Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?

26.02.2014 10:17
Uživatel: kulimrška
Věk:  25
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Už nevím kam dál…já (25) jsem s přítelem (28) již přes 4 roky (2010-2014). Skoro hned ze začátku jsme spolu začali bydlet u něj v bytě. Vše bylo v pořádku, pořídili jsme si dvě kočky spolu, byli štatní, rozumněli si. Po 2 a půl letech jsme se začali bavit o baráčku. Ten přitel koupil, vzal si na něj hypotéku a rekonstuoval.

Rekonstrukce trvala opravdu dlouho, dělal vše převážně sám jen s jedním kamarádem. Takže hodně stresu a peněz. Domluvili jsme se že si pořídíme pejska, kterého jsme si už zamluvili třičtvrtě roku předem. Pak byl v srpnu pejsek, ale barák ještě nebyl obyvatelný, takže začali první hádky, že toho psa jsem chtěla hlavně já, on říkal ať počkáme atd. V listopadu jsme se měli stěhovat a dva dny před tím stěhováním mi přítel řekl, že neví zda je dobrý nápad abych se stěhovala s ním. Že mu ten vztah přijde už takový o ničem, že na sebe nemáme čas atd, já to nečekala, říkala jsem že jsme neměli čas protože furt pracoval, že to teď bude jiný, ale že jak tedy chce. Tak jsem se dohodla že se s ním stěhovat nebudu, ale ten večer mi ještě psal jak toho lituje že už teď mu chybím a ať se s ním odstěhuju. Souhlasila jsem, říkala jsem si že je toho na něj moc tak že to bude zase dobré. Když jsme se přestěhovali vše bylo skvělé, Vánoce úžasné, byl všímavý, prostě super.

Po Vánocích byl zase jako vyměněný. Skoro denně byl s tím kamarádem v garáži nebo doma, psal si s ním stále, ke mě byl nevšímavý, protivný a arogantní. Choval se tak jak kdyby mě měl úplně jistou a nic se mnou nechtěl dělat furt jen ten kamarád. Pak už jsem to nevydržela a jednoho dne se odstěhovala i se zvířatama k mojim rodičům. Byla jsem tam deset dní, pořád mi psal jak toho lituje, že je z toho celý špatný, že jsme byli jeho rodina a ted má prázdný byt a nemá nic atd… jezdil za mnou a byl zase jako vyměněný. Bylo mi s ním fajn. Začali jsme se bavit o tom, že bych se někdy vrátila, a zkusila jsme to znovu, říkal že mi nezaručuje že to bude na vždy v pohodě, že je možné že se to bude zase opakovat. Ale tak jsem se vrátila.

Nyní je to tak měsíc co tam zase jsem a včera zase hádka kvůli tomu kamarádovi že si s ním stále píše a je s ním furt a došlo to až k tomu, že je ten vztah to samé, že to asi nikam nevede, že je to celé na nic, že nám to neklape a že by pro mě bylo lepší kdybych si našla někoho jiného že budu štastnější, protože on se už nezmění a mě to trápí když si furt na něco stěžuju. Ale zase říká že mě má hrozně rád. A když se ho zeptám zda chce abych odešla tak mi řekne že to neví, nebo ať si odpovím sama zda mi stojí za to to snášet a být s ním zda si sama myslím že to má cenu.

3 a půl roku byl úžasný přítel a najednou těch půl roku se chová jak vyměněný. Jsou i skvělé dny kdy je nám fajn, ale nevím… Nevím zda má cenu to zachranovat nebo to nějak překousnou a jít od něj ikdyž v hlouby se mi nechce. Myslím si že ho stále miluju ikdyž se občas chová jak blázen, prostě věřím že doopravdy takový nebude a zase bude jako dřív a tu krizi společně překonáme. Nemáte někdo s něčím takovým zkušenosti? Myslíte že je ještě možnost to zachránit? Nebo si myslíte že je ten vztah už ztracenej a jen ten rozchod zbytečně natahujeme?

Díky všem za odpovědi, já už nevím jak dál :-/ 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1846x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Má vztah dál cenu?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.02.2014 11:23 Uživatel: jancaho
Věk:  33
500-1000
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

Je radši s kamarádem než s tebou, co bude, až doma budou vřískat děti? Neví, jestli chce, abys odešla?

A co teda ví? Za mě ukončit.

 
26.02.2014 11:41 Uživatel: kulimrška
Věk:  25
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

Tak on je s tím kamarádem často protože mu pomáhá na autě v garáži a na baráku. Říká, že až si kamarád najde holku nebude mu furt psát a denně za ním chodit. Ale přece ho nemůže vyhodit když mu prý tolik pomohl. No děti zatím opravdu neplánujeme, ani jsme nikdy neplánovali. Ale je pravda že mi na většinu otázek řekne, že neví… :-/ Strašně lehce se řekne ukončit, ale opravdu to udělat je pro mě hrozně náročné

 
26.02.2014 11:41 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

Vykašlat se na něho, ať si žije s kamarádem a Ty si najdi někoho jiného a lepšího, kdo si Tě bude vážit, bude s Tebou rád trávit  čas, přece nechceš se pořád stěhovat tam a zpátky, když mu rupně v bedně, a kdyby Tě měl opravdu rád, tak se takto k Tobě nechová.

 
26.02.2014 11:49 Uživatel: kulimrška
Věk:  25
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

Tak já si říkám, že je to snad jen krize, že ho to přejde, on to se mnou taky nemá lehké. Všichni mi furt říkají, že kluk jako on může být rád, že má takovou holku jako já a ne že se ke mě chová takhle…a to mi říkají i jeho kamarádi. Tak si říkám, že si to snad uvědomí, co vě mě opravdu má.  

A taky si myslím, že po určité době ve vztahu přestanete s tím druhým trávit veškerý čas, to je asi normální ne? Jinak občas se mnou jde se psem, každý večer koukáme na televizi, sex máme docela často. Nechci se právě stěhovat tam a zpátky, proto teď tak hodně váhám, protože pokud odejdu už se nevrátím, ale tuto možnost si nedokážu představit

 
26.02.2014 14:59 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

On by si neměl uvědomit co v Tobě má, ale vědět to a vážit si toho, ale on ukazuje jak si toho váží, když se takto chová. Ke všemu nemá ani snad snahu s tím něco dělat, prostě Ti řek jen, že Ti nemůže zaručit, že se to nebude opakovat, ale kde je nějaká snaha z jeho strany?   jakoby nezájem z jeho strany.

 

 
26.02.2014 19:18 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

říkal že mi nezaručuje že to bude na vždy v pohodě, že je možné že se to bude zase opakovat. A tak jsem se vrátila."

To je 1  ztěch případů, kdy jsi zareagovala úplně opačně, než jsi měla.

 
27.02.2014 09:26 Uživatel: kulimrška
Věk:  25
Téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Text uživatele: 

No jsem z toho celá špatná, v úterý večer jsme se právě pohádali a já už chtěla jít, ale nakonec jsem zase zůstala. Včera byl celý den na služební cestě a dnes mi napsal že celou cestu nad tím přemýšlet včera a že prostě neví, že říkám že když pujdu pryč tak se nevrátím a že když zůstanut ak se musí něco změni a on prý fakt neví co chce. Že si to musí srovnat v hlavě a uvědomit si co chce. Ale já opravdu nejsem ten typ, který zvládne nějakou dobu čekat až se on rozhoupe, trápit se teď tím čekáním a pak třeba když se rozhodne, že mám jít tak se dál trápit odchodem. Nevím teď jak reagovat.  

A právě jak mi řekl že nezaručuje že to bude na vždy v pohodě tak aspon neslibuje a neříká mi řeči typu "slibuji že se změním a že takovej už nebudu" a pak se to stejně opakuje.  

Už jsem ale opravdu zoufalá no… :-/ Vždy jsem si říkala že mám nějakou hrdost a když něco tkaového zažiju tak odejdu, ale nedokážu si vůbec představit život bez něj

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nemá na mě čas, radši je s kamarádem v garáži - má vztah dál cenu?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 2006x
Objektivni nazor na uprimnost 8 1952x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 2339x
Partnerské krize, odstěhování 5 1272x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 837x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 1195x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 1261x
Jak byste se zachovali??? 4 959x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 1340x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 1260x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny