Téma: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak to vidí ona

22.03.2014 22:49
Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý večer všem, kteří se tu v pozdních hodinách zdržují a děkuji, že jste zabrousili do tohoto tématu alt
Nevím kde začít, bude to kapku delší, tak snad to nebude vadit alt Je toho mnohem více, ovšem nechci aby to bylo tak hrozně dlouhé, tak řeknu jen pár věcí.

Je to 2 a kousek měsíce zpátky, kdy jsem potkal novou slečnu. Respektive jsem ji potkával dřív, protože se mnou chodí na školu, ovšem jsme se začali bavit až před těmi 2 měsíci. Psaní na facebooku právě s ní bylo náplní celých dnů až doteď. Bavili jsme se opravdu o všem a když ríkám o všem, tak úplně. Já se do ni během chvilky zamiloval, ale problém byl u ní. Měla přítele, se kterým ovšem měla jakési problémy, ale to tu řesit nechci. Jenomže se chovala, psala se mnou jako kdyby nikoho neměla a silně jsme spolu flirtovali. Musela vidět, že k ní něco cítím. Byl jsem jí oporou, když měla problémy ve vztahu, jsem jí oporou doteď a jakmile se cítí špatně, ihned pokud můžeme, se sejdeme venku a prodiskutujeme to.

Nevydržel jsem to a svěřil se jí, že jsem se do ní zamiloval, že nemyslím na nic jiného než na ní. Ona to vzala podle jejich slov velmi sportovně a že jí to píše hodně kluků, že se nezlobí. Od té doby to bylo mezi námi takové dost napjaté, nepsali jsme třeba několik dní. Pak nastal zlom, kdy se rozešla se svým přitelem, tak jsem myslel, že mám volnou cestu. To by mi hned ale nesměla říct, že si píše s dalším klukem. Pokaždé, když jí to s nějakým nevýjde, ihned má v záloze dalšího a já hraju jen roli toho naslouchajícího kamaráda, od kterého potřebuje pomoc. Ještě připomínám, že silné flirtování převládá doteď. Bohužel je to jen to flirtování a nějaký náznak z její strany se zájmem o mě zatím nebyl.  

Momentálně si začala (už to obsahuje sex) s dalším. Když jsem jí prosil, ať nemluví o sexuálních věcech, které zažívá s ním a i s těmi ostatními (z minulosti), že mě to není příjemné, jakoby se mi vysmála. Tím teď myslím 3 hodiny starou záležitost, kdy mi napsala, že je zrovna u ní a že se sprchuje.

Když řesíme její věci ohledně vztahu, tak jí absolutně nechápu. Nechce někoho, kdo je proste blízko od ní, přítele chce radši z dálky, chce vztah ale chce si prý užívat. Kluka ale nepodvede, to vím. Řekl jsem jí, že prostě neví co chce a ona to sama potvrdila. Je hloupounká, je jí 17. Byli jsme dohodnutí, že se spolu tento pátek vyspíme, nezávazně. Byli jsme spolu na diskotéce, předtím klasicky flaška venku, uvolněná atmosféra, oba alkohol pěkně nalezlý v hlavě a byl to krásný večer. Ovšem cesta domů vše zabila. Pohádali jsme se, když mělo dojít na to, že půjdeme ke mě (to bylo tyýden plánované), tak jsem jí jen řekl, že je to naivka a že do každého vztahu se hrne moc bezhlavě. Naštvala se, otocila a odešla a já taky. Jenomže neumím na ní být naštvaný a běžel jsem za ní omluvit se. První obejmutí a takové to udobřování v náručí, že se nechceme na sebe zlobit a že si přejeme, ať to je mezi námi v pořádku. Jsou z nás velmi, ale velmi dobří přátelé a nedokážeme se na sebe zlobit.

Má tedy otázka zní. Je tu nějaká šance, že by se holčina, která mi dovolovala, ať na ní něco zkusím, dokázala zamilovat i do mě, i když na ní vidím, že zájem zatím nemá? Vážne jsem z ní úplně na větvi a zbožňuji každou chvíli s ní. Určitě toho řeknu víc, když mě někdo z Vás nakopne dotazem a dostanu se do toho alt Prozatím děkuji za KAŽDOU reakci alt Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1554x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak z její strany
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.03.2014 00:43 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak to vidí ona
Text uživatele: Danku, ale vždyť ta slečna ještě neví, co to je někoho milovat, chce si užívat…a to taky dělá…
 
23.03.2014 00:48 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak to vidí ona
Text uživatele: No, měla dvouletý a teď posledně 5ti měsíční vztah, tak něco málo o otm bude vědět. Jinak je rozdíl mezi zamilovaností a milovat někoho, nebo je to to stejné? alt Takže si myslíš, že z její strany jde čistě o flirt a nikam dál do posunout nechce? Když tedy teď začala něco s novým klukem.
 
23.03.2014 01:04 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak to vidí ona
Text uživatele: Tak já nevím, ale co to může být za slečnu pro vztah, když teď má nového včetně sexu a přítom se klidně s Tebou domluví na nezávazném sexu? Nebo si píše před pár hodinami s Tebou o tom, že tamten je zrovna u ní a sprchuje se? Ta slečna se evidentně pouze dobře baví. To je můj názor.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaný do kamarádky - nevím jak to vidí ona
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny