Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?

01.05.2013 23:18
Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Dobrý večer alt

Potřebovala bych názor někoho nebo spíš radu od někoho jak se vypořádat jednou pro vždy se svou tchýní.

S přítelem jsem měla nádherný vztah který trval 3 roky. Během našeho vztahu jeho bratr měl manželku s kterou jsem si rozumněla, ale s bratrem jelikož je trochu duševně nemocný jsem měla vetší konflikt o ničem. Ten dopadl tak nějak v rámci možností a s bratrem jsme se jakž takž bavili normálně dál. Se svou manželkou se rozvedl a já sní zůstala nadále v kontaktu, nenavštěvovaly jsme se ale kontak byl alespon prostřednictvím sms a fb. Bratr mého přítele se začal hodně bavit s mou bývalou dobrou kamarádkou(bývalou proto, že se zamilovala do mého ženátého bratra a rozházela nám takřka celou rodinu, je to šílená semetrika, navíc ani nepobrala moc na kráse, nikdy neměla normálního přítele, vždy každýmu jen rozbila vztah, pomluvy a faleš jsou jejími druhými jmény. Je šílená. ) Přítelův bratr i přes to všechno jí podlehl a začal si sní tajný vztah, ale i nadále se stýkal se svou bývalou manželkou, no a moje bývalá kamarádka aby ho dostala jen pro sebe a připoutala si ho, přestala brát prášky a otěhotněla. Matka mého přítele byla hrozně rozčílená jakej na něj udělala podraz a řekla že ji v životě nechce vidět a znát, byla zásadně proti ní po tom všem, dokonce se modlila aby slečna potratila nebo že ji potrat uhradí (bylo spousty konfliktů mezi tím).

Jednou jsme s přítelem jeli navštívit rodiče a ona už seděla s maminkou u kafe a byly obě štastné, vyprávěly si jako nejlepší kamarádky. Tak jsem to moc neřešila (ale měla jsem tušení že bude zle, protože kam ona se dostane tak je vždycky zle, je to hrozná manipulantka a umí krásně povídat). Mezitím už si domluvila hypotéku a sehnala byt za zády všech. Tchýně byla naštvaná a do týdne už jim kompletně vybavovala celý byt. Mou ex kamarádku všude bere s sebou, dokonce ji dala své auto aby za ní mohla jezdit na návštěvy. Mě se to moc nelíbilo, to jak mi ji pořád předhazovali a vnucovali, po tom jak mi ublížila a co všechno mi provedla se mi to vážně nelíbilo, taky po tom jak tchýně o ní mluvila a tak a najednou já byla na druhém místě. Pak měl přítelovo bratr narozneniny a všichni byli slavit, já samozřejmě pozvaná nebyla a ozvala se mi ex manželka přítelovo bratra, jestli se může zastavit na kávu že co dělám. Tak jsem řekla že všichni slaví, že jsem sama doma, tak at přijede. Přijela, krásně jsme pokecaly o všem možném, snažila jsem se vyhýbat tématu celé přítelově rodiny a dařilo se…Když měla jet domů, řekla, že jelikož přítelův brat za ní den před byl a tvrdil ji že ji  pořád miluje ale že s mou ex kamarádkou je jen kvůli tomu dítěti, že mu zkusí zavolat protože ví že není moc dobrá řidička a aby ji přijel k mému baráku vycouvat autem, že by si snim ráda promluvila a že mi alespoň úkaže jakej je. Zavolala mu a on ji slíbil že přijede, za chvilku ale přijel místo něj můj přítel, naštvaně akorát odsekl proč jsem ji nemohla vycovat já (chtěla jsem, sle ona chtěla mluvit s ním) to jsem mu odpověděla a on odjel. Druhý den už mi od tchýně přišla smska že na moje chování má svůj názor, nechápala jsem proč. Tím byly ukončeny veškeré vztahy mezi mnou a tchýní a má ex kamarádka si mnula ruce jak ji všechno hezky vyšlo a povedlo se. Zkoušela jsem ji psát a volat ale ignoruje mě. Po přítelovi mi jen vzkázala že tohle ode mne nečekala, že jsem ji zradila a že už mi nemůže věřit, že jsem ji šíleně zklamala( nechápu ale proč, měla mi říct že mi zakazuje se s exmanželkou svého syna bavit, nevim co si myslí že se ten večer stalo i když můj přítel se ji to snažil všechno vysvětlit, přijde mi jak kdyby ji to nahrálo do karet aby se mě mohla zbavit úplně a uvolnit pole působnosti mé ex kamarádce. )Měla jsem ji ráda jako vlastní mámu, hrozně jsem si sní rozumněla ale ať se na mě zlobí kdo chce, kdyby mě měla tak ráda jak tvrdila…zahodila by to takhle? Snažila by se snad abych za ní třeba přijela a vysvětlila jí to nebo tak, ale přeci by to takhle všechno nezahodila ne?

Má ex kamarádka tam byla od té doby nasislíkovaná každý den a kuly obě velké pikle na mě. Zatáhly do toho mého přítele a musely mu namlejt hrozný veci o mě…čím víc častěji zůstával spát u maminky a nevracel se mi domů, když přijel tak ani nemluvil, lehnul a spal, byl na mě pořád jakoby naštvaný nebo co já vim, prostě toho měl od nich všeho po krk ( bohužel se mě neuměl zastat a vybral si cestu životem s maminkou). Maminka mu začla dávat nesmyslné úkoly a nacházela mu spousty práce okolo aby za mnou nemohl tak často jezdit a aby se mnou byl co nejmíň. Po 14-ti dnech tohoto moření se v pmluvách a nekonečných obhajobách a argumentec, si můj přítel vyrazil ven s přáteli, první alkoholové opojení, povolili nervy a tak napůl mě podvedl s jednou slečnou…asi bych mu byla schopná odpustit, ale nestál o to, byl tak psychicky nabouranej že prostě řekl že mi nedokáže dál ubližovat a že pro oba bude lepší jít si svou cestou.

14 dní jsme se nevídali a začli sjem si znovu psát a stýkat se…je tomu cca měsíc co si píšeme každý den a občas spolu strávíme noc. Všechno musí být po tajnu aby se to tchýně nedozvěděla, ted dokonce přišel stím že bych chtěl se mnou jít do společného bydlení( jelikož jsme bydleli u mých rodičů), jen se děsím dne kdy to zjistí jeho maminka, že máme nějaké společné plány, musí mě zapírat, nesmí říct kam jede když jede ke mě) Hrozně ho miluju a jsem rozhodnutá pro něj obětovat cokoliv, ale nejsme si jistá jestli je to oboustrané, hrozně se toho bojim, co když už po měsíci bydlení mu prostě maminka řekne dost a on se na mě zase vyprdne? ! Nechci se ho za žádnou cenu vzdát, ale je tohle chlap pro život? alt

Mrzí mě že mé ex kamarádce zase všechno vyšlo podle plánu a je štastná alt že ženská, kterou jsem měla tak ráda se otočila kvůli takové bestii a že chlap u kterého bych měla mít zastání, se na mě vyprdnul a stál raději při mamince. Prosím poraďte, jak se stím vypořádat? Jak dát všechno do kupy aby to bylo alepsoň trochu v pořádku když tchýně předstírá nezájem a nemá prostě cenu se snažit jakkoliv se ji něco snažit vysvětlovat protože to stejně zase otočí proti mě? alt

Jak ho získat zase jen  pro sebe? Nebo jak to udělat aby nám tchýně i ta druhá semetrika daly prostě pokoj? Jak ho mám přesvědčit že když si ve 26 letech vybere cestu životem s maminkou že je to špatné? že by měl mít po boku partnerku se kterou zestárne protože máma tady pro něj nebude do konce života? alt jak a co udělat aby měl konečně jasno a já měla pokoj? prosím poraďte mi alt V Žádném případě se ho nechchi vzdávat i když mu ted dělám jen rohožku a čekám kdy si na mě udělá vteřinku protože u mě nesmí přespat aby to nebylo mamince nápadné, staví se na dvě na tři hodiny a musí jet domů. Jeho tatínek je v tom úplně laxní a baví se se mnou normálně dál, ale zase je takovej, že do toho co je mezi námi nebude zasahovat aby měl doma pokoj. Moc děkuji za vaše názory a za přečtení, stučněji to popsat nešlo…je sposuty věcí navíc a okolo ale to už by bylo dlouhé až moc. Děkuji moc!!

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3560x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vztah s přítelovou matkou.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.05.2013 14:20 Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

ještě musím podotknout že tchýně se s bývalou manželkou svého syna také setkávala dál a navštěvovali se a chodili spolu na kafe a bavili se normálně. O to víc mi to nejdne do hlavy.

 
02.05.2013 14:41 Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Tak jsem to přelouskala Ne, to není partner pro život.

Tvůj přítel/nepřítel je zjevně mamánek. Píšeš, že se ho v žádném případě nechceš vzdávat, pak tedy záleží na tom, jestli jsi vůbec schopná ustát "rozdvojenou osobnost" Tvého přítele. Zatím se to jeví tak, že maminka má vždycky pravdu a navíc má velkou výhodu v tom, že má status matky.

Jeho vztah k matce se potáhne vaším vztahem jako dlouhá černá nit a nikdy nejspíš nebudeš mít klid, on bude vždycky jednou nohou u mámy a s takovým člověkem není snadné založit rodinu a žít s ním.

Je to strašně težký, vím, ale nezůstávej s chlapem, kterej se Tě už teď nezastane.

 

 
02.05.2013 15:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Tak já to tedy celé nečetla, stačila mi první třetina. K tomu jestli je Tvůj přítel mužský pro život Ti neřeknu nic, ale k Tobě ano. Udělala bys lépe, kdyby ses starala o své věci místo těch do kterých Ti nic není.

Píšeš, že ona … Tvá bývalá kamarádka Ti strašně ublížila… a to jako čím? Že si začala s ženatým bratrem Tvého přítele? Čím Ti ublížila, Ty jsi snad on nebo jeho žena? Je to jen jejich věc a Tobě do toho nic není.

Je klidně možné, že je přesně taková jakou ji zde popisuješ, ale pak se musím zeptat na to, jak jsi mohla takovou osobu považovat za kamarádku? Když je tak zlá a sebestředná, tak to asi byla vždy ne.

Mnohem víc na mě zapůsobilo to, že Ti nesmírně vadí, jak se k ní Tvá potencionální tchyně chová pěkně a k Tobě ne.

Může to všechno skutečně být tak, neříkám, že ne, ale cítím v tom mnohem víc závisti než cokoliv jiného.

Takže spíš bych se ptala, jestli Ty jsi žena pro život.

 
02.05.2013 18:48 Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Jak jsem psala, má kamarádka mi ublížila tím že se nabourala v době našeho kamarádství do vztahu mému bratrovi a do toho mi je hodně!! když rozhádala celou rodinu ošklivýma pomluvama a vším možným. Kdyby jsi to přečetla celý, možná bys pochopila, o závist opravdu nejde. Spíš o ten strfach jak zase ublíží lidem kam se dostala a na těch lidech mi nesmírně záleží, spíš jde o to že mě mrzí tak jak to dopadlo po tom všem

 
02.05.2013 22:47 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Tak jsem si to celé dočetla a za tím co jsem napsala si stojím. Do toho s kým se Tvůj bratr stýká mezi čtyřma stehnama Tobě není vůbec nic a i kdyby obšťastňoval každý den jinou, je Ti stále do toho NIC.

Jen ještě doplním, že by ses měla mnohem lépe a stručněji naučit formulovat věty a nehledat na každém to špatné. Zvlášť když bys měla začít hledat chybu u sebe. Až to uděláš, přestaneš se zabývat druhými a přesto to nebude fungovat, pak můžeš říct, že tchyně, ex-kamarádka aj. jsou. nevím co. Ale do té doby, dokud si, jak se říká, nezameteš sama před svým prahem. nemáš nárok na to si stěžovat.

Přestaň se trápit tím, že jiní jsou. ačkoliv Ti to nepřipadá správné ani spravedlivé. šťastní a nauč se být šťastná Ty.

 
03.05.2013 00:11 Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

K mému bratrovi…jedno nám to bylo všem(trochu mě to mrzelo, ale nijak jsem jim to nevyčítala, i když se snažila 18-ti letá slečna odtáhnout tátu od rodiny, ale kdyby sám nechtěl, neudělá to), ale byla to jeho cesta a jeho život, byl dospělej a vybral si sám. Ale když se umoudřil a rozhodl pro rodinu a na mou ex-kamarádku se vykašlal. Napadala mou rodinu všema možnými způsoby, výhružné sms celé rodině, šílené fámy a pomluvy, naštěstí ji lidé v blízkém okolí všichni znají, tak věděli jak vše bylo. Když už bratrovo ženě chodili smsky s výhružkama že se něco stane dětem a podobně, dalo se vše na policii aby to vyřešila, ta jí pohrozila a byl pokoj. Policie nám řekla že už měla minimálně tři takové výstupy kvůli zadaným chlapům a všechny dovedla pomalu k šílenství jak byla dotěrná, vše musela řešit policie a byl ji doporučen i psycholog. Nezávidím jí, to vážně ne, ono ani není co…její štěstí nikdy netrvá večně, vždy se ve všem umlátí sama! Štěstí kort na úkor druhých je velké ale šeredně zrádné…Mám strach o rodinu svého přítele, co vyvede jim, kdyby jí to zase náhodou nevyšlo…je schopná jít přes mrtvoly. Neznáte mě, nevíte čím vším jsme si prošli a nevíte jak vše bylo, zameteno před svým prahem mám až až!!! A jestli si myslíte že mě znáte z jednoho textu…tak se musím smát jak se říká : Dřív, než budeš soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestu, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi kroky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já. Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit,  že víš jaká jsem Taky mám názor na to jak mi píšete, myslím si spousty vecí o vašem životě…ve směs spíš negativních, ale nedovolím si je napsat, nevim co máte všechno za sebou, neznám vás ani váš život a i kdybych si od vás přečetla jakýkoliv příběh, v životě si nedovolím vás nějak odsoudit, protože většina životních situací a problému i starostí nelze vyjádřit pouze písmeny…člověk musí stát přímo v ději a pak pochopí

 
03.05.2013 02:06 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Já souhlasím s Veselkou. To co tady píšeš, není jen nějaký text. To je starání se o životy jiných, dospělých a svéprávných lidí, kteří o to nestojí. A kdo s Tebou nesouhlasí, do toho se obuješ. Viz Veselka. Ale nebyla to ona, ale Ty, kdo chtěl znát názor druhých.

 
03.05.2013 11:02 Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

Těžko se o jejich chování nestarat, když  Vám to ničí váš život. Chtěla bych vidět Vás jak by jste to nechaly všechno být, všechno zahodily a šli si dál svou cestou…asi moc daleko v životě nedocházíte co? ! když se tak snadno vzdáváte? !!

 
03.05.2013 16:53 Uživatel: jjjaaaannnaaa
Věk:  24
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

život si můžeme zničit jen my sami, to nikdo jiný nedokáže - to můžeme jen my

 
03.05.2013 11:06 Uživatel: twigulka
Věk:  21
0-100
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

a jestli to co jsem napsala je podle tebe obutí? !! tak se ti musim smat to vážně není, ten je jen vyjádření názoru a to snad ještě smím ne? Kdybych se do ní obula tak ji píšu takový ptákoviny co píše ona mě…ale nedovolim si to pač ji neznám…proto má ta pani můj obdiv…má asi hodně veliké sebevědomí

 

 
03.05.2013 11:20 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Text uživatele: 

A teď si to po sobě všecko přečti. A jestli se Ti bude i tak chtít smát a nebude Ti vadit, že se směješ sama, tak nám už vůbec ne.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Matka přítele nám ničí vztah, přítel na ni dá - je společné bydlení dobrý nápad?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 546x
Partnerské krize, odstěhování 5 739x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 546x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 742x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 716x
Jak byste se zachovali??? 4 703x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 812x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 788x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 682x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1161x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny