mojra.cz

Téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno

07.09.2010 10:58
Uživatel: Vladimír
Věk:  27
Odpovědí na téma: 4
Text:  Po pětiletém soužití s mou manželkou sem zažil první velký šok. Často jezdím na služební cesty, a vždy se těším na návrat domů. Má nejdražší mne vždy očekává s otevřenou náručí a jsou to vždy ty nejkrásnější chvíle mého života. Je velmi emocionální, a dává to adekvátně najevo.
Dlouho si povídáme, jsme stále spolu, dotýkáme se jeden druhého a je nám dobře. Tento týden jsem byl také na služební cestě a po návratu domů jsem byl, mírně řečeno, vyveden z míry. Má manželka začala dělat noční směny, a to mi sdělila po telefonu, když sem byl mimo domov. Bylo to náhlý rozhodnutí na pracovišti, co sem samozřejmě akceptoval.
Když sem se vrátil z cesty, manželka nebyla doma, já si lehnul a spal. Ráno, když přišla ze směny, dala mi letmou pusu, řekla že je unavená a šla spát. Byl jsem vyveden z míry. Nikdy dosud se ke mne tak lhostejně nechovala. Ať byla mnohokrát unavená, také probuzená uprostřed noci, vždy se dovedla potěšit z mého návratu. Teď ani náznak potěšení že sem zpátky. Nechal sem ji vyspat a čekal co řekne. Nic, pouze do kruhu se točící debata o problému, který se snažíme už déle bez výsledku vyřešit.
Odvez sem ji na noční, kterou ve fabrice dělá pouze ona a jeden její kolega. Její chování se nezměnilo ani v následující dny. Její zvykem je být v pohybu, teď sedí, přemýšlí, nic v domě si nevšímá, je ze dne na den ke všemu lhostejnější.
Včera po mém návratu z práce, už byla vzhůru, sem se ji zeptal, proč se její chování ke mne změnilo. Její reakce byla, že všechno je po starém, je pouze unavená a já si něco domýšlím. Když někdo žije spolu 5 let, a musím říci, že jsme jeden k druhému byli navzájem vždycky úpřimní, vždy jsme si všechno vyříkali, v dobrém i zlém, nemůže prohlédnout takovou změnu chování. Nikdy předtím se nestalo, aby netoužila po objetí, pohlazení, stisku rukou, v takovém stavu nebyla a já ji nepoznávám. Nevím co mám dělat, ptát se dál? Nechat všechno běžet a čekat, co se bude dít? Jsem já přecitlivělej jako malé dítě, které čeká na to, na co bylo pořád zvyklé? Jsem ješitnej, žárlívej, nebo něco horšího? Nedovedu žít tam, kde nám pocit, že sem zbytečnej. A ten pocit ve mne narůstá ze dne na den. Tím velkým nezájmem vůbec o něčem mluvit. Jediné otázky, které sem posledně od manželky dostal – cos snídal a co budeš jíst večer a zítra. Bolí to.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.09.2010 11:12 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno
Text uživatele: Asi se něco stalo a ona se trápí. Nebyla Ti třeba nevěrná s tím jejím kolegou? Teďka je z toho třeba v depce a trápí se tím, co se stalo ... Ale třeba taky ne. Kdo ví.
 
07.09.2010 14:32 Uživatel: Romča
Věk:  45
romcan.jpg
500-1000
Téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno
Text uživatele: taky bych tipoval neveru
zkus si ji proklepnout a treba zakazat ty nocni
souseddova partnerka sla delat taky nocni a uz spolu nejsou frown
 
07.09.2010 21:00 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno
Text uživatele: Musím se přiznat, že jsem na Tvůj příběh dneska vzpomínal při sekání trávy (to si tak člověk probírá leccos) a asi chápu proč Tě to mrzí a jsi z toho špatný. Když jsi totiž zvyklý na určitý "standard" a ten pak pomine, člověk se s tím špatně vyrovnává. Co se týče citů, je to o to těžší ...
Pak teprve si člověk začne většinou vážit toho, co měl.
 
25.12.2010 23:52 Uživatel: PAVEL
Věk:  46
Téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno
Text uživatele: Myslím , že tyhle odpovědi sám znáš ,ale nechceš si je přiznat .Asi jí máš moc rád a nebo jsi na ní moc závislý.Pokud nepomůže otevřený rozhovor ,zbývá trpělivost nebo začít jinak,jinde ,s jinou?Asi vím o čem mluvíš,Držím palce.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chování manželky se po 5 letech náhle změnilo - nevím proč a je mi smutno
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny