Téma: Je svatba ztrátou osobnosti?

31.10.2010 17:53
Uživatel: Mikulka
Věk:  29
Odpovědí na téma: 4
Text:  Dobrý den, Je to asi takhle...Není nutné se brát s přítelem, ne za cenu toho ,že se přítel změní .Vidím kolem sebe muže, kteří jako svobodní byli vtipná atd a teď jako by "zemřeli", změnili se ,neusmívají se, když jdou s manželkami. Už ani nezdraví jdou jako roboti bez života ,jako svobodný nebyl problém aby s "hubou" od ucha k uchu řvali pozdrav z jedné strany ulice na druhou a teď jako by se báli.  Jak je tohle možný? Kde jsou ty kluci ? Copak jim manželství ukradlo duši? Chci aby přítel zůstal takový jaký je už 10let! Nechci aby se změnil a tak jsem o svatbě přestala uvažovat. Mám strach že bych mu svatbou vzala to co na něm tolik miluju. Chlapi proč se po svatbě změníte ? Co Vás k tomu přiměje? Je pravda, že existují vyjímky potvrzující pravidlo, ale...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.11.2010 19:51 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Je svatba ztrátou osobnosti?
Text uživatele: Můj chlap se nezměnil...čím to asi je? Nestávají se z některých žen megery?
 
15.11.2010 10:02 Uživatel: Julie
Téma: Je svatba ztrátou osobnosti?
Text uživatele:   Já si nemyslím, že je to úplná vina manželek. Spíš ten chlap zmoudří, usadí se a jeho život není jako dřív, jedna velká kalba.  Mám v rodině příbuzného, kterému je už přes padesát , přesto se chová jak puberťák, přesně jak píšeš, hubu od ucha k uchu, pořád vytlemené a vážného jsem jej neviděla ani na pohřbu.  Spíš takovej pošuk. Já bych něco takového doma mít nemohla. Ale je to každého věc.
 
16.11.2010 20:20 Uživatel: jancaho
Věk:  30
500-1000
Téma: Je svatba ztrátou osobnosti?
Text uživatele: Taky myslím, že to lejstro nic nemění.  Já začala trošku od konce.  Dítě, stavíme dům, a pak až někdy svatba. Přibyly starosti, máme na sebe míň času, jsme unavení. Ale neměnila bych ani za nic.
 
30.01.2011 21:38 Uživatel: Raul
Věk:  56
Téma: Je svatba ztrátou osobnosti?
Text uživatele: Některé ženy si myslí, že oddacím listem dostávají právo svého muže změnit k obrazu svému. A tak začnou - nejprve jej připraví o jeho kamarády, potom o jeho koníčky a záliby, potom výčitkami zlomí jeho sebevědomí. Některým se podaří svého muže "převychovat" a pak zjistí, že už není takový jako dříve a začnou hledat jiného. Právě toho zábavného, sebevědomého, rozesmátého. Bohužel většina takových se projeví až po té svatbě. 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Je svatba ztrátou osobnosti?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny