docela propadla. Jsem docela stydlivka, ale pořád jsem nějak provokovala a navzájem jsme se škádlili. Takže pořád padaly vzájemné narážky. Přes prázdniny jsem si na něj párkrát vzpomněla. Ovšem hned na začátku třeťáku jsem si všimla jak se změnil, vzhledově i chováním. Už se mi nejen líbil, už mi prostě bylo jasný, že tohle se nezastaví. Možná je to tím, že nás učil mohem více a měla jsem možnost ho víc poznat. Vím, že tohle bude znít jako trapná fráze z červené knihovny, ale opravdu jsem se do školy každý den těšila. Samozřejmě to nikdo ve škole nevěděl, přestože jsme celá třída (bylo nás málo) drželi spolu a velmi dobře jsme spolu vycházeli a měla jsem mezi nimi nejlepší kamarády. I oni každopádně viděli, jak se vzájemně popichujeme, ale nikdo to nebral jako něco víc. Až na nás dva (což jsem vůbec netušila, myslela jsem si totiž, že je to jen z mé strany).  Ze školy jsem se vždycky courala a zdržovala kamarády co na mě čekali, chtěla jsem ho ještě zahlédnout a tak jsem se nenápadně vracela do šatny pro knížky atp. Když jsem věděla, že ho ve škole uvidím tak jsem byla tak nějak doma a bylo mi fajn. Snažila jsem se s ním být co nejvíc v kontaktu, takže jsem se učila na chodbě a věděla jsem, že půjde kolem a prohodí se mnou pár slov. Když jsme byli na nějaké exkuzi tak jsem chodila pořád v jeho blízkosti a on mi všechno ukazoval (později když už jsme byli spolu tak mi řekl, že měl tenkrát hroznéj strach aby to nevypadalo blbě, že se kolem mě tak motá ). Jednou jsem mu napsala e-mail abych se mu připomněla, že bych si u něj chtěla opravit písemku, odpověěl, že by na mě nezapomněl. O něco později jsem obdivně vypískla, když měl ve škole oblek (myslím, že byly maturity). A to mi napsal on, že děkuje. Tak já jsem zareagovala mailem, že ho zdravím a otázkou za co děkuje atd. Potom jsme se ve škole se třídou před ním bavili o předmětech a co nás baví a tak jsme ze srandy s kamarády prohodily, že jeho hodiny jsou nejlepší (no pro mě byly . A napsal opět on, že děkuje jak jsem ho ve škole pochválila. A dál mi napsal, abychom si psali na fb. Byla sranda a nabídl mi tykání… Byla jsem štěstím bez sebe, ale taky dost vyjukaná. Každopádně to bylo naprosto boží. Začali jsme spolu chodit, ve škole se dál provokovali a házeli vtípky, kterým ostatní nerozumněli a nikdo nic nevěděl. Bylo to dobrodružství, ale taky dost komplikované. Bylo nemyslitelné jít do kina, projít se někam dál než v blízkosti jeho bydliště, . Na škole jsem odmaturovala a myslela jsem si, jak už to bude lepší. Teď jsme spolu přes dva roky, já mám rok po ukončení střední a stále nikam nechodíme a nikdo nic neví. Doufám, že se časem změní. Chci říct, že mi ve škole nenadržoval a nedával lepší známky! Prostě to je něco mnohem víc a každý ať si říká co chce. Je to někdy těžké, ale stojí to za to, protože je to láska jako trám Moje rodina o něm neví, tedy ví, že mám přítele, ale neví kdo to je. Nikdo ze školy o tom taky nemá ani tušení. Je těžké, když se vás lidi ptají co s přítelem podnikáte, co on dělá atd. Ale nechci ho ztratit, takže všechno nějak přečkám a doufám, že brzy už náš vztah zlegalizujeme. Omlouvám se, že je to tak dlouhý článek, ale když už jsem se do toho tak dostala… Takže co říkám na vztah učitel - studentka? Jestli to není o nadržování a jen o sexu a lepších známkách, jděte do toho, bojujte. Nejlepší bylo zjistit, že mě celou dobu taky chtěl…

 
26.05.2016 15:46 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Neverim…

 
26.05.2016 17:11 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

A to já něčemu přece jen věřím 

 

Na škole jsem odmaturovala a myslela jsem si, jak už to bude lepší. Teď jsme spolu přes dva roky, já mám rok po ukončení střední a stále nikam nechodíme a nikdo nic neví. Doufám, že se časem změní.

 

Hezky do ztracena …

 
26.05.2016 16:16 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Tak když tu nedávno byl bravíčkový dotaz, tak tu máme i další level, aneb Chvilka pro tebe - pravdivý příběh čtenáře; rozuměj pisálka s bujnou fantazií a smyšlenou odměnou 500 káčéé.

Ale ty strašidelný příběhy jsem hltala a věřila jim

 
26.05.2016 17:04 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Já ty příběhy občas čtu doteď (když se k nim nachomýtnu) … a vždycky si říkám,,, šmarjá, kdo to zase vymyslel

 
26.05.2016 17:37 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

alt tak ale na odreagování, takový nenáročný čtivo, to nebylo špatný! alt Já to mívala u babičky, dycky tam po babčách kolovaly časáky. Tím se ke mně dostávalo i bravíčko, to bylo asi kultovní pro všechny generace!  alt

Díky tomu třeba vím, že se kuře nesmí zapíjet mlíkem (z příběhu z Brava) alt

 
26.05.2016 18:28 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Zde bych dodala, že moje babička se mnou vždy koukala na Beverly H. 90210… prej aby dohlídla, jestli to není škodlivé pro mládež

 
26.05.2016 18:51 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Tak jsem se aspoň upřímně pousmála

To je hezký… takový nenápadný, zaobalila to moc hezky. Ale beztak jí to bavilo a nemohla se dočkat dalších dílů

 
26.05.2016 17:23 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

já za to nemůžu, vím, že to zní jak z bravíčka

 
26.05.2016 17:40 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

a klitoris na zádech nemáš? !   

 
26.05.2016 17:42 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

 klídek

 
26.05.2016 17:45 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Mně se to líbí.

 
26.05.2016 17:49 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

A jéje, vaše PMS stále pokračuje. Když jste se dostatečně šovinisticky a povrchně vyzvracel u tématu "Po banálních hádkách… ", tak to musíte ještě vymínuskovat svoji "feministickou" oblíbekyni, že.

Takže další nával vzteklého a zatrpklého panáčka je v plném proudu.

Zašla bych ke gynekologovi, to by mě nebavilo, mít furt takový hormonální výkyvy.

 
26.05.2016 17:56 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Je mi Tě líto.  

 
26.05.2016 17:57 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Mně vás taky.

 
26.05.2016 17:50 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

No díky Ale nepsala jsem to sem proto, aby se to vyloženě líbilo  Ale když tady to téma už je a píšou sem i děti ze základky (ano Rypouši, tohle za bravíčkovský považuju), tak nevidím důvod proč to nenapsat (věřte či nevěřte jestli je to pravda, to je mi docela šumák), třeba je někdo v podobné situaci (a ano, určitě je, takový vztahy prostě existujou. )   Hm nějak si libuju v závorkách, že?

každopádně dik, že jste se mě "zastal"

 
26.05.2016 17:54 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ano, takové vztahy existují. A ne všichni lidé mají kapacitu je pochopit. Proto chápu, že je těžké váš vztah ukázat světu.  

 

Držím palce.

 
26.05.2016 18:03 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

ač jsem se vyjadřovat nechtěla.

Qadamo- tvá mínuska nechápu…

Jelene - símtě, a proč tedy dle tvých představ ještě dva roky po maturitě tajíte vztah???

 
26.05.2016 18:07 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

U toho, že si babče pročítaly Bravo (i když ve skutečnosti to asi prostě měly od mladých a daly to tomu, kdo tam byl mladý, tedy mně) to fakt "dává" mega smysl

 
26.05.2016 18:13 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Škoda.

Každý asi máme jinou představu o tom, jak se slušná konverzace vede.  Já vím, že Rypoušice zde má hodně obdivovatelek, ale to ještě neznamená, že se její ubohé urážky všech kolem musí líbit i mně.  

 
26.05.2016 18:16 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Nepovažuji se za ničí obdivovatelku

 
26.05.2016 18:18 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Kde jsem Ti dal mínusko?

 
26.05.2016 18:21 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

PS: Před tím Tvůj příspěvek zněl zcela jinak … prý že jsem vztahovčný protože jsem Ti dal někde mínusko … hmmm

 
26.05.2016 18:21 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

už jsem se opravila - jelikož mne bolí několikátý den hlava, tak jsem se přehlídla… ale byl jsi rychlejší v reakci než já v opravě… tímto se ti tedy omlouvám… nicméně i tak není nutno reagovat mínusky… když se mi něco nelíbí, tak někdy nereaguju, abych neprovokovala diskuzi dál a do otáček… ono to někdy pomáhá alt

 
26.05.2016 18:31 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Opravdu já jsem ten, kdo má dostávat tyhle rady?

A to, že Rypoušice uráží lidi v každé druhé diskuzi to mám přehlížet nebo dkonce jako někteří pluskovat?  

 

Ne děkuji.

 

A mínuska jsou určena k tomu aby se používala. Pokud někdo nezvládá nesouhlas s názorem, nebo s "názorem", je to jeho problém.  

 
26.05.2016 18:33 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ale jo jasně, souhlasím… každý nechť si pluskuje a mínuskuje a reaguje dle libosti… ale je dle mne zbytečné točit vše do extrému (o něco níže píšu to samé jako tobě i Rypoušici)

 
26.05.2016 18:33 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

To nezvládáte vy, ale zase to samozřejmě otočíte na kohokoliv jinýho.

Jděte se bodnout.  

Myslíte si, jak jste silnej, ale snižovat mladšího je prostě to nejubožejší, co může být.

 

 
26.05.2016 18:22 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Takže když někdo protáčí panenky nad vašimi hluboce opovrhujícími výlevy - které mnohdy působí opravdu až abnormálně, pro mě až nebezpečně - tak se musíte, jako to malý děcko, vylejt zase na mně? I Přesto, že já jsem kdysi slušně "kapitulovala" a vy jste to stejně nerespektoval? Dodržela jsem bezmínusovost a absolutní ignoraci. Ale ne, vy máte zrovna vztek a potřebujete se na nějaké ženě,  byť virtuální, vylejt.

Směšný.

Jo a ještě jednou vám říkám, že nejste očividně schopen pochopit jakoukoliv nadsázku. Co já vím, třeba máte Aspergera a nejste to schopen rozlišit. Že jste ubrblanej studenej čumák je váš problém.

Co nechápu - zeptám se. Anebo nereaguji.

Vaše hra je velice ubohá, nečestná a nedůstojná k vašemu věku.

Nejste normální, jděte  se radši už léčit. Nebo aspoň založte organizaci na setření virutálních kecálek na webu MS, neb to porušuje prává mužů a dochází k jednolitým, jednostranným a černobílým diskuzím. To je smrtelnej zločin. Za to můžu já a ostatní, to je jasný.

 
26.05.2016 18:25 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Rypoušice… pro tebe bych měla stejný vzkaz jako pro Adama… někdy je nereagovat lepší varianta… než točit diskuzi do otáček…

 

Nicméně… jelikož tě trošku virtuálně "znám", tak dokážu pochopit tvůj druh humoru a nadsázky… někteří, co tě "neznají" to pochopit nemusí a tím pádem dochází ke třenicím.

I proto mám osobní komunikaci radši než tu virtuální. tón hlasu a mimika obličeje mnohé vysvětlí alt

 
26.05.2016 18:28 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ale já na něj dlouho nereagovala! Teď se po sto letech bráním.

Kdy mu už konečně svitne. Ať nereaguje taky někdy on. Ale vím, že to nemá smysl, jen mě štvě, že to vždycky takovým **** prochází. Shit.

Za něčí rozvinutou idiocii opravdu nemůžu.

 
26.05.2016 18:33 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Promiň, ale její "texty" opravdu nelze zaobalit do humoru a nadsázky, ať se budeš snažit sebevíc.  

 

 
26.05.2016 18:34 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Když znáš souvislosti, tak ano.

A tím neříkám, že vždy souhlasím…

 
26.05.2016 18:35 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Že to nechápete vy neznamená, že to nechápe nikho jiný.

Hnus fakt!

 
26.05.2016 18:37 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

A tož děti, klíííd, je to jen internet

 
26.05.2016 18:39 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27

Město:Brünn

1586900513___1015685lll.jpg
2000-3000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

"Srážka s blbcem" v praxi

 
26.05.2016 18:41 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ano, máš pravdu Aničko Dajdou.  

 
26.05.2016 18:06 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Třeba proto, že by se všichni dovtípili toho, že to trvalo už na škole? … Kdyby bylo na mě, nemám problém, aby se to už klidně provalilo. Pro "učitele" je to složitější.

 
26.05.2016 18:17 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

On tím chrání i Tebe, nebo možná hlavně Tebe, nejen sebe, každopádně určitě váš vztah.  

Lidé umí být hloupí a zlí z mnoha pokřivených důvodů, které odporují zdravému rozumu.

Stačí se podívat třeba zde do diskuze.

 
26.05.2016 18:20 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Adame, prosímtě… a ty snad věří tomu, že pokud je to tedy všechno pravda, že Jelena tím onen pan učitel chrání? Taková kravina.

Dva roky od maturity je sotva důvod k tomu něco tajit… a proto mi to přijde vybájené…

případně je k zamyšlení příspěvek Barči… ta to bere z jiného úhlu

 
26.05.2016 18:28 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Hodně lidí zde má malou představivost a málo zkušeností (prosím Tě, neber to vztahovačně). To se vyprávěním nahradit nedá. Ať kdokoliv řekně cokoliv, budou to považovat za neuvěřitlné… takže proč se namáhat vysvětlováním těm, kteří jsou dopředu rozhodnutí.

Už na to nemám sílu.

 

Ti co to zažili dobře ví, jak to je a taky ví, že je mnoho lidí nebude ochotno chápat.  

Pro většinu lidí z netradičních vztahů to pak stejně končí špatně, protože je těžké ustát ten vnější tlak. Takže společnost je semele a bude se radovat, jakouže měla pravdu, když zabila další netradiční lásku.  

 
26.05.2016 18:31 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Neberu to vztahovačně…

Nicméně na netradiční vztahy jsem já odborník

 

Ovšem tomuto zkrátka nevěřím… ač jak říkám, zamýšlím se i nad úvahou Barči

 
26.05.2016 18:39 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ano, což je jaksi naznačení, jak to ten "zlý" muž s tou "hodnou" holkou myslí … postě z negativity do negativity …  

 

Anebo, co jiného z toho lze vyvodit?

 

Proč by probohal lhala?  

 

Ja chápu lidi, kteří zde dají dotaz a obviní svého partnera jak je hrozný a že oni jsou andělé.  

Těm se nedá věřit.  

 

Ale proč by lhala jelen …

 

Navíc, když už tom mám říct, tak já jsem zažil totéž. Ale opačně. S mladou hezkou učitelkou. (Ne o moc starší)

 

Byl to krásný vztah a ještě komplikovanější než jelenin. Dodnes na něj rád vzpomínám. Nebylo na něm nic špatného, spíše opačně. Hodně dobrého nám oběma dal.  

 

 

 
26.05.2016 18:45 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Víš Adame, je tady pár osob, co rádi/rády fabulují. čímž pádem mám velký problém věřit neuvěřitelnému

 
26.05.2016 18:29 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Nepojala byc to tak, že mě tím chrání, nebo že tím přímo chrání náš vztah. Ale je to malá škola, malý město, zkrátka by to nebylo ideální. Pro něj.

Štve mě, že se tady pod mým příspěvkem rozpoutala taková válka, omlouvám se černým panterům.

 
26.05.2016 18:36 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Ale tož neříkej, že nejsi ráda… tohle jsi přeci chtěla

 
26.05.2016 18:41 Uživatel: jelen
Věk:  20
Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Chtěla jsem, aby se tu začali 3 lidi hádat? Jsem trochu šílenec, asi jako každej ve 20 letech, ale ne zas takovej šílenec. Nepodléhám tomuto trendu, rozpoutat války v diskuzích a šířit hnus. Fakt se mi nelíbí kam tohleto směřuje, tak to tu opouštím. Vykašlete se na to… Nechápu proč si zbytečně děláte vrásky a hádáte se.

 
26.05.2016 18:42 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Text uživatele: 

Neboj, za žádnou hádku Ty nemůžeš.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah učitele se studentkou - je to tabu nebo ne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1032x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1224x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 895x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 718x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 927x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 868x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1119x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 850x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1352x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1889x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny