mojra.cz

Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas

01.03.2011 18:59
Uživatel: Natěšený tatínek
Věk:  32
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Tak konečně po 3 letech manželství (2008-2011) se i na nás usmálo štěstí a máme doma 4měsíčního kloučka. Tolik jsem se těšil, že mám syna. Těším se pořád, Lubošek roste jako z vody, ale mám problémy s manželkou. Když byla v porodnici, tak jsem koupil postýlku a dal ji do ložnice. A když se manželka s Luboškem vrátila, tak postýlku přemístnila do vedlejšího pokoje a tam taky přestěhovala i svou postel a prostě tam pořád je. A když jsem jakože nechápal proč, tak štěkala, že jsem snad dospělej a postarám se o sebe sám, ale Lubošek je miminko a on ji potřebuje víc než já, tak snad to pochopím. No, moc mi to pochopit nešlo. Pořád kolem postýlky chodí, nakouká tam, to není normální. Když měl Lubošek asi 2 měsíce, volala jí moje sestra, jen se chtěla zeptat - něco pekla a nevěděla jaká mouka tam patří a žena na ni vyjela: ,, Proč sakra voláš, to nevíš, že máme doma dítě? " Když se sestra ptala, že proč ječí, jestli je Lubošek nemocen, tak řekla: ,, Asi víš, že má 2 měsíce, jsem doma sama a musím každou chvíli za ním běhat. Už musím končit." A zrušila hovor. Za 2 dny za ní sestra šla a řekla, že pořád, každé 3 minuty chodila k postýlce, Luboška kontrolovala a dokonce sestře nedovolila, aby si ho pochovala- že nějak divně dejchala a Lubošek by se bál. Sestra má děti 2 a ani jedno se jí nikdy nebálo. Už jsem se manželky ptal, proč se o Luboška tak bojí, z čeho má strach - vždy mávne rukou a řekne, že to je normální a ať jsem zticha. Náš sexuální život - škoda řeči.   Když jdu za ní, tak mě odbije, že je přepracovaná, vyčerpaná - jasně když se nezastaví a přitom Lubošek je klidné dítě, brečí málokdy, pokojně spinká, jen manželka ho obskakuje a pořád ho kontroluje - to není normální. Už ani nevím kdy mi naposled uvařila teplou večeři, už si musím i sám prát, naposledy mě políbila asi 3 týdny zpět.

Manželce jsem dal návrh, že by jsme se mohli u Luboška střídat - částečně bych pracoval já a částečně by mohla ona a ona řekla, že to by šlo, ale nevěří, že péči o miminko zvládnu a navíc - ví, že Lubošek potřebuje svou matku a táta je mu k ničemu. A je to tam. Já mám dojem, že v naší domácnosti se nedá vydržet. Matka hysterka, manželka k ničemu - ale proč?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.03.2011 19:31 Uživatel: Julie
Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Text uživatele: 

   To je normál, vůbec nic se neděje. Manželka je nevyspalá a tím pádem vyčerpaná.  To, že si  chce vše okolo malého udělat sama je taky normální, protože jinak bude mít pocit, že jako matka selhává. Pochopení by jsi měl mít Ty. Udělej večeři, dobré víno, manželku pochval, jak jí to mateřství sluší. Prostě vrkej jak o život. Pokud tohle nezabere, tak nevím. Já jsem jak po flámu byla asi rok.

 
01.03.2011 21:27 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Text uživatele: 

No některé věci mi normální nepřijdou...mám dvě děti, ale vařit a prát jsem zvládat musela i pro manžela. Ale pravda je, že by si měl vrkat...to většinou pomůže.

 
01.03.2011 21:51 Uživatel: lmmt
Věk:  31
100_3372.jpg
0-100
Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Text uživatele: 

tak já mám děti tři a normální jsem zůstala, tedy alespoň doufám smile. Ale je pravda, že se žena po porodu změní. Buď je to nějaká laktační psychoza, nebo jiná psychická porucha, která se mohla změnou hormonů v těle projevit, anebo je vaše žena prostě jen po porodu prvního dítěte a úplně normálně z toho blázní Mrkající. Vydržte, buďte jí milujícím manželem, prckovi taťkou a ono svět se zase zanedlouho začne točit správným směrem.

 
01.03.2011 22:06 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Text uživatele: 

Osobně to vidím tak nějak, že vaše manželství spěje k záhubě, protože se manželka až příliš upnula na dítě.

To, že po porodu nemá zájem o sex, není nic vyjímečného a mnohdy se to časem změní, ale její extrémní strarost a věta, že dítě potřebuje mámu a tátu ne...no, já to vidím tak, že svoji povinnost si splnil a teď jsi tu jen proto, abys vydělával...Neber to zle, snad se mýlím a postupně se to mezi vámi znovu urovná.

 
02.03.2011 08:29 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Text uživatele: 

Tohle by chtělo odbornou pomoc. To už zavání průšvihem, protože tahleta přehnaná starostlivost, to už je porucha. Občas se to zvrtne a bez pomoci to nebude lepší. Někdy, když čáp dlouho neletí, tak žena potom dítě "dusí" svou láskou a vše ostatní jde mimo. Radila bych poradnu a to co nejdříve. Pokud ji tam nedostaneš, zajdi se poradit alespon ty sám. Tohle není v pořádku. Takto se žena, běžná matka, nechová.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manželku zajímá jen naše dítě - na mě (manžela) už nemá čas
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny