mojra.cz

Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají

21.11.2011 01:00
Uživatel: Eda
0-100
Odpovědí na téma: 33
Text: 

Som vydatá už 34 rokov. Je to pre nás obidvoch druhé manželstvo.  Celkom to u nás funguje, iba v posledno case mám pocit, že mi manžel nehovorí pravdu, niečo tají, vyhýba sa odpovedi.

Často sedí pri počítači, na facebooku a ked prídem za ním k počítaču, prepne na inú stránku. Máme už svoje roky, bezo  mňa nikam nechodí,   takže vôbec neviem, čo sa deje, ako si vysvetliť zmenu v jeho chovaní. Poraďte..... stále ho ľúbim a viem, že aj on mňa. Čo mám  robiť, kde začat a ako vec riešiť. Veľmi ma to trápi a určite nie som sama s takýmito nedobrými skúsenosťami. Ďakujem veľmi pekne za rady.....

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.11.2011 09:15 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Paní Edo, Váš muž nikam nechodí, má Vás rád, jediný problém bych viděla jen v častém vysedávání u pc. Že před Vámi skrývá FB? Vždyť mu nechte ten kousíček soukromí. Možná se mu jen s někým příjemně píše a nechce Vás zranit, pokud se jedná o ženu.

 
21.11.2011 10:42 Uživatel: Máxima
Věk:  57
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Milá Eda, taky se připojuji k odpovědi paní Barči... Podívejte můj muž je velice dobrý rybář, často chodí na ryby a stává se, že i nic nepřinese... Taky bych si mohla myslet, že byl bůhví kde.... Chápu, ze facebook je dnes fenomén ... asi bych nějaké to vysedávání manžela před PC taky neuvítala, naštěstí má jiný koníček... ale , co naplat zamlada jsme to neměli, tak si to někdo vynahrazuje  nyní, snad si neuvědomuje , že než virtuální kamarádi, jsou lepší živí... Netrapte se tím, nepátrejte, hoďte to za hlavu, vžyť píšete, že se máte rádi... Můžete si taky povídat s virtuálníma kamarádkama ZDE....

 
22.11.2011 00:23 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Pani Barča i pani Máxima....... Ďakujem za Vaše maily. Je super, že Ste ma nenechali samu s mojim problémom. Stotožňujete sa na jednej veci., dať mu trochu slobody.  ..... Viete, čo sa týka teda tej slobody tej má môj manžel viac ako dosť. Chodí s kamarátmi do zahraničia  na dovolenku aj 5 x za rok, bežne je to aj 60 dní do roka čo strávi na dovolenkách, mimochodom mňa nebaví na tie dovolenky chodiť, aj keď sa vždy opýta, či pôjdem s ním i ked priznávam, že 2 x do roka sa obetujem a idem s ním a užijeme si to ..... tiež chodí s partiou takmer denne na posedenie pri kávičke, ...... sám chodí, ak chce ísť sám,   do svojho rodiska na Morave na návštevu rodiny. Akú viac slobodu mu mám ešte dať ? Má svoj účet, o ktorom nič neviem, kedysi som vedela aspoň koľko tam má. Dnes o tom odmieta hovoriť................ i za dosť "vysokú cenu ". No inak je veľmi milý, pozorný ...., pripraví jedlo, vyvesí prádlo, nakúpi, umyje riad, teší sa, ked idem s ním kamkoľvek....... keď si niečo nové kúpim, .... ale o tom s kým si mailuje, telefónuje, SMS-kuje , ako nakladá s peniazmi, to je tabu téma....Som z toho úplne zmatená... No a teraz mi poraďte , čo robiť ????  Moc Vás holky pozdravujem a budem čakať veľi netrpezlivo na Vaše správy.. Želám  všetko dobré!!!! Vaša Eda

 
22.11.2011 15:53 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Děkuji paní Edo za vzkaz, myslím, že jak se říká - starého psa novým kouskům nenaučíš, tak to bude případ Vašeho muže. I když Podle mého názoru je Váš muž vlastně málem ideální, nezdá se Vám? Když čtete nářky jiných jen tady na webu, můžete být klidná. Do peněz Vás nahlédnout nenechá, ale šidí Vás? Ne, máte vše, co si přejete. A že nevíte, s kým mailuje, nebo si píše....no bóže, když mu to dělá radost a Váš vztah to neohrožuje, tak vlastně o nic nejde. A jak píše Maxima, Vy si zas můžete popovídat tady na různá témata a my budem jen rádi. I Váš názor nás zajímá.

 
22.11.2011 17:29 Uživatel: marki
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Asi máte pravdu. K čemu Vám ale je? Není lepší vybudovat si také svoje soukromé, privátní území? Uvidíte jak zastříhá ušima. Nedávno byl v TV film "Vratné láhve". Jako ta manželka hl. hrdiny. Jó jakmile to vpadalo, že je také samostatná, najednou se objevilo oč bojovat a najednou tu byl výlet balónem... Vím, že Váš manžel Vás zve na svoje aktivity. Jenže jsou jeho. Udělejte si svoje a můžete ho také pozvat. No a on bude koukat kamže mu prchá kořist?

 
22.11.2011 18:48 Uživatel: Julie
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

  Tak to už můžu rovnou žít sama. K čemu mi je žít ve vztahu, když si každý žije po svém. Nevím, mám na to asi málo zkušeností, ale já chci stárnout v páru se vším všudy. A můj by byl první, s kým bych to konzultovala.

 
22.11.2011 21:44 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Zkuste mrknout do historie prohlížeče wink

 
22.11.2011 21:58 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

A bude se trápit ještě více. Kdepak, radím nepátrat.

 
23.11.2011 09:02 Uživatel: Julie
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

   Stejně se trápí, já žít v nejistotě a ve lži neumím. Myslím si, že nemusí být nutně za stíhačku, ale co se týká zásadních věcí, jako finance, tajné konto, utajený potomek atd...  Manželka by to měla vědět. Už jen z toho důvodu, že před zákonem jsme příbuzní v první linii a pokud manžel naseká dluhy a umře, budou to chtít po manželce. No a pokud má někde utajeného potomka, tak až se bude porcovat medvěd, budou se dít věci. A chudák paní to odnese zdravím. V manželství se má hrát na férovku, žádné soukromničení atd neberu.

 
23.11.2011 09:17 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

V zásadě máš Julie samozřejmě pravdu, ale nežijme v iluzích. Existuje jen jediná ochrana a to:  Neženit se - nevdávat se  - nemít děti - zkrátka žít single a masturbovat nad obrázky.

 
23.11.2011 10:28 Uživatel: Julie
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

  Baru, v iluzích žiješ, pokud zůstáváš v manželství s kurevníkem a naivně jeho chování omlouváš genetikou, pudem atd....  Pokud s někým spojím svůj život, vyžaduji určitá pravidla a dodržování jich. Pokud budeme muže donekonečna omlouvat, slevíme z nároků na ně, tak se nemůžeme divit, že?  Důležitý je charakter a dobrá vůle a to u obou.

   Iluze máme každý, ale je otázka, mám-li vědomě dělat někomu iluzi, to jest lhát.               T.G.Masaryk

 
23.11.2011 10:52 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Vím jak to myslíš....ale co když x let žijete v pravidlech, dodržujete všechno, vytvoříte spoustu věcí a jednou přijde vybočení? Opravdu je tím zapomenuto všechno to dobré? Nezlob se, ale to jde tak třeba u domácího spotřebiče, že když mlýnek nemele, nebudu myslet na to, že mlel 30 let a vyměním ho za jiný. Ale člověk není dokonalý stroj a já neříkám, že určité věci schvaluju, či omlouvám, ale ledacos jde vysvětlit a odpustit.... a to platí i pro jednorázovou nevěru. O tom by se dalo dlouze psát, ale tím, že člověk jednou provede špatnou věc, nestává se automaticky špatným člověkem. Na misky vah přijde víc věcí a když je dobrá vůle a zodpovědnost......ona totiž rozbitá rodina je raz dva, to není žádné umění, ale slepit ji, to už umění je. Nerozhoduješ se jen za sebe, ale i za děti a ty vůbec nezajímá, kdo a co...ony chcou oba rodiče.

 
23.11.2011 11:06 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Pozdravujem dievčatá, vidím, že plodná diskusia je v plnom prúde. Ako sa hovorí, že koľko hláv, toľko názorov. Ten môj sa prikláňa rozhodne k pani Júlii, nehnevajte sa pani Barča. Aj keď i ten Váš názor má niečo do seba, lenže, to by som musela pchať hlavu do piesku. A to ja zásadne nerobím.. Preto zdieľam názor pani Júlie. Som za úprimný, čistý a férový vzťah.A rozhodne nebudem tolerovať žiadne bokovky... ani v peniazoch, ani vo vzťahoch . V tom mám úplne jasno. A už som mu to aj naznačila. Ak to nepomôže, ........ svet je veľký .........  Viete, akosi v kúriku duše sa mi aj žiada už trochu nezávislosti a slobody mimo domova , lebo doma som aj tak istým spôsobom sama. Možno by som to už bola aj dávno urobila, iba že i stále bolo ľúto, že zostane sám. Veď, ako som už písala, že , je na mňa milý, dobrý a pozorný, kým ale nezačnem problémovú tému. No, .... to pánko vstane, odíde do svojej izby a zatvorí dvere no a  pár dní si žije vo svojo svete, samozrejme doma, či na káve s kamarátmi, alebo hodinku- dve v meste, atď....A potom, keď si asi myslí, že ma to už prešlo,   príde vyvoňaný, milý a ja ..... ako by sa nič nestalo. A viete prečo? ...lebo ho ľúbim a  mám rada jeho silné a jemné objatia.... A zasa je všetko v pohode, až do tej doby.... ale to by som sa zasa opakovala... Moje kamošky mi ho všetky závidia a strašne ho majú radi. Ja im však o našich problémoch, vlastne ojo probléme  nehovorím. Možno keby som sa im zdôverila, .... ktovie, ako by ho vnímali. Aj moja mama ho má radšej, ako vlastného syna, lebo jej splní, čo jej na očiach vidí. No, tak je to, teda ...

Č i teraz poradíte? Želá Vám krásny a pohodový deň...Vaša Eda

P.S.

Čo by asi na to povedal môj manžel, keby som mu ju tak dala prečítať ......? Nikdy si neželal, aby sa naše problémy riešili inde, ......vraj čo sa doma uvarí..... a vždy iba  medzi štyrmi očami 

 
23.11.2011 11:27 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Za upřímný, čistý a férový vztah jsme většina, ale v životě se holt musíme prát i s opakem. A každý jsme jiný/á a máme jiné podmínky k životu. Co jsme ale všichni - jsme jen lidi a jsme chybující.

 
23.11.2011 12:33 Uživatel: Julie
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

  Paní Edo, měla by jste vědět, že jsem vdaná teprve 15 let. Tzn, že Vám nemohu radit, protože nemám zkušenosti a roky prověřenou praxi. Jediné, co mohu, tak napsat jak to mám já, to že to mám nastavené jako koncentrák jste už asi pochopila. Důležité pro mne vždycky byl charakter, naštěstí v tomhle jsme s manželem za jedno, taky nemá rád nevěru. Nevázaného sexu užil než mne poznal a dnes si oba myslíme, že je to bez vztahu a lásky pořád dokola pouhý tělocvik. Což není nic-moc, protože jsme romanticky založení. To ovšem nevylučuje, že se mi to nemůže stát. Zvláště, když je manžel pořád na cestách a ve volnu se věnuje fotbalu a volejbalu. Ve vaší situaci bych asi jednala daleko dříve. Nenechala bych to zajít tak daleko. Začněte u sebe, Váš chlap si je asi moc jistý v kramflecích a to je špatně.

 
23.11.2011 13:24 Uživatel: Máxima
Věk:  57
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Eda, jednou před mnoha lety mi moje nebohá maminka řekla: nejvíce důležité na vztahu s mužem je, aby Ti PŘÁL, aby měl radost, že ty máš radost.... a pochopila jsem, že Tvůj muž takový asi je... On už se asi nezmění, jak kdosi tady napsal, starého psa novým kouskům nenaučíš... možná má z prvního manželství nějaké ty bloky, třeba ho oškubala na kost. kdo ví...Usmívající se Taky asi chce mít ve společnosti své peníze, aby Ti nemusel říkat o každou korunu...Manžel mi taky nedává celou výplatu, musí mít na cigarety, rybářství, provoz auta atd...taky jezdí s kamarády na ryby do Norska....Já si taky koupím. co sama chci, třeba i drahé knížky, všelijaký milý blbosti , on mi nic neřekne, je rád, že se bavím...Je vidět, že je Tvůj manžel společenský člověk, tak buď trochu taky, občas si s ním zajdi do té jeho společnosti, hezky se obleč, kup si něco hezkého na sebe, pečuj o sebe, měj se ráda... Já vím, že oddělené peníze nejsou pro někoho to pravé ořechové, ale snad Ti dává dostatečnou částku na domácnost ? Nebo dávejte stejně a zbytek Tvých peněz si taky sama ošéfuj, pro Tvůj podobný pocit osobní svobody... zajeď si s kamarádkou, sestrou, sestřenicí v létě k moři, po památkách  nebo já nevím kam... budeš z toho, zážitků  žít celý další rok, podělíš se o ně s manželem...

 
23.11.2011 13:14 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Dievčatá, ja ale netvrdím, že ma môj manžel podvádza, aj keď.......... vylúčiť to tiež nemôžem.

Pani Júlia píše, že by to nenechala zajít tak daleko.. Ale kedy je to už dost daleko, dokedy je  únosné znášať to ? To keby som vedela... Žiaľ, to asi nevie nikto. Ale ja  jedno viem určite.

Že ma hrozne štve to jeho manévrovanie a tajnostkárstvo. S tým sa asi nikdy nezmierim. Čo sa týka tých chýb, pani Barča, súhlasím, treba odpúšťať a robiť kompromisy. Ale povedzte mi , ako dlho...? V tejto chvíli  ma to už  nebaví, som z toho unavená, chcem vypnúť a konečne sa  uvolniť ...

Život beží ako voda a nikto nevie, ako ešte dlho. A ja by som ho chcela prežiť čo najkrajšie. Čo teda urobiť ? Odísť.... ? ...byť voľná a sama, alebo zostať a trpieť?  Díky za Váš čas....

 
23.11.2011 16:18 Uživatel: Julie
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

  Osobně bych to utla hned v začátku jak by se začal  schovávat. A nejde vůbec o žádné výčitky, křik, hádku a tak podobně. Vystihla bych okamžik, zeptala se, jestli mi může věnovat pár minut rozhovoru, v klidu mu porozprávěla o svých pocitech a jak na mě jeho chování působí. No a pokud stojí o zachování rodiny, tak ať to nedělá.

 
23.11.2011 13:35 Uživatel: Máxima
Věk:  57
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Eda, před chvílí jsem Ti psala, ale Tvůj předešlý příspěvek je už nějaký skoro "zoufalý".... Kolik je Tvému mužovi, asi stejně jako Tobě, tedy žádný Casanova v nejlepších letech asi už není, jen se po svém brání pocitu , že už přišel ten podzim života, chlapi jsou v tom ještě horsí než ženy....A vůbec, jaký že to podzim života???? Když je člověk zdravý, je to nejkrásnější věk, člověk má čas na sebe, na své hobby...proboha, jak budeš takhle v koutě, tak se budeš marně trápit.... Mysli nasebe, na svoje duševní zdraví... Jistě máš taky kamarádky už v důchodu, tak si udělejte taky pravidelné sedánky u kafíčka... Choď někam jemně cvičit, já jsem z města a už dlouho uvažuje, že bych šla do kurzů španělského tance-Flamengo.....našla jsem na internetu kurzy, vede je paní tak v Tvém, našem  věku....

 
25.11.2011 14:43 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Ahojte holky, prepáčte za neskorú reakciu. Moc ďakujem za čas, ktorý mi venujete. Ako som postrehla, skoro všetky  si tykáte.Tak to skúsim aj ja, bude sa mi ľahšie a lepšie kounikovať.... a Vás poprosím o to samé. Dúfam, že to nebude prekážať žiadnej z Vás. A teraz k Vašim mailom. Máxima, ja nie so zúfalá, skôr naštvaná... a to,   sama na seba. Neviem si urobiť poriadok, seknúť so všetkým a tak.....Vieš, aj o tom som uvažovala , .... čo  keby som aj sekla.... Čo by bolo potom ? Odišla by som, či on ? a čo rodina? A keď mám pravdu povedať, vôbec sa mi nechce začínať kdesi odznovu a navyše by som všetko  v rodine  pokazila, obrátila naruby. Máme 3 deti a 2 vnukov. A navyše toho môjho starého čerta ľúbim a naozaj by som ho nechcela nechať samého. Nehovorím, že by sa o seba nepostaral, ale ako by to vyzeralo. Je zvyknutý na nejaký štandard..., navarené, vyžehlané, spoločné  prechádzky a večery strávené pri telke, kartách, či vínku a tak.A ja si vôbec, ale vôbec  neviem život bez neho ani predstaviť. Iba by som chcela, aby to fungovalo medzi nami tak ....inak....normálne. Ako doteraz... Chcem tak veľa ? Štve ma to ale aj bolí. Barča vraví jednu veľkú pravdu. Sme iba ľudia, a dosť často omylný. To beriem. Nikto nie je neomylný. Llenže u nás bolo zvykom, že chybu sme, ak sa stala,   priznali ihneď a nahlas. A spolu sme hľadali riešenie. Ale toto, čo on robí je čo? Je to chyba , či  čo je to, ak to robí ďalej a vedome a predo mňou to skrýva ?A to je to, čo ma štve.Cez to sa neviem preniesť. Veď ja viem, každý má nejaké to malé tajomstvo. Toto už ale trvá dlho a je to čím ďalej horšie. Ja mu asi aj prestávam veriť.  Holky, asi to skúsim tak, ako mi radíš Ty Júlia... Skúsim vystihnúť tú správnu chvíľku a budem sa pýtať a skúsim mu porozumieť... A podľa odpovede a výsledku sa potom asi zariadim.. Najskôr Vás, ale budem, moje milé kamošky, informovať. Želám Vám krásny zbytok dnešného dňa. Vaša Eda

 
25.11.2011 22:26 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Přeju Ti, abys dobře vyřešila, jen jsem trochu skeptická.

 
27.11.2011 11:41 Uživatel: Indiánka
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

 Dobrý den paní Eduško smile

Mám svůj názor na Váš problém. Po určitých letech manželství, byť je jakkoli harmonické upadne do určitého stereotypu. Chápu Vás, jak se v situaci, která u Vás nastala cítíte. Není to rozhodně příjemné. Na jedné straně je fajn, že Vás manžel zřejmě nepodvádí, řekla bych, že spíše hledá nějaké to povyražení, jemný adrenalin v tom, že si píše s nějakou ženou. Pravděpodobně se s ní nikdy nesetká, jde spíše, jak jsem již psala o únik z jistého stereotypu. Asi bych si s ním při lahvince kvalitního vínka popovídala o tom, jaké má sny, co by ještě chtěl v životě prožít... Každý člověk má své sny a jak život plyne, nějak není čas na jejich realizaci. A pak, jak jde věk na ně nějak lidé zapomenou... Zkuste mu jeho sny nějak připomenout... Udělejte nějakou blbost jako za mlada! Smějící se Váš vztah chce novou jiskru! Možností je mnoho. Co mu dát k vánocům nějaký výlet na víkend? Londýn, Paříž.... V létě let balonem? Zkrátka něco, co jste ještě nezkusili... Šla bych asi touto cestou...

Zatím tolik, držím palce, jděte do toho!! smile

                                  

 
27.11.2011 21:08 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Ďakujem za Vašu radu pani, s pseudo, Indiánka.  Asi to ale už nebude možné. Veci u nás  nabrali nejaký rýchly spád. Hovoríme spolu len celkom málo, skoro vždy som to ja, čo začnem hovoriť aj to iba to najnutnejšie, dokonca si iba SMS-kujeme,   napr. veci  týkajúce sa jedla. Inak sme každý vo svojej izbe, alebo si robíme každý svoju prácu, ako inak, bez slova. Večer telku každý u seba. Takže riešiť  akékoľvek aktivity ?....... to vôbec neprichádza do úvahy. Najprv ma to aj mrzelo, že ma tak ignoruje, ale čím dlhšie to trvá, tým viac mi to začína byť ľahostajné. Možno mi zasa  poviete, aby som sa skúsila s ním porozprávať.. Lenže, mne sa už akosi ani nechce. Nie som to ja kto sa  zmenil a urobil kiks ,    takže nechám celej veci voľný priebeh. Nejako to už len dopadne. Ale aj tak moc ďakujem, za Vaše rady, Vaša Eda    

 
27.11.2011 21:17 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Nesmutni Eduš, ještě tady máš nás...

 
28.11.2011 00:46 Uživatel: Indiánka
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

 Edi, vy jste oba pěkně zaseklí. Smějící se Přečetla jsem si trošku co ve svých přízpěvcích píšeš (snad mohu tykat), Tvůj manžel tvrdí, "co se doma uvaří, to se má taky sníst", tak to má být. Nicméně: když jsi s ním chceš promluvit o problému, bere do zaječích.... Mezi Vámi je pěkná zima, až z toho mrazí. smile Osobně se mi nelíbí, že má své vlastní konto, ale nebudu to dále komentovat. Jen-měl ho od počátku vašeho manželství? Pokud ano, měl se udělat pořádek hned. Žádné takové. Od toho jste manželé a dělíte si lože, peníze se mají dělit také. Jestliže jsi to ale nechala zajít až sem a leta to tolerovala, teď je na řešení pozdě. Vpodstatě-tolerancí jsi mu dala nevědomky najevo, že s tím souhlasíš. Tohle už bych neřešila, je pozdě.

A teď se vrátím k tomu, od čeho jsem odbočila- jestliže však utíká od jiných problémů, když si o nich chceš promluvit, asi bych se s tím někomu svěřila. Potřebuješ se vypovídat, otevřít, pustit to ven, vypustit páru smile A to někomu, komu se při tom můžeš dívat do očí, čili ne virtuálně. Kamarádce, které věříš, dceři, něbo někomu o kom si myslíš, že Tě pochopí. Já totiž vidím problém v tom, že Tě taky štve skutečnost, že všichni ho mají za svatého, ale jen Ty víš, že to zase až tak růžové není. Jestli se nevypovídáš, je to konec vašeho vztahu. Chceš ho? Nejsem si jista. Dobrá kámoška, dcera, kdokoli jiný, spolehlivý, poradí, pochopí, neroznese po celé rodině... Možná přijdete ještě na nějaká jiná řešení, než padla zde.
Zatím mne nic jiného nenapadá. Nečekám, že uděláš, co jsem zde napsala, jen poprosím, trošku to alespoň zvaž. Každopádně, hodně štěstí smile a dobré ráno, já jdu do hajan.... Mimochodem, dovolím si dotaz, v jakém znamení je Tvůj manžel? A ty nejsi náhodou kozoroh? Pohodový

 
28.11.2011 11:01 Uživatel: Máxima
Věk:  57
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Eda, tak jsi napsala, že máte oddělené telky a pokoje... chtělo se mi napsat Ajajaj... Ale na druhou stranu my s mužem máme taky 2 televize, on kouká na svoje věci v obýváku (kolikrát tam i usne a já jsem jen ráda, chrápe...) a já nahoře v ložnici na svoji telku a svoje pořady, tak nám to vyhovuje... Ty si hlavně nic nevičítej, snažíš se výborně  o chod domácmosti ...Ty jsi ta PANÍ DOMU .... nedávno jsem četla, že i chlapi mají nějaké to pánské klimakterium, třeba ho to zrovna postihlo Mrkající a nějaký čas to bude trvat než se mu "vyrovnají hormony"... snad jen VYDRŽAŤ... Hlavně žádný smutný a ublížený obličej... lidi k sobě zase přitahují podobně naladěné lidi a naopak, od morousů a vyčítavých se utíká..... Žádné výčitky sotva manžel vleze domů, to nemají rádi a hned se zatnou, muži jsou trochu zbabělci , mají rádi věci v klidu, svůj měkký polštářek jako ti kocouři... Nějakou dobu nic neřeš a jdi si svoji starou dobrou cestou  lehkým tanečním krokem, vím je to těžké .... Zajdi si za kamarádkama, sestrou apod... Naše babičky, když bylo zle, přeskočily potok a hajdy za tetkou, sestrou atd...tam si zanadávaly a nebylo třeba psychiatrů... taky bych Ti ráda poslala kytičku, ale nejsem tak technicky zdatná

 
27.11.2011 21:13 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Ahoj Barčo, no tá Tvoja skepsa je, bohužiaľ, celkom na mieste.Práve som dopísala odpoveď Indiánke. Prosím, čítaj, ani sa mi to nechce 2 x písať. Mám blbú náladu, prepáč. Želám pekný večer, Eda

 
27.11.2011 21:31 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Dievčatá, ďakujem osudu, že som sa na Moje starosti napojila a našla som tu  úžasných ľudí, ktorý mi rozumejú.... a ma podržia. Ešte raz moc ďakujem, Vaša Eda

 
27.11.2011 23:08 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Zabudla som na niečo..........Líbající

Indianke ďakujem za krásneho anjelíka a Barče za obrázok vtáčika s kvietkom. Aspon niekto mi poslal kvietky. Ste moc hodnééééééééééé, holky moje

 
02.02.2012 22:34 Uživatel: Eda
0-100
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Ahojte dievčatá, dlho som sa nehlásila. Nemala som ani chuť, ani náladu. Dnes ma napadlo, že sa pozriem na  " Moje starosti" a že Vám niečo napíšem.

A verte, že mám čo písať. U nás sa všetko zmenilo akoby mávnutím ruky. Doma panuje pohoda, manžel je pozorný, dokonca prebral úlohu kuchárky a uklízečky. A viete čo sa stalo? Vlastne ani tak moc sa nestalo. Len som povedala, že odídem do zahraničia. Zrazu sa zmenil a je ešte viacej pozorný a urobí za mňa všetko čo vie a stíha. Nemám veľa času, na dnes iba toľko. Vám sa ale chce z celého srdiečka poďakovať za Vaše názory a podporu. Všetkým Vám, ktoré Ste reagovali na môj mail, chce zaželať toľko lásky a šťastia, koľko ho mám ja. S úctou Vaša Eda

 
02.02.2012 22:40 Uživatel: Barča
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

To je hezké Eduš.... moc Ti to přeju a určitě i všichni ostatní. A doufám, že se zase brzo ukážeš.

 
02.02.2012 22:55 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Edo, tak jsem si přečetla Vaše trápení. Myslím si, že se pomalu něco mezi Vás vkrádá. Ale proč? Proč manžel přepíná na PC, asi Vás zná a čeká určitou reakci, chce se tomu vyhnout, tak přepne. Všichni co Vám odepsali mají kus pravdy, každý jsme jiný, ale já se přikláním k Julii. Jsem vdaná 42 roků s jedním mužským, jsme v důchodu a stále spolu. Musíte sama vědět, jak to mezi vámi po ty léta bylo a jak moc se to změnilo. Někde drží kasu žena, někde muž, ale my máme všechno spolu, spolu rozhodujeme. Neumím si představit, že to máme, jako vy dva, ale pokud to tak máte celýživot asi si zase neumíte představit opak.

 
03.02.2012 08:57 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Text uživatele: 

Tak tohle jsem si přečetla strašně ráda. Protože ty předchozí příspěvky byly plné bolu a představa, že partneři spolu nemluví, pouze smskují, byla šílená.  

Někdy je třeba tomu druhému naznačit, že je možnost, že o nás přijde a  ono to zabralo i tady.  

Moc Ti přeji, aby už jsi tady nemusela psát svoje starosti, ale "pouze" odpovídala na starosti ostatních a doufám, že tady s námi zůstaneš.

 

Pavli, už je zase dobře 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám pocit že mi manžel lže a něco tají
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny