mojra.cz

Téma: Hádky s nejlepším kamarádem kvůli jeho dívce - trápí mě to

15.03.2013 22:53
Uživatel:
Věk:  17
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Mám poslední dobou problémy s nejlepším kamarádem. Dřív jsme tu byli jeden pro druhého, ale poslední dobou mi přijde, jako bych tu byla už jenom já pro něj. Často se hádáme a už to není jako dřív. Jemu to tak nepřijde, ale já si chvílema připadám, jako bych mu byla ukradená.

Když jsme se o tom bavili, řekl mi, že mu ukradená nejsem, že si myslel, že je to mezi náma v pohodě. Často na něj kvůli tomu bývám protivná, i když třeba nechci, ale i to mi připadá, že nějak zvlášť neřeší. Prostě mi vždycky řekne, ať nejsem naštvaná nebo smutná a asi si myslí, že mě to přejde. Tohle totiž vidí u jeho holky, ta se k němu chová hrozně. Já mu říkala, že mi to vadí, že nechci aby se trápil, ale on říká akorát, že teda neví co má dělat, že jsem pro něj důležitá, nechce mě ztratit. Ale taky že se s ní rozejít nemůže. Jsem z toho všeho poslední dobou dost špatná, co mám dělat?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1630x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Hádky s nejlepším kamarádem
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.03.2013 23:47 Uživatel: Barča
Téma: Hádky s nejlepším kamarádem kvůli jeho dívce - trápí mě to
Text uživatele: 

Myslím si, že se snažíš jemu i sama sobě namluvat, že jde o oboustranné kamarádství. Bohužel to Tvůj kamarád zřejmě cítí, ale nechce Tě zraňovat. Nemyslím, že děláš dobře, když mu dáváš najevo, co si myslíš o jeho slečně. Pokud chceš zachovat alespoň zdání kamarádského vztahu, pak vyslechni, co ho trápí, jeho starosti, ale do jeho vztahu se nevměšuj.

 
16.03.2013 09:55 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Hádky s nejlepším kamarádem kvůli jeho dívce - trápí mě to
Text uživatele: 

Hádat se kvůli jeho dívce není způsob, jak udržet kamarádství v přijatelné rovině… Ty vztahy jsou prostě jiné ze své podstaty a proto z repertoáru jeho přítelkyni vynech… Také se smiř s tím, že partnerovi věnuje více času než kamarádům, že jeho postoje a názory jsou pro nás důležité, od kamaráda nečekáme, že se bude urážet, že bude smutný proto, že bude řešit naše vztahy, které se ho netýkají.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hádky s nejlepším kamarádem kvůli jeho dívce - trápí mě to
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny