mojra.cz

Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně

07.03.2012 04:39
Uživatel: Verbatin
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Zdravím všechny. Už jsem tu psala, že se nám manžel málo věnuje, je to střídavě oblačno, někdy se zdá že se snaží, ale dlouho mu to nevydrží. Snažím se mu nevolat kdy příjde a taky moc nevyčítat kde pořád je. Jen mi pořád nejde se s tímto životem srovnat. Odejít nechci, když na to příjde tak v hádkách mi řekne, že jestli chci půjde on, ale to já nechci, dokud jsou děti malé (9, 4) tak určitě ne. Jednou mi taky řekl, že chce abych byla št'astná, tak at' si najdu někoho s kým št'astná budu. Už rok spíme odděleně, což na vztahu moc nepřidá, problém je prý v tom, že on nemůže spát v klidu a tichu, musí mu hrát u spaní televize a já to mám naopak. Snažím se to pochopit a nechat ho v klidu žít s jeho prací a spaním u televize, jen se s tím těžko srovnávám a vadí mi, že často chodí domů opilý, sice né úplně, ale už po jeho příchodu to poznám..... bohužel to mají v rodině, tak mám strach....... zavidím ženám co jsou silné a umí se se vším vyrovnathappyHezký den všemhappy

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.03.2012 08:31 Uživatel: Barča
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

A s takovým životem jsi smířená? Píšeš tady.... takže o tom to asi nebude. Tvůj chlap tvrdí, že nemůže spát v tichu? Takovou hloupost může říct jedině úplný ****.... chlapi u tv usínají běžně, ale každý není líný se pak uklidit do ložnice. Ale jestli pěstuje pití jako koníček je to stejně jedno. A tak nevím.... na děti bych se nevymlouvala, vídají ho stejně málo, nebo ještě méně než Ty.... Říkal Ti, že si máš někoho najít? Udělej to. Nebo se aspoň tvař, že se tak stalo... jestli s ním ani to nepohne, tak už nic. Co Ti říct? Co Ti poradit, když Ty sama od něj nechceš?

 
07.03.2012 12:32 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

Baru, s tím spaním.. každý do má fakt jinak a je jen třeba najít vhodné řešení. Už jsem to tu psala jinde... my máme sice ložnici, ale prakticky v ní nespíme. Každý máme svojí postel v jiné místnosti a vyhovuje nám to tak víc, protože když chceme být spolu, tak jsme, ale jinak spíme každý "ve svém". Oba máme jiné nároky na spaní a v ložnici to byly věčné dohady.. jeden se chtěl dívat na televizi, číst si apod. , druhý zrovna ne atd. Navíc pro mě, manžel děsně chrápe a já to zrovna moc nemusím. Takže celkově u nás tohle funguje perfektně a oba jsme spokojeni.

To podstatné je však, že nám oběma tento způsob vyhovuje a to mi u pisatelky chybí. Pokud jsou partneři s čímkoliv spokojeni oba, je to v pořádku. Pokud tomu tak není, souhlasím.. je zkrátka třeba hledat řešení.

 
07.03.2012 13:35 Uživatel: Barča
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

Hezky jsi to napsala, vidíme to stejně. V pořádku je všecko, co vyhovuje oběma. A bez řešení se nemůže nic změnit, ať už k dobrému, nebo naopak.

 
07.03.2012 13:52 Uživatel: Medvěd
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

My používáme ložnici spíše jako šatnu, manželka spí v ložnici, já spím v obýváku, chodí spát dříve, takže to vidím jako optimální řešení... Osobně nevidím problém v odděleném spaní...

 
07.03.2012 14:17 Uživatel: Barča
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

Máme to ještě zajištěnější.... manžel spává většinou v kamionu a já teda v té "šatně"  excited

 
07.03.2012 09:09 Uživatel: Julie
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

  ....... proto jsem se vdávala, abych měla gazdu, aby on mi po nocích proorával brázdu....

      Hoď se do klidu, manžel potřebuje vzpruhu. Už se Vám někdy polámala televize? Ne? Tak to zařiď!!   Asi budeš muset být nějaký čásek akčnější, výlet, návštěva u tchýně(tam nemůže chybět). Občas mu hoď na krk dětičky a běž si užívat. Hlavně se nelituj a postav se k tomu čelem, pokud můžeš soustřeď svoji energii na děti a čas s nimi si užívej. Chlap se nesmí nudit, vlastně ani ženská, jinak vymejšlí a jsou z toho problémy.... Můj je taky ipt v trapu, ale jsou činnosti kdy to bez něho nejde. Třeba nakreslit děcku do sešitu sopku. Též bych to zvládla, ale proč? Děcku řeknu, když Ti to nejde počkej na tátu, ten kreslí móc pěkně. Tata příjde dom, synek mu to přetlumočí "mamka říkala" taťka je hned důležitý, sedne kreslí, já uvařím kafe, poplácám po plešce, pochválím a fšicí jsou spokojení. I učitelka. wink

 
07.03.2012 10:34 Uživatel: Manzelproblem
Věk:  44
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

 

Dobrý den. Pokud chcete přesvědčit manžela, aby se Vám více věnoval (především v noci), jsme Vaše jediná záchrana. Stačí si zakoupit náš unikátní rušič televizního signálu (Dejte si ho třeba do šuplete). A uvidíte, jak se zlepší Váš partnerský život.  

Mnohokrát se nám však stalo, že si manžel místo televize zapl větrák a spal si vesele ve svém kumbálu dál. Ovšem to netušil, že si u nás paní manželka objednala další užitečný prostředek - šotka. Šotek za Vás udělá vše, dejte mu karamelku a řádí jak černá ruka. Příklad: Manžel zapojuje větrák do elektřiny, stiskne power on a lehne si. Do pěti sekund přilítne šotek a vykopne větrák z ďoury. Proti šotkovi nemá žádný manžel šanci! Už mnoho manželů se s šotkem tváří v tvář setkalo v nelítostném souboji. Šotek je sice pidižvajz, ale za to má páru jak náklaďák. Většinou manžela uchopí za hnátu a roztočí jej tak silně, že na něm odlětí ven z bytu. Přistane u nejbližší čističky odpadních vod, kde donutí manžela, aby si šel dát tempíčko. Zmáčený a smradlavý manžel se pak zhruba v pět hodin ráno vrací domů. Manželka mezitím stíhá utopit televizi ve vaně a vyhodit větrák z okna. A vualá! Manžel je Váš!  

 

Nezapomeňte si k šotkovi zakoupit i manuál... Často se u zákazníků opakuje chyba, při které je šotkovi předložena zkažená nebo chuťově nevýrazná karamelka. Tento incident většinou graduje velmi ostře. Šotek se nehorázným způsobem nasere skope manželku do tvaru míče (doslova). Ubohá manželka poté končí v lunaparcích mezi balóny.

(Pozn. : Párkrát se nám sice stalo, že manžel dostal od šotka takovým způsobem do držky, že zapomněl kde bydlí, ale to je velice vyjímečný případ... Skončilo tak pouhých 61% manželů).  

Pokud jste pevně rozhodnuta a víte, že jsme ti praví, neváhejte!

Zde odkaz na naši stránkucold/p>

bFI6xFVSGsdZM:&imgrefurl=http://rhizome.org/editorial/3637/&docid=mV3LlUK7UsJDsM&imgurl=http://media.rhizome.org/blog/3637/01.jpg&w=450&h=411&ei=FSlXT9P4M-fj4QS7-ritDw&zoom=1&iact=rc&dur=1170&sig=108428143833194670450&page=1&tbnh=158&tbnw=203&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=78&ty=77">http://www.google.cz/imgres?um=1&hl=cs&sa=N&biw=1024&bih=509&tbm=isch&tbnidexcitedbFI6xFVSGsdZM:&imgrefurl=http://rhizome.org/editorial/3637/&docid=mV3LlUK7UsJDsM&imgurl=http://media.rhizome.org/blog/3637/01.jpg&w=450&h=411&ei=FSlXT9P4M-fj4QS7-ritDw&zoom=1&iact=rc&dur=1170&sig=108428143833194670450&page=1&tbnh=158&tbnw=203&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=78&ty=77.

 

 

 

 

 
12.11.2012 23:03 Uživatel: babča
Věk:  54

Město:opava

Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

Manžel si našel milenku v lázních Luhačovicích a žil tam 2 roky než umřela. Shroutila jsem se s toho, že po 33 letech manželství mi to mohl udělat. Nevím proč? Sex jsem s ním měla vždy ráda i když unava z dvojího zaměstnání vzala za své. Manžel jako hornický rentier byl doma a odpočatý. Pak se vrátil s prosíkem domu. Zdálo se to se dobré. Letos byl opět v luhačovicích a po návratu jsem zaregistrovala,, Jedu za kámošem na kuželky,, pak jedu na Moravu za kámošema. Jedu na hokej Vítkovic- a to mi byl divné protože Vítkovice ten den nehrály. Dupla jsem si, kam jezdí a bylo mi řečeno, co je mi potom. Náhodně jsem zaslechla rozhovor, když byl nachlazený, :já jsem chtěl přijed ale tyjsi nechtěla". Už jsem pochopila, že má další ženskou. Když jsem se ptala, co znamená, tak to prý není, jak si myslím. Co si mám myslet, když jede jednou týdně z batohem na 2-3dny pryč a nevím kam? Rozvádět se po 35 ltech je blbost ale emoce jsou velké. brečím. Věra

babča
 babča (0 %)
 babča (0 %)
Celkem hlasovalo: 0

 
12.11.2012 23:13 Uživatel: Barča
Téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Text uživatele: 

A proč jsi nevložila svou starost sem?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel se mi málo věnuje a rok spíme odděleně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny