Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu

09.12.2012 00:37
Uživatel: Kate.22
Věk:  22
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Ahoj,

nedá mi spát jedna záležitost, tak se chci zeptat, jaký názor na to budou mít další (a jistě zkušenější) lidi, zejména pak kluci:

Před měsícem jsem se seznámila s jedním klukem - je mu stejně jako mně 22 let - oslovil mě on. Dlouho jsme si povídali, on mi na konci večera řekl, že by mě rád znovu viděl a políbil mě na tvář. Začali jsme si psát, byli jsme spolu na obědě, v kině, na večeři (všude byl nesmírně galantní, pozorný), a pak i "na pivu" s jeho kamarády - ovšem tady vznikl první náznak problému.

Při našich soukromých schůzkách mi dal vždy při setkání a při loučení pusu na tvář, později "pusu na pusu", ale žádné dotyky, nic takového. Teprve v oné hospodě s kamarády, kde si přihnul, mě najednou začal chytat za ruku, líbat a hladit po zádech a naznačil, že by rád i něco víc.

Já jsem to zahrála do outu, protože po dvou týdnech nikdy s nikým nespím.

Další schůzky byly navrhnuty přirozeně a spíše z jeho strany (jsem stará škola; snažila jsem se netlačit na pilu, ačkoliv je fakt, že teď jsem prvotní zprávu vždy odeslala já  - psali jsme si celé dny) ovšem dělo se standardně to, že mě pouze políbil při setkání a loučení - žádné další náznaky, vůbec ne takové něžnosti, jako tenkrát v alkoholovém opojení.

Následně mě pozval na víkend do hor s přáteli, kde se ale původní problém ještě prohloubil. Dal mi pusu na uvítanou, ovšem nic dalšího - jeho kamarádi se chovali ke svým přítelkyním normálně, líbali se, chytali se za ruce i před námi. Přátelsky mě přijali a na něj koukali, proč se ke mně chová tak chladně. Opět se stalo to, že dokud se nenapil, nedal mi pusu, nepohladil mě, nechytnul mě za ruku, nic.

Za to když se napil, chtěl se mnou spát. Já jsem mu ale řekla, že ne, že to nechci uspěchat (už proto, že jsem byla zmatená tím, co se děje poslední dva dny). Nakonec to dopadlo na třetí metu (já jemu, ale do ničeho mě nenutil, naopak už spíš nechtěl nic). V noci se tulil, ráno opět chladný jako kámen; nebýt toho, že jsme vylezli z jednoho pokoje, třetí člověk by nepoznal, že spolu něco máme. Když jsem se zeptala (o samotě, jen my dva), jestli je schopen dát mi pusu bez toho, aby se napil, řekl, že to přece dělá celou dobu. Jenže já jsem mazlivý typ a ve vztahu to prostě potřebuju, takže jsem mu přímo řekla, že si nejsem jistá, co vlastně jsme. Načež mi odpověděl "Co je to za otázku? ". Na to jsem mu já neodpověděla nic a odešla z místnosti.

Při loučení mi opět dal pusu na pusu (všichni kolem opět naprosto vykulení, že se neděje nic víc) a řekl, že "si napíšem".   Je to týden, a nenapsal.

 

A tak se vás chci teď zeptat, jestli jsem narazila na sukničkáře, kterej si nepřišel na to, co chtěl, nebo se třeba zalekl toho přímýho dotazu, nebo v tom vidíte i něco jinýho? Díky happy

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2890x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Už se neozval
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.12.2012 08:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Docela by mě zajímalo, jaký pohled by na to měl on, kdyby se k tomu měl vyjádřit. Jaké dotyky máš na mysli při puse na rozloučenou? Já si nemyslím, že jde o sukničkáře, spíš se podřídil Tvému přání.... řekneš mu, že po dvou týdnech s nikým nespíš, ale už ne to, že Ti vadí jeho "špička".... počkal tedy a zas přišlo "neuspěchávání". Nepovažuje za chladnou spíše on Tebe? Každopádně si myslím, že je zbytečné to řešit, protože se už neozve. Pro Tebe z toho plyne poučení, že chlapovi musíš říct jasně co chceš. To, že "ostatní koukali", že "ostatní Tě přijali" a "ostatní byli vykulení" bude každému úplně jedno.

 
09.12.2012 09:24 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

podstatné není z "jaké jsme školy" ale jak to cítíme, pokud se chováme jinak, než to cítíme, je něco špatně. že bys narazila na sukničkáře si fakt nemyslím, spíš k tomu, aby posbíral odvahu (k akci nebo z odmítnutí) potřeboval "něco na posilněnou" a je otázka, zda proto, že je plachý (což není důvod pít) a nebo proto, že jsi byla jak kus ledu a on se bál odmítnutí (to není příjemné nikomu i když uznávám, že ani odmítat není vždycky snadné, když nechceš odmítnout úplně, ale jen nastavit mantinely tak, aby to bylo pro oba akceptovatelné) Jak co přijali ostatní kamarádi není důležité, oni jsou vně vztahu, podstatné je, jk to vnímají ti uvnitř vztahu.... upřímně člověk by měl vycítit... když už se o tom musí mluvit, je to samo o sobě problém, alespoň tak to cítím já, protože stejně většina komunikace mezi lidmi probíhá neverbálně (proto také tolik nedorozumnění na chatech a v diskuzích, protože je pouze "verbální" Gesta, mimika, dotyky, pohledy... by měly samy o sobě ukázat kam až lze zajít a čeho se nedostává. On také málokdo dokáže o těch věcech hned bavit a také pojmenovat své pocity...

 
09.12.2012 10:51 Uživatel: Kate.22
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Barča: Tam nejde o to, že by mi vadilo, že musí sbírat odvahu tím, že se napije; mě mrzí, že když už se nějakej stud prolomí, jakmile vystřízliví, zase nic není. Proto jsem ho uspokojila, aby viděl, že se sexu nestraním, ale spát s ním ještě nechci. Když vedle mě leží celou noc, přece se nemusí stydět dát mi pusu (já jsem to několikrát v noci udělala, a on mi řekl dobrou noc - přitulil se, ale bez pusy). A že nejsem chladná a chci něco víc, to jsem se snažila dát mu najevo tím, že jsem se ho na to zeptala... je fakt, že já sama jsem se o nic nesnažila, ale brala jsem to tak, že na něj nechci naléhat, aby si nemyslel, že "ho musím oblejzat, aby bylo vidět". Jednou říkal, že nemá rád dotěrný lidi, tak jsem nechtěla, aby mě považoval za dotěrnou..    

 
09.12.2012 10:57 Uživatel: Kate.22
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Barča: A pro upřesnění - já mu neřekla, že po dvou týdnech s nikým nespím, to píšu sama za sebe teď - když to poprvé naznačil, jen jsem odmítla. Podruhý (na chatě) jsem mu řekla, že to nechci uspěchat - aby věděl, že s ním chci spát, ale ne teď.  

 
09.12.2012 11:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Jak vidíš, nerozumím Ti já, natož aby rozuměl chlap. Možná tomu rozumí tak, že se budete milovat jen když budeš chtít Ty. Pozval Tě na schůzku, na oběd, do kina, na večeři, vzal Tě mezi své přátele na hory a vidí jen ten výsledek.... 0. Takže v jeho očích nejde o vztah, jaký by si přál. Prostě se vším všudy.

Ale to je jen můj pohled, nebo názor na věc. Možná Ti tu napíše někdo něco přínosnějšího.

 
09.12.2012 12:00 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

vidím to stejně

 

 
09.12.2012 12:03 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Ahoj,

podle mě se nejednalo o sukničkáře (nebo to měl naopak výborně promakaný : ) ) Ne, promiň, trochu a dost možná nevhodně, zlehčuju, nezlob se : ) Spíš snad o někoho, kdo je nejistý a bojí se odmítnutí. Myslím, že nerozuměl tvým náznakům, nevěděl, co si může a naopak "nesmí" dovolit. Nakonec to asi neunesl a vzdal to. Byl zmatený.. Protože já jako holka bych ti taky moc nerozuměla.. Co "bych si teda směla a nesměla dovolit a jak co myslíš"... A to, co je tady už napsáno přede mnou (že tě pozval tam a tam a ukázal kamarádům a něco za to čekal).. tak už tomu (bohužel?? ) bývá. Když bys mu ale neznačila, že t tak nechceš, snad není problém ještě počkat. Ale myslím, že ho pak zmátlo to, že ses mu "podvolila".. Mám v tom taky trochu zmatek.. (a podle toho moje řádky vypadají : )

Hodně štěstí a ať se moc dlouho pro něj netrápíš...

 
09.12.2012 12:13 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

No počkej, já to ale nemyslela tak, že ji vzal mezi kamarády a za to něco čekal. Spíš že jí tím dal najevo, že s ní počítá a ne, že chce jen sex. Kromě toho tu dodala, že ho uspokojila, takže je jasné, že on chce to dobré i pro ni, že mu nestačí to mít jen on sám. Tohle ho prostě neuspokojuje.... a myslím si, že tak to nemá nastaveno jen on. Ale k tomu ať se spíš už vyjádří chlapi.

 
09.12.2012 12:19 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

.. a nebo mu to prostě napiš=vysvětli. Holt si musíme my ženský zvyknout na to - i se to naučit, že chlapi jsou přímí, jednoduší (není hanlivý výraz! )a tak mu to vysvětli+i s tím, co jsi očekávala. Snad pochopí....

 
09.12.2012 14:18 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

Sukčničkář asi ne. Spíš stydlín.

Prosím Tě, Kate, když budeš na něčí vzkaz reagovat, nepiš "Barča:" ale klikni na Odpovědět. Díky happy

 
10.12.2012 08:50 Uživatel: Julie
Téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Text uživatele: 

   Myslím, že sukničkář není...... Spíš takovej nedospělej?   Nechápu potřebu si přihnout, když chci vzít holku za ruku...... to aby byl v alkoholu permanentně naložený, ne?   Tohle bude nezralý, zelený a ještě to dá spoooustu práce.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Má ostych mě políbit či pohladit dokud se nenapije alkoholu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 557x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 430x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 602x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 556x
Jak byste se zachovali??? 4 582x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 684x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 643x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 590x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1031x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 905x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny