mojra.cz

Téma: Nenávist sourozenců - sestry mě nemají rády

16.09.2010 17:52
Uživatel: Míša
Odpovědí na téma: 1
Text:  Chtěla bych vám něco povědět. Myslím si, že mám vcelku dobré rodiče, když chci někam jet, tak oni se mnou jedou vždycky, spíš mě mrzí, že taťka je přes týden v práci a vidím ho jen o víkendu, dělá na stavbách a mám někdy strach, že se mu něco stane a že už v pátek nepřijede.  A pak když už přijede, tak stejně dělá na baráku, nebo kouká na tenis a odpočívá. Nezazlívám mu to, protože on jediný mě vždycky před všema bránil a on jediný mi věří. Mamka mě taky má ráda, i když to neumí vyjádřit tak jak bych si občas přála. Spíš mám problém se dvěma staršími sestrami. Ta jedna mě pořád buzeruje, vždycky na mě byla hnusná, ale naivně jsem si myslela, že se to třeba časem změní, ale je pořád stejná. Vyčítá mi, že mě musí naši živit, říká že z nich pořád jen tahám peníze, že jsem tlustá a měla bych zhubnout a ta druhá je skoro to samý, navíc je hnusná na zvířata a pořád si je pořizuje, což absolutně nechápu.Ale když něco potřebujou, tak jsem jim dobrá. Navíc nemají rady mého přítele a nesnesou ho na oslavách, takže buď tam nejsem vůbec, nebo bez něj.Vždycky mi to dělalo starosti a pořád mám pocit, že mě sestry berou jen jako "nutnou" ségru, která se narodila z druhého manželství.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.09.2010 18:27 Uživatel: lízátko
Téma: Nenávist sourozenců - sestry mě nemají rády
Text uživatele: Řekla bych, že tvoje sestry na tebe žárlí, netrap se tím, čas ukáže. A nauč se říkat ne sestrám. Jsi taková popelka, ale v dobrým slova smyslu.Někdy mám pocit ,že si příbuzný nevybíráme ,ale dostáváme za trest.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nenávist sourozenců - sestry mě nemají rády
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny