mojra.cz

Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi

13.08.2011 21:08
Uživatel: Annonym
Věk:  19
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý večer,
Předem vám poděkuji .
Máme s přítelkyní vztah na dálku , ale poslední dobou hraje MMO hru a odepisuje mi až za pár hodin . Mám ji nechat nebo by jste tohle řešily ? (Už jsem to sní párkrát řešil a vždycky se omluvila , ale .. je to tady znovu )
S mladou jsem si o tom promluvil a druhý den se mi věnovala na plný uvazek , ale .. je to tady znovu . Odpovídá znovu po hodině, někdy po 30 min , někdy zase po 2 hodinách . 

Než jsme se potkaly . Tak to hrávala pořád , byl to její stálý režim a když ted vidí , že někdo hraje , tak prostě neodolá a jde hrát a pak je to , co mě trápí , neodpovídá .  

Dal jsem ji otázku - Proč jdeš hrát hru , když si spolu píšeme -   J ávětšinou vidím , nebo mi někdo napíše at jdu hrát a nakonec hrajeme všichni

Další otázka-  Takže ostatní jsou přednější než já ? - To rozhodně ne

Další- Tak hra je přednejší než já ? - To opravdu ne .. Já jen nevím jak přestat .  Mám prostě hry ráda .


Prosím , doufám že mi někdo pomůžete .. Moc vám děkuji . 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.08.2011 21:25 Uživatel: veverka
Věk:  30

Město:Praha

1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

Mám dojem, že je Tvá přítelkyně závislá na počítačových hrách, je to dnes celkem běžné. Nemyslí to asi zle vůči Tobě, ale nemůže si pomoct. Závisloti se mimo jiné vyznačují tím, že narušují běžný život - což se v uvedeném případě děje. Zkus  s ní o tom promluvit, až ji uvidíš osobně, asi by jí prospěla nějaká terapie, aby tolik nehrála.

Myslím, že to není nic osobního vůči Tobě, ale prostě její posedlost.

A nebo, druhá možnost, váš vztah ji nebaví, nenaplňuje, a tak radši hraje, ale má strach Ti říct, že jí váš vztah nic nedává. Popovídej si s ní v klidu z očí do očí, až se uvidíte.

 
14.08.2011 00:51 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

Odpoví za půl hodiny, hodinu .... tak aspoň víš co je jí přednější wink Je logické, že Ti to vadí, to by vadilo asi každému. Řekl bych pryč od ní, ale nevím jak moc ji máš rád.

Napadá mě otázka, jestli Tě vůbec potřebuje .... vztah na dálku, vystačí si v podstatě s počítačem, ne? Sory jestli jsem to napsal moc tvrdě.

 
14.08.2011 12:46 Uživatel: Robert
Věk:  33
small_ksicht_gif.jpg
100-500
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

V podstate se klonim k veverce a avatarkovi. Pokud ale hledas reseni techniceho razu, muzes ji zkusit doporucit/koupit klavesnici s programovatelnym celnim panelem (treba

Logitech G19 ). Panylek je mozne doprogramovat pro zobrazovani zprav z Jabberu, Skype, ICQ, Facebook to je jedno. Ona pak muze vesele hrat hru a zpravy ji budou chodi do panylku na klavesnici aniz by musela hru opoustet. Jendotlive komunikatory maji take zajimave add-ony - nepriklad pri neprectene zprave rozblikaji trojici LEDek na klavesnici a clovek pak vidi ze ma neprectenou zpravu i kdyz ma nejakou aplikaci na full screenu.

 
14.08.2011 12:57 Uživatel: Indiánka
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

  Milý neznámý

Máte vztah na dálku...Jsou dva světy.Virtuální-tím hodně žije Tvá přítelkyně a opravdový-ten je tam venku...Nech ji,ona se změní až na to přijde sama.

Nechceš si najít opravdovou přítelkyni?   To je má odpověď.Přemýšlej.Mrkající

                                                                                   

 
14.08.2011 13:57 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

V podstatě vše už bylo řečeno. Pokud chceš aby se jí rozsvítilo, rozejdi se s ní. Řekni jí že nechceš být ten druhý, že tě zanedbává, a že si připadáš hloupě když musíš na odpověď čekat kvůli nějaké hře. Tak poznáš, jestli jí na tobě záleží, nebo ne. Pokud se jí srovnaj kolečka v hlavě a dojde jí, že jí mezitím uniká ten reálný život mezi prstama, skončí s hraním a ty se k ní vrátíš - a pokud jen pauzne hru aby řekla "hm, to je mi líto." a bude vesele pokračovat dál, ty budeš mít jistotu, že jsi o nic nepřišel.

 
15.08.2011 22:10 Uživatel: Annonym
Věk:  19
Téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Text uživatele: 

Všem vám moc děkuji .. Znovu jsem to sní probral a ve zkratce jsem ji požádal aby zkusila hry omezit .. Zatím to jsou dva dny a zatím si nestěžuji .. Ale pravdu ukáže čas .. Opustit ji nechci , strašně ji miluji a jinou ? Nevím jestli by mě něktérá chtěla .. Nejsem zrovna nejhezčí a chytrost je spíš podprůměr .. (spíš jsem líny se učit xD ) Ach .. Během týdne chci k ní jet , jestli bude chtít a určitě o tom padne nějaké slůvku .. Tak .. zatím a dneska už příjemný večer ..

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Moje holka hraje počítačové hry a nevěnuje se mi
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny